Total – Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması

Total – Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: WPExplorerPrice: $59

Toplam Tema ÖzellikleriToplam Tema Oluşturucu ModülleriToplam Tema KartlarıToplam Tema Demoları

Toplam Tema Bölümü ŞablonlarıToplam WordPress TemasıToplam WordPress Teması 5 Yıldız İncelemeleriToplam WordPress Teması Sürükle ve Bırak ÖzellikleriToplam WordPress Teması Kolay Demo İçe AktarmaToplam WordPress Tema Sayfası OluşturucuTotal WordPress Teması Canlı Tema ÖzelleştiriciTotal WordPress Tema Üstbilgi ve Altbilgi OluşturucuToplam WordPress Tema Eklentileri DahilToplam WordPress Tema Çevirisi HazırToplam WordPress Tema Geliştirici DostuToplam WordPress Teması WooCommerce HazırPopüler Eklentilerle Uyumlu Toplam WordPress TemasıToplam WordPress Teması Harika İncelemeler

Total Ultimate Çok Amaçlı WordPress Teması

Total, neredeyse her şey için bir web sitesi oluşturmanıza olanak sağlamak üzere WordPress Özelleştirici ve WPBakery Sayfa Oluşturucu'nun (eski adıyla Görsel Besteci) gücünü birleştiren modern ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Tema, şirketler, küçük işletmeler, çevrimiçi mağazalar, avukatlar, ajanslar, düğün planlamacıları, barındırma şirketleri, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, blogcular ve daha fazlası gibi birçok farklı niş ve meslek düşünülerek oluşturuldu. Hemen hemen her siteyi oluşturabilmeniz için yeterli özellik ve ayar eklediğinizden emin olduk! Total premium WordPress temasıyla neler yapılabileceğine bir göz atmak için büyüyen demo listemize bir göz atın.

The Freelancer's Dream Teması : Serbest çalışan biriyseniz, özellikle Total temasını kullanmaktan keyif alacaksınız. Her müşteri için yeni bir tema aramanız gereken günler geride kaldı. Total'e aşina olduğunuzda, onu tüm müşteri sitelerinizde kullanmak isteyeceksiniz, bu da işleri daha kolay ve daha hızlı hale getirecek! Güzel çevrimiçi demolarımızdan birini içe aktararak başlayabilir ve müşterinizin ihtiyaçları için ince ayar yapabilir veya sayfa içeriğinizi sayfa oluşturucuyla ekleyerek ve canlı WordPress özelleştirici aracılığıyla tasarımınızı ve ana tema ayarlarınızı değiştirerek siteyi sıfırdan geliştirebilirsiniz.

Total'in ne tür bir sihir yapabileceğine dair bir fikir edinmek için sektöre özel ana sayfa örneklerimizden bazılarına göz atın. Tema, WooCommerce entegrasyonu veya Sınırsız Portföy gibi harika özelliklerle ağzına kadar doludur. Bir depo benzinden daha düşük bir fiyata bugün Total'i almamak ve yeni web sitenizi oluşturmaya başlamamak için hiçbir neden yok!

Sınırsız Özel Sayfalar : WordPress sayfa şablonları güzeldir… ancak müşteriniz veya kendi ihtiyaçlarınız için bir şeyler düzenlemeye başlamanız gerektiğinde, kod kullanmanız gerekecektir. Ama Total'de değil. Sayfalarınızın her biri için anında benzersiz düzenler oluşturmak ve müşterinizi ve/veya ziyaretçilerinizi şaşırtmak için dahil edilen WPBakery Sayfa Oluşturucu'yu kullanın.

Demo İçe Aktarıcı : Yerleşik demo içe aktarıcıyla, hızlı bir şekilde başlamak için herhangi bir canlı demomuzdan içeriği, tema ayarlarını, widget'ları ve kaydırıcıları kolayca içe aktarabilirsiniz. Demo içe aktarıcıyı test ederken, çoğu demonun 1 dakikadan kısa sürede içe aktarılacağını gördük! Bu, sıfırdan başladığınızda (boş WordPress sitesi), canlı demo sitelerimizden herhangi birini çok hızlı bir şekilde çoğaltabileceğiniz anlamına gelir, böylece kendiniz veya müşteriniz için ince ayar yapabilirsiniz. Bir demoyu içe aktarırken, yalnızca Örnek Verileri (canlı siteden görüntülerle birlikte veya bunlar olmadan), Özelleştirici ayarlarını, widget'ları veya kaydırıcıları içe aktarmayı seçebilir veya her şeyi içe aktarabilirsiniz. Canlı bir demoyu içe aktarmak, temanın nasıl çalıştığına dair bir fikir edinmenin veya bu görünümü ve hissi zaten beğendiyseniz projeye bir adım önde başlamanın harika bir yoludur.

Özel Oluşturucu Öğeleri : Total WP teması, sitenizin kurulumunu daha da kolaylaştıran 40'ın üzerinde benzersiz ve özel WPBakery Sayfa Oluşturucu (eski adıyla Görsel Besteci) öğesi içerir! Bunlara ayırıcı noktalar, CSS lideri (menü öğeleri için), hareketli metin, simge kutuları, bilgi kutusu, liste öğeleri, fiyatlandırma tabloları, kilometre taşları, sosyal bağlantılar, gezinme çubuğu, arama çubuğu, oturum açma formu, Mailchimp formu, galeri kaydırıcısı, görüntü kaydırıcısı dahildir. , resim karuseli, son haberler, blog ızgarası, portföy ızgarası, personel ızgarası, referanslar ızgarası, referanslar kaydırıcısı… ve daha fazlası! Total, siteniz için harika sayfa düzenleri oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir Ve tüm modüller yalnızca oluşturucuda değil, aynı zamanda diğer oluşturucularda olduğu gibi oluşturucu kapsamı dışında kullanmak isterseniz düz kısa kodlar olarak da mevcuttur. düz editör seçiminiz.

Bölüm Şablonları : Bölüm şablonlarıyla sayfaları daha hızlı oluşturun. Bunlar, WPBakery sayfa oluşturucu aracılığıyla göz atabileceğiniz ve herhangi bir sayfaya ekleyebileceğiniz bloklardır, bu da WPBakery sayfa oluşturucuyla sayfa oluşturmayı daha kolay ve hızlı hale getirir. Bu, yalnızca Total temasında bulunan özel bir işlevdir!

Canlı Özelleştirici Ayarları : Total ile işleri doğru şekilde yapmak istedik, bu yüzden WP admin'deki normalde çalışması zor olan eski Tema ayarları panelini bir kenara attık, sitenize çok fazla şişkinlik ekleyin ve bunu yapabilirsiniz. onları değiştirirken düzenlemelerinizi canlı olarak bile göremezsiniz. Total ile tema ayarlarınızı hızla düzenleyebilir ve gözlerinizin önünde nasıl değiştiğini görebilirsiniz! Bu şekilde, sonuçtan tamamen memnun kaldığınızda tema ayarlarınızı (tüm site renkleriniz gibi) kaydedebilirsiniz.

Birçok Ön Ayarlı Kart Tasarımı : Total teması, blogunuz, arşivleriniz, özel gönderi türleriniz için veya herhangi bir sayfada Posta Kartları öğesi aracılığıyla gönderileri görüntülerken arasından seçim yapabileceğiniz tonlarca önceden ayarlanmış Kart Tasarımını içerir. Bu, yalnızca Total temasında bulabileceğiniz özel bir özelliktir ve gönderilerinizi benzersiz şekillerde görüntülemenize olanak tanır. Gelecekteki güncellemelerde birçok yeni kart stili eklenecektir (genelde müşteriler tarafından talep edildiği gibi yeni stiller eklenir) ancak özel kart tasarımları oluşturmak isteyen herhangi bir geliştirici için uygun bir API de mevcuttur.

Sınırsız Renk ve Site Genişliği : Size özel düzenler oluşturmak için tam bir sayfa oluşturucu vermek ve ayrıca ana tema renklerinizi ve düzeninizi ayarlamanıza izin vermemek adil olmaz. Özelleştirici ile sitenize benzersiz bir görünüm kazandırmak için sitenin tüm ana öğelerinin renklerini kolayca değiştirebilir ve sitenizin istediğiniz boyutta olabilmesi için ana site düzeni genişliklerini kolayca değiştirebilirsiniz. Çok zayıf bir siteye sahip olmak istiyorsanız, ana kapsayıcıyı küçültmek için ayarlarınızı yapın (varsayılan 980 pikseldir) ve gerçekten büyük bir site istiyorsanız, ayarlarınızı daha büyük yapmak için ayarlayın. Endişelenmeyin, sitenizin tüm cihazlarda güzel bir şekilde görüntülenmesi için genişliklerinizi çeşitli ekran boyutları için değiştirebilirsiniz.

Kutulu veya Tam Genişlik Düzenleri : Total WordPress teması, ana site tasarımınız için tam genişlikte veya kutulu düzen arasında seçim yapmanızı sağlar. Daha modern ve minimal bir görünüm arıyorsanız, beyaz bir arka plana sahip varsayılan tam genişlikli düzeni seçin veya ana içeriğinizin arkasında güzel arka planlara sahip olmak istiyorsanız (daha klasik bir blog/dergi görünümü), ardından kutulu düzeni seçin. Canlı demolarımızda her iki stilin örneklerini görüntüleyebilirsiniz (yukarıdaki bağlantı).

Başlık Stilleri ve Başlık Oluşturucu : Toplam WordPress teması, farklı başlık stilleri arasında seçim yapma yeteneği olmadan tamamlanmış sayılmaz. Sağ yan menü ile sol logo, logonuzun altında bir menü, logonun altında ortalanmış bir menü, logonuzun üstünde bir menü veya bir kenar çubuğu stili olmasını seçebilirsiniz. Ayrıca, Özelleştirici aracılığıyla özel logo, menü renkleri, logo ve menü tipografisi, üst çubuk içeriği ve sosyal simgeler gibi başlığınız için çeşitli ayarları kolayca değiştirebilir, tema için farklı mobil menü stilleri arasından seçim yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ve çok basit başlıklar veya daha gelişmiş başlıklar için, başlık olarak WPBakery sayfa oluşturucuyu (Elementor da desteklenir) kullanarak oluşturduğunuz standart bir sayfayı seçebileceğiniz Başlık Oluşturucusuna gidin – vay, harika! (tema ayrıca bir altbilgi oluşturucu işlevi içerir).

Akışkan/Duyarlı Tasarım : Günümüzde mobil cihaz kullanan çok sayıda insan varken, sitenizin iyi görünmesi ve mobil cihazlarda verimli bir şekilde çalışması çok önemlidir. Toplam tema varsayılan olarak akıcı bir düzendir, bu nedenle görünümü (tarayıcı boyutu) küçülttüğünüzde tema, tüm içeriğinizin görünür ve güzel kalması için ayarlanır. Ayrıca, dahil ettiğimizden emin olduk javascriptte gerekli kontrolleri yaparak mobil cihazlarda gereksiz işlevlerin çalışmamasını sağlayarak sitenizi optimize edeceğiz. Canlı sayfa oluşturucu ve WordPress Özelleştirici'de çalışırken, sitenizin bu ekran boyutlarında nasıl görüneceğini kolayca görmek için küçük cihaz simgelerini de tıklayabilirsiniz – harika!

Sınırsız Yazı Tipleri : Total WordPress teması ayrıca Yazı Tipleri Sınırsız WordPress Eklentisi için tam destek içerir. Aslında bu eklenti, WordPress sitelerine kolayca sınırsız sayıda özel gönderi türü ekleyebilmeleri ve bunlar üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilmeleri için öncelikle Toplam tema özelleştiriciler için geliştirilmiştir. Bu eklenti aracılığıyla yeni bir gönderi türü eklediğinizde, arşiv düzeni sütunlarınızı (1,2,3,4,5) seçmek için Toplam temasına özel özel ayarlar bulacaksınız, bu türe özel bir özel kenar çubuğu ekleyebilir, etkinleştirebilirsiniz. gelişmiş sayfa ayarları meta kutusunda, girişlerde görüntülenen öğeleri seçin (özellikli resim, başlık, meta, içerik, daha fazlası), sayfada görüntülenen öğeleri seçin (özellikli resim/video, başlık, meta, içerik, yorumlar, sosyal paylaşın) ve daha fazlası!

İhtiyacınız Yok mu? Devre dışı bırak! : Başka bir şişirilmiş tema satın alma konusunda endişeli misiniz? Total ile endişelenecek bir şey yok! Temamızı kullanımı ve yönetimi kolay olacak şekilde kodladık. Tema Panelindeki bir düğmeye tıklayarak tema özelliklerinizi yönetin. Peki buradan tam olarak neyi yönetebilirsin? Yapım aşamasında olan sayfanızı, önerilen eklentiler bildirimini, javascript küçültme, özel CSS, özel animasyonlar, Favicons, Header Builder, Footer Builder, Total özel VC modülleri, özel gönderi türleri (portföy, personel, referanslar), gönderi serileri, özel oturum açma işlemlerini yönetebilirsiniz. sayfası, özel 404 sayfası, özelleştirici yöneticisi, özel WordPress galerisi, özel widget alanları, kategori küçük resimleri, özel düzenleyici biçimleri, özel görüntü kırpma, yönetici içe/dışa aktarma paneli…vb. Başka bir deyişle, temanın içerdiği tüm güçlü özellikler etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir, böylece siteniz için ihtiyacınız olmayan hiçbir şeyi yüklemeniz gerekmez.

3. Parti Uyumluluğu : Total premium teması, tonlarca popüler 3. parti eklenti ile test edilmiştir ve hatta tam uyumluluk için gerektiğinde özel kod içerir. Bu eklentilerden bazıları şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir: bbPress (forumlar), WooCommerce (çevrimiçi mağaza), Yoast tarafından WordPress SEO, Etkinlik Takvimi (Kabile Etkinlikleri olarak da bilinir), WPML, TranslatePress, Polylang, JetPack, Slider Revolution (ücretsiz dahil), WPBakery (Ücretsiz dahil)… ve çok daha fazlası! (Birlikte verilen eklentiler ve bu pazarda nasıl çalıştıkları ile ilgili olarak bu sayfanın alt kısmındaki bildirime bakın).

Geliştirici Dostu : Total, sıfırdan inşa edilmiş çok sağlam bir çerçevedir. Eklenen her şey amacına hizmet eder ve istenirse tema kancaları ve/veya filtreler aracılığıyla kolayca değiştirilebilir. Pek çok premium WordPress teması, geliştiricilerin temalarını özel kod aracılığıyla gerçekten özelleştirmesini çok zorlaştıracak şekilde kodlanmıştır. Total temasıyla herhangi bir koda dokunmadan harika bir web sitesi oluşturabilmenize rağmen, bazı insanlar gelişmiş değişiklikler yapma yeteneğine sahip olmayı gerçekten seviyor ve Total teması bu akılda tutularak kodlandı. Temanın bölümlerini eklemek veya kaldırmak için tema kancalarını kullanabilir, varsayılan tema işlevlerini ayarlamak için filtreleri kullanabilir ve hatta dahil edilen özel oluşturulmuş meta kutu işlevselliğini genişletebilirsiniz (kendi özel alanlarınızı ekleyin). Gelişmiş değişiklikler için temel olarak kullanabileceğiniz 600'den fazla çevrimiçi parçacığımız var. Müşteriler bizden belirli görevler istediğinde, genellikle onlara örnek snippet'ler hazırlayarak yardımcı oluyoruz ve ardından başkalarının bulması için çevrimiçi olarak yayınlıyoruz. Ayrıca, kullanıcılar tema çekirdeğinin dışında en iyi şekilde muhafaza edilen işlevsellik talep ettiğinden, Total tema müşterileri için birçok uzantı (eklenti) oluşturduk.

CSS Çerçevesi : Tema, her tema işlevi veya özelliği için yeni CSS yazmak yerine soyut sınıf adlarını kullanarak temayı olabildiğince hızlı ve ince tutmak için kendi CSS çerçevesi kullanılarak oluşturulmuştur. Bu, çok fazla ekstra şişkinlik eklemeden (diğer temalardan farklı olarak) temaya birçok öğe ve kart stili eklememizi sağlar. Ayrıca, özel kartlar, şablonlar veya kısa kodlar oluşturmak isteyen geliştiriciler için CSS çerçevesi mevcuttur. Mevcut tüm CSS sınıflarını CSS çerçeve belgeleri aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

SEO'ya Hazır : Total teması SEO düşünülerek kodlanmıştır. Başlangıç ​​olarak, bu premium tema, iyi bir sunucuda hızlı çalışacak şekilde optimize edeceğimizdir (yükleme sürelerinin 0,2 saniyeye kadar düştüğünü gördük). Tema, anlamsal ve geçerli HTML5 kodunda çalışır. Kutunun dışında yerleşik schema.org uygulamasına sahiptir. Ve elbette Yoast'ın çok popüler WordPress SEO eklentisini tamamen destekliyor. Öyleyse sitenizi kurun ve bugün sıralamaya başlayın!

Düşündüğünüzden Daha Fazla Özellik : Total'i piyasadaki en esnek premium WordPress teması haline getirmek için birçok özellik eklemeye çalıştık (ve birçok müşterimiz bunun olduğu konusunda hemfikirdir). Bu özelliklerin tümü hakkında burada tema sayfasında konuşamadık, bu nedenle temada bulunan tüm çeşitli tema özelliklerini ve oluşturucu modüllerini gerçekten açıklayan açılış sayfamıza göz atmayı unutmayın. Oh… ve yine de bir göz atın – siz (müşteri) talep ettikçe daha da kullanışlı özellikler, işlevler, oluşturucu modülleri ve optimizasyonlar ekleyeceğiz.

Total WordPress Tema Vitrini : Canlı demolarımızın Total temasının neler yapabileceğini gerçekten gösterdiğini düşünmüyorsanız, Total temasını kullanan 40'tan fazla harika web sitesi listemize bir göz atın. Sizin veya müşterinizin web sitesi de bu listede olabilir! Şablonu satın aldıktan ve harika web sitenizi oluşturduktan sonra bizimle paylaştığınızdan emin olun ve uygun görülürse sizi listeye ekleyebiliriz.

Destek ve Güncellemeler

Total WordPress teması ve diğer tüm temalarımız, tema geliştiricisinin (AJ Clarke) yanı sıra WPExplorer destek ekibinin premium desteğini ve güncellemelerini içerir. Total, geliştiriciden doğrudan destek içeren en çok satan birkaç temadan biridir! Destek şunları içerir:

 • Yazarın soruları cevaplayabilmesi
 • Öğenin özellikleriyle ilgili teknik soruları yanıtlama
 • Bildirilen hatalar ve sorunlarla ilgili yardım
 • Dahil edilen 3. taraf varlıklarla ilgili yardım

Tema Özellik Listesi

 • WordPress PHP en iyi kodlama uygulamaları ve standartları ve SASS ile oluşturulmuş CSS kullanılarak oluşturulmuştur (gerekirse/istenirse sass dosyaları dahil edilir)
 • Modern dizayn
 • SEO için optimize edilmiş
 • WPML Sertifikalı – https://wpml.org/theme/total/
 • Temiz ve Geçerli Kod
 • Duyarlı Tema
 • Retina Görüntü Desteği
 • CSS3 Animasyonları
 • Çocuk Teması Uyumlu (örnek alt tema dahil)
 • WPBakery Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu Eklentisi ÜCRETSİZ Dahil!
 • Özel WPBakery Oluşturucu Öğeleri: Toplam'a özel 60'tan fazla Son Derece Özelleştirilebilir Öğe
 • Özel Bölüm Şablonları (önceden oluşturulmuş sayfa oluşturucu blokları)
 • Slider Revolution Premium WordPress Slider Eklentisi Dahildir.
 • WooCommerce Uyumluluğu
 • Yerleşik Özel Gönderi Türleri: Portföy, Personel ve Görüşler
 • Filtrelenebilir Blog, Portföy, Personel ve Görüş Sayfaları
 • Yığma Izgaralar ve Karuseller
 • Hover Efektleri
 • Basit Mega Menü
 • Yerel Kaydırma Seçeneği (Tek Sayfa Web Sitesi Oluşturun!)
 • Menü Simgeleri Desteği
 • Sayfa Başına Belirli Gezinme Menülerini Seçin
 • Özel Paralaks Görüntü Satırı Arka Planları
 • Özel Satır yazı tipi renkleri (
 • Özel Tema Yeniden Markalama Seçeneği
 • Özel Logo Yükleme
 • Özel Favicon Yükleme
 • Özel iPhone ve iPad Simge Yüklemeleri
 • Google Analytics Alanı
 • Kutulu Düzen
 • Tam Genişlik Düzeni
 • Sayfa Bazında Düzeni Seçme Seçeneği
 • Sol, Sağ ve Kenar Çubuğu Yok Yazı/Sayfa Düzenleri
 • Tam genişlikte Gönderi/Sayfa Düzenleri
 • Her Gönderi/Sayfa Bazında Kenar Çubuğu Konumunu Seçme Seçeneği
 • Özel Konteyner Genişliği Seçenekleri
 • Özel Kenar Çubuğu Genişliği Seçeneği
 • Duyarlılık Geçişi
 • Özel Duyarlı Genişlik Seçeneği
 • Özel Arka Planlar (Kutulu Düzen)
 • 3 Başlık Stili
 • Opsiyonel Sabit Başlık
 • İsteğe Bağlı Başlık Arama
 • Opsiyonel Başlık Yerleşimi Gezinme
 • Özel Başlık Doldurma Seçenekleri
 • Özel Logo Kenar Boşluğu Seçenekleri
 • Özel Sayfa Başlığı Stilleri: Varsayılan, Ortalanmış, Ortalanmış Minimal, Görüntü
 • Özel Başlık Video Desteği
 • Sayfa Başlığı Alt Başlık Seçenekleri
 • Başlığı Devre Dışı Bırakmak, Başlığı Devre Dışı Bırakmak, Bir Düzen Seçmek ve Sayfa Başına Bir Kaydırıcı Eklemek için Sayfa Ayarı Seçenekleri
 • Google Yazı Tipi Seçenekleri (Yazı Tipi, Ağırlık, Boyut ve Renk Seçin)
 • Bağlantılar, Tema Düğmeleri, Üstbilgi Arka Planları, Menüler, Gezinme, Açılır menüler, Kenar çubukları ve Altbilgiler için Sınırsız Renk Seçenekleri
 • Portföy, Personel ve Görüşler Özel Gönderi Türü Seçenekleri: özel URL, İlgili Öğeler, Ayrıntılı Girişler, Özel Kenar Çubuğu, Sütun Sayısı, Kenar Çubuğu Konumu, Tek Gönderi Düzeni, Özel Gönderi Türü Panosu Simgesi Yükleme ve daha fazlası
 • WooCommerce Seçenekleri: Menüde İsteğe Bağlı Kart Simgesi, Özel WooCommerce Kenar Çubuğu, Mağaza Kenar Çubuğu Konumu, Sütun Sayısı, Ürün Sayfası Düzenleri, İlgili Öğe Sayısı ve Sütunları ve Özel Satış Rengi
 • Blog Seçenekleri: Özel URL, Büyük Resim Girişleri, Küçük Resim Girişleri, Izgara Düzeni, Duvar Izgara Düzeni, Kenar Çubuğu Konumu, Tek Gönderi Düzeni, Sayfalandırma Seçeneği, Sonraki/Önceki Seçenek, Sonsuz Kaydırma Seçeneği, Ana Blog Şablonu Seçeneğinden Kategorileri Hariç Tut, Yazar Avatarı Destek
 • Özel Blog Sayfası Şablonu
 • Özel Blog Gönderisi Serisi Seçeneği
 • Resimler, Galeriler, Alıntılar, Ses ve Video İçin Özel Gönderi Biçimleri
 • Blog, Portföy, Personel, Görüşler, WooCommerce Ürünleri ve İçin Özel Görüntü Kırpma
 • Özel WP Galerisi
 • Yerleşik basit iletişim formu
 • Alt Bilgi
 • Alt Bilgi Widget'ları 1-4 Sütun
 • Özel Telif Hakkı Metni
 • Gönderiler için Yerleşik Sosyal Paylaşım (Blog, Sayfalar, Portföy, WooCommerce)
 • Kenar Çubuğu Başlıkları, Altbilgi Başlıkları, Breadcrumbs, Sürüm Parametreleri ve Temizleme WP Head için SEO Seçenekleri
 • Müthiş premium Paket Eklentiler
 • Varsayılan Sayfa Düzenini Ayarlama Seçeneği
 • Opsiyonel Başa Dön Düğmesi
 • Tarz Özel CSS Alanı
 • TranslatePress Uyumlu
 • WooSidebars Sınırsız Özel Kenar Çubuğu Desteklenir
 • İletişim Formu 7, Yerçekimi Formları ve WP Formları Desteği
 • Yoast Tarafından Desteklenen WordPress SEO
 • Ücretsiz Tema Güncellemeleri
 • Tema için Otomatik Güncellemeler
 • Yazar Sayfasından Büyük Destek
 • Ve çok daha fazlası! Tüm özellikleri görüntüle

Dahil Edilen Çeviriler : Çevrilmiş .PO dosyalarını paylaşan çeşitli müşteriler sayesinde Total, siteyi kendi dilinizde kullanırken işleri kolaylaştırabilecek çeşitli çevrilmiş .po/.mo dosyalarını içerir. Tüm dosyalar %100 eksiksiz değildir – bu nedenle bazıları tam bir çeviri sağlarken, diğerleri en azından anahtar dizilerin tam çevirisini veya çevirisini sağlar.

 • İspanyolca – es_ES
 • Arapça – ar_SA
 • Almanca – de_DE
 • Fransızca – fr_FR
 • Hollandaca (Hollanda) – nl_NL
 • İtalyanca – it_IT
 • Rusça – ru_RU
 • İsveççe – sv_SE
 • Türkçe – tr_RT
 • Çekçe – cs_CZ

Önemli Notlar ve Krediler

Paket Eklentilerle İlgili Önemli Not: ThemeForest'ta Slider Revolution içeren her tema, yalnızca slayt oluşturmak için temel eklentiyi içerebilir. Bununla birlikte, eklenti, yalnızca kendi eklenti lisansınızı satın aldığınızda dahil edilen önceden oluşturulmuş şablonlar gibi çeşitli “premium” eklentilere sahiptir). Total'e dahil edilen WPBakery sayfa oluşturucu eklentisi, eklentinin %100 değiştirilmemiş bir sürümüdür, bu nedenle herhangi bir 3. taraf eklentisi onunla mükemmel bir şekilde çalışmalı ve eklentiyi kendiniz satın almış gibi çalışmalıdır. Yine, bu eklenti, yalnızca kendi lisansınızı satın aldığınızda alacağınız premium bir eklenti olan bir “şablon kitaplığı” işlevi içerir (deneyimlerime göre, çok hantal ve çok kullanışlı bir işlev değil, bu yüzden gerçekten kaçırmıyorsunuz. herhangi bir şey üzerinde).

Image Credits Bildirimi: Demolarımızda kullanılan tüm görseller t ile dahildir. demo içe aktarma, böylece belirli bir demoyu içe aktarırken bunları alırsınız. Ancak tüm görseller kendi izinleri ile veya lisans şartlarına bağlı olarak 3. parti sitelerden alınmıştır. Bu stok fotoğrafların tümü aşağıdaki web sitelerinde bulunabilir. Bu resimlerin web siteniz için kullanımıyla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen ilgili web sitelerindeki lisans koşullarına bakın veya doğrudan onlarla iletişime geçin.

 • Pixabay
 • Sıçramayı kaldır
 • Pixeden
 • Steve Kurt Tasarım
 • Mikael Gustafsson
 • Nelly.com
 • Morg Dosyası
 • depo
 • Logo Anında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.