Zombi Salgını Hayatta Kalma -Çevrimdışı FPS Çekimi

Zombi Salgını Hayatta Kalma -Çevrimdışı FPS Çekimi

Author: Alfa_GamesPrice: $44

LÜTFEN SATIN ALMADAN ÖNCE DEMO OYNAYIN

https://drive.google.com/file/d/1NGLHGqeRt8bR9tMIFRmltudXso-m1znI/view?usp=sharing

Merhaba ve aksiyon oyunları türünün en iyi fps zombi atış oyununa hoş geldiniz. Fps zombi atıcı oyunları sevenler için, mükemmel 3D zombi atış oyunlarını Zombie Game: 3D Shooting Games'de getiriyoruz. Bu ücretsiz çevrimdışı 3d zombi oyununda zombilere nişan alın, zombileri öldürmek için ateş edin. 3d keskin nişancı tüfeğinizi alın ve çevrimdışı olarak en son fps zombi çekiminde sonsuz 3d zombi ordularını alt edin. 3 boyutlu komando atış oyununda 3 boyutlu zombilere karşı ürkütücü bir yaşam mücadelesine dalın. Çevrimdışı fps atış oyunları, diğer zombi 3d fps oyunlarından farklı olarak en iyi fps aksiyon oyunları deneyimini içerir. Keskin nişancı atıcı oyunu çenenizi yere indirecek (bir tür katil zombi gibi).

Zombie Game: 3D Shooting Games'den önce 3d zombileri yenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı:

AK-47, KA-5C, MP5, CQ-ASSAULT, M4, AUG ve daha fazlası gibi keskin nişancı tüfekleri 3d ve saldırı makineli tüfekleri de dahil olmak üzere gelişmiş silah oyunları silahlarıyla sonsuz zombi nişancı seviyelerinde hayatta kalın. En iyi fps zombi oyunu 2021'de sınırsız seviyede eğlenceli atış oyunları oynayın. Bu muhteşem çevrimdışı oyunda birincil silahları (saldırı saldırısı) veya ikincil silahları (keskin nişancı tüfekleri) kullanarak zombi atış stratejinizi değiştirebilirsiniz. Müthiş 3d atış zombi oyunlarında farklı türde katil zombileri ele alın. Bu 3d zombi oyununda 50'den fazla sonsuz zombi sürüsü seviyesiyle, en yeni zombi öldürme oyunu, daha fazla fps zombi aksiyon oyunu seviyesi istemenize neden olacak.

Bugün piyasadaki en iyi 3d zombi atış oyunları: Yeni fps atış oyunları 2020, birçok saldırı oyunu seviyesinde SONSUZ zombiler için dudak uçuklatan grafikler içeriyor. Silah oyunları hayranı, bu oyunun farklı seviyelerinde katil zombilerle karşılaşacak. 3d zombiler, 3d komandonun sağlığını tüketecek, ancak 3d çevrimdışı nişancı oyun cephaneliğinde gelişmiş silahlarla, en iyi atış oyunları hayranı ölü hedeflerle yüzleşecek ve her ücretsiz silah oyunu seviyesini yenecek. Peki, hepiniz 3d keskin nişancı atış oyunları sevenler, ne bekliyorsunuz? Bu en iyi aksiyon zombi oyununda silahlarınızı alın ve zombileri öldürmeye başlayın. SONSUZ ZOMBİ OYUNLARININ ÖZELLİKLERİ: – İnternet bağlantısı olmadan sonsuz zombi çekim eğlencesi. – En yeni zombi atış oyunları 2020'de canlı renkli ekran. – En yeni çevrimdışı zombi oyununda yaratıcı görseller ve gerçekçi zombi aksiyon oyunları grafikleri. – En yeni 3d zombi oyunlarında muhteşem atış oyunu tasarımı ve çekici bir silah dizisi. – Yeni zombi atış oyunları 2020'de açık dünya oyunları tarzında ücretsiz dolaşım özellikleriyle harika bir oyun. – 3B zombi seviyelerinin sonundaki harika zombi 3d atış oyunları animasyonları, oyunları zombi oynamayı ve öldürmek için ateş etmeyi daha eğlenceli hale getiriyor. – En son fps aksiyon nişancı oyunlarında mükemmel savaş mekaniği. – Kurulumu ücretsiz ve yeni aksiyon oyununu oynamak eğlenceli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.