WordBomb – Eşsiz SwiftUI Kelime Oyunu

WordBomb – Eşsiz SwiftUI Kelime Oyunu
 SATIN AL
Facebook Twitter Pinterest

Author: Apps4WorldPrice: $99

VİDEO DEMOSU

Klasik Mayın Tarlası oyunundan ilham alan benzersiz bir iOS oyunu, 1 basit hedefiniz var: Altı harfli kelimeyi tahmin edin. Bir harf ızgarası alacaksınız, sadece mektuba dokunun ve eğer doğruysa, otomatik olarak 6 harfli gizli kelimede ait olduğu yere yerleştirilecektir. Ancak bir püf noktası var: Harfleri ortaya çıkardığınızda, bombaya dokunursanız oyunun sizin için bitmesine neden olacak bazı gizli bombalar olabilir.

BU ÜRÜN SİZE NE SUNAR
Video demosunda gördüğünüz uygulamanın kaynak kodunu alacaksınız. Video demosunun gösterdiğinden daha fazla veya daha az bir şey yok. Satın almadan önce soru sormaktan çekinmeyin. Uygulama SwiftUI kullanılarak oluşturulmuştur ve iOS 14+'ı destekler. Bu oyun %100 SwiftUI kullanılarak oluşturulmuştur ve 200'den fazla İngilizce kelime ile birlikte gelir. Karanlık modu , uygulama içi satın alımları ve AdMob Uygulaması Açık Reklamları, Geçiş Reklamları, Daha Küçük ve Orta Boy Banner Reklamları ve Ödüllü Reklamlar gibi birçok reklamı destekleyerek size bu oyundan para kazanmanın birçok yolunu sunar.

BAŞLAMAK İÇİN NEYE İHTİYACIM VAR
Xcode 13'ün kurulu olduğu bir Mac bilgisayara ihtiyacınız olacak. Bu uygulama iOS 14+ gerektirir. Bu web sitesindeki tüm uygulama şablonları, iPad desteği olmayan iPhone'lar içindir. Uygulamada reklam göstermek istiyorsanız AdMob hesabı gereklidir. AdMob çerçevesini yüklemek için minimum gereklilik olduğundan, Mac'inizde CocoaPod'ların kurulu olduğundan emin olun.

O NASIL ÇALIŞIR

– Oyun, ilk başlatmada kullanıcıdan AppTrackingTransparency izinlerini isteyecek, ardından kullanıcılara oyun için basit bir eğitim gösterecektir.

– Kullanıcının her harf satırına dokunması gerekir, böylece doğru 6 harfli kelimeyi oluşturmak için bu harfleri kullanabilirler.

– Bombalar her sıraya rastgele eklenir. Bazı satırlarda bomba bulunmayabilir. Kullanıcı bir bombaya dokunursa oyun biter ve kullanıcı 1 can kaybeder.

– Her kategorinin kelimelerinin yerel bir .json dosyasında tanımlandığı farklı oyun kategorileri vardır.

– Uygulama, kullanıcıların tüm oyun kategorilerinin kilidini açmasına ve reklamları kaldırmasına izin vermek için uygulama içi satın alımlara sahiptir. Uygulama İçi Satın Almalar özel bir çerçeve aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu çerçeve abonelikleri desteklemez. Bu çerçeveyi, uygulama içi satın alımlar eklemek istediğiniz diğer oyunlar/uygulamalar için kullanabilirsiniz. Uygulama içi satın alma çerçevesinin kaynak kodunu almayacaksınız. Otomatik yenilenebilir abonelikler istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin veya 'PurchaseKit'i arayın. Satın AlmaKit ürününün tam sürümünü edinmek için Apps4World' tarafından.

BİZE ULAŞIN
Skype: Apps4World
Web sitesi: https://apps4world.com/
E-posta: support@apps4world.com

ÖNEMLİ – BUNU OKUMALISINIZ
bu app, bulmacaları/kelimeleri getirme, bulmaca sonuçlarını alma ve diğer şeylerin yanı sıra uygulama içi satın alma kodu gibi pek çok şeyle ilgilenen özel bir çerçeve kullanır. Uygulamayı kendi CodeCanyon lisans kodunuzla yapılandırmanız gerekir; bu, uygulama her başlatıldığında satın alma kodunuzu doğrulamak için uygulamanın bir internet bağlantısı gerektirdiği anlamına gelir. Bunu, dolandırıcılığı önlemek ve yalnızca yasal alıcıların bu uygulama şablonunu kullanmasına izin vermek için yapıyoruz. Bunu yapmamız önemlidir, bu nedenle, kötü niyetli herhangi biri, CodeCanyon veya bazı sahte/dolandırıcılık web siteleri aracılığıyla kaynak koda erişim sağlarsa, erişimlerini engeller ve CodeCanyon lisansı olmadan uygulamayı kullanamazlar.

Çerçeve, internet bağlantısı gereksinimi ve lisans kodu doğrulaması olmadan temiz bir sürüm istiyorsanız, bu ürünü satın almadan önce bizimle iletişime geçtiğinizden emin olun. Ciddi ve yasal bir alıcı olduğunuzdan emin olmak için e-posta yoluyla görüştükten sonra size resmi temiz sürümü sunabiliriz.

Herhangi bir yardıma veya özelleştirme çalışmasına ihtiyacınız olursa, support@apps4world.com adresinden bize e-posta göndermekten çekinmeyin.

Her zaman olduğu gibi, bu üründe size iyi şanslar diliyoruz ve yeni bir uygulama şablonu yayınlandığında ilk siz haberdar olmak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.