WOOCS – WooCommerce Para Birimi Değiştirici. Profesyonel çoklu para birimi eklentisi. Seçilen para biriminde öde

WOOCS – WooCommerce Para Birimi Değiştirici. Profesyonel çoklu para birimi eklentisi. Seçilen para biriminde öde
 Buy Now
  

Author: realmag777Price: $32

WooCommerce Para Birimi Değiştirici ( WOOCS ), site ziyaretçilerinizin ürün fiyatları para birimlerini gerçek zamanlı olarak belirlenen para birimleri oranlarına göre değiştirmesine ve seçilen para biriminde (isteğe bağlı olarak) ödeme yapmasına olanak tanıyan WooCommerce çoklu para birimi eklentisidir. WooCommerce mağazası için herhangi bir para birimi eklemenize izin verir! Ciddi WooCommerce mağaza sitesini birden fazla para biriminde yapmak için ideal çözüm!

Kısaca bu eklenti mağazanıza avantajlar sağlayabilir : Seçilen para birimine göre ödeme, farklı GeoIP kuralları, farklı Sabit fiyat kuralları ve tutar kuralları, Kullanıcı Rolüne Göre Fiyatlar, Ülkeye Göre Fiyatlar, Ödeme kuralları, API.

WOOTİCARET PARA BİRİMİ DEĞİŞTİRİCİ FAYDALARI

✔ Temsil
Para Birimi Değiştirici, widget ve kısa kod [woocs] olarak mevcuttur. Mağazanızın herhangi bir yerine, üst menüden bile kısa kod [woocs] ekleyebilirsiniz.

Ayrıca eklenti, ajaxed kısa kod/para birimi dönüştürücü widget'ına ve ajaxed kısa kod/para birimi oranları widget'ına sahiptir.

✔ Tasarım
Grafiksel olarak WooCommerce Para Birimi Değiştirici bazı şekillerde temsil edilebilir: açılır menü, bayrak resimleri, yan değiştirici, bir düğme. Her para birimi için seçeneklerinde bayrak ayarlamak mümkündür. Her para birimi için bayrak ayarlamak mümkündür.

✔ Ödeme
Müşterilerin seçtikleri (tercih edilen) para biriminde ödeme yapmalarına izin verilir. Bu özelliğin adı “Birden fazla izin veriliyor mu” ve eklenti ayarlarında etkinleştirilmelidir.

✔ Fiyatlar
Otomatik döviz kurları değişimi için 7'den fazla para birimi toplayıcı. Ayrıca yönetici, gerekirse oranları manuel olarak ayarlayabilir! İsteğe bağlı olarak admin e-posta yoluyla döviz kurlarındaki değişikliklerden haberdar edilebilir.

✔ Fiyatlar otomatik güncelleme
Döviz kurlarını saatlik, günde iki kez, günlük, haftalık, aylık, her 5 dakikada bir, her 15 dakikada bir, her 30 dakikada bir, her bir 45 dakikada bir güncelleyin. Veya devre dışı bırakabilir ve kendi döviz kurlarınızı elle belirleyebilirsiniz!

✔ Fiyat
İhtiyaçlarınıza uygun fiyat biçimini belirleyin – ondalık sayılar, normal para işareti veya özel para işareti, para işareti konumu (4 değişken). İsteğe bağlı olarak her para birimi için sentleri gösterebilir veya gizleyebilirsiniz. Her para birimi için virgülden sonra kendi ondalık sayısını ayarlayabilirsiniz, bu nedenle BTC bu eklenti için sorun değil

✔ Özel para işaretleri
İş mantığınız için kendi para sembollerinizi yaratın ve kullanın. Gerçekte olmayan bir para birimini kullanmak bile mümkün!

✔ Özel fiyat biçimleri
Her para biriminin kendi formatı olabilir, istediğiniz tarafta fiyat ve para işareti ayarlanabilir

✔ Fiyat bin ve ondalık ayırıcı
woocs_price_thousand_sep VE woocs_price_decimal_sep kancalarını kullanarak para birimine veya herhangi bir iş mantığına ( örneğin ülke ) bağlı olarak fiyat ayırıcıları ayarlayın

✔ Akıllı Tasarımcı
Uygun gösterge tablosunu kullanarak çoklu para birimi açılır anahtarlayıcı oluşturmaya izin verir. Sitenizin farklı yerleri için sınırsız sayıda açılır tasarımlar oluşturabilir ve hatta bunları doğrudan site koduna ekleyebilirsiniz.

✔ İstatistik
İş amaçlı para birimi değiştirme istatistiklerini toplayın. Müşterilerin hiçbir özel verisi toplanmaz, yalnızca para birimi, ülke ve geçiş zamanı toplanır. Ayrıca sipariş para birimi istatistiklerini de içeriyordu.

✔ Para birimleri görünürlüğü
Para birimini Genel veya Özel olarak ayarlama imkanı. Özel modda, para birimi değiştiricide yayınlanmaz ve kullanıcı bunu '?currency=XXX' üzerinden bağlantıyla ayarlayamaz

✔ Ödeme kuralları
Geçerli para birimine bağlı olarak ödeme sayfasında ödeme kapılarını gizleme/gösterme kuralları

✔ Karşılama para birimi
Mağaza ziyaretçilerinizin ilk ziyareti için istediğiniz para birimini ayarlamanıza olanak tanır. Dolayısıyla, mağazanızın para birimi INR ise ve müşterilerinizin ilk ziyaretlerinde USD'ye çevrilmiş fiyatları görmelerini istiyorsanız, WOOCS seçeneklerinde “Hoş Geldiniz para birimini” USD olarak ayarlamanız yeterlidir.

✔ Kullanıcı Rolüne göre bireysel fiyatlar
Temel para biriminde her kullanıcı rolü için farklı fiyatlar belirleme olanağı verir. Sadakat programı ile mağaza müşterileriniz için çok güçlü özellik

✔ Her ürün için ayrı GeoIP kuralları
“Ülkeye Göre WooCommerce Fiyatı” – farklı ülkeler için farklı fiyatlar belirlemeye izin veren süper özellik

✔ Her ürün için ayrı sabit fiyat kuralları
Her ürün için her para birimi için sabit fiyat belirlemeye izin veren özellik, bu durumda ürün için kura göre dönüşüm uygulanmaz, videoyu izleyin

✔ Ziyaretçilerin yerel para birimi algılaması için GEO IP kuralları
Bu özellik hedeflenmiştir ve site ziyaretçilerinin mağazayı ilk ziyaret ettiklerinde kendi yerel para birimlerinde fiyat para birimi belirlemelerine olanak tanır. Para birimi, ziyaretçi IP'sine göre otomatik olarak değişir ve hatta daha fazlası – 'GeoIP kurallarına göre ödeme yap' seçeneğini etkinleştirirseniz, müşterileriniz ürünler için her zaman yerel para birimlerinde ödeme yapacaktır!

✔ Her para birimi için ÜCRETSİZ teslimat için sabit minimum tutar
ÜCRETSİZ teslimat için minimum tutarın her para birimi için sabit değer olarak ayarlanmasına izin verir

✔ Her para birimi için nakliye için sabit minimum tutar
Her para birimi için sabit değer olarak nakliye için minimum tutarın ayarlanmasına izin verir

✔ Her para birimi için kuponlar için sabit miktar
Mağazanızın kuponlarında farklı para birimleri için farklı tutarlar belirleyebilirsiniz. Aksi takdirde (normal) sistem, tutarı temel para birimine göre döviz kuruna göre hesaplayacaktır.

✔ Her para birimi için sabit minimum ve maksimum kupon doğrulama tutarı
Farklı para birimleri için, temel para birimine göre oranlara göre hesaplama yapmak yerine farklı sabit doğrulama tutarı belirleyebilirsiniz.

✔ Yaklaşık fiyatı göster
Böyle bir kural varsa, GeoIP kuralı kullanılarak kullanıcı IP'si tarafından tanımlanan bir para birimiyle mağaza sayfasında ve tek ürün sayfasında yaklaşık fiyatı gösterir. Yalnızca döviz kuru verileriyle çalışır, sabit fiyat kuralları ve coğrafi kurallarla DEĞİLDİR. Sistem GeoIP kuralına göre ziyaretçi ülkesini tanımlayacaksa ve ziyaretçi para birimini değiştirecekse – her zaman yerel para biriminde ürün fiyatının yaklaşık fiyatını görecektir.

✔ Yaklaşık tutarı göster
Ödeme sayfasında ve sepet sayfasında, böyle bir kural varsa, GeoIP kuralına göre kullanıcı IP'si tarafından tanımlanan para birimi cinsinden yaklaşık tutarı gösterir. Yalnızca döviz kuru verileriyle çalışır, sabit fiyat kuralları ve coğrafi ip kurallarıyla DEĞİLDİR.

✔ Önbellek eklentileriyle uyumluluk
Siteniz bir önbellek eklentisi kullanıyorsa – “Sitemde önbellek eklentisi kullanıyorum” seçeneğini etkinleştirin, site önbelleğini sıfırlayın ve bundan sonra mağaza ziyaretçileriniz para birimlerini sorunsuz bir şekilde değiştirebilir!

✔ Siparişler, anlaşmanın para biriminde tutulur
“Birden fazla izin verilir” seçeneği etkinleştirilirse – mağazanızdaki her sipariş, müşterinin ödediği para birimindedir

✔ Yeni sipariş para birimi
Yönetici panelinden elle oluşturulan yeni bir sipariş için para birimi belirleme özelliği

✔ Sipariş sayımı
Eklentinin çoklu para birimi modunda herhangi bir para biriminden temel para birimine siparişi yeniden sayma yeteneği

✔ Akıllı Tasarımcı
Para birimi açılır listesinin etkileşimli özelleştirilmesi

✔ Fiyat bilgisi simgesi
Bir ürünün fiyatının yanında bilgi simgesi gösterilir ve fareyle üzerine gelindiğinde – araç ipucu görünür ve bir ürünün diğer tüm para birimlerindeki fiyatlarını gösterir

✔ Kısa kod [woocs_price]
Doğrudan mağaza promosyon makalelerine bir ürün fiyatı (değiştirilebilir) eklemeye izin verir

✔ Sentsiz fiyatlar
JPY veya TWD gibi doğası gereği sent olmayan para birimleri için fiyatları sentsiz yeniden sayın. Kurulumdan sonra ödeme için test edin!

✔ Yönetici panelinden elle oluşturulan yeni sipariş için para birimi belirleme özelliği

✔ Eklentinin çoklu para birimi modunda herhangi bir para biriminden temel para birimine siparişi yeniden sayma yeteneği

✔ Dile göre para birimini değiştirmek mümkün
Siteniz WPML veya Polylang eklentileri kullanıyorsa ve iş mantığı ile geçerli dile göre para birimi ayarlamak istiyorsanız, WOOCS API ile mümkündür.

✔ Bağlantıdaki para birimi
✔ WOOCS, demo.currency-switcher.com/?currency=EUR gibi site bağlantılarındaki para birimini anlar

✔ Bağlantıda param yok
”?currency=USD” gibi bağlantı parametreleri olmadan para birimini değiştirir (isteğe bağlı olarak)

✔ Para birimi depolama
Site yöneticisi için: WOOCS, kullanıcının seçtiği para birimini farklı barındırma mimarilerinde depolamak için bir dizi mekanizma sağlar: Oturum, Geçici, Memcached, Redis

✔ Geniş API
Site geliştiricisi için: Gelişmiş API işlevsellik seti, koşullu mantık kullanarak fiyatlar ve oranları ile anında işlem yapılmasına olanak tanır

✔ Yöneticiler ve mağaza müşterileri için kullanımı kolay
Kurun, para birimi ayarlarını 5 dakika içinde yapın ve mağazanızın daha fazla para kazanmasına izin verin!

✔ WPML ile uyumlu

✔ WOOF – WooCommerce Ürünleri Filtresi ile uyumlu

✔ WOOT ile uyumlu – WooCommerce Aktif Ürünler Tabloları

✔ Çoklu para birimi modunda farklı ödeme kapıları ile %95 uyumluluk, sadece deneyin!

✔ Özel programımız WOOCS LABS'e göre uyumluluk yapıyoruz.

✔ PHP 8.x tam uyumluluk

✔ Her gün tonlarca kodla çalışan güçlü teknik destek!

ŞÜPHE ETMEYİN! WooCommerce Currency Switcher'ı satın almadan hemen şimdi yükleyin!

 • Sitenizin eklentiler sayfasına gidin
 • “Yeni Eklenti Ekle” düğmesine basın
 • Arama girişinde bir sonraki dizeyi yazın: WOOCS
 • WooCommerce Para Birimi Değiştirici'yi göreceksiniz – Kurun ve etkinleştirin!
 • Siteniz için yalnızca 2 para birimi yeterliyse ücretsiz olarak kullanın – orada tüm özelliklerin kilidi açılır
 • Müşterilerinizin seçtikleri para biriminde ödeme yapmasına izin vermek istiyorsanız bunu okuyun
 • Sorun mu? Konular? Belirli bir şeye mi ihtiyacınız var? BURADA DESTEK İSTEYİN VE 24 SAAT İÇERİSİNDE CEVAP ALACAKSINIZ!

Bu eklenti, “WooCommerce Business Tools Bundle”ın bir parçasıdır: /00c6e35b0152179d70cb2f9f816d18f23264b7d9/68747470733a2f2f706c7567696e75732e6e65742f77702d636f6e74656e742f726570726573656e74664174696f6e732f62756e” alt

İşletmeler için WordPress eklentileri ve PHP betikleri

 v.2.3.7.2 (25-11-2021)   - yönetici paneli yeniden tasarımı v.2.3.7.1 (03-11-2021)   - 1 güvenlik sorunu düzeltildi v.2.3.7 (19-07-2021)   - WordPress v.5.8 eski widget'ları düzeltmesi   - 1 güvenlik sorunu düzeltildi   - bazı küçük kod düzeltmeleri v.2.3.6 (28-06-2021)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-3-6-v-1-3-6/ v.2.3.5 (24-05-2021)   - Akıllı Tasarımcı eklendi: https://currency-switcher.com/how-to-customize-currency-switcher-view/ v.2.3.4.3 (11-05-2021)   - küçük değişiklikler yığını v.2.3.4.1 (09-12-2020)   - WordPress 5.6 uyumluluğu için 1 jQuery düzeltmesi v.2.3.4 (20-11-2020)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-3-4-v-1-3-4/ v.2.3.3 (28-10-2020)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-3-3-v-1-3-3/ v.2.3.2 (02-09-2020)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-3-2-v-1-3-2/ v.2.3.1 (18-03-2020)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-3-1-v-1-3-1/ v.2.3.0 (02-09-2019)   - bazı küçük düzeltmeler   - yeni para birimi toplayıcı eklendi: bnr.ro   - yeni para birimi toplayıcı eklendi: para birimi katmanı   - yeni para birimi toplayıcı eklendi: açık döviz kuru v.2.2.9.1 (19-07-2019)   - hook raw_woocommerce_price için 1 düzeltme v.2.2.9 (15-07-2019)   - küçük düzeltmeler yığını   - para birimlerine, faiz oranlarınıza ilginizi biraz eklemenize izin veren 'interes' olarak yeni alan eklendi   - Para birimlerini Genel veya Özel olarak ayarlama imkanı eklendi. Özel modda para birimi swithers'da yayınlanmaz ve kullanıcı bunu '?currency=XXX' üzerinden bağlantıyla ayarlayamaz   - yeni yerleşik modül İstatistik: Gelişmiş Seçenekler sekmesinde etkinleştirin   - 3 yeni otonom görünüm: Stil #1, Stil #2, Stil #3 - harika olan şey - Aynı sayfaya farklı tasarımlara sahip 3 para birimi değiştirici eklenebilir   - bazı yeni şablonların kendine özgü seçenekleri vardır: [woocs style="2" head_bg="#ff0000" head_txt_color="#000" head_close_bg="green" head_close_color="yellow"] + [woocs style="3" head_title= "Para birimini seçin"]   - REST API isteği eklendi: https://currency-switcher.com/using-rest-api-with-woocommerce-currency-switcher/   - Seçenekler sekmesinde yeni seçenek 'Üst yönetici çubuğunda seçenekler düğmesini göster' - Hızlı erişim için üst yönetici çubuğunda WOOCS seçenekleri düğmesini göster. Aktif çalışma için çok kullanışlı. Yalnızca site yöneticileri tarafından görülebilir! v.2.2.8.2 (11-06-2019)   - kanca woocommerce_add_to_cart_hash için 1 düzeltme v.2.2.8.1 (22-04-2019)   - woocommerce 3.6.1 ile uyumluluk   - bazı küçük düzeltmeler v.2.2.8 (21-03-2019)   - bazı küçük düzeltmeler   - kod geliştirme   - google toplayıcı hiç kaldırıldı   - 3 yeni toplayıcı eklendi: Fixer, MicroPyramid, Avrupa Merkez Bankası'ndan The Free Currency Converter   - Fixer ve The Free Currency Converter için abone olunan API anahtarının eklenmesine izin veren ayarlara yeni alan eklendi v.2.2.7.1 (21-12-2018)   - sabit miktarlar için WOOCS işlevselliği için düzeltmeler v.2.2.7 (03-12-2018)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-2-7-v-1-2-7/ v.2.2.6 (25-10-2018)   - çalışmayı durduran para birimi toplayıcıları kaldırıldı   - Google ve Yahoo para birimi toplayıcılarını geri ekledi   - yeni özellik: Bağlantıda GET verisi yok - Bağlantıda GET özellikleri (?currency=USD) olmadan para birimini değiştirir v.2.2.5 (29-06-2018)   - küçük düzeltmeler, bazı bildirimler kaldırıldı v.2.2.4 (17-04-2018)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-2-4-v-1-2-4/ v.2.2.3 (07-02-2018)   - woocommerce 3.3.1 için uyarlama v.2.2.2 (30-01-2018)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-2-2-v-1-2-2/ v.2.2.1 (17-11-2017)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-2-1v-1-2-1/ v.2.2.0 (06-09-2017)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-2-0-v-1-2-0/ v.2.1.9 (04-04-2017)   - Küçük hatalar yığını düzeltildi   - WooCommerce 3.0.0 ve WOOCS uyumlu hale getirmek için birçok kod yeniden düzenlendi v.2.1.8 (09-12-2016)   - https://currency-switcher.com/update-v-2-1-8-and-v-1-1-8/ v.2.1.7 (27-07-2016)   - Küçük hatalar yığını düzeltildi   - https://wordpress.org/support/topic/multi-currency-on-invoices?replies=8 - çözüldü   - para birimi ayarlarında yeni seçenek: Ondalık Sayılar   - yeni kanca: woocs_drop_down_view   - gelişmiş API belgesi: https://currency-switcher.com/codex/ v.2.1.6 (20-05-2016)   - Küçük hatalar yığını düzeltildi   - yeni kanca woocs_price_html_tail   - Yaklaşık. alışveriş sepeti ve ödeme sayfasında müşterinin para birimi cinsinden değer (yalnızca çoklu modda+geoip etkin)   - yeni kanca woocs_get_about_amount_text v.2.1.5.4 (18-02-2016)   - Coğrafi Konum sorunları düzeltildi v.2.1.5.3 (16-02-2016)   - Kapalı XSS ​​güvenlik açığı. Ben Khlifa Fahmi'ye teşekkürler; BenkhlifaExploit Kurucusu ve CEO'su Tunus Whitehats Security'de Kurucu ve Pentester v.2.1.5 (12-01-2016)   - Bazı küçük düzeltmeler   - Oder verilerini temel para birimi tutarlarına dönüştürmek için yeni düğme   - Yeni kısa kod: [woocs_show_current_currency text="" para birimi="" flag=1 kod=1]   - Yeni kısa kod: [woocs_show_custom_price value=20] -> txt-adv-banners için seçilen para biriminde fiyat   - Yeni seçenek: Kuruşsuz fiyatlar   - Yeni seçenek: Ödeme sayfasında değiştiriciyi gizle   - Yeni seçenek: Sitem için önbellek eklentisi kullanıyorum   - Yeni filtre: add_filter('woof_custom_format', 'my_woof_custom_format', 999, 2); - Fiyat formatı ile herhangi bir manipülasyon   - İpucu: wp-admin/admin.php?page=wc-settings&tab=woocs&woocs_reset=1 - para birimi seçeneklerini sıfırlayın - dikkatli olun   - İyileştirildi: cron dönemleri eklendi - haftalık, aylık v.2.1.4 (09-09-2015)   - WordPress 4.3 küçük uyarlaması - widget'ta __construct kullanıldığında, önceki widget-API kullanımdan kaldırıldı   - isteğe bağlı olarak her fiyatın yanına ön tarafta fiyat açılır penceresi eklendi   - vücutta uygulanan para birimi css sınıfına eklendi. Örnek: para birimi-eur   - Rus Centrobank için para birimi toplayıcı eklendi - Rusya'dan müşteriler tarafından istendi v.2.1.3 (15-08-2015)   - woocommerce 2.4 için uyumluluk   - isteğe bağlı olarak eklenen depolama, sunucu seçenekleri nedeniyle oturumla normal şekilde çalışabilen siteler için geçici   - yeni açılır menü eklendi wselect -> https://github.com/websanova/wSelect#wselectjs   - kısa kodda [woocs] ve para birimi değiştirici widget'ında, kodu yerine açılır menüde para birimi açıklamasının gösterilmesine izin veren yeni txt_type seçeneği eklendi v.2.1.2 (23-07-2015)   - bazı küçük hatalar düzeltildi   - karanlık seçildi uygulandı v.2.1.1 (21-07-2015)   - bazı küçük hatalar düzeltildi   - uyumluluğu daha yüksek hale getirmek için çok şey yaptı v.2.1.0 (16-07-2015)   - Çoklu modda fiyatları yeniden saymayan 1 hatalı mantık hatası düzeltildi   - Mini arabanın AJAX yenilemesi düzeltildi, şimdi sorun yok v.2.0.9 (29-05-2015)   - birçok küçük hata düzeltildi ve birçok kod yeniden yazıldı   - uygulanan para birimi kapılarının %90'ı ile uyumluluk   - widget ve kısa kod eklendi - döviz kurları [woocs_rates hariç =="GBP,AUD" kesinlik=2]   - widget ve kısa kod eklendi - para birimi dönüştürücü [woocs_converter hariç tutma="GBP,AUD" kesinlik=2]   - 1 eur: [woocs_get_sign_rate sign=UAH] - temel para birimi oranı ilişkisini gösteren basit kısa kod   - $değer = application_filters('woocs_exchange_value', $değer); -> temel para biriminden mevcut para birimine dönüşüm için geliştiriciler için filtre v.2.0.8 (22-03-2015)   - YAHOO toplayıcı işlevi düzeltildi   - Premium versiyonun indeksi 2 olarak değiştirildi   - WOOCS ayarlarına eklenen özel fiyat formatı seçenekleri: __PRICE__ (__CODE__) v.1.0.7 (07-03-2015)   - müşterilerden gelen bazı küçük hatalar düzeltildi + paypal tutarı brüt hatası   - Yeni özellik: her para birimi seçeneği için - ön yüzdeki sentlerin kaldırılması v.1.0.6 (18-02-2015)   - müşterilerden gelen hata yığını düzeltildi   - woo WC_Geolocation sınıfı kullanılarak para birimi ziyaretçinin IP'sine göre otomatik olarak değiştirilebilir   - Yeni mod: Açılır menü yerine yalnızca ülkelerin bayraklarını göster v.1.0.5 (13-12-2014)   - müşterilerden gelen hata yığını düzeltildi   - woocommerce 2.3.x için uyarlama v.1.0.4 (20-09-2014)   - hatalar düzeltildi   - yerel woo fiyat kaydırıcısı ile senkronizasyon   - JPY'den sentlerin çıkarılması   - ayarlara yeni seçenekler eklendi: Varsayılan olarak bayrakları göster/gizle, para işaretlerini göster/gizle   - temel para birimine göre kısa kod [woocs_get_sign_rate sign=EUR] eklendi v.1.0.3.1 (10-09-2014)   - vergi giderilmiş hata yığını   - Para birimi ile bağlantıları anlama yeteneği: https://demo.currency-switcher.com/product-category/clothing/hoodies/?currency=GBP v.1.0.3 (21-08-2014)   - hata yığını düzeltildi   - WooCommerce alışveriş kartı widget'ı düzeltmesi   - Özel para işaretleri seçeneği   - Para birimleri, cron tarafından otomatik güncelleme seçeneğini değerlendirir   - Yönetici panelinden oluşturulan sipariş para birimini elle ayarlayabilme v.1.0.2 (12-08-2014)   - hata yığını düzeltildi   - hoşgeldin para birimi seçeneği   - Müşterinin seçilen para biriminde ödeme yapmasına izin verildi v.1.0.1 (04-07-2014)   - 1 ciddi hata düzeltildi: eklenti PayPal'ı etkiliyor   - birkaç küçük böcek v.1.0.0 (28-06-2014)   - serbest bırakmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.