Taksi Rezervasyon Uygulaması – Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu

Taksi Rezervasyon Uygulaması – Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu

Author: thecodefactoryPrice: $2504

Bu bir bileşen veya şablon değildir. Bu uygulama, UBER'in eksiksiz bir klonu ve en son teknolojilerle tasarlanmış tam teşekküllü bir TAXI Booking betiğidir ve açıkça meydan okuyoruz “Tarihte bu, şu ana kadar piyasada bulunan DÜNYANIN EN İYİ TAKSİ SCRIPT'idir ve yalnızca codecaynon'da mevcuttur”.

Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 1 Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 2
Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 3
Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 4
Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 5
Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 6
Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 7 Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 8 Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 9 Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 10 Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 11

Bu pakette, seçtiğiniz dil ve para biriminde yalnızca 48 saat içinde kullanıma sunulan kendi beyaz etiketli Uber Uygulama Klonunuzu alırsınız. Bu paket, Taxi Business için Uber Clone Uygulama Paketi'ni içerir, Kaynak Kodu ve Android Uygulamalarının Ücretsiz Kurulumunu, iOS / iPhone Uygulamalarını (Ayrı Satın Alınır) Arka Uç CMS ve Gönderici paneli ile içerir. Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 12

İşte Kabinler! daha iyi kullanıcı deneyimi için eklenti özellikleri.
 • Otomatik tamamlama için Google API entegrasyonu.
 • Güzergahlar arası mesafe ve dakika hesaplaması ile google haritasına yerlerin çizilmesi.
 • Tek adımlı ve kolay rezervasyon işlemi.
 • Gündüz ve gece için farklı oranları destekleyin.
 • Arka uç CMS'den oranlarla kabin türlerini ayarlama seçeneği.
 • Facebook stili slayt menüsü ile görünümler arasında şık animasyon.
 • Kullanıcı arayüzünü yüklemek ve temizlemek için kaydırma ile tüm rezervasyonu görüntüleyin.
 • Rezervasyonları tamamlanmış, bekleyen rezervasyon vb. bazında sıralamak için filtreler. Hem Kullanıcı hem de Sürücü Uygulamasında mevcuttur.
 • Sürücü, sürücüye vardığında, yolculuk başladığında, yolculuk tamamlandığında/bırakıldığında vb. işi kabul ettiğinde Otomatik yenilemeyi etkinleştirin.
 • Tüm durum için Push mesajlarını da destekleyin.
 • Sürücü Yolculuğu başlatmayana kadar Kullanıcı için İşi İptal Etme seçeneği ve Sürücünün işi istediği zaman iptal etme seçeneği.
 • Tüm Taksi'nin gündüz ve gece ücretlerini görüntüleme seçeneği ile ücret listesi ekranı.
 • Kullanıcı, Ride tamamlandıktan sonra sürücüyü derecelendirebilir, AYRICA sürücü de kullanıcıyı derecelendirebilir.
 • Yerelleştirmeyi ve Uluslararasılaştırmayı destekleyin.
 • RTL Dillerini Destekleyin.
 • ETA'yı Facebook ve Twitter'da paylaşın.

Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 13Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 14Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 15Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 16

Voila Cabs'ı Benzersiz yapan şey, bu ürüne gerçekten değer katacak ve uygun maliyetli hale getirecek güzel bir eklenti setidir.

 • SMS Eklentisi: Günde yaklaşık 200~500 Rezervasyon alan yeni başlayan taksi şirketleri veya yarı başlangıçlı şirketler, SMS göndermek için Twillio veya diğer oyunculardan ücret alınmasını önlemek için bu ağ geçidini kullanabilir. Tek yapmaları gereken herhangi bir yerel sim kartı satın alıp android telefona takmak ve aynı telefona ağ geçidi uygulamamızı yükleyeceğiz ve birkaç ayar yaptıktan sonra telefonunuz sms ağ geçidi görevi görecek ve kullanıcılara ve sürücüye tüm bildirim SMS'leri gönderilecek. oradan git.
 • Çağrı Kaydedici: Telefonla rezervasyon kabul eden taksi şirketleri için bu eklentileri android telefonlarına yüklemeleri gerekir ve SIM'den gelen tüm sesli aramalar kaydedilecek ve bu kayıt, memurun oturdukları takdirde işleri yazması için amazon S3'e gönderilecektir. uzaktan veya referans amaçlı olarak da.

Bu uygulamayı, yinelenen maliyeti düşürmek için Ölçeklenebilir ve Maliyet açısından verimli kılan nedir?

 • 3 Database Node-Mongo , Php-Mysql ve Firebase ile kodlanmıştır. Böylece yük 3 sunucu arasında paylaşılabilir ve bu sayede app ile dağıtık mimari yapabiliriz.
 • İzleme için 3. Taraf SDK kullanılmaz – Sürücünün arabasını Uber gibi tam olarak takip etmek için Kalman Filter's, Gyro Api's vb. Gibi Özelleştirilmiş algoritmalar uyguladık. Sunucunun bant genişliğini çok az kullandık ve bu nedenle sunucu GPU ve Bant Genişliği döngüsünü düşük tuttuk.
 • Google API'sinin çok nominal kullanımı – Google API yalnızca Otomatik Tamamlama ve Harita yüklemelerinde kullanılır.
 • Firebase, Twillio gibi özel SMS Player'larla entegre olma konusunda esnekiz veya ücretsiz sınırsız SMS'e sahip herhangi bir SIM kartınız olsa bile, aynı fiyata entegre edebiliriz, bu bizi benzersiz yapan şeydir.

Bu neden pahalı?

 • Satın aldığınız şey bir şablon değil, %100 kullanıma hazır tam teşekküllü bir uygulama ve bununla her şeyi yüklüyoruz, logonuza ve stilinize göre özelleştiriyoruz, 1 aylık kurulum desteğinden sonra.
 • Gelecekteki ücretsiz güncellemeler – Özel ekibimiz bu ürünü geliştirmek için 1,5 yıl harcadı ve biz hala aynı şeyi sürdürüyoruz, bu nedenle size ömür boyu ücretsiz güncellemeler veriyoruz.
 • Uygulamaya gizli aylık yinelenen maliyet ekleyen herhangi bir 3. Taraf İzleme SDK'sı veya herhangi bir 3. taraf bileşeni kullanmıyoruz. Tek yinelenen maliyet, yeni kullanıcı kaydı yapıldığında OTP göndermek, Barındırma sunucusu maliyeti, 100 eşzamanlı kullanıcı için ücretsiz olan Firebase sunucu maliyeti ve 100.000 eşzamanlı kullanıcıya kadar yalnızca 25 USD'dir. Bunun dışında yinelenen bir maliyet yoktur.
 • Günde 2500 talebe kadar ücretsiz olan Google api ve map load request kullandık. Fiyat için google ile iletişime geçmeniz gerekiyor
 • Kod sıfırdan oluşturulmuştur ve şu anda En Son Android işletim sisteminde test edilmiştir, En son iOS, iPhone X ve 8 desteğini de içerir.

Destek

 • Burada satın aldığınız kod, tek bir yalan olacaktır. Hakiki Alıcılarımıza sadık olmak için tüm vidaları sıktık ve en iyi bilgisayar korsanının bu kodu geçersiz kılmayacağından emin olduk . Ayrıca, gerçek alıcıların ödediklerinin %100'ünü alacağı ve bu kodun herhangi bir nulled komut dosyasında veya başka herhangi bir satıcıda bundan daha ucuz fiyata satılmayacağı bir süreçte tüm satışı gerçekleştirmeyi planladık.
 • Bu kod ile ödeme ağ geçidi entegrasyonu dahil sunucunuza tam kurulum alacaksınız (Satın almadan önce ödeme ağ geçidi için bizimle iletişime geçin).
 • Bu kodun Appstore ve Playstore'da aynı şablonla taşmasını önlemek için, diğer müşterinin satışından biraz farklı görünmesi için logonuz, renginiz ve birkaç küçük değişiklik vb. ile bu ürünün yeniden dış görünümünü sunacağız. Bu, gerçek müşteriye katma değer sağlar.
 • Sadece burada bitmiyor, bu uygulama kurulum sonrası 1 aylık destekle geliyor.
 • Kendinizi güvende hissetmeniz için “Sunucumuzun hiçbir bilgisinde bilginizi tutmuyoruz. Bu kodun da bizim sunucumuza bağımlılığı yoktur” diyerek açıklığa kavuşturuyoruz.

d0863fb8213e4965295fc6dd71b2adacb / 687474703a2f2f7265732e636c6f7564696e6172792e636f6d2f64686b6a6a727576732f696d6167652f75706c6f61642f76313531343033363731322f766f696c615f736c61636b5f315f636a7178786f2e706e67″ alt = “Taksi Rezervasyon App – Yerli Android ile kullanıcı, Sürücü ve arka uç CMS Kodlu ile Uber A Complete Klon – 17″> Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 18

Taksi Rezervasyon Uygulaması - Yerel Android ile Kodlanmış Kullanıcı, Sürücü ve Arka Uç CMS ile Tam Bir UBER Klonu - 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.