tokmak

tokmak

Author: INFINITE_ART_SOLUTIONSPrice: $8

Setimizde başka bir araç. Sadece gerekli! Tüm koleksiyonumuzu görün. Tüm çalışmalarımızı görün! Köşeler – 494 Tris – 469

Herhangi bir sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçin – web sitesinde, resmi web sitemizde, e-posta ile, yanıtlamaktan mutluluk duyarız!.

INFINITE ART SOLUTIONS, oyun endüstrisinde lider bir ortak geliştirme ortağıdır. Mühendislik, Sanat Dış Kaynak Kullanımı ve Yerelleştirme konularında uzmanlaşmış yenilikçi bir teknoloji hizmetleri şirketiyiz. Fikirleriniz, her gün sektördeki en iyi şirketler için sorunları çözen uzmanlar tarafından uygulanmaktadır.

Oyunun tek kuralı yaptığın işe aşık olmaktır.

Hizmetlerimiz:

Sanat Dış Kaynak Kullanımı: 2D ve 3D grafikler (tüm yönler size açıktır) HUD tasarımı (UI/UX) (çiftliklerden koleksiyon oyunlarına) İllüstrasyon tasarımı (10 müşteriden 9'u tekrar bizimle iletişime geçer) Unity için varlıkların hazırlanması (biz yapabiliriz, nasıl yapacağımızı biliyoruz ve yapıyoruz) Karakterler ve nesneler animasyonu 2D/3D (göğüs kutusunun duyguları hissetmesini sağlayın? Elbette, sorun değil!) Herhangi bir oyun motoru için grafik dışa aktarma (Unity, Unreal, Flash, vb.) Çizim Simgeleri

Mühendislik: Programlama (Unity3D, C#) Oyun tasarımı (Oyun testleri)

Yerelleştirme:

Aşağıdaki hizmetlerle birlikte uygulamalar için tam bir yerelleştirme döngüsü sunuyoruz:

mobil uygulama yerelleştirme. iOS ve Android uygulamaları için yerelleştirme testi. Uygulamanıza eşlik eden tüm öğelerin çevirisi (bildirimler, açılır pencereler vb.). Ayrıca, mobil uygulamalar için ayrı çeviri ve uyarlama hizmetleri sunuyoruz: uygulama arayüzü yerelleştirme. eşlik eden metin yerelleştirmesi (açıklamalar, kılavuzlar, referanslar vb.).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.