Ultimate Affiliate Pro WordPress Eklentisi

Ultimate Affiliate Pro WordPress Eklentisi
 Buy Now
  

Author: azzarocoPrice: $69

Ultimate Affiliate Pro , Ortaklarınız için Sıralamalara veya özel Tekliflere göre farklı ödüller ve tutarlarla premium bir platform sağlamanıza izin veren en yeni ve en eksiksiz Affiliate WordPress Eklentisidir.

Web Sitenizi, oturup diğerlerinin sizin için çalışmasına izin vermeniz gereken GERÇEK bir iş ve gelir makinesine dönüştürebilirsiniz!

Her Ortak , kendi pazarlama Kampanyasını oluşturabilir ve “Çok Düzeyli Pazarlama” stratejisi aracılığıyla daha fazla Ortak getirebilir.

2f6665617475726532352e6a7067″ alt=”Ultimate Affiliate Pro WordPress Eklentisi – 44″>

Tasarımınıza bağlı olarak, önceden tanımlanmış Giriş Şablonlarından birini, ek Bağlantıların kesilmesini ve Beni Hatırla seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ayrıca, özel istekler için bir Özel CSS mevcuttur, böylece herhangi bir Şablon özelleştirilebilir.

Önceden Tanımlanmış Şablonların yanı sıra, tüm Alanlar, Etiketleri, Siparişi ve Gerekli Koşulları değiştirebilecek şekilde özelleştirilebilir .

Ek bir amaç için, Şifre Gücü , Capcha Doğrulaması veya TOS doğrulama koşulu gibi diğer harika seçeneklerle farklı türde Sınırsız Alan Sayısı eklenebilir.

Hesap Sayfası için Dikey veya Yatay Menü mevcuttur. Hesap Sayfasında farklı sayfalara sahip 15'ten fazla Menü seçeneği vardır. Profil, Pazarlamadan Raporlara kadar farklı bölümler özelleştirilebilir ve Bağlı Kuruluşlarınıza daha iyi bir yaklaşım için yardımcı olmaya hazırdır.

E-Posta Aboneliği

Bağlı Kuruluşların e-postalarını daha fazla amaç için özel bir Pazarlama Platformunda tutmanın ve yönetmenin en iyi yollarını sunar. 10 E-posta Pazarlama Platformu mevcuttur: MailChimp, MailPoet, AWeber, Campaign Monitor, Constant Contact, Mailster, iContact, GetResponse, MadMimi, ActiveCampaign .

Nihai Ortak PRO

Eksiksiz bir sistemle Ultimate Affiliate PRO , gelirinizi birkaç gün içinde artırmanıza olanak tanır.

Harika bir sezgisel Gösterge Tablosu ile ayarlarınızı dakikalar içinde tamamlayacak ve Ortaklarınızın sizin için çalışmasını bekleyerek oturabilirsiniz.

Ultimate Affiliate Pro – ana özellikler

 • Başarılar ile Rütbeler
  Bağlı kuruluşlarınızı ayrı sıralara ayırın ve farklı bir komisyon seviyesi atayın. Her Ortak, Başarılara ulaştıktan sonra bir sonraki Dereceye terfi edebilir.
 • Sınırsız İştirak
  Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilecek Ortak sayınızın sınırı yoktur.
 • Özel Tutar
  MLM ödülleri gibi her Sıra, Teklif veya özel komisyon için bir Yüzde veya Sabit Tutar belirleyin
 • Özel teklifler
  İştirakler, satın alınan ürün/ürünlere göre farklı komisyonlar kazanabilirler. Teklif bir Tarih Aralığı ile sınırlandırılabilir.
 • Çoklu seviye pazarlama
  Satış Ortağı platformunuzu, kendi bağlı kuruluşlarınızı yeni potansiyel müşteriler kazanmaya teşvik edecek bir MLM sistemine dönüştürün. İhtiyaçlarınıza göre bir UniLevel Planı, Force Matrix veya Binary Matrix sistemi ayarlanabilir.
 • Ömür Boyu Komisyonlar
  Bağlı kuruluşlarınızın, müşterinin gelecekteki tüm satın alımlarından komisyon almasına izin verin. Artık Çerezler veya farklı tarayıcılar hakkında endişeleniyor
 • Performans Bonusları
  Ortaklarınızdan biri belirli bir Dereceye dokunduğunda veya ilk kez kaydolduğunda bonus komisyonları ayarlayın. Her Derecenin farklı bir Bonusu olabilir.
 • Afiş Yönetimi
  Bağlı Kuruluşlarınızın gömülü bir kodla herhangi bir web sitesinde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmasına yardımcı olacak farklı Banner'lar sağlar.
 • PayPal Ödemeleri
  Pay Ortakları kazançlarını PayPal aracılığıyla doğrudan Ultimate Affiliate Pro panosundan sadece birkaç tıklamayla ödeyin. Belirli Yönlendirmeleri veya Depozito'nun tamamını ödemeyi seçin.
 • Şerit Ödemeleri
  ABD Ortaklarına kazançlarını Stripe aracılığıyla doğrudan Ultimate Affiliate Pro panosundan sadece birkaç tıklamayla ödeyin.
 • Yinelenen Yönlendirmeler
  Üyelik sistemlerine özel bir tutarla ve bir Sıradan diğerine farklı olan yinelenen abonelikler için Ödül Komisyonları.
 • Kendi Yönlendirmelerine İzin Ver
  Bağlı Kuruluşunuzun kendi tavsiyelerinden komisyon kazanmasına izin verin
 • Kayıt Tavsiyeleri
  Yönlendirilen kullanıcı kaydolduğunda sabit bir komisyon veren Üyelik sistemi için kullanılabilir
 • sosyal paylaşım
  Social Share&Locker ile entegre, Bağlı Kuruluşunuzun Ortak Bağlantılarını Sosyal Ağda paylaşması için Paylaş düğmesi seçenekleri sunar.
 • OptIn Entegrasyonu
  Daha fazla Haber Bülteni kampanyaları için İştirak E-postalarınızı saklayabileceğiniz entegre 10 E-posta Pazarlama Platformu.
 • İniş Komisyonu
  Başarılı bir kayıt veya tam ödeme aşaması gibi bir Açılış Sayfasına dayalı olarak bağlı kuruluşları ödüllendirerek istenen herhangi bir iş akışını kapsayan özel modül.
 • Cüzdan
  Ortaklar, belirli sabit indirimli Oluşturulan Kuponlara dayalı sonraki satın almalar sırasında Kazançlarını doğrudan Web Sitesine harcama seçeneklerine sahip olacaklardır.
 • Ortaklık Kuponları
  Bir Müşteri, sistemlerinizde bu Kuponu kullandığında ödüllendirilecek bir WooCommerce, Easy Digital Download veya Ultimate Üyelik Pro kupon koduyla bir Bağlı Kuruluşu ilişkilendirin.
 • Satış Ortağı Özel Slug
  Varsayılan kullanıcı adı veya kimliğin yanı sıra Kişisel bilgiler sağlar, böylece Bağlı Kuruluşlar kimliklerini veya şirket adlarını bir Özel bilgi işaretinin arkasına gizleyebilir.
 • Dostu Ortaklık Bağlantıları
  İştirakler, link i paylaşılan ve okunması çok daha kolay
 • Adil Ödeme Ödülü
  Müşteriler, Ödeme işlemi sırasında hangi satış ortağının ödüllendirileceğine karar verir.
 • BuddyPress Hesap Sayfası
  Ortak Hesap Sayfası bölümünü doğrudan BudyPress Hesabı sayfasına normal bir sekme olarak entegre edin.
 • WooCommerce Hesap Sayfası
  Ortak Hesap Sayfası bölümünü doğrudan WooCommerce Hesabı sayfasına normal bir sekme olarak entegre edin.
 • Özel para birimi
  Para Biriminiz sistemde mevcut değilse, daha sonra kullanmak üzere kendi para biriminizi ekleyebilirsiniz.
 • En İyi Ortaklar
  Önceden tanımlanmış 10 şablonla Kazanma, Yönlendirme veya Ziyaretlere göre sıralanan en iyi bağlı kuruluşlarınızın genel listesini sağlar
 • Özel Alanlar Formu
  Tamamen özelleştirilmiş bir Kayıt Formu sağlayacak birden çok Özel Alan türü.
 • Hesap Sayfası
  Farklı seçeneklere sahip ve önceden tanımlanmış 3 Şablona ve belirli bölümlere göre tamamen özelleştirilebilir 15'ten fazla Menü sekmesi.
 • Ortaklık Bilgileri
  Web sitesinin her yerinde kayıtlı her Ortak kişisel Bilgisi için görüntülemenize yardımcı olabilecek birçok kısa kod vardır.
 • Çeviri Hazır
  Ultimate Affiliate Pro, tamamen çeviriye hazır olan herhangi bir dilde çalışmaya hazırdır.
 • Raporlar
  Yönetici ve Hesaba Katılan her Ortak Sayfası için ayrıntılı Ortak raporları veya ödeme istatistikleri.
 • Bildirimler
  Ortaklara ve sistem Yöneticisine farklı eylemler veya aşamalar için E-posta Bildirimleri

Gelecekte

Ultimate Affiliate Pro eklentisi, bazı düzenli müşterilerimizin web sitelerinde zaten kullanılıyor ve bir sonraki düşündüklerinin güzel bir yeni özelliklere sahip olmak olduğunu biliyoruz.

Gereksinimler

Ultimate Affiliate Pro eklentisini kullanmak istiyorsanız, ihtiyacınız olacak:

 • WordPress v.5.0+
 • PHP v.5.6+
 • cURL etkin
 • WP Cron'ları etkinleştirildi

Güncellemeler Günlüğü

Sürüm 7.5 – 11.22.2021

 - Özel Yazı Tipleri yükleme sürecini iyileştirin - PayPal süreciyle Ödemeyi İyileştirin - Stripe V3 ile Ödemeyi İyileştirin - Özel karakterlerle E-posta Bildirimlerini Düzenlemeyi Düzeltin - Affiliate FlashBar Ayarlarını Onar düğmesi

Sürüm 7.4 – 10.20.2021

 - Önceden Tanımlanmış E-posta Bildirimleri Şablonları Ekle - "Test E-postası Gönder" seçeneğini ekleyin - DataBase'de saklanan Oluşturulan Ortaklık Bağlantılarını ekleyin - Affiliate FlashBar iş akışını iyileştirin - Diğer Affiliate eklentilerinden Geçiş Sürecini İyileştirin - JS kitaplıklarını iyileştirin - Get Response ile entegrasyonu iyileştirin - Gutenberg ile yönetilebilir En İyi Ortaklar vitrinini düzeltin - MLM Matrix Avatar resimlerini düzeltin - Satış Ortağı Açılış Sayfası kurulumunu düzeltin

Sürüm 7.3 – 09.02.2021

 - Yönetici kullanıcı için Kısa Kodları iyileştirin - En İyi Ortak kısa kod oluşturucu sürecini iyileştirin - Veritabanı Tabloları kodlamasını iyileştirin - Hesabım sayfasındaki Banner düzenlemeyi düzeltin - Ranks Pro'yu Düzelt - Sıralamaları Sıfırla işlemi

Sürüm 7.2 – 08.17.2021

 - WordPress 5.8. Uyumluluk kontrolü - PHP 8.0 Uyumluluk kontrolü - Divi Tema Uyumluluk kontrolü - Flatsome Tema Uyumluluk kontrolü - Mobil Cihazlar aracılığıyla yüklenen Avatar fotoğrafını düzeltin - Özel Hesap sekmeleri modülünü düzeltin - İçe/Dışa Aktarma işlemini düzeltin - Hesabım sayfasındaki Kazanç verilerini iyileştirin - Eksik verilerle Yönlendirme miktarı hesaplamasını iyileştirin - Ranks Pro iş akışını iyileştirin - Çeşitli Sipariş durumları ile WooCommerce entegrasyonunu iyileştirin - WooCommerce Kategorileri düzenleme sürecini iyileştirin.

Sürüm 7.1 – 06.16.2021

 - MLM Matris Tablosu Avatarlarını Düzeltin - WP Dashboard kısıtlama erişimini düzeltin - Ürün Bağlantıları Oluşturucu seçeneğini düzeltin - JS yapısını içe aktar - Çeviri sürecini iyileştirin

Sürüm 7.03 – 05.27.2021

 - Hesabım Ortaklık Bağlantıları oluşturucusunu düzeltin - LifeTime Commission yeni ilişki gönderimini düzeltin - Ultimate Üyelik Pro için Statik Kuponları İyileştirin - Ödeme İşlemleri için CSV Oluşturma Düzeltme - JS kitaplıkları yapısını iyileştirin

Sürüm 7.0 – 05.13.2021

 - Stili İyileştir - JS yapısını iyileştirin - Veritabanı çağrılarını iyileştirin - AJAX çağrıları için Nonce'ı iyileştirin - Yeni Raporlar verileri - Zaman biçiminden beri düzeltme - Fair Checkout Ödül modülü için MLM bağlantısı ekleyin - MLM Ekle İş Ortağının Ebeveynini Kaldır

Sürüm 6.9.1 – 04.01.2021

 - Sonuç olmadan Hesabım filtrelerini düzeltin - Ödeme ayrıntıları sürecini düzeltin - Stripe V3 Ödeme modülünü düzeltin - Ürün Bağlantıları değerlerini iyileştirin - UAP Kontrol Panelini İyileştirin - WooCommerce kuponları için Cüzdan modülünü iyileştirin - Sıralamaları Değiştir sürecini iyileştirin - WP 5.7 ile Uyumluluğu İyileştirin

Sürüm 6.9 – 01.20.2021 – Önemli Güncelleme

 - Eklenti çekirdek yapısını iyileştirin - MLM Matrix Tree vitrinini iyileştirin - Yönlendirmeyi manuel olarak atama sürecini iyileştirin - Ödeme bildirimi yönetimini iyileştirin - CSV'yi Dışa Aktarma sürecini iyileştirin - Kupon modülü iş akışını iyileştirin - MLM Ebeveynini manuel olarak atama seçeneğini iyileştirin - LifeTime Commission modülünü ekleyin - manuel olarak bağlama seçeneği - Ekstra Para Birimi Ekle - Çerez Paylaşımı seçeneği ekle - Yönlendirme URL'si kara listesi ekleyin - Tavsiyeler tablosuna ekstra Filtreler ekleyin - WooCommerce ürünleri için özel Yönlendirme Oranı ekleyin - WooCommerce değişken ürünleri için özel Yönlendirme Oranı ekleyin - WooCommerce Kategorileri için özel Yönlendirme Oranı ekleyin - Belirli bir Ortak kullanıcıya WooCommerce Kupon ataması ekleyin - İsteğe bağlı olarak Kupon modülü miktarı ayarı ekleyin - Ortaklık Çubuğunda Dostu Bağlantılar iş akışını düzeltin - Ortaklık modülü iş akışı olmak için Ödemeyi Düzeltin

Sürüm 6.8 – 21.09.2020

 - Hesabım panosundan Kazanç grafiğini düzeltin - Yönlendirmeleri CSV verilerine Dışa Aktarma Düzeltme - Ürün Bağlantıları bölümünde "Ortak Bağlantısı Al"ı düzeltin - Ürün Bağlantıları sıralama seçeneğini düzeltin - Woo Hesabı sayfası entegrasyon modülü iş akışını iyileştirin - PayPal Ödemesinin başarısız olduğu durumları iyileştirin - Yönlendiren bağlantılar modülü iş akışını iyileştirin - Veritabanı çağrılarını iyileştirin

Sürüm 6.7 – 08.15.2020

 - WordPress v.5.5 ile uyumluluk - Yeni Şerit Ödeme modülü EKLE - Kırpma Avatarı adımını iyileştirin - Kayıt Formu özel alan gönderimini düzeltin

Sürüm 6.6 – 08.01.2020

 - Woo Order sayfasına ekstra ayrıntılar ekleyin - Fair Checkout Ödülü alan iş akışını düzeltin - İçerik üzerindeki UAP kancalarını iyileştirin

Sürüm 6.5 – 21.07.2020

 - Kimliği Doğrulanmış Saklanan XSS sorununu düzeltin - WPMultisite ortamında Veritabanı Tablosu oluşturmayı iyileştirin

Sürüm 6.4 – 26.06.2020

 - Değişken ürünler için Ürün Bağlantıları vitrinini düzeltin - WP Rolü kısıtlama erişimini iyileştirin - UAP Panosu stilini iyileştirin

Sürüm 6.3 – 06.15.2020

 - Parolayı Sıfırladıktan sonra Özel Yönlendirme Ekle - Kupon kurulum sürecini düzeltin - Panodaki En İyi Ortak raporlarını düzeltin - Woo değişken ürünleri için Ürün Bağlantıları vitrinini düzeltin. - Ortaklık Profili bölümünü iyileştirin - WP MultiSite ortamında iş akışını iyileştirin - UAP Dashboard iş akışını iyileştirin

Sürüm 6.2 – 05.05.2020

 - Dil dosyalarını güncelleyin - Bildirimler HTML içeriği iş akışını iyileştirin - Özel karakterlerle Ürün Bağlantıları oluşturucusunu geliştirin - Ürün Bağlantıları vitrinini iyileştirin - UAP Dashboard tabloları ekranını iyileştirin - Elementor sayfa oluşturucu ile uyumluluğu iyileştirin - Rütbeleri Kaldır seçeneğini düzeltin - Affiliate FlashBar Social düğmelerinin görüntüsünü düzeltin

Sürüm 6.1 – 04.07.2020

 - Ön uç sistem performansını iyileştirin - Ön uç stilini geliştirin - WP 5.4 ile Uyumluluğu İyileştirin - PHP 7.4.4 ile Uyumluluğu İyileştirin - Ekstra Modül aktivasyon sürecini iyileştirin - UAP Dashboard stilini ve görüntüsünü iyileştirin - Rütbe Başarıları ekranını düzeltin - Affiliate FlashBar ekranını düzeltin - Cüzdan Toplam tutar ekranını düzeltin - LocoTranslate Eklentisi ile Uyumluluk Ekleyin - WP Dashboard'da Doğrulama sistemi Ortamı EKLEYİN - Varsayılan Ülke açılır seçimini EKLE - WP ayarlarına göre otomatik olarak ülke seçimi EKLE

Sürüm 6.0 – 03.24.2020

 - Ön uç sistem performansını iyileştirin - Varlık yönetimini iyileştirin - Yönetici düzenleme bağlı kuruluş sürecini iyileştirin - İlk Kurulum verilerini iyileştirin - Ön Uç Formları stilini iyileştirin ve yanıt verin - UAP Dashboard işlevselliğini geliştirin - Hesap Sayfası miktarı değerleri vitrinini iyileştirin - Hesap Sayfası formu gönderim sürecini iyileştirin - Ek Modülleri etkinleştirme sürecini iyileştirin - Hesap Sayfası listeleme yönlendirme sırasını iyileştirin - Hesap Sekmesi gönderimini düzeltin - Özel alan gönderimini düzeltin - Hesap Sayfası Banner kurulumunu düzeltin - Ürün Bağlantıları fiyat yönetimini düzeltin - CSV Yönlendirmelerine Aktarmayı Düzeltin - EKLE Yeni vitrin UAP Kontrol Panelinde Ortaklık Ekle/Düzenle - Ortaklık Profili bölümünü UAP Panosuna EKLE - Hesap Sayfası için Yeni stil EKLE (çeviri gerekli) - Hesap Sayfası için Yeni Şablon EKLE - Genel Bakış sekmesinde Hesap Sayfası raporları EKLE - Hesap Sayfası EKLE - Kuponlar - indirim detayları - EKLE Para Birimi biçimi seçenekleri

Sürüm 5.9.2 – 02.26.2020

 - Form Güvenliği sürecini iyileştirin - Envato API entegrasyonunu düzeltin

Sürüm 5.9.1 – 21.02.2020

 - Envato API entegrasyonunu iyileştirin

Sürüm 5.9 – 18.02.2020

 - AJAX çağrıları iş akışını iyileştirin - Yönetici Ortaklık yönetimi vitrinini iyileştirin - Cüzdan uzantısı iş akışını düzeltin - Yeni Envato API'sini entegre eder 

Sürüm 5.8 – 01.20.2020

 - ExportCSV biçimini düzeltin - Hesap Sayfasında MLM veri görüntüsünü düzeltin - İzleme sürecini iyileştirin - GetResponse yeni API'si ekleyin

Sürüm 5.7 – 12.17.2019

 - OptIn Kabul Et özel alanını düzeltin - Yönetici Kontrol Panelini İyileştirin - Ön uç stilini geliştirin - Yönlendirme atama sürecini iyileştirin

Sürüm 5.6 – 10.16.2019

 - Teklifler iş akışını iyileştirin - Birden fazla ürün için Ödül hesaplama sürecini iyileştirin - Rakam kullanıcı adlarıyla Yönlendirme Bağlantısını düzeltin - Sistem performansını iyileştirin

Sürüm 5.5 – 09.06.2019

 - PayPal Ödeme sürecini iyileştirin - UI iş akışını iyileştirin - Kuponlar modül yönetimini iyileştirin - reCaptcha iş akışını iyileştirin - Ürün Bağlantıları modülünü iyileştirin - DB MySQL uyumluluğunu düzeltin

Sürüm 5.4 – 06.04.2019

 - ReCaptcha V3 EKLE - Özel Sekmeler için Harici bağlantılar EKLE - Veritabanı performansını iyileştirin

Sürüm 5.3 – 05.17.2019

 - Bağlı Kuruluşlar/Ziyaretler/Yönlendirmeler için Dışa Aktarma CSV'sini EKLE - Woo Teklifleri için "Kategoriler" EKLE - Avatar saklanan görüntüleri iyileştirin - Depolanan tarihler için Saat Dilimi'ni iyileştirin - WPML entegrasyonunu iyileştirin - "Satış Ortağı Olmak İçin Öde" modülü iş akışını iyileştirin

Sürüm 5.2 – 05.05.2019

 - Fx iş akışı sunar. - OptIn onay isteği için özel alan ekleyin - OptIn işlemine fazladan alanlar ekleyin.

Sürüm 5.1 – 04.05.2019

 - Envato WP Gereksinimlerini Yönetin. - WP Dashboard'da css ve js dosyasının yükleme işlemini düzeltin. - Ülkelerin dil çevirisini düzeltin - Woo entegrasyonunu iyileştirin

Sürüm 5.0 – 03.05.2019

 - FlashBard İstatistik sayıları ekleyin - Para Birimi pozisyonunu iyileştirin - FlashBar stilini geliştirin - Varsayılan değerleri iyileştirin

Sürüm 4.9 – 02.11.2019

 - Ortaklık FlashBar EKLE - Woo, EDD ile entegre Ürün Bağlantı Modülü ADD. - Stripe V2 ülke listesine Kanada EKLE - Hesap Sayfası iş akışını iyileştirin - WPML entegrasyonunu iyileştirin

Sürüm 4.8

 - ADD Gutenberg Entegrasyonu - Mobil stili optimize edin - Avatar Yükle iş akışını iyileştirin - Sistem performanslarını iyileştirin - Envato API entegrasyonunu güncelleyin - Ultimate Learning Pro için yeni Cüzdan seçeneği EKLE.

Sürüm 4.7

 - WPML Entegrasyonu EKLEYİN - ADD Elementor Entegrasyonu - Ortaklık modülü olmak için ÖDEME EKLE - Ön uçta Vitrin konumunu iyileştirin - Ranks Pro modülü iş akışını iyileştirin - Kırpma seçeneğiyle Avatar Resmi yükleme işlemini iyileştirin - DirectEmail özel göndericisini düzeltin

Sürüm 4.6

 - Şifre Gücünü Düzeltin - Sıra Güncelleme iş akışını iyileştirin - Satış Ortağı Açılış Sayfaları modülü sorununu düzeltin

Sürüm 4.5

 - "Fair Chckout Reward" modül hatası düzeltildi - DirectMail içerik kodlamasını iyileştirin - Hesap Sayfası varsayılan Banner yönetimini düzeltin - "PushOver Yönlendirme Bildirimleri" modül hatalarını düzeltin - Parola Gücü tasarımını iyileştirin. - Sistem performanslarını iyileştirin

Sürüm 4.4

 - Yeni Modül EKLE: REST API - Yeni Özellik EKLE: UAP Kayıt formundaki Fair Checkout Ödül alanı - Yeni Özellik EKLE: Şifre Gücü - Yeni Özellik EKLE: Ortaklarla iletişime geçmek için DirectEmail - Yeni Özellik EKLE: UAP Avatarı, varsayılan WP Profil Resminin yerini alır - Yeni Kayıt Şablonları EKLE - Yeni Çoklu Giriş Şablonları EKLE - MLM Matris Grafiğinin Gösterilmesini İyileştirin - Güncelleme Sıralarını İyileştirin Cron - Çevrilmiş Metni İyileştirin - Banner değişikliği iş akışını düzeltin

V ersiyon 4.3

 - Yeni Modül EKLE: Satış Ortağı Açılış Sayfaları - Yeni Modül EKLE: PayPerClick (TBM) Yönlendirmeleri - Yeni Modül EKLE: BGBM Komisyonları - Yeni Modül EKLE: Pro Sıralaması (periyodik olarak sıfırlanır) - Yeni Modül EKLE: Yönlendirmeler için PushOver Bildirimleri - Yeni Özellik EKLE: Sağlanan EPC Verileri - Yeni Özellik EKLE: Hesap Sayfası Başlığını Değiştir - Yeni Kısa Kodlar EKLE: Ziyaretçi Yönlendirme koşulu - "Ortak Olun" eylemi için Bildirimler EKLEYİN - StripeV2 Ödeme iş akışını iyileştirin - MLM Matrix ekranına Ana bağlantı ekleyin - Performans geliştirmeleri

Sürüm 4.2

 - GDPR Uyumlu - WP 4.9.6 ile uyumluluk - Satış Ortaklarını AffiliateWP komut dosyasından taşıyın - WP Affiliate komut dosyasından Bağlı Kuruluşları Taşı - Affiliates Pro komut dosyasından Ortakları Taşı - PayPal Ödeme sürecini iyileştirin. - Sıralama Başarıları ayarları sorununu düzeltin - Hesap Sayfası Duyarlı iyileştirmeler

Sürüm 4.1

 - Sıralama başarıları güncelleme sürecini düzeltin - Bildirimler içeriğini iyileştirin - Bekleyen kullanıcılar için Giriş işlemini düzeltin - Başarıyla kayıt olunan mesajı düzeltin - Özel CSS kodu iş akışını iyileştirin

Sürüm 4.0.2

 - Ürün Doğrulama sürecini güncelleyin.

Sürüm 4.0

 - OptIn - ActiveCampaign seçeneği eklendi - Kayıp Parola, Giriş formuyla senkronize şablon vitrini - Sıralama modülü iş akışında bonus iyileştirildi - ReAssign Yönlendirmeler modülü iş akışı düzeltildi - Çerçeve yapısı çoklu iyileştirmeler - İştirakler sekmesi, yeni sayılar eklendi - Divi Framework ile uyumluluğu düzeltin - WP Giriş formu üzerindeki "Beklemede" kullanıcı kısıtlamasını düzeltin - Woo satın alma iş akışı için bağlı kuruluşlara atanan kuponlar - Kayıt Formu eksik kimlik uyarıları düzeltildi 

Sürüm 3.9

 - Sosyal Paylaşım Modülü iş akışını düzeltin - Cüzdan Modülü - seçici kaynak seçeneği - QR Oluşturucu komut dosyasını düzeltin - Gösterilecek özel İştirak içeriği için yeni Kısa Kodlar ekleyin - Yönlendirme kaynakları için Yönetilebilir etiketler ekleyin - Sıralamaları Güncelleme sürecini iyileştirin - Düzeltme, yeni Yönlendirmeler eylemi ekleme - Cüzdan modülü iş akışını iyileştirin

Sürüm 3.8

 - WooCommerce entegrasyonunu iyileştirin - Yeni Özellik: Özel varsayılan Ortaklık bağlantısı - UMP İadeleri iş akışını düzeltin.

Sürüm 3.7

 - Metinleri ve önceden tanımlanmış Mesajları iyileştirin - Sıra Güncellemeleri komut dosyasını düzeltin - Para Birimi Pozisyonunu Düzelt - Performans ve İş Akışı iyileştirmeleri

Sürüm 3.6

 - Özel boş sorguları düzeltin - Maksimum Tutar modülünü iyileştirin - Fair Checkout modülünü iyileştirin - PushOver modülünü düzeltin - Mailster eklentisine dönüştürün - WP Rolü sorununu düzeltin

Sürüm 3.5

 - Hesap Sayfası Simgeleri iş akışını düzeltin - Rapor dönemlerini düzelt seçeneği - user_login'i isteğe bağlı alan olarak ekleyin - İlk Kurulum modülünü iyileştirin - Veritabanı çağrılarını iyileştirin - Hesap Sayfasını düzeltin sabitleri iş akışını değiştirin - UAP Kontrol Panelini İyileştirin - ADD Landing Commission alternatif iş akışı - MultiSite iş akışını iyileştirin

Sürüm 3.3

 - Bannerlar modülüne Dost Bağlantılar EKLE - Profil Formu alanları için Etkinleştirilmiş Koşullu Mantık - Yönetici kullanıcısını Ortak kullanıcı olarak düzeltin - Afişler modülünü iyileştirin - Güncelleme Sıralaması seçeneklerini iyileştirin - PushOver sorununu düzeltin

Sürüm 3.2

 - İthalat/İhracat modülü EKLE - Para Birimi Pozisyonu EKLE - Yönlendiren Bağlantılar hata aşamasını iyileştirin - Ödeme için hiçbir seçili Yönlendirmeden kaçının - StripeV2 Ödeme modülünü iyileştirin - Yinelenen Yönlendirmeler modülünü düzeltin - StripeV1 için gerekli verileri iyileştirin - FX Builder ile uyumluluğu geliştirin

Sürüm 3.1

 - Yönlendiren Bağlantı Modülü EKLE - Maksimum Tutar Modülü EKLE - Özel Hesap Sayfası sekmeleri Modülü EKLE - WooCommerce Abonelikleri için İzleme EKLEYİN - Hesap Sayfası iş akışını iyileştirin - Form Tasarımını ve Uyumluluğu İyileştirin - Yönetici Çubuğu iş akışını iyileştirin 

Sürüm 3.0

 - İtme Bildirimi modülü EKLE - İhracat Ödeme İşlemlerini EKLE - Yardım sekmesi etiketini düzeltin - Bildirim içerik kodlamasını düzeltin - Veritabanı iş akışını iyileştirin - UAP Kontrol Panelini İyileştirin 

Sürüm 2.9

 - Yeni Stripe Ödeme sistemi EKLE - Hesapları Yönet - UAP Panosuna Ortaklık Kimliği EKLEYİN - Kullanıcı Kimliğini Yönlendirmeler sekmesine EKLE - Ömür Boyu Komisyonu iş akışını iyileştirin - MLM Tablosuna E-posta Adresi Ekleyin

Sürüm 2.8

 - Avatar kaldırma işlemini düzeltin - Bildirimler E-posta başlığını iyileştirin - Ömür Boyu Komisyonu modülünü iyileştirin - Sıralama iş akışını iyileştirin - Yönlendirme Tutarı hesaplamasını iyileştirin

Sürüm 2.7

 - Referanslara Zaman Ekleyin - E-posta Doğrulama iş akışını düzeltin - Kayıt için Özel CSS'yi Düzeltin - Kayıt Formundaki hataları iyileştirin

Sürüm 2.6

 - Optin ActiveCapmaign seçeneği EKLE - WP Sosyal Giriş Entegrasyonları EKLEYİN - Vitrinler için Kısa Kod öznitelikleri EKLE - Kayıt adımını iyileştirin - Giriş Şablonları EKLE - Kayıt Şablonları EKLE - Pano iş akışını iyileştirin - MultiSite iş akışını iyileştirin - Kurulum Kurulum modülünü iyileştirin - LandingCommission iş akışını iyileştirin

Sürüm 2.5

 - Bağlantıları www ile düzeltin. - UAP Kontrol Panelini İyileştirin - Cüzdan iş akışını düzeltin - Özel Slug Modülünü İyileştirin - PayPal Ödeme iş akışını iyileştirin - Tasarımı Geliştirin - Çıkış Yap düğmesini düzelt

Sürüm 2.4

 - Fair CheckOut gerekli koşulunu düzeltin - SSL'li web siteleri için Kaydolmayı iyileştirin - Afiş Resmini Düzelt - Hesap sayfası içeriğindeki Bağlantıları İyileştirin - Yönetici Çubuğu görüntüsünü iyileştirin - Yönetici bildirimlerini iyileştirin E-posta Başlığı - DB yapısını iyileştirin - JS iş akışını iyileştirin - WooCommerce MyAccount entegrasyonunu iyileştirin

Sürüm 2.3

 - Genel Kayıt işlemi için MLM sistemini iyileştirin - Satış Ortağı Bağlantıları için özel olarak oluşturulmuş Kullanıcı adlarını düzeltin - Büyük Tutar değerlerini düzeltin - Kayıt işlemi sırasında ayarlanan yanlış TOS'u düzeltin - Silme Bildirimini İyileştirin

Sürüm 2.2

 - Kurulum modülünü iyileştirin - Hesap Sayfası üst bölümünü iyileştirin - Yönlendirme sayfalandırma listesini düzeltin - MLM UniLevel matris iş akışını iyileştirin - Dosyaları yükle komut dosyasını düzeltin

Sürüm 2.1

 - EKLE Kaynak Ayrıntıları sihirli özelliği - Pano Kısayolları EKLE - Hesap Sayfası tasarımını iyileştirin - Select2.js dosya hatasını düzeltin - Yükle düğmesi iş akışını iyileştirin - Yönetici iş akışını iyileştirin - Dostça Bağlantılar Oluşturmayı Düzeltin - Hesap Sayfası uyarı mesajını düzeltin - Teklifler iş akışını iyileştirin - Kuponlar iş akışını iyileştirin - Ödeme modülünü iyileştirin

Sürüm 2.0

 - Pano tasarımını iyileştirin - Ülke Özel Alanı EKLE - Hesap Sayfası için Üst Bölüm Şablonları EKLEYİN - EKLE En İyi Hesap Sayfasında Toplam Kazancı Göster - EKLE En Üst Hesap Sayfasında Toplam Yönlendirmeleri Göster - EKLE En İyi Hesap Sayfasında Toplam Başarıyı Göster - EKLE Ülke Flas'ını Üst Hesap Sayfasında Göster - Hesap Sayfasının Menü bölümü için yeni Şablon EKLE - Hesap Sayfası İçin Alt Bilgi Bölümü EKLE - Teklifler Para Birimi ekranını düzeltin

Sürüm 1.9.1

 - Kullanıcı Ödeme ekranını düzeltin - WooCommerce Siparişleri yönetimini düzeltin - Kuponların silinmesini düzeltin - Fair CheckOut Reward üye doğrulamasını iyileştirin.

Sürüm 1.9

 - MLM Grafik Matrisi Ekranı EKLE - EKL Yönlendirme Bildirim Modülü - ADD Periyodik Raporlar Modülü - QR Kod Modülü EKLE - E-posta Doğrulama modülü EKLE - EKLE Kontrol Paneli Bildirimleri sayıları - Affiliate'den basit kullanıcı düğmesine EKLE Anahtarı - Social Share entegrasyonunu düzeltin - Dasbhoard'daki Sayıları EKLE - Pano İş Akışını İyileştirin - EKLEYİN Test Posta Sunucusu seçeneği

Sürüm 1.8

 - EKLE BuddyPress Hesap Sayfası Entegrasyonu - WooCommerce Hesap Sayfası Entegrasyonu EKLE - Ortakları Silmeyi İyileştirin - 3. taraf entegrasyonunu iyileştirin - MLM modülünü iyileştirin - MLM kontrol Matrisini iyileştirin - Gerekli Ödeme mesajını gizlemek için ADD Seçeneği - Banka Havalesini Devre Dışı Bırakma Seçeneği EKLEYİN - Varsayılan Ödeme Hizmeti EKLE - Sıralamada Bonus özelliğini iyileştirin - Yönlendirme Tutarı hesaplamasını iyileştirin - Hesap Sayfası Duyarlı iş akışını iyileştirin - Avatar Sil düğmesini düzeltin

Sürüm 1.7

 - Cüzdan modülü EKLE - Adil Ödeme Ödülü EKLE - Yönlendirmeler için Komisyon 0 EKLEYİN - En İyi Ortaklar modülü EKLE - Referansa Yönlendirme Bağlantısı EKLEYİN - Özel Bağlı Kuruluş Slug'unu Düzeltin - Özel Alanlar Değer Sırası EKLE seçeneği - Her Derece için MLM Düzeyleri miktarını iyileştirin - Her Derece için Kaydolma Yönlendirmeleri miktarını iyileştirin - Her Derece için Ömür Boyu Komisyon miktarını iyileştirin - Her Derece için Tekrarlanan Yönlendirme miktarını iyileştirin

Sürüm 1.6

 - ADD İştirak Kuponu takibi - Özel Para Birimi modülü EKLE - Vergi Hariç ve Nakliye Tutarı EKLE - Özel Ortaklık Bilgisi EKLE - Dostu Ortak URL'leri EKLE - Herhangi bir yeni Kayıtlı Kullanıcı için Otomatik Kayıt Ortakları EKLE

Sürüm 1.5

 - Özel DB sunucuları için Düzeltme Teklifleri Ekleniyor - Kaldırma komut dosyasını iyileştirin

Sürüm 1.4

 - "İniş Komiserleri" modülü EKLE - Otomatik Yönlendirme EKLE+Otomatik Yönlendirme - "Kayıt Yönlendirmeleri" için Özel Yönlendirme durumu EKLE - "Sıralamalarda Bonus" için Özel Yönlendirme durumu EKLE - ADD Yönetici İş Akışı - Yönlendirme durumu

Sürüm 1.3

 - Hesap Uyarı Mesajını Düzeltin - Kaydolma Yönlendirme Durumunu Düzeltin - SingUp Yönlendirmeleri için özel Yönlendirme Durumu EKLE - Pano iş akışını iyileştirin

Sürüm 1.2

 - Ultimate Üyelik Pro Kontrol Paneli ve Hesap Sayfasına doğrudan entegrasyon EKLEYİN - Sıralama iş akışını iyileştirin - Teklifleri Ekle'yi iyileştirin

Sürüm 1.1

 - Yeni Bildirim Şablonu EKLE - Bildirim Seçenekleri EKLE - WP Kullanıcıları sayfasına "Ortak Ol" düğmesini EKLE - CSS Şablonlarını ve Vitrinleri İyileştirin - Yeni Kısa Kodlar EKLE - WP Dashboard'a Erişimi kısıtlamayı iyileştirin - WP Dashboard'a Özel Erişim Ekleyin - Hata bildirimlerini iyileştirin - Hesap Sayfasını İyileştirin - Manuel Yönlendirme Ekini iyileştirin - Manuel Kullanıcı Eklemelerini iyileştirin

Kredi

 • Yazı TipiMüthiş
 • Bootstrap Duyarlı
 • jQuery Flot
 • ReCaptcha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.