WooCommerce için AliExpress Dropshipping İş eklentisi

WooCommerce için AliExpress Dropshipping İş eklentisi
 Buy Now
  

Author: ma-groupPrice: $35

AliExpress stoksuz satış eklentisi

AliExpress portalı için dropshipping eklentisi. Ürünleri içe aktarın, ürün incelemeleri, nakliye bilgileri, siparişleri yerine getirin vb. (Dropshipping işinizi otomatikleştirmek için 20'den fazla özellik).

Eklenti yalnızca stoksuz satış için değil, bağlı kuruluş pazarlaması için de geçerlidir. Favori ortaklık programınıza katılın: AliExpress Portal, Admitad veya EPN.

 • Kurulum Sihirbazı – eklenti ayarlarını en iyi uygulamalara göre ayarlamanıza olanak tanır! Dropshipping'de yeniyseniz bunu kullanın.
 • AliExpress'ten ürün içe aktarın – AliExpress.com'dan sınırsız ürünü doğrudan mağazanıza kolayca aktarın.
 • Ürün varyasyonları – ürünlerinizin birden fazla boyut, renk, malzeme ve daha fazlası gibi farklı varyasyonlarını sunun.
 • “Gönderim” özniteliğini otomatik olarak kaldırın – zamandan tasarruf edin, artık her ürün için “Gönderim” özniteliğini tek tek düzenlemenize gerek yok, Ali2Woo bunu sizin için otomatik olarak yapacak!
 • Gönderi seçeneklerini göster/yönet – web sitenizdeki mevcut teslimat yöntemlerinin nakliye maliyetini gösterin ve bu seçenekleri wordpress yönetici paneli aracılığıyla yönetin.

  1. ürün, sepet ve ödeme sayfalarında nakliye bilgilerini göster
  2. nakliye maliyetlerini hesapladıktan sonra karınızı tahmin etmek için web sitesi arka ucundaki nakliye verilerini kullanın
  3. gönderim yöntemi fiyatlandırma kurallarını ayarlayın ve marjınızı orijinal gönderim maliyetinin üzerine ekleyin
  4. gönderim yöntemlerini yönetin (mağazanızda hangi gönderim seçeneklerinin gösterilmemesi gerektiğini seçin ve gönderim yöntemi etiketlerini değiştirin)

  Gönderi seçimi, mağazanıza 2 şekilde bakabilir:

  1. Açılır bir iletişim kutusu olarak gösterilebilir
  2. Veya normal bir açılır seçim olarak
 • Siparişlerinizi otomatik olarak verin – krom uzantımızı kullanarak siparişlerinizin yalnızca birkaç tıklamayla doğrudan müşterilerinize gönderilmesini sağlayın. Aliexpress siparişini diğer WooCommerce siparişleriyle aynı şekilde yönetin. Ayrıca toplu siparişleri otomatik hale getirerek iş yükünüzü azaltın ve tek tıkla birden fazla siparişi yerine getirin.
 • Siparişleri takip et – Eklenti, siparişlerinizin takip numaralarını alır ve senkronize eder.

  1. Seçilen siparişler için izleme verilerini manuel olarak senkronize edebilirsiniz.
  2. Tüm siparişler için izleme verilerini toplu olarak senkronize edebilirsiniz.
  3. İzleme verilerinin otomatik senkronizasyonunu etkinleştirebilirsiniz (chrome uzantısı aracılığıyla). Bu, her 15 dakikada bir otomatik olarak yapılacaktır.

  Aliexpress sipariş kimliğini ve takip numarasını Aliexpress'den WooCommerce'e manuel olarak senkronize etme seçeneği vardır.

 • Sipariş durumunu değiştir – Bir siparişin sipariş kimliği ve takip numarası başarıyla senkronize edildikten sonra sipariş durumunu otomatik olarak değiştirin.
 • Ürün Tedarikçisini Değiştir/Geçersiz Kıl – Ürün stokta kalmadığında veya daha iyi bir kaynağınız olduğunda tedarikçileri kolayca değiştirin. Ayrıca Ali2Woo, ithal edilen ürünle ilgili woocommerce siparişlerinde tedarikçiyi değiştirebilir.

 • AliExpress içeriğini filtreleyin – AliExpress'ten içe aktarılan içerikten değiştirilmesini veya tamamen kaldırılmasını istediğiniz ifadelerin listesini ekleyin
 • Ürün Değişikliği Uyarıları – bir satıcı fiyatları veya stokları değiştirirse, bazı ürünler AliExpress'te kullanılamaz hale gelirse veya üründe yeni bir varyasyon belirirse e-posta bildirimleri alın.
 • Ürün özelleştirme – ürünlerinizi istediğiniz gibi düzenleyin: başlıkları, açıklamaları, resimleri, her şeyi değiştirin!
 • Ürün çeşitlerini bölme – ürün çeşitlerini ayrı ürünlere ayırın
 • Envanter ve fiyat senkronizasyonu ve otomatik güncellemeler – envanterinizin ve fiyatlarınızın her zaman güncel olduğunu bilin Tüm ürünler bir programa göre otomatik olarak senkronize edilecektir..
 • Yerleşik Resim Düzenleyici – resimleri AliExpress'ten mağazanıza göndermeden önce düzenleyin ve doğrudan WordPress yönetici panelinden ürün resimlerinde değişiklik yapın.
 • Fiyatlandırma otomasyonları – fiyatlandırma kuralları oluşturun ve ürünlerinizi toplu olarak fiyatlandırın.
 • Fiyatlandırma işaretlemenize Nakliye maliyetini ekleyin – nakliye maliyetini ürün fiyatına dahil ederek marjınızı artırın.
 • Ürünleri ePacket, AliExpress Direct, diğer nakliye seçenekleriyle filtreleyin. – Sevkiyat filtresi ile sadece teslimat süreleri en hızlı olan ürünleri ithal edin.
 • Ürün incelemeleri – sitenizdeki yorumları doğrudan AliExpress'ten içe aktarma seçeneğiyle müşterilerinizle etkileşim kurun ve satışları teşvik edin.

  1. AliExpress'te görünürlerse yeni yorumları otomatik olarak içe aktarabilir
  2. Ürünler için kaç inceleme içe aktarılacağını belirlemek için aralığı (MIN ve MAX) ayarlayabilirsiniz.
  3. Yalnızca belirli ülkelerden veya tüm ülkelerden gelen yorumları içe aktarmak mümkündür.
  4. İnceleme resimlerini, metinleri ve inceleme niteliklerini içe aktarabilirsiniz
  5. Listenizdeki anahtar kelimeleri içeren boş incelemeleri veya incelemeleri atlama seçenekleri vardır.
  6. Eklenti, web sitenizde yayınlamadan önce düzenlemek isterseniz taslaklara incelemeler gönderebilir.
 • Çeviri seçeneği – ürünleri ve yorumları farklı AliExpress dillerinde içe aktarın (İngilizce, Arapça, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, Japonca, Korece, Felemenkçe, Portekizce, Rusça, Tayca, Endonezyaca, Türkçe, Vietnamca)
 • Aliexpress stoksuz satış işi ve bağlı kuruluş pazarlaması – Ali2Woo (AliExpress stoksuz satış eklentisi) ile ürünleri dropshipper olarak ve/veya AliExpress (Admitad veya EPN) Satış Ortağı Anahtarını kullanarak satabilirsiniz.
 • Chrome uzantısı – AliExpress'te gezinirken ücretsiz Chrome uzantısını kullanarak ürünleri içe aktarın (sıklıkla güncellenir, bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz)
 • Çoklu para birimi fiyatlandırması – farklı para birimlerinde ithal ürün fiyatları. Eklentimiz AliExpress'te bulunan çoğu para birimini destekler. Üçüncü taraf para birimi dönüştürücülerle mağazanızı aşırı yüklememenizi sağlar. Lütfen dikkat: tam para birimi listesi bu yardım makalesinde mevcuttur
 • Nakit Geri Ödeme sistemi – AliExpress Portal, Admitad Ağı veya EPN kullanarak ana stoksuz satış gelir kaynağınız için ek bir ortaklık komisyonu kazanın

Ek hizmetler

Ürünlerinizi AliDropship, ALD, vb.'den Ali2Woo'ya taşımak istiyorsanız, bu görevde size yardımcı olacağız.

değişiklik günlüğü

Eklenti değişiklik günlüklerini web sitemizin ayrı bir bölümünde bulabilirsiniz: Değişiklik Günlüğünü Aç

Mahremiyet

Eklenti “api.ali2woo.com”a (Web Hizmeti) bağlanır ve ürünleri AliExpress ile içe aktarmak ve senkronize etmek için gereken ürün verilerini alır.

Web Hizmeti, satın alma kodu, talep zamanı ve arayanın IP adresi dışında herhangi bir kullanıcı verisi toplamaz. Satın alma kodu, Web Hizmetine yapılan isteklerde kimlik bilgileri olarak kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.