SimonTaxi – Android ve IOS için Taksi Rezervasyon Mobil Uygulaması

SimonTaxi – Android ve IOS için Taksi Rezervasyon Mobil Uygulaması

Author: DigiSamaritanPrice: $69

SimonTaxi WordPress Teması için Taksi Rezervasyon Mobil Uygulaması. Mobil Uygulama hem Android hem de IOS için uyumludur.

Ionic(3.9.2) ve Angular 5'in en son sürümüyle Android ve IOS için kullanılabilir. Eksiksiz Rezervasyon İşlevselliğine sahip ve WordPress Teması ile tam uyumlu Tek ve Tek Mobil Uygulama.

SimonTaxi Mobil Uygulama Testi Kullanıcı Girişi

Son kullanıcı:
Kullanıcı Adı: demo@customer.com
Şifre: 123456789

Sürücü:
Kullanıcı Adı: demo@driver.com
Şifre: 123456789

taksi-mobil-app

taksi şoförü uygulaması

taksi-mobil-app

Sürücü Uygulaması Özellikleri:

Rezervasyon Modülü: Onaylamak, Yolculuğu Başlatmak ve Rezervasyonları İptal etmek için tek bir tıklama.

Tüm Rezervasyonlar: Tüm Rezervasyonlar, Sürücü rezervasyonlarını tarih ve Saat ile gösterir.

Yeni Rezervasyonlar: Sürücü yeni rezervasyonları kolayca yönetir. Mail ve Push bildirimleriyle Driver'a yeni rezervasyonlar geliyor.

Onaylanmış Rezervasyonlar: Sürücü, yeni rezervasyonları tek tıklamayla onaylar. Tüm Onaylanmış rezervasyonlar, gösterge tablosunda sayı ile listelenir.

On Ride Bookings: Yeni rezervasyonun onaylanmasından sonra, Müşteri ve Ride On Driver. Sürücü, Dashboard'dan On ride Bookings'i yönetir.

Tamamlanan Rezervasyonlar: Tamamlanan rezervasyonlar başarılı yolculukları gösterir. Sürücü başarılı sürüşler alır, Ödeme detayları.

İptal Edilen Rezervasyonlar: Sürücü veya Yönetici tarafından iptal edilen rezervasyonlar. İptal edilen rezervasyonlar, Sürücü ve Müşteriyi posta ve push bildirimleri yoluyla bilgilendirir.

Tek Sinyal Anında Bildirimler Mobil ve wen uygulamalarında anlık bildirim hizmetinde tek sinyal liderdir, bunu Sürücü için entegre ettik. Sürücü rezervasyonun Durumunu değiştirdiğinde, müşteri kayıtlı cep telefonuna anında iletme bildirimi alacaktır.

taksi-mobil-app

taksi-mobil-app

SimonTaxi – Modül Listesi Araçlar Modülü: Yönetici burada tüm araçları yönetebilir, aracı ada, özelliklere, türe, konuma, saatlik pakete, yerleşim tarihine, özel ücret tarihine, mesafe fiyatına, kupon koduna ve özelliklerine göre listeleyebiliriz. yayınlanma tarihi. Araç eklerken sağlam özellikler var.

Konumlar Modülü: Noktadan noktaya servisleri alacağınız zaman, servis sağlayan alanları eklemek çok önemlidir, bu yüzden burada yönetici, P2P rezervasyonu için mevcut olan birden fazla yeri yönetebilir, dediğimiz gibi, Place X – Place Y.

Saatlik Paket Modülü: Burada Saatlik Rezervasyon Hizmeti için Paket İsimleri oluşturabiliriz, Her paket için birkaç saat sayabiliriz. Diyelim ki Altın Saat = 10 Saat Paket, Teklif Saatleri = 20 Saat Paket böyle. Böylece son kullanıcı herhangi bir paketi rezerve edecektir.

Yerleşim Tarihi Modülü: Bu sistemdeki mükemmel bir özellik, diyelim ki elimizde yoğun bir envanter var, admin herhangi bir Aracı belirli bir süre için devre dışı bırakmak isterse bunu yapabilir, herhangi bir araç hasar görürse veya servise gönderilirse, admin arama listesinde görünmemelerini engelleyebilir.

Özel ücret Modülü: Herhangi bir gün için özel bir ücret artışı güvencesi aldık, yönetici değeri sayı ve yüzde olarak ayarlayabilir, diyelim ki Noel'de ücreti %10 artırabilir veya ücreti azaltabilirsiniz. %10.

Mesafe Fiyat Modülü: Minimum ve maksimum mesafeler için fiyat belirleyin, örneğin 1KM – 5KM ve 5KM – 10KM için 10$ tutabilirsiniz, bunun gibi 20$'dır.

Ayarlar Modülü: Ayarlar, yöneticinin Genel şeyler, İsteğe Bağlı Alanlar, para birimleri, ödeme ağ geçitleri, Vergiler, Ek ücretler, faturalandırma, izinler ve daha fazlasını ayarlayabildiği harika bir modül daha.

Kupon Kodları Modülü: Kuponlar iş büyümesi için mevcut silahlardır, bu modülü dönüşümleri artırmak için tasarladık, yönetici kupon kodunu değer veya yüzdelik olarak ayarlayabilir, kupon geçerlilik süresi için de bir hüküm vardır.

Rezervasyonları Yönetin: Yönetici Günlük Rezervasyonları Yönetebilir, bu modülde tüm rezervasyon detaylarını görebilir.

Tembel Yükleme: Tembel yükleme ile araçlar, rezervasyonlar gibi öğelerin listesi yükleniyor.

Sosyal Paylaşım: Simon Taxi, uygulamanın Whatsapp, Facebook, Gmail vb. aracılığıyla başkalarıyla paylaşılmasına izin verir.

Ödeme Yöntemleri

  • PayU
  • paypal
  • Şerit
  • Çevrimdışı ödeme

SimonTaxi Mobil Uygulaması, seyahat acenteleri, taksi hizmetleri, taksi acenteleri, otomatik çekçek acenteleri, limuzinler, radyo taksileri, kiralık araba acenteleri, hackney taşımacılığı, otobüsler, minicabs acenteleri, taksi-otobüs hizmetleri, hibrit taksi sağlayıcıları, ulaşım hizmetleri için en uygun olacaktır. .

SimonTaxi WordPress Temasını Buradan Satın Alın.

Not: APK oluşturma hizmetleri sağlamıyoruz. İsterseniz, hizmet bedeli olarak çok makul bir miktar talep edeceğiz, Lütfen Skype'ımızla iletişime geçin: dv.developer3

Değişiklik günlüğü – 1.0.2 – Yayın tarihi: 19 Şubat 2018

 * Özellik: Entegre Tek Sinyalli Push bildirimleri * Özellik: Sürücü Uygulaması dahildir * Düzeltme: Birkaç küçük sorun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.