Uçak Saldırısı: Jet Avcı Uçağı

Uçak Saldırısı: Jet Avcı Uçağı

Author: Alfa_GamesPrice: $44

LÜTFEN SATIN ALMADAN ÖNCE DEMO OYUNU OYNAYIN

https://drive.google.com/file/d/1KoJsgEImKq3artg5XYVopxSCEW0c7-Rc/view?usp=sharing

Bu Uçak savaş oyunu ve jet uçakları savaş arcade, bir gökyüzü uçağı pilotu olmak için size en iyi deneyimleri verecek. Uçak gemisi savaş uçağınıza birçok düşman jet uçağı saldırısı olacaktır; anın kahramanı olmak için yeteneğinizi gösterebilir ve düşman jet uçağına saldırabilirsiniz. Gunship Battle uçağı ile hava savaşçılarımızın uçuş simülatörü Mission 3D modern jet avcı oyununun tadını çıkarın.

Uçak jet avcı oyununda oyun aksiyon dolu. Başka birçok savaş uçağı oyunu var, ancak size en iyi uçak 3d uçak gemisi savaş oyunu deneyimini yaşatmak için özel olarak tasarlanmış ultra profesyonel grafikler ve bu uçak saldırısı 3d oyunu benzersiz bir deneyim olacak. Dünyanın dört bir yanındaki savaş uçağı oyuncularıyla bir it dalaşı oyunu oynayabilirsiniz. Bu Uçak jet taşıyıcı oyunu, eğlenmek ve oynamak için birçok modern jet uçağı türüne sahiptir. Kontrol: Uçak uçağı savaş oyunu, düşman jet avcı uçağını vurmanıza yardımcı olacak üç farklı kontrol türüne sahiptir. İlk olarak, diğer düşman hava kuvvetleri jet uçağına saldırırken hızınızı kontrol edebilirsiniz. Bu hava saldırısı oyununda kontroller çok kolaydır ve hava jetli savaş uçağını vurmak için anında tepki verir. Joystick'i hareket ettirerek hava savaş uçağınızı kontrol edin. Dokunma: Bu kontrolde hava jetli savaş uçağı oyununuzu mobil cihazınızla yönetebilirsiniz. Doğru zamanda kalkış ve iniş için yukarı ve aşağı kaydırıcıyı kullanarak nişancı jetinizi kontrol edin. Tilt: Air fighter oyunu, hava jetli savaş uçağınız için size bir tilt kontrolü sağlayacaktır. Bu kontrolü kullanarak, gökyüzü savaş uçağı doğru yönde düşman jetinizi takip etmek için cihazınızı sola ve sağa hareket ettirebilirsiniz. Çarpıcı Grafikler: Oyun tek kelimeyle muhteşem ve grafikler 3d hava saldırısı oyununda gerçekçi. Bu hava muharebe oyununa iki ilgi çekici ortam türü eklendi. İlk 3 boyutlu ortam su üzerinde hava kuvvetleri savaşı, ikincisi ise çorak çöl. Nasıl Oynanır: Bu Uçak gemisi oyununda, motoru başlat düğmesinden çalıştırın ve it dalaşı için hava savaş uçağınızı kaldırmak için sol köşedeki joystick düğmesini hareket ettirin. Savaş uçağınızı havalandıktan sonra artık savaş uçağınızı joystick ile sola/sağa veya yukarı/aşağı hareket ettirmek için kontrol edebilirsiniz. Düşman gökyüzü savaş uçağını cihazınızın harita ekranında kırmızı daire içinde görebilirsiniz. Haritayı takip edin ve füze ateşleme butonunu kullanarak düşman jet avcı uçağına saldırın. Hava saldırısı görevinizi başarıyla tamamladıktan sonra, uçak savaşçılarınızı jet hava üssüne güvenle indirebilirsiniz.

Görevler: Bu jet savaş oyununda üç heyecan verici ve ilgi çekici görev sizi bekliyor. Savaş oyununun ilk görevinde düşman jet uçağını yok edin ve ilerleyin. İlk başarılı görevden sonra, düşman uçaklarının saldırı atışlarından farklı jetleri kurtarmanız gerekiyor. İki görevden sonra üçüncü görev, jet dövüş becerilerinize göre farklı zorluklarla sizi daha da şaşırtacak. Özellikler: -Kolay Oyun Oynama -Farklı Hava Muharebe Savaş Uçakları -Çarpıcı ve gerçekçi 3d ortam -Modern savaş uçakları -Gerçekçi Yakıt Kapasitesi göstergesi -Üç Farklı Zorlu Görev – Çok Oyunculu ve Dinamik Kamera Görünümü – Pürüzsüz kontroller -Gerçekçi fizik tabanlı Seviyeler -İnanılmaz HD Grafikler – Gerçekçi Jet uçakları Sesleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.