Vue Dosya Yöneticisi Işığı – Özel Depolama Bulutunuz

Vue Dosya Yöneticisi Işığı – Özel Depolama Bulutunuz

Author: MakingCGPrice: $29

VueFileManager Light için Demo

Varsayılan naber hesabı için bazı işlevler kısıtlanmıştır. Yönetim yoluyla kendi hesabınızı oluşturmaktan çekinmeyin.

Kendi Kendine Barındırılan Depolama İstemci Platformunuz

Vuefilemanager Light, tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayan VueFileManager Pro'nun Hafif bir sürümüdür.

VueFileManager Işık Ana Özellikleri

Temel İşlevler

Titizlikle Tasarlanmış Kullanıcı Arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcılarımızın yardımıyla VueFileManager evriminin son 2 yılında, dosya yönetimi önyüzümüzle muhteşem görünümlü kullanıcı arayüzü ve sorunsuz kullanıcı deneyimi tasarlamak için çok zaman harcıyoruz. Sadeliği ve kullanılabilirliği savunuyoruz.

duyarlı

VueFileManager'ın titizlikle optimize edilmiş mobil versiyonu, tüm bileşenlerin ne kadar güzel ve kolay çalıştığını seviyoruz. Mobil duyarlı sürüm, büyük masaüstü kardeşi gibi güzel ve kullanılabilir olmalıdır.

Dosyaları yükle

VueFileManager ile onlarca gigabayta kadar dosya yükleyebilirsiniz, büyük dosyalarınızın yüklenmeyeceğinden endişelenmeyin. S3 depolama hizmetiniz için yığın yükleme ve çok parçalı yüklemeleri destekliyoruz. Hepsi sorunsuz çalışmaktadır.

Klasör Yükleme

VueFileManager için dosyalarınızı içeren bir klasör yüklemek sorun değil. Aynı klasör yapısı uygulamada yeniden oluşturulacaktır.

Dosyaları Paylaşma

Erişim paylaşma işlevlerimizle, dosyanıza veya klasörünüze kolayca tıklayıp herkes için paylaşılan bir bağlantı oluşturabilirsiniz. Ayrıca paylaşılan dosyalarınızı şifrenizle koruyabilirsiniz.

Bağlantıları otomatik olarak sona erdirmek, bağlantıları doğrudan e-posta yoluyla paylaşmak veya QR kodu oluşturmak ve solunuzdaki adamlarla paylaşmak için sona erme işlevini kullanın.

Paylaşılan Sayfalar

İçinde dosyalar bulunan herhangi bir klasörü paylaşırsanız, kullanıcı oturum açmış bir kullanıcıyla aynı kullanıcı deneyimine sahip olur. Klasörler oluşturabilir, adlandırabilir, dosya yükleyebilir veya bunları doğrudan paylaşılan klasörünüzde başka klasörlere taşıyabilir.

Videolar, uygulama logonuz ve yukarıdaki indirme düğmesiyle doğrudan bu sayfada video oynatma özelliği ile kendi özel paylaşılan sayfalarına sahiptir, deneyin, sihir!

Spot ışığı

Spot ışığı ile, uygulamadaki herhangi bir konumdan kullanıcılarınızı, dosyalarınızı, klasörlerinizi arayabilir, uygulamada gezinebilir, karanlık mod arasında geçiş yapabilir, emojiler arasında geçiş yapabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Sihir gibi. Süper kullanıcılar için iyi takım.

Harici Depolama Hizmetleri

Tüm dosyalarınız için harici depolama hizmeti için ana depolama olarak kullanabilirsiniz. Amazon Web Services S3, Spaces from Digital Ocean, Backblaze, Wasabi, Alibaba Cloud OSS, Storj ve çok daha fazlası gibi tüm S3 uyumlu hizmetleri destekliyoruz.

Merkezi Olmayan Depolama Hizmeti

Storj DCS (Merkezi Olmayan Bulut Depolama) ile dosyalar merkezi veri merkezlerinde depolanmaz, bunun yerine şifrelenir, parçalara bölünür ve küresel bir bulut ağında dağıtılır.

Tam Kapsamlı API

VueFileManager'ı uygulamanıza sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz. Kullanıcılar, profil ayarlarında kimlik doğrulama belirteçleri oluşturabilir. API belgeleri çok yakında.

2 Faktörlü Doğrulama

Dosyalarınızın güvende olduğundan emin olmak için başka bir güvenlik katmanı. Kullanıcılar, favori kimlik doğrulama uygulamasıyla 2 faktörlü doğrulama ayarlayabilir.

Özelleştirilebilir Klasör Simgeleri

Favori emojinizi bir simge olarak klasörünüze ayarlayın ve VueFileManager'ı sizin için daha kişisel hale getirin! Apple kullanıcısıysanız, twitter'dan Apple emojileri ve Tweemojiler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Admin Paneli

Yönetici olarak, tüm uygulama üzerinde tam kontrole sahipsiniz, kullanıcılar oluşturabilir veya silebilir, depolama boyutlarını yönetebilir, yükleme limitleri ayarlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Karanlık Mod

Karanlık modu yerel olarak destekliyoruz. Kullanıcılar uygulama aracılığıyla karanlık modu ayarlayabilir veya Karanlık/Açık modun tercih edilen işletim sistemi ayarlarıyla işlemesine izin verebilir.

Dil Editörü

Dil düzenleyicimiz ile uygulamaları kendi dilinize çevirebilirsiniz. Yönetici panelinde elinizin altında.

Otomatik Veritabanı Yedekleme

VueFileManager, günlük veritabanı yedeklemelerinizle ilgilenecektir. Beklenmeyen bir olay meydana geldiğinde, veritabanı yedeğiniz sizin için hazır olacaktır.

reCaptcha

reCaptcha, internet botlarından kayıt ve iletişim formu için güvenlik sağlayacak ve spam göndericilerin başvurunuzu kötüye kullanmasını önleyecektir.

Sunucu durumu

Yönetici paneli sunucu durumunu kontrol edebilirsiniz. Destek iletişimi için sunucu günlüklerinizi indirebilir, en son veritabanı yedeklerinizi kontrol edebilir, cronunuzun sorunsuz çalışıp çalışmadığını veya PHP'nizi gerekli tüm php uzantılarıyla doğru şekilde kurup kurmadığınızı kontrol edebilirsiniz.

Kurulum Sihirbazı ile Kolay Kurulum

Kurulum Sihirbazı, VueFileManager uygulamanızı birkaç adımda kurmanın ve yapılandırmanın uygun bir yoludur. Kurulumunuzu çalıştırmadan önce Kurulum Sihirbazı tüm sunucu bileşenlerinizi kontrol edecek ve bir şey eksik olduğunda size haber verecektir.

Sürükle bırak

Dosyalarınızı veya klasörünüzü sorunsuz bir şekilde başka bir klasöre sürükleyebilirsiniz.

Kaynak kodu

VueFileManager'ın tüm kaynak dosyaları indirmeye dahil edilmiştir. Kodu kolayca inceleyebilir ve kendi işlevselliğinizi oluşturabilirsiniz.

Yükleme Rehberi

Twitter'da VueFileManager

İpuçları

VueFileManager'ı Debian 10 ile VPS'ye nasıl kurarım

AWS S3 Nasıl Kurulur

Dijital Okyanus Alanları Nasıl Kurulur

teknolojiler

  • laravel 9.x
  • Sürüm 2.6.x
  • arka rüzgar 3

Sunucu Gereksinimleri

  • PHP >= 8.0.2 sürümü (8.1+ önerilir)
  • MySQL 5.6+
  • Nginx veya Apache

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.