Web'den PDF'ye Dönüştürücü – Web'i PDF'ye dönüştürün – Web sitesini PDF olarak – Web Sayfasını Kaydedin ve Görüntüleyin – Webp'den PDF'ye

Web'den PDF'ye Dönüştürücü – Web'i PDF'ye dönüştürün – Web sitesini PDF olarak – Web Sayfasını Kaydedin ve Görüntüleyin – Webp'den PDF'ye

Author: ElveeinfotechPrice: $22

İndirmek

uzun SS

uzun SS

Oran

Gmail

Skype

Facebook

Insta

Linkin

Envato

Web'den PDF'ye Dönüştürücü – Web'i PDF'ye dönüştürün – Web sitesini PDF olarak – Web Sayfasını Kaydedin ve Görüntüleyin – Webp'den PDF'ye

Android cep telefonunuzda herhangi bir web sayfasını PDF'ye dönüştürün, PDF'yi çevrimdışı kaydedin ve daha sonra e-posta veya WhatsApp aracılığıyla paylaşılabilir.

Bu ücretsiz uygulama, sürekli olarak web içeriğiyle çalışan ve bilgileri daha sonra görüntülenebilmesi için kaydetmesi gereken kişiler için idealdir.

Önemli: Dönüştürülen PDF'ler çevrimdışı olarak ve İnternet'e bağlanmadan görüntülenebilir.

Uygulama, web'i PDF'ye dönüştürmenize yardımcı olur ve ayrıca HTML'yi PDF'ye Dönüştürücüye dönüştürür.

Merhaba, şimdi bir gün makale okumak veya bilgilendirici web sitesini çevrimdışı modda kontrol etmek çok zor burada çevrimdışı makale için en iyi çözümü sunuyoruz ve web sitesi okuma Web'den PDF'ye dönüştürücü, herhangi bir web sayfasını bir saniye içinde kolayca PDF dosyasına kaydetmenize yardımcı olacaktır. maliyeti. Bu en iyi araçlar web'den pdf'ye dönüştürücüye tek bir tıklama ile herhangi bir web sitesini pdf'ye dönüştürebilirsiniz. Web Sayfasından PDF'ye Konuşma, herhangi bir web sayfasını pdf'ye dönüştürmek için en iyi araçtır.

App Web to pdf, ileride okumak üzere web sayfası içeriğini kaydetmesi gereken birçok profesyonel tarafından kullanılır. PDF dosyasını kaydedebilir ve kayıtlarda tutabilir ve istediğiniz gün çevrimdışı kullanabilirsiniz.

İnternetiniz olmasa bile istediğiniz zaman istediğiniz yerden erişmek için Web sayfalarını pdf'ye dönüştürün. HTML'den PDF'ye, içeriği geliştirmek için dosya yükleme ve özelleştirilebilir düzenleyici sunar. Metin ve resim eklemek için düzenleyiciyi kullanabilirsiniz. Bu notları PDF formatında kaydedebilirsiniz.

Web sayfalarını PDF dosyalarına dönüştürün ve istediğiniz zaman erişin! Web'den PDF'ye Dönüştürücü, web sayfalarını PDF dosyalarına dönüştürmenize yardımcı olur ve PDF dosyalarınızı istediğiniz zaman çevrimdışı olarak paylaşabilir veya görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın çalışması çok basittir: – APP'ye gömülü web tarayıcısını kullanın – URL'yi girin veya göz atarak hedef web sayfasına erişin – HTML'yi PDF'ye dönüştürmek için düğmeye basın – Dosyayı kaydedin – Paylaşın veya içeriği görüntüleyin herhangi bir zamanda e-posta yoluyla. – Herhangi bir web sayfasını pdf dosyasına dönüştürün – Web'de gezinin ve hareket halindeyken PDF dosyalarını kaydedin – Bağlantıyı web tarayıcınızdan paylaşabilir, panodan yapıştırabilir veya doğrudan uygulamaya yazabilirsiniz. – Temiz Görünüm, yalnızca sayfanın içeriğini (yani makaleyi) tutacak ve gerisini kaldıracaktır. – Favori web sayfalarınızı işaretleyin – Açılan bağlantıların geçmişini görün – Güzel ve kullanışlı – PDF dosyalarını cihaz deposuna kaydedin veya diğer uygulamalara aktarın veya doğrudan Google Drive'a yükleyin – PDF'lerinizi yönetin

Şu anda desteklenen biçimler: – HTML'den PDF'ye

Bu yerel bir uygulamadır ve sürekli güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.