WooCommerce WordPress için Ürün Tasarımcısı | lümise

WooCommerce WordPress için Ürün Tasarımcısı |  lümise
 Buy Now
  

Author: King-ThemePrice: $69

Sistem Gerektirir Daha fazla ayrıntı

 ZipArşiv() allow_url_fopen file_put_contents() file_get_contents() imagick Uzantısı memory_limit (256MB) post_max_size (800MB) 

Lumise ürün tasarımcısı aracı – WooCommerce/WordPress Sürümü

Lumise, HTML5 + JavaScript teknolojileri ile oluşturulmuş profesyonel ürün tasarım aracıdır. Envato'daki King-Theme an Elite Author'ın bir ürünüdür. Lumise, kullanıcı deneyimine odaklanmak ve baskı hizmetleri mağazanız için çığır açan bir çözüm için hepsini bir arada sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, kullanıcılarınızın herhangi bir fikri kolayca tasarlamalarına yardımcı olmak için birçok güçlü özel özelliğe ve üst düzey kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Satın almadan önce gerçek eylemlerde canlı demoyu deneyin!

Lumise Ürün Tasarımcısı – Temel Özellikler!

Yüksek UI/UX

Lumise, kullanımı kolay bir uygulama olarak çalışır. Daha önce tema sağlayıcısıyız, bu nedenle müşteriler için en iyisinin ne olduğunu biliyoruz. Lumise ile rock yapalım!

Önceden oluşturulmuş Tasarım Şablonları

Her türlü ürüne uyacak harika tasarım şablonları oluşturun, Bunun için fiyat belirleyin ve kullanıcılar tek tıklamayla kullanabilir.

Sınırsız Klip Stokları

Küçük resim kaynağı için endişeleniyor musunuz? Bırakın bunu sizin için biz halledelim, sevdiğiniz başka şeyleri de yapabilirsiniz. Müşterilerinizin kullanabileceği 2'den fazla kaynak küçük resim vardır: Pixabay ve 120 binden fazla öğe içeren Openclipart. İnanılmaz hisseler!

Tasarımları dışa/içe aktarma

Müşterileriniz, üzerinde çalışmaya veya ödemeye devam etmek için tasarımları dışa aktarabilir ve başka bir cihazdan içe aktarabilir. Yeni şablon oluşturmak için tasarımı dışa aktarabilir veya hatta kişisel verilere kaydedebilirsiniz. Bu gerçekten esnekliktir!

Çok dilli

Lumise dil değiştirmeyi destekler. Tüm diller admin panelinden otomatik olarak kontrol edildi ve tercüme edildi ve tercüme metninizi oraya koyabilirsiniz.

Mobil ve tablet destekli

Lumise, müşteriler arasında popüler olan gerçek bir yerel uygulama olarak mobil ve tablet cihazlarda çalışabilir. Web siteniz herhangi bir cihazdan sipariş alabilir

Ödeme yapıldıktan sonra baskıya hazır tasarım

Lumise, PDF, SVG, JSON, PNG gibi baskı için çoklu çıktıyı destekler… Hepsi yüksek kalitede ve tüm baskı cihazlarıyla uyumlu olarak oluşturulur.

Sosyal medya

Müşteriniz oraya zaten sosyal hesaplardan görseller alabilir. Facebook, Instagram ve daha fazlasını destekliyoruz.

Herhangi bir sistemle çalışmak için özel sepet

Lumise, bir öğe ekleyebileceğiniz ve bunları düzenleyebileceğiniz ayrı bir sepet sistemi sağlar, ardından ödeme sırasında cms'niz diğer adımları halledecektir.

Geri Al/Yinele

Uygulama üzerinde çalışmak, masaüstünde bir uygulama gibi görünüyor, müşterilerinizi çekmek için mükemmel bir nokta. Lumise ile tasarladıktan sonra tüm eylemleri yeniden yapabilir/geri alabilirsiniz.

Metin efekti

Metni daha eğri yap, balık gözü efekti, eğik, dışbükey-içbükey metinle yapabileceğiniz birçok şeyden biridir.

Filtre efektleri

Lumise Filter, fotoğraflarınızda yerel ayarlamalar yapmak için çok yönlü bir araçtır. Manzara fotoğrafçılığında gökyüzünü daha koyu yapmak için kullanılan bir filtre türünden adını alan filtreler, ancak kullanımları bunun çok ötesine geçiyor.

Fotoğrafları Kırp/Düzenlenebilir

Nesneniz ne olursa olsun, Lumise onları daha kişisel hale getirmek için birçok yönteme sahiptir. Görüntüleri kırpın, nesneleri filtre renkleri, efektlerle vurgulayın ve hatta arka planı da kaldırın.

Maske katmanları

Müşterileriniz metni görmek istiyor mu? Sorun değil, Maske Katmanları bunu elde etmelerine yardımcı olur. Bu özelliğe sahip olmak çok şaşırtıcı!

QR kod

Tasarımı QR koduyla kişiselleştirmek fena fikir değil. Müşterinin arkadaşı, küçük bir telefon destekli QR kod tarayıcı ile mesajlarını kolayca alır.

Otomatik Yapış

Bir şekli veya katmanları hareket ettirdiğinizde, ızgara görünür olmasa bile, merkez noktalardaki en yakın çizgi kesişimine hizalanır veya “tutturur” veya diğer görüntü veya katmanlara yapışır.

Esnek düzenleme bölgesi

Lumise, fare eylemleriyle düzenleme bölgesini kolayca seçmenize yardımcı olur. Alanın yarıçapını da ayarlayabilirsiniz.

Çoklu ürün türünü destekleyin

Ürününüz ne olursa olsun, baskı için bir yeriniz olsun, Lumise o ürün için baskı alanı uygulayabilir. Telefon kılıfı, çubuklar, kupalar, posterler… Lumise hepsini halledebilir.

Nihai baskı hesaplaması

Bazı metin, renk veya küçük resimlere göre fiyat tabanı. Baskı hizmetleri için en popüler hesaplamalar vardır; biz de hepsiyiz. Bunları yapılandırmanız kolaydır.

Ürün için ön şablon ayarla

Hızlı satış için şablon oluşturup bir ürüne atayabilirsiniz. Kullanıcılarınızın özellikler için başka değerler seçmesi ve ardından ürünü satın alması yeterlidir.

Değişiklik günlüklerini buradan görüntüleyin: Lumise.com/ChangeLogs

  • Canlı Demo: demo.lumise.com
  • Belgeler: docs.lumise.com
  • Destek Sistemi: king.ticksy.com
  • E-posta İletişim: contact@lumise.com

Uyarı: Tüm şablonlar, küçük resimler telif hakkı sorunları nedeniyle indirme paketine dahil edilmemiştir. Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.