WooCommerce Amazon İştirakleri – WordPress Eklentisi

WooCommerce Amazon İştirakleri – WordPress Eklentisi
 Buy Now
  

Author: AA-TeamPrice: $49

WZone için yeni krom uzantısı!

WZone yeni bir modülle birlikte gelir, bu bir Amazon Associates Rapor Modülüdür.

Amazon Associates Raporlarını kullanarak artık dönüşümlerinizin nasıl gittiğini, kaç tıklama, sevk edilen ürün ve bir bağlı kuruluş olarak ne kadar gelir elde ettiğinizi doğrudan WZone'un Arayüzüne kontrol edebilirsiniz!

Fark ettiyseniz, Amazon Associates hesabınızda Raporlar adlı bir şeye sahipsiniz – bunlar, kârınızı artırmak için kullanabileceğiniz güçlü bir araçtır.

Amazon Associates Programının bir üyesi olarak, emrinizde bir dizi rapora sahipsiniz.

Bunlar, yalnızca Ortak bağlantılarınızdan biri aracılığıyla verilen siparişlerin mevcut durumuna ilişkin gerçek zamanlı bir genel bakış sunmakla kalmaz, aynı zamanda kazançlarınız hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlar.

Bugün / Dün / Son 7 gün / Son 30 gün / Son 60 gün / Son 90 gün raporlarını kontrol edebilirsiniz.

 What you will find useful in our new Amazon Associates Reports Module:

Aşağıdaki bilgi parçalarını içeren harika görünümlü bir çizelge:

Tıklamalar / Sipariş Edilen Ürünler / Sevk Edilen Ürünler / İade Edilen Ürünler / Sevk Edilen Ürünler Gelir / Toplam Kazanç

Sipariş Edilen Öğeler Tablosu

Ayrıca, sipariş edilen ürünler hakkında aşağıdaki gibi ayrıntılı bilgiler içeren bir tablo görüntüleyebilirsiniz:

Ürün ASIN / Ürün Bağlantısı / Tıklamalar / Dönüşümler / Doğrudan Sipariş Edilen Ürünler / Dolaylı Sipariş Edilen Ürünler / Sipariş Edilen Ürünler

Doğrudan Sipariş Edilen ürünler = belirli bir ürün için web sitenizden yapılan satın almalar Dolaylı Sipariş Edilen Ürünler = 90 günlük çerez aracılığıyla yapılan satın almalar

Bağlantı Tipi Performans Tablosu

Burada aşağıdakileri görebilirsiniz:

Bağlantı Grubu / Tıklamalar / Dönüşümler / Sipariş edilen ürün sayısı / Gönderilen ürünler / Kazanç

Ayrıca PA API kullanan kullanıcılar için oldukça önemli olan Link Type Performansı hakkında bilgi içeren bir tablo görebilirsiniz. Bu nedir? Bu, kullandığınız Ortaklık bağlantılarınızdan alınan performans verilerinin kesin bir özetidir. Amazon Ürün Reklamcılığı API'sine (PA API) yapılan doğrudan istekler de dahildir.

Arka arkaya 30 günlük bir süre boyunca referans satışları oluşturmadıysa, hesabınızın Ürün Reklamcılığı API 5.0'a erişimini kaybedeceğini unutmayın. PA API'sine erişimi sürdürmek için Amazon'a gönderilen bağlantıların doğrudan bağlantı olmaması gerekir, bu nedenle WZone'dan “Sepete ekle” seçeneğini kullanabilir veya 90 günlük çerezi etkinleştirebilirsiniz.

Direkt link kullanırsanız oluşturacağınız satışlar PA API Linkleri olarak dikkate alınmayacak ve Link Type Performans tablosunda “Ürün Linkleri” olarak görebileceksiniz.

WZone V12.5, ürünleri PA API (Ürün Reklamcılığı) Anahtarlarına ihtiyaç duymadan Senkronize etmenizi sağlayan yeni bir modül ile birlikte gelir!

Senkronizasyon her 15 dakikada bir otomatik olarak gerçekleşir ve yinelenme her 24 saatte bir gerçekleşir.

Cronjobs her dakika çalışır ve maksimum 99 ürünü senkronize edebilir.

Ve her 15 dakikada bir ikinci cronjob, web sitenizde senkronize edilmeyen herhangi bir ürün olup olmadığını doğrular ve bunları toplu olarak senkronize eder – toplu olarak 99 ürün.

Bu büyük sürümde YENİ ne var?

Bildiğiniz gibi, yeni bir amazon üyesi olmak istiyorsanız, bir çift PA API anahtarına sahip olmak çok zor.

Bu nedenle Direct Import Chrome Uzantısını geliştirdik + WZone'a YENİ Modül Eklendi.

Buna Ürünleri İçe Aktar denir ve NO PA API Anahtarları menüsü altında bulunabilir.

Basitçe söylemek gerekirse, bu YENİ modül, anahtar kelimeye göre arama yapmanıza ve Amazon'dan herhangi bir ürünü içe aktarmanıza olanak tanır!

Ayrıca departmanlara göz atabilir, öne çıkan, yeni öğelere göre sıralayabilir, fiyata göre sıralayabilirsiniz.

Ayrıca sayfanın sağ alt kısmında, sayfadaki tüm ürünleri seçme, içe aktarma kuyruğundan silme ve yukarı / aşağı kaydırma gibi bazı basit işlemleri yapmanıza olanak tanıyan bir Hızlı Menü göreceksiniz.

İçe aktarılacak en az bir ürün seçtikten sonra, aşağıda bazı yeni seçenekler göreceksiniz:

Ürünü basit veya değişken olarak içe aktaracak şekilde ayarlayabilir, görüntü sayısını seçebilir, öznitelikleri içe aktarabilirsiniz vb.

Burada ilginç olan ne? Aynı anda aynı anda çalışacak iş parçacığı sayısını ayarlayabilirsiniz (aynı anda 5 ürünü içe aktarmak gibi), bu da daha hızlı içe aktarma anlamına gelir!

PA API'sine erişebilmek için artık bağlı kuruluş hesabınızda en az 3 satış tutma konusunda endişelenmenize gerek yok!

Bu yeni özelliklerle sadece ürün ithal etmeye odaklanmanız ve amazon satış ortağı olarak komisyon kazanmanız gerekiyor!

Import Stats modülünün amacı, bir ürünü Amazon/eBay'den Web Sitenize ithal etmenin ne kadar sürdüğünü görmektir.

Ayrıca, çok fazla ürün ithal ettikten sonra web sitenizin yavaşlamaya başlayıp başlamadığını görmek için, özellikle ürün ithal ederken sunucu limitinizin ne olduğunu görmek için.

Bir ürünü içe aktarmanın ideal süresi birkaç yüz milisaniyedir. Bu ürünün birçok varyasyonu varsa (50'den fazla) birkaç saniye bile sürebilir.

WZone Eklentisi – WooCommerce eBay İştirakleri

WZone eBay eklentisi , ürünleri eBay'den WooCommerce'e birkaç dakika içinde toplu olarak içe aktarmanıza olanak tanır!

Bu, ürünleri WooCommerce'e aktarabileceğiniz birden fazla sağlayıcıya sahip olma olanağına sahip olduğunuz WZone için özel olarak yapılmış bir Sağlayıcı Eklentisidir.

Artık yalnızca WZone kullanarak Amazon'dan değil, aynı zamanda en yeni WZone eBay Sağlayıcı Eklentisini kullanarak eBay'den de ürün ithal edebilirsiniz!

WZone 10.1.2 Yüksek Çözünürlüklü Görüntülerle Geliyor!

Bu güncellemeden itibaren, bir ürünü içe aktardığınızda, içe aktarılan tüm ürün resimleri yüksek çözünürlükte olacak!

WZone YENİ Olağanüstü Bir Özellik olan Amazon Dropshipping ile birlikte gelir!

Müşterilerimizden birçok istek aldık ve sonunda bunu ve çok daha fazlasını yapan bir özellik geliştirmeye karar verdik!

Amazon'dan Web Sitenize Ürün Aktarın, Dropshipping seçeneğini etkinleştirin, Her ürüne Otomatik olarak bir Özel Vergi (sabit veya değişken) ekleyin ve Para Kazanmaya Başlayın !

Dropshipping İşletmelerinin çok sayıda Avantajı vardır. Normalde, bir İş kurmak istiyorsanız, büyük envanter, depo edinmek maliyetli olabilir ve nakliye maliyetlerinden bahsetmeyelim.

Dropshipping, başka türlü mümkün olmayan envanter elde etmenin ucuz bir yolunu sunar .

WZone Dropshipping'in En Büyük Faydaları Nelerdir?

 • Önerilen bir perakende satış fiyatına bağlı değilsiniz ve perakende fiyatlarına kendi başınıza karar verebilirsiniz – her ürüne otomatik olarak özel bir vergi ekleyin (sabit veya değişken)
 • Zamandan ve paradan tasarruf edin! Bir antrepo bulundurmanıza, stoğu yönetmenize ve nakliye ile ilgilenmenize gerek yok.
 • Ürün Çeşitliliği – ürünleriniz dönüşmezse ürünleri kolayca değiştirin!
 • Esnek konum – Ürünleri her yerden satabilirsiniz! Çünkü ürünlerin nakliyesini tedarikçi yapıyor!
 • Görünür sonuçlar – Anında kâr! Bu tür bir iş çok fazla yatırım gerektirmez ve size %100'e varan kazançlar!
 • Amazon Dropshipping özelliğinin kullanımı teknik açıdan görsel açıdan çok kolaydır. Matematiksel hesaplamalar konusunda endişeli misiniz? Oh hayır, 11.23 ürününe %10 vergi koyarsam benim için kâr ne olur?!!!
 • Bunun için endişelenme! Dropshipping vergisi olan her ürün için otomatik olarak bazı hesaplamalar yapıyoruz ve karı WooCommerce Ürünler Listesi / Detayları, Sipariş Listesi ve Sipariş Detayları'nda gösteriyoruz!
 • Ayrıca, Dropshipping vergisini ekledikten sonra fiyatların – 17.31$ gibi komik görüneceği veya çok fazla rakam gösterdiği – 17.31432$ gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz.
 • Fiyatları şekillendirmenize yardımcı olacak bazı özellikler ekledik, böylece müşterilerinize daha çekici görünsünler.
 • Pazarlama için Yuvarlak Fiyatları Etkinleştirin – Web sitenizde fiyatları daha şık bir şekilde görüntülemek ister misiniz? 19.99$, 23.99$ gibi mi? Bu seçeneği etkinleştirmeniz yeterlidir.
 • Fiyatları daha müşteri dostu göstermek ister misiniz? Onları yuvarlatmak mı?
 • 12,7$ yükselirse 13$, düşerse 12$ olur!
 • Ayrıca Amazon'da müşterileriniz için hangi ürünleri sipariş edeceğinizi takip etme konusunda endişelenmenize gerek yok.
 • Her siparişte ürünlerin mevcudiyetini, hangi amazon web sitesinde mevcut olduğunu bulabilir ve aynı zamanda yeni, İşleniyor veya Tamamlandı gibi durumlar vererek amazon'da sipariş edilen ürünleri takip edebilirsiniz.
 • Amazon'da değişen fiyatlar konusunda endişeli misiniz? Endişelenmeyin, Ürünleri Amazon ile hala senkronize edebilirsiniz.

Amazon, gereksinimlerine uyduğunuz sürece, stoksuz satış veya üçüncü bir tarafın siparişleri yerine getirmesine izin verir.

Mecbursun:

 1. Ürünlerinizin kaydının satıcısı olun;
 2. Tüm sevk irsaliyelerinde ve bunlarla bağlantılı olarak sağlanan veya dahil edilen diğer bilgilerde ürünlerinizin satıcısı olarak kendinizi tanıtın;
 3. Ürünlerinizin müşteri iadelerini kabul etmekten ve işlemekten sorumlu olun; ve
 4. Satıcı sözleşmenizin diğer tüm koşullarına ve geçerli Amazon politikalarına uyun.

WZone 10.0.0 , oyunun kurallarını değiştiren bir özellik ile geliyor! PA API anahtarlarına ihtiyaç duymadan doğrudan Amazon'dan web sitenize Doğrudan İthalat yapma imkanı!

Evet doğru okudunuz!

Başka hiçbir rakip size bunu sunamaz. Bu, Amazon Üyelik Endüstrisinde gerçek bir oyun değiştirici !

Marketteki en iyi Amazon Affiliates Plugin olan WZone'u kullanırsanız, tüm manuel çabalardan kurtulacaksınız!

Bu harika ve benzersiz özellik , Ürün Reklamcılığı API'sine erişim elde etmek için yeni bağlı kuruluşlar için 3 nitelikli satış oluşturma zorunluluğunun stresini ortadan kaldırır.

Sadece WZone Doğrudan Aktarma Uzantısını kurun, herhangi bir Amazon Web Sitesinde gezinin, Mağazanıza aktarmak istediğiniz ürünleri seçin ve İçe Aktar Düğmesine tıklayın! Basit ürünleri ve varyasyonları olan ürünleri de ithal edebilirsiniz.

Aynı ürünü birden fazla web sitesinde aynı anda içe aktarmak mı istiyorsunuz? Bu imkanınız da var! WZone Doğrudan İçe Aktarma Uzantısını birden çok kurulumda yetkilendirin ve ürünleri hangi web sitesine aktarmak istediğinizi seçebileceksiniz.

Yinelenen ürünler hakkında endişeli misiniz? Endişelenmeyin, WZone Doğrudan İçe Aktarma Uzantısı, bir ürünün web sitenize zaten aktarılıp aktarılmadığını algılar.

WZone Doğrudan İçe Aktarma Uzantısı ile içe aktarılan Ürünlerin bazı dezavantajları vardır, örneğin bunları senkronize edemezsiniz. Ancak Ürün Reklamcılığı API'sine eriştikten sonra, anahtarlarınızı Amazon Config'e eklemeniz yeterlidir; içe aktarılan ürünleri WZone Doğrudan Aktarma Uzantısı ile de senkronize edebilirsiniz.

Daha fazlasını buradan okuyun

Burada yeni hesaplar nasıl oluşturulur?

Hey Millet! WZone için birden çok Amazon API Anahtarı eklemenizi sağlayan yeni bir özellik geliştirmeyi yeni bitirdik!

Neden sorabilirsin?

Eh, bir WZone kullanıcısıysanız, bazen ürünlerin içe aktarıldığının donduğunu veya 'Talepleri çok hızlı gönderiyorsunuz' hatasıyla karşılaştığınızı fark etmiş olabilirsiniz. Lütfen isteklerinizi daha yavaş bir hızda yeniden deneyin' veya 'RequestThrottle'. Bu, ürünleri senkronize ettiğinizde veya otomatik olarak içe aktardığınızda olabilir.

Bu durumu önlemek için birden çok Amazon API Anahtarı eklemenize ve kullanmanıza olanak tanıyan yeni bir özellik geliştirdik. Bu özelliği kullanarak, daha fazla ürünü zahmetsizce içe aktarabilecek, otomatik olarak içe aktarabilecek ve senkronize edebileceksiniz!

Associates Hesabınızda 2 çift Amazon Anahtarı oluşturabilirsiniz.

Bitly Modülü

Bu modülü neden geliştirdik? Bildiğiniz gibi, ithal ettiğiniz amazon ürünleriyle ilgili istatistikleri görüntülemek için çok fazla seçeneğiniz yok. Bir ürünün kaç yönlendirmeye sahip olduğu, kullanıcının nereden geldiği (konum) vb.

Bu modülü kullanarak, bitly hesabınıza otomatik olarak eklenecek ürün bağlantılarınız için kısa bir url alabilirsiniz.

Bu modül, önerileri bir anahtar kelimeye dayalı olarak yönlendirmenizi sağlar . Örneğin, elma ürünleri satan bir mağazanız varsa, başka hangi elma ürünlerinin ithal edileceğine dair öneriler alabilirsiniz. Ayrıca, anahtar kelime tıklandığında , bu anahtar kelimeleri otomatik olarak arar ve bunları içe aktarma için ayarlar .

Sayfa Hızı Optimizasyon Modülü

WZone'un temel işlevi , ürünleri Amazon'dan WordPress + WooCommerce web sitenize aktarmanıza izin vermektir. Ardından, bu ürünler için eklenti, ithal edilen ürünlerinizi nasıl kurduğunuza göre senkronize tutar.

Ön uçtaki ürünlerin yönetimi (nasıl göründükleri, web sitenizin ne kadar hızlı yükleneceği), WordPress'in tablolar arasındaki ilişkileri nasıl düzenlediğine, önbelleğe alma eklentinizin nasıl çalıştığına ve sunucunuzun her şeyi yönetme becerisine bağlıdır.

WZone + Kingdom + özel bir barındırma ile, çoğu A veya B Optimizasyon Puanlarına ve 1 saniyeden kısa yükleme süresine sahip 10 binden fazla ürün içeren bir web sitesini test etmeyi başardık.

Bu yeni modülün amacı nedir?

İlk olarak, bazı Amazon ürünlerini içe aktarmaya çalıştığınızda, içe aktardığınız görüntü, varyasyon, kategori ve nitelik sayısına bağlı olarak A, B, C veya D (A) olabilecek tahmini bir Puan alacağınızı göreceksiniz. = en iyi puan, D = en kötü puan).

Amazon ürünlerini içe aktarırken , ürünle birlikte gelen TÜM resimlere veya ürünle birlikte gelen TÜM Amazon Kategorileri Ağacına veya ürünün birlikte geldiği TÜM Niteliklere veya TÜM ürün varyasyonlarına (bu, olabilir) ihtiyacınız olduğunu düşünmek kolaydır. çok! çok = TEK ÜRÜN için 300 varyasyon bile!). Bu, veritabanınızı aşırı derecede zorlar ve WordPress kaynaklarınızı önemli ölçüde azaltır.

Ancak şunları yapmanız gerekmez:

Yalnızca ilgili olanı içe aktarmak, izlenecek en iyi stratejidir.

Bu nedenle, D Puanına sahip ürünleri içe aktarırsanız, bu, içe aktardığınız ürünlerin çok fazla bilgi (varyasyonlar, kategoriler, resimler, nitelikler) içerdiği anlamına gelir, bu da ucuz bir barındırma sunucusuyla birleştiğinde web sitenizin muhtemelen yükleneceği anlamına gelir. çok yavaş.

Temel olarak bu yeni modül, içe aktarma sonrası Amazon ürünlerini optimize ederek web sitenizin hızını artırmanıza yardımcı olacaktır.

Ürün özellikleri, kendi başına web sitenizin hızını önemli ölçüde artıracak olan terimler yerine meta veri sonrası olarak optimize edilecektir, ardından ürün kategorilerini, resimleri ve daha önemli varyasyonları da optimize edebileceksiniz. Bir ürünün 300'e kadar varyasyonu olabilir! Bir bağlı kuruluş olmak istiyorsanız, beraberinde gelen tüm bu 300 varyasyona, 60 kategoriye, 600 görsele ve 80 özelliğe gerçekten ihtiyacınız yok.

Bu modülü kullanarak ürünlerinizi hiç vakit kaybetmeden optimize edebileceksiniz!

WooZone ASIN Grabber Chrome Uzantısı

WooZone ASIN Grabber'ı kullanarak, herhangi bir Amazon Web Sitesinde Gezinirken Kolayca Ürün Listeleri Oluşturabilir, CSV Olarak Dışa Aktarabilir veya listeyi Çılgın İçe Aktarma Moduna kopyalayabilir / yapıştırabilirsiniz (Zaten bir liste sekmesi vardır) ve Saniyeler İçinde İstediğiniz Sayıda Ürünü İçe Aktarabilirsiniz!

Bu, herhangi bir Amazon web sitesinden Ürünler seçmeniz için en Verimli yoldur!

amazon.com, amazon.co.uk, amazon.de, amazon.cn, amazon.it, amazon.es, amazon.co.jp, amazon.ca, amazon.fr, amazon.in, amazon.com ile çalışır. mx, amazon.com.br >

Bildiğiniz gibi, bir anahtar kelime araması çok hassas ve hızlı çalışmıyor veya ihtiyaçlarınızı karşılamıyor.

Bir ASIN listesini kesin öğelerle toplamak istiyorsanız, bu çok zaman alabilir.

Bu yüzden işinizi minimuma indirecek bir eklenti geliştirmeye karar verdik.

Süper özellikler: Sınır yok – herhangi bir amazon web sitesinden istediğiniz sayıda ürünü seçin Süper hızlı – herhangi bir amazon ürününün üzerinde görüntülenecek olan “listeye ürün ekle”ye tıklamanız yeterlidir. Kullanımı Süper Kolay – kullanıcı dostu arayüz

Bir ürünün tüm Amazon lokasyonlarında bulunup bulunmadığını doğrulayan yeni bir bileşen geliştirdik.

Amazon'un Associates programlarında oturum açın, bağlı kuruluş kimliğinizi alın, eklentide doldurun ve her ürün için oturum açtığınız amazon konumunda olup olmadığını doğrulayacağız. Örnek: Amazon'un Meksika, Kanada ve Birleşik Krallık için Ortaklar Programına kaydolun. Bir müşteri web sitenizi ziyaret ettiğinde, ürünün ayrıntılar sayfasında ürünün 3 amazon lokasyonunun tamamında mevcut olup olmadığı görüntülenecektir.

Bu şekilde, müşterileriniz bir ürünün mevcut olup olmadığını kesin olarak bilecek!

Bileşen si varsayılan olarak Etkinleştirildi, ancak Amazon Config -> Plugin Setup'ta (altta) devre dışı bırakabilirsiniz.

Ayrıca Ürün'ün ayrıntılar sayfasındaki “Ülkeye Göre Ürün Bulunabilirliği”ni 4 farklı yerde görüntüleme olanağına sahipsiniz.

1. “Sepete Ekle” düğmesinin üstünde

2. Küçük Resmin ve Başlığın Üstü

3. WooCommerce Sekmesi Olarak

4. WooCommerce Sekmelerinin Üstü

Otomatik İçe Aktarma

Otomatik İçe Aktar adlı yeni bir modül geliştirdik. Bu yeni modül, ürünleri otomatik olarak içe aktarmanıza yardımcı olur.

Sadece bir anahtar kelime belirlemeniz, kaç sayfanın içe aktarılacağını ayarlamanız ve bunu Kuyruğa eklemeniz yeterlidir.

Ayrıca, ürünlerin ne sıklıkla içe aktarılacağını, yinelenmeyi de ayarlayabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, Cron ürünleri, ayarladığınız yinelenme zamanında içe aktaracaktır.

Otomatik içe aktarma, silme, yayınla / yayından kaldırmanın durumunu görebilir, ürünlerin içe aktarılıp aktarılmadığını veya bir hata olup olmadığını, ne zaman başladığını, ne zaman bittiğini ve bir sonraki ne zaman çalışacağını görebilirsiniz.

Amazon Uzak Görüntüler

Bu sürümde resimlerle ilgili yeni bir özelliğimiz var, daha doğrusu artık ürün resimlerini doğrudan Amazon'un CDN'sinden kullanabilirsiniz.

Amazon CDN'si nedir?

Amazon CloudFront , web sitelerinizin, API'lerinizin, video içeriğinizin veya diğer web varlıklarınızın teslimini hızlandıran küresel bir içerik teslim ağı (CDN) hizmetidir. Geliştiricilere ve işletmelere, minimum kullanım taahhüdü olmaksızın son kullanıcılara içeriği hızlandırmanın kolay bir yolunu sunmak için diğer Amazon Web Hizmetleri ürünleriyle bütünleşir.

Bunu kullanmanın faydaları nelerdir?

 • Amazon'dan ürünleri çok daha hızlı içe aktarın
 • Web sitenizi hızlandırın – müşterileriniz için daha hızlı yükleme süresi
 • Dağıtılmış veri merkezlerini kullanarak web sitenizin performansını artırır . Amazon'un CDN'si, web sitenizin görüntülerini dünyanın dört bir yanındaki veri merkezlerinden (uç konumlar olarak adlandırılır) kullanılabilir hale getirir. Bir ziyaretçi web sitenizden bir dosya istediğinde, istek otomatik olarak en yakın uç konumdaki dosyanın bir kopyasına yönlendirilir, bu da ziyaretçinin içeriği daha uzaktaki bir veri merkezinden talep etmesine kıyasla daha hızlı indirme süreleriyle sonuçlanır.

Yeni Çerçeve Tasarımı ve İşlevselliği

Çerçevenin tasarımını tamamen değiştirdik! Artık gelişmiş işlevselliğe ve duyarlı tasarıma sahibiz!

Deli İçe Aktarma ile tanışın

Sürüm 8.2 , içe aktarma işlemi üzerinde daha eksiksiz kontrol sağlayan ' Insane Import ' adlı yeni bir modül içerir.

Bu yeni modülü kullanarak genel aramada tek seferde 50 ürün ve kategori / alt kategori aramasında 100 ürün içe aktarabilirsiniz.

İnce Ayar İçe Aktarma Ayarlarına bağlı olarak, görüntü/varyasyon sayısı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak içe aktarmanın ne kadar süreceği konusunda daha iyi bir tahmine sahip olacaksınız.

BURADA DAHA FAZLA OKUYUN

WooZone Raporuna Giriş

WooZone Report , Amazon'dan ithal edilen ürünlerin (kaç kez görüntülendiğini, karta eklendiğini, amazon'a yönlendirildiğini) takip etmek ve senkronizasyon günlüğünü – ne ve kaç ürünün senkronize edildiğini – takip etmek için özel olarak tasarlanmış bir raporlama modülüdür.

Bunun güzel yanı ne? E-posta yoluyla raporlar sunar! Bu istatistikleri içeren bir e-postayı 12 saat veya ayda bir alacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yönetim alanında bir rapor görebilirsiniz. Kötü !

8.0 Sürümündeki yenilikler neler?

Senkronizasyon modülünü hem kodlama düzeyinde hem de görsel olarak büyük ölçüde geliştirdik.

Artık ürünleri güncel tutmak için bir cpanel cronuna sahip olmak zorunlu değil, sadece Plugin Cronjobs'ı etkinleştirin, neyi senkronize etmek istediğinizi seçin (başlık, fiyatlar vb.) ve hepsi bu kadar. Ürünler, sizin tarafınızdan herhangi bir çaba harcamadan otomatik olarak senkronize edilir.

Dediğim gibi, görsel olarak da iyileştirdik, Senkronizasyon Günlüğü Modülünde senkronize edilen tüm ürünlerin listesini , en son ne zaman, en son ne zaman senkronize ettiklerini, bir sonraki ürünün ne olduğunu göreceksiniz. senkronize edilmek için, her ürünü bir kerede senkronize etme seçeneği (ÇEŞİTLİLİKLER DE!)

WooCommerce WordPress Mağazanızı bir para kazancı üreticisine dönüştürün!

WooCommerce web sitenizdeki Reklam e Amazon ürünleri ve Nitelikli Satın Almalardan reklam ücretleri kazanın.

Ayrıca 90 günlük çerez özelliğimiz sayesinde sadece reklamını yaptığınız ürünlerden değil, ziyaretçilerinizin satın aldığı, ziyaret ettiği tüm ürünlerden de reklam ücreti alabilirsiniz.

Ayrıca, Yerinde Sepet özelliğimiz, müşterilerinizin Amazon'da birden fazla ürünle ödeme yapmasına olanak tanır ve bu, sizin için birden fazla komisyon anlamına gelir!

Mükemmel Sayfa İçi Optimizasyon !

Ürünleriniz için harika SEO içeriği olan WooZone Eklentimiz, tüm Amazon ürünleri için mevcut tüm verileri alır: Başlık, Fiyatlar (normal fiyatlar, satış fiyatları ve tüm fiyat varyasyonları), tüm ürün özellikleri, ürün incelemeleri ve tam ürün açıklamaları.

WooZone Eklentimizi kullanarak Amazon'dan yüzlerce ürünü bir anda WooCommerce Mağazanıza toplu olarak aktarabilirsiniz. En yeni versiyonumuz, ürünleri bir saniyeden daha kısa sürede içe aktarabileceğiniz ultra hızlı bir içe aktarma sistemine sahiptir!

Eklenti, özel AA-Team çerçevemiz üzerine inşa edilmiştir ve modül yöneticisine dayalıdır, kullanımı ve yönetimi çok kolaydır. nced-search-amp-bulk-import-module”>Gelişmiş Arama ve Toplu İçe Aktarma Modülü

Gelişmiş Arama & Toplu İthalat Modülümüzde Kategoriler / Alt Kategoriler / Anahtar Kelimelere göre arama yapabilir, istediğiniz ürünleri seçip içe aktar butonuna tıklayabilirsiniz! Daha kolay olmuyor!

Ayrıca kategoriye bağlı olarak, ürünleri Marka, Durum, Üretici, Maksimum / Minimum fiyat, Satıcı Kimliği, Ürün minimum indirim yüzdesi ve tabii ki En Çok Satanlar, Sıra, Satış bayrağı vb. kriterlere göre filtreleyebilirsiniz.

Amazon'dan Toplu İthalat Ürünleri yapmak istiyorsanız, bunu CSV modülünü kullanarak yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir ASINS listesi. ASIN Grabber modülünü kullanarak bir anda bir tane alabilirsiniz!

Amazon Ürünlerini Güncel Tutun!

Amazon ürünleri her zaman değişir, özellikle fiyatlar. Senkronizasyon modülümüzü kullanarak özel bir Cron İşi kullanarak ürünleri güncel tutabilirsiniz.

Harika eklenti, ürünleri ithal ederken çok zaman kazandırır. Mükemmel müşteri hizmeti – öğe desteği kapsamının ötesine geçti ve eklentiyle ilgili olmayan bir sorunu düzeltti.

Çok pürüzsüz ve kaygan uzantı. Kurulumu kolay. AA Ekibinden çok iyi müşteri hizmeti

büyük destek, hızlı yanıt. gelecekteki güncellemeler hakkında açık fikirli olun. kolay ve hızlı kurulum, bu eklentiyi kesinlikle başka sitelerde kullanacağım

Saatleri dakikalara indirmenizi sağlayan harika bir eklenti.

İyi çalışıyor ve bence bu geliştiriciler çok zekiler – bu ürüne giren düşüncelerine göre

Müşteri desteği olağanüstü!

Tam olarak ne diyorsa onu yapıyor! Teşekkürler.

Bunun için çok fazla çalışma yapıldığını söylemeliyim, 35$'a kesinlikle paranın karşılığını veriyor.

WooCommerce için tek amazon bağlı kuruluş uzantısı

Mükemmel Tasarım Kalitesi, Çok profesyonelce oluşturulmuş ve harika dokümantasyon!!!!. Amazon mağazası kurmak isteyenlere tavsiye ederim.

Bu beş yıldızı vermek zorunda kaldık; harika bir fiyata güçlü ve kullanışlı bir eklentidir, kutudan çıkar çıkmaz söylediklerini yapar ve küçük sorunlar için iki kez desteğe ihtiyaç duyduğumuzda (şu ana kadar eklentinin kendisiyle ilgili bir sorun yok) saatler içinde yanıt aldık. Şimdiye kadar çok memnun. Bakalım şimdi biraz para kazanabilecek miyiz )” başlık=”;)”/>

Tam Özellikler Listesi

 • Herhangi bir WordPress Kurulumunda eklenti olarak çalışır.
 • Herhangi bir WordPress / WooCommerce Teması ile uyumlu
 • Amazon Ürünlerini ve Basit WooCommerce Ürünlerini Mağazada Aynı Anda Bulunabilirsiniz (özel bir doğrulama yaptık ve ürünler Sepet Ödeme Sayfası ile çakışmıyor)
 • Herhangi bir Amazon Konumu arasından seçim yapın – Dünya Çapında, Amazon Almanya, Amazon Birleşik Krallık, Amazon Kanada, Amazon Fransa, Amazon Japonya, Amazon Hindistan, Amazon İtalya, Amazon Çin, Amazon İspanya.
 • 90 günlük çerez özelliği – Bu özellikle, bir kullanıcı amazon'a yönlendirildiğinde, ürün otomatik olarak sepete eklenir ve 90 gün boyunca orada tutulur (bu, dönüşümlerinizi de artırır!).
 • Sitede Sepet özelliği ! Bu seçenek, müşterilerinizin birden fazla Amazon Ürününü Sepete eklemesine ve aynı anda Amazon'un sisteminden ödeme yapmasına olanak tanır!
 • Fiyat kurulumu – Ürünlerde hangi fiyatın görüntüleneceğini seçin – Normal fiyat / İndirimli fiyat / Teklif fiyatı
 • Ürün Varyasyonları – Ürün varyasyonlarını alın . Evet konusunda dikkatli olun Tüm varyasyonlar bir üründe çok fazla varyasyon olabilir, uygulama süresi önemli ölçüde artar!
 • Varsayılan yayınlama- ürünleri Yayınlandı veya Taslak olarak içe aktarın.
 • Her ürün için içe aktarılacak görüntü sayısını seçin
 • Sevkiyat müsaitliğini görüntülemek isteyip istemediğinizi seçin
 • Kuponları görüntülemek isteyip istemediğinizi seçin – özel teklifler ve indirimler
 • Görüntü İçe Aktarma türü – Görüntüleri içe aktarma sırasında mı yoksa eşzamansız olarak mı içe aktarmak istediğinizi seçin
 • Otomatik Olarak İçerik Döndürücü – içeriğin içe aktarıldığında döndürülmesini mi yoksa daha sonra manuel olarak mı yapmak istediğinizi seçin
 • ASIN GRABBER Modülü – sadece birkaç saniyede amazon'dan yüzlerce ASINS alın! Bundan sonra, bunları CSV Toplu İçe Aktarma yoluyla içe aktarın!
 • Ürünleri Gönderilere – Kısa Kodlar aracılığıyla herhangi bir gönderiye / sayfaya / özel sınıflandırmaya kolayca ürün ekleyebilirsiniz.
 • Ürün İstatistikleri – dönüşümlerinizi kontrol edin!
 • Görüntü adları – Ürün başlığı veya Rastgele sayı – Bu, SEO için harika
 • Çapraz Satış Ürünleri – Çapraz satış ürünlerini görüntülemek isteyip istemediğinizi seçin.
 • Ürün açıklamasındaki resim galerisi – görüntülemek isteyip istemediğinizi seçin.
 • Amazon İncelemeleri Sekmesi – Amazon incelemelerini görüntülemek isteyip istemediğinizi seçin
 • Amazon Erişim Anahtarı Kimliğini ve Gizli Erişim Anahtarını Ayarlayın
 • Bağlı kuruluş kimliğinizi ayarlayın (Tüm programlara kayıtlı değilseniz, tüm bağlı kuruluş kimliklerini belirtmeniz gerekmez.)
 • Ana Ortak Kimliğini Ayarla
 • Bir saniye ithalat! Gelişmiş Arama ve Toplu İçe Aktarma modülünü kullanarak ürünleri arayın. İçe aktarma üzerine tüm üst kategoriler ve alt kategoriler içe aktarılacaktır.
 • CSV modülünü kullanan Toplu İthalat ürünleri . Tek ihtiyacınız olan bir ASINS listesi.
 • Senkronizasyon Modülünü kullanarak ürünleri güncel tutun, Fiyatları, Başlıkları, İncelemeleri, Satın Alma URL'lerini, Açıklamaları ve SKU'yu güncelleyebilirsiniz.
 • Kurulum / Yedekleme Modülü – varsayılan eklenti ayarlarını kurun, mevcut eklenti ayarlarını yedekleyin ve mevcut mağaza ürünlerini yedekleyin.

Gerçek gerçek – WooZone – WordPress Eklentimizin ÇALIŞTIĞININ kanıtı! (%4.83 oranımız var ^^)

Bildiğiniz gibi, kullanıcılarımızın eklentiyi görmesi / test etmesi için canlı bir demomuz var. Amazon Affiliate hesabımıza baktığımızda ve demo web sitemiz aracılığıyla ürünlerin Amazon'dan satın alındığını gördüğümüzde biraz eğlendik. Yani eklentimiz gerçekten işe yarıyor, biz bunun canlı kanıtıyız!

WooZone – WordPress Eklentisini kullanmak için neye ihtiyacınız olacak:

 • WordPress 4.0+
 • WooCommerce WordPress Eklentisi – Sürüm 2 +
 • Gizli/Erişim Anahtarlarını almak için Amazon hesabı (https://aws.amazon.com/)
 • Parayı almak için Amazon satış ortağı hesabı (https://affiliate-program.amazon.com/)!

ÖNEMLİ – BU EKLENTİ SADECE BİR WORDPRESS / WOOTİCARET WEB SİTESİ GELİŞTİRMENİZE YARDIMCI OLAN BİR ARAÇTIR. MİNİ AMAZON WEB SİTELERİ YAPMAYIN, ÇÜNKÜ AMAZON, WEB SİTENİZDE BAŞKA İÇERİK OLMADAN (DİĞER ÜRÜNLER, YAYINLAR, YORUMLAR vb.)

ÖNEMLİ – BU EKLENTİ WORDPRESS.COM BARINDIRILMIŞ WEB SİTELERİNDE ÇALIŞMAZ

ÖNEMLİ! EKLENTİYİ KULLANMAK VE ÇOK SAYIDA ÜRÜN İTHALAT ETMEK İSTİYORSANIZ PAYLAŞIMLI / UCUZ HOSTING TAVSİYE ETMİYORUZ. EKLENTİYİ KULLANIRSANIZ, YETERLİ BELLEK VEYA KAYNAKLAR NEDENİYLE SUNUCUSUNUZ ÇÖZÜLEBİLİR. ÇOK FAZLA ÜRÜN İTHALAT ETMEYİ SEÇERSENİZ VE VERİTABANI/SUNUCU ÇÖZÜLÜRSE SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ. EN KISA SÜREDE DAHA İYİ BİR HOSTİNG PLANINA YÜKSELTMEYİ TAVSİYE EDERİZ.

SORUMLULUK REDDİ

AA-Team, eklentilerimizin / temalarımızın hiçbirinin Envato Marketplace dışında yeniden satılmasına hiçbir koşulda izin vermez.

Genişletilmiş Lisans, AA-Team'in yazılı izni olmadan eklentiyi yeniden satmanıza / yeniden dağıtmanıza izin vermez.

Bir Envato Yazarıysanız ve eklentilerimizi temalarınıza dahil etmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Lisanslar hakkında daha fazla bilgiyi buradan ve buradan okuyabilirsiniz.

İndirdiğiniz paketin içeriği:

Öncelikle indirdiğiniz paketi WinRar kullanarak açın, tüm arşivi wordpress'e eklenti olarak yüklemeye çalışmayın çünkü çalışmayacaktır.

 • WordPress'te eklenti olarak yüklemeniz gereken bir zip arşivi içeren Eklenti adlı bir klasör
 • belgeler
 # Change Log All notable changes to this project will be documented in this file. ## [8.4.1.3] - added "Close button" to the 'Install default config' message (solved the bug which exists in the version 8.4.1.2 for this close button) - solved bug: amazon config / plugin setup tab / option "Show buy url as Amazon url" set on "Y es", woocommerce ürün sayfasındaki bağlantıyı değiştirir, ancak bir gönderi widget'ındaki üründe değiştirmez. - çapraz satış (ön uç ürün sayfasından sık satın alınan kutusu) fiyatları ve para birimi simgesi ## [8.4.1.2] ile ilgili hata çözüldü - 26.01.2016 - "Uyarı: Geçersiz dize ofseti 'request_amazon'..." sorunu çözüldü - varsayılan yükleme çubuğu için kapat düğmesi eklendi ## [8.4.1.1] - 19.01.2016 - "amazon'a ödeme yönlendirmesi değil" hatasını çözdü woocommerce 2.5.0 güncellemesinden sonra meydana gelen "çalışma" sorunu ## [8.4.1] - 12.01.2016 - çözüldü hata: eklenti sürümü 8.4'e güncellenirken bazı varsayılan ayarlar amazon yapılandırma ayarlarının üzerine yazıldı - istek çözüldü: "itibariyle" görünüyor şimdi sadece bir kez ürün fiyatının yanında ## [8.4] - 14.12.2015 - hata çözüldü: ürün senkronizasyonu ve istatistikler arayüzü veri tabanında çok fazla üründe bozuluyor - artık arayüzün bir sayfalandırma sistemi var - güncelleme: AA-Team amazon yapılandırma anahtarları "modules/setup_backup/default-setup.json" içinde varsayılan olarak ayarlanır; oluşturmayı deneyin AA-Team varsayılan anahtarlarını kullanarak eklentiyle bazı testler yaptıktan sonra kendi anahtarlarınız ## 03.11.2015 - çözüldü hata: yeni ithal ürünler için "itibaren" eksik (ürünün en az bir kez senkronize edilmemesi durumunda oluşturulan hata) ## 21.10.2015 - Insane Mode modülü/ kuyruğa yüklenen ürünler için "hepsini kontrol et" seçeneği eklendi! - wp admin paneli / ürün listesi bölümünde oluşan "Talep-URI çok uzun" hatası çözüldü - PSP "Modül Yöneticisi" modül sürümü eklendi (birden çok modül etkinleştirme/devre dışı bırakma işlemiyle) - çözülen hata: değişken ürünleri içe aktarırken oluşan hata varsayılan durum = taslak => varyasyon mevcut değildi ve ürün "Bu ürün şu anda stokta yok ve mevcut değil" haline geldi. - ürün öznitelikleri için çözülen hata: örneğin, ön uçta beden gibi bir özniteliğin yalnızca bir değeri olduğunda ("tek beden" gibi) açılır listenin hiçbir değeri yoktu! ## [8.3] - 18.09.2015 - Meksika, Brezilya için Amazon API erişimi eklendi (Amazon yapılandırma modülünde yapılandırılabilir Üye Kimlikleri) ## [8.2.2] - 26.08.2015 - "Çılgın Modu İçe Aktar" hatası düzeltildi: - ne zaman ürünleri içe aktarırken, amazon'dan kategoriler web sitesinde içe aktarılmıyor - Amazon yapılandırmasında yeni "Ürün Özelliklerini Düzelt (woocommerce 2.4 güncellemesi)" seçeneği eklendi / Hata Düzeltmeleri - web sitesi veritabanında zaten mevcut olan ürünler için çalıştırılması gerekiyor - Sabit "Varyasyonlar" görüntülenmiyor artık hata: değişken ürünler için ## [8.2.1] - 30.06.2015 - Birden fazla "İnceleme" içeren öğeler için sorun düzeltildi. ## [8.2] - 29.06.2015 - Insane Mode adlı yeni içe aktarma modülü eklendi - bu, genel arama başına bir kerede 50 ürünü ve kategori / alt kategori başına bir kerede 100 ürünü içe aktarmanıza olanak tanır ## [8.1.3] - 29.05.2015 ### Sabit - değişken ürünler "Amazon'dan Satın Al" düğmesi hatası: ürün bunun yerine amazon'a yönlendirilmesi gerekse bile sepete eklendi ## [8.1.3] - 28.05.2015 ### Sabit - İçerik Döndürücü çalışmıyor WP_filesystem kullanırken bazı sunucularda. php yerel işleviyle hazine dosyasını almaya çalışın ## [8.1.3] - 05.05.2015 ### Değiştirildi - Zaten içe aktarılan işlev artık yalnızca post_type "product" veya "product_variation" içeren gönderilerde "_amzASIN" postmeta'sını kontrol ediyor - Araç "Clean Orphaned AMZ Meta" artık geçersiz posta türlerine atanmışsa "_amzASIN" öğesini postmeta'dan siler. Dikkate alınan Gönderi Türleri yalnızca "ürün" ve "ürün_değişimi"dir - Ürün "tarih ve saat yerelleştirmesinden itibaren" wordpress admin seçilenleri kullanarak (tarih ve saat biçimi) ### Sabit amzStore_bulk_wp_exist_post_by_args - yalnızca post_type "product" içeren gönderileri kontrol eder veya "product_variation" ## 22.04.2015 - sabit hata: bir ürünü içe aktarırken, bir ürünün varyasyonları varsa ancak ilişkili bir özellik resmi yoksa, varyasyon dizisinden bulunan ilk resim kullanılacaktır ## 10.04 .2015 - sabit hata: güncelleme sırasında ürün açıklaması gevşek [galeri]: senkronizasyon ayarlarında ürün açıklamasını güncellemeyi seçerseniz, ürün resimlerini içeren [galeri] kısa kodu güncellemeden sonra kaybolacak! - sabit hata: ürün kısa açıklaması senkronizasyon sırasında güncellenebilir! ## V 8.1.2 - 27.03.2015 - cronjob ürünleri senkronizasyonunda hata düzeltmeleri (hata: senkronizasyon döngüsü bir kez çalıştırıldı ancak daha sonra durduruldu) - "www.amazon./gp/aws/cart/add.html eksik alan" sorununu düzeltin - "Ürünün yalnızca bir varyasyonu olduğunda" sorunu düzeltildi - varyasyon özellikleriyle ## 25.03.2015 raporlama için yeni modül eklendi - e-posta ile gönderilecek ## 23.03.2015 amazon yapılandırma modülüne yeni seçenek eklendi: "Düğme satın alma metni" ayarlamak için küresel olarak düğmesi tüm amazon ürünleriniz için metin satın al ## 13.03.2015 ürün ayrıntıları sayfasındaki son senkronizasyon tarihinde düzeltme - tarih itibariyle yanlıştı ve son güncelleme tarihini yansıtmıyordu ## 11.03.2015 cronjob'da hata düzeltmeleri ## 06.03 .2015 ### Değiştirildi - yeni modül "Cronjobs Eklentisi" - burada eklentimizle ilişkili cronjob'ları etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz (gelecekteki ayrıntılar için belgelere bakın) - yeniden tasarlanmış ve büyük ölçüde geliştirilmiş modül "Senkronizasyon günlüğü" " Plugin Cronjobs" işlevselliği de - yeniden tasarlanmış ve büyük ölçüde geliştirilmiş modül "Ürün istatistikleri", "Synchronizat"a dayalıdır. ion log" arayüzü ## 03.03.2015 ### Değiştirildi - Sabit araç "Clean Orphaned AMZ Meta". ## 20.02.2015 ### Eklendi - Amazon Yapılandırma kaydında: Amazon'dan kopyalayıp yapıştırdıktan sonra anahtarlarda hata olup olmadığını kontrol edin ve kaldırın ## 17.02.2015 ### Değiştirildi - Özel karakterle yapılandırma sorunu düzeltildi: "=" ## 11.02.2015 ### Eklendi - İçe aktarmada ürün kısa açıklamasını etkinleştirmek/devre dışı bırakmak için yeni seçenek ## 09.02.2015 ## Değiştirildi - Ürüne atanmış bir ASIN metası olup olmadığını kontrol edin ve ardından fiyat düzeltme ajax'ta görüntüleyin tablo ## 05.02.2015 ### Eklendi - İçe aktarma sırasında tüm kategori ağacı yerine yalnızca Amazon'dan üst kategoriler oluşturmak için yeni seçenek ## 04.02.2015 ## Değiştirildi - WordPress admin'de bir menü atanırken wordpress menü onay kutusunun titremesi düzeltildi - WooCommerce ürünlerini toplu düzenlemeye çalışırken otomatik yenileme düzeltildi ## 30.01.2015 ## Değiştirildi - Kullanıcı tarafından belirlenen kategoriye CSV toplu içe aktarma düzeltildi ### Eklendi ## 29.01.2015 - Amazon Yapılandırmasındaki girişlerdeki boşlukları otomatik kırp alan ## [7.0.6] - 28.01.2015 ## 28.01.2015 ## Değiştirildi - Gelişmiş Arama ve CSV için hiyerarşik kategori listesi içe aktarma modülü İçeri Aktarma seçeneği. ## Değiştirildi - Amazon'dan ürünlere "Satış Sıralaması" özelliğini de içe aktar ## [7.0.5] - 26.01.2015 ### Eklendi - Ön Uç: "Satış Sıralamasına Göre Sırala" seçeneği - Senkronizasyon seçeneği - "Satış Sıralaması"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.