ShopExtractor – Ürünleri herhangi bir Shopify mağazasından çıkarın

ShopExtractor – Ürünleri herhangi bir Shopify mağazasından çıkarın
 SATIN AL
Facebook Twitter Pinterest

Author: comodeauPrice: $38

ShopExtractor, ürünleri herhangi bir mağazadan sıyırmanıza ve verileri tek bir tıklamayla saniyeler içinde Excel/CSV'ye aktarmanıza olanak tanıyan uygun fiyatlı, tam özellikli bir kazıyıcı aracıdır.

Doğru ürünleri, doğru açıklamaları ve görselleri arayarak günler hatta haftalar geçirebilirsiniz. Ardından, ürünleri mağazanıza ithal edip test etme konusunda endişelenmeniz gerekiyor, fazladan haftalar ve sıkı bir çalışmayla karşılaşıyorsunuz.

ShopExtractor, günlerce süren sıkı çalışmayı dakikalar süren sorunsuz mağaza inşasına dönüştürür. Ürün başlığını, açıklamasını, fiyatını ve görsellerini saniyeler içinde kazıyabilirsiniz.

Sadece diğer mağazalardan ürünleri sıyırmakla kalmaz, aynı zamanda trafiği, en çok satan ürünleri, temayı, son aktiviteyi ve toplam ürün sayısını da görebilirsiniz. ✓ Mağazaları otomatik olarak tanımlayın ✓ Binlerce ürünü saniyeler içinde ayıklayabilir ✓ Belirli bir koleksiyona göre filtreleyebilir ✓ Uygun veri türleri – tarihler, fiyatlar ile XLSX (Excel belgesi) olarak kaydedin ✓ Mağazanıza aktarmaya hazır CSV formatında dışa aktarın ✓ Takip edin Dahil edilen yerel veritabanı ile ShopExtractor ile hangi mağazaları kazıdığınızı ✓ Toplam ürün sayısını anında tespit edin ve sayın ✓ Toplam ürün sayısından kaç ürünün kazındığını gerçek zamanlı olarak görün ✓ Mağaza alanlarını Düzenle/Yeniden Adlandır, böylece dışa aktarılan CSV/Excel Mağazanızla eşleşir ✓ Aşırı izin gerektirmez ✓ İçe aktarın: Woocommerce, Bigcommerce, Ecwid ve daha fazlası ✓ Temayı Algıla – Entegre Shopify tema dedektörü ✓ En çok satanları veya en çok satan ürünleri kontrol edin ✓ Yeni ürünlerin eklenme tarihini kontrol edin ✓ Mağazanın trafiğini anında görüntüleyin ✓ Ne olduğunu görün Uygulamalar yüklendi ✓ 500'e kadar koleksiyonu tespit edin ve kazıyın ✓ Varyantlara atanmamış olanlar dahil tüm ürün resimlerini indirin (ek resimler) 1. Chro ile herhangi bir mağazayı ziyaret edin Bende. 2. Sağ üstteki uzantı simgesine tıklayın 3. Tercih ettiğiniz dışa aktarma dosyası türünü seçin (CSV/Excel) 4. Tercih ettiğiniz bir koleksiyon seçin veya tüm ürünleri sıyırmak için varsayılan olarak bırakın 5. “Scrape!” seçeneğine tıklayın. 6. “SCRAPE!” başlığı altında verilerinizin gerçek zamanlı olarak nasıl kazındığını görebilirsiniz. buton. 7. İşiniz bitti! Verilerinizi görmek için yeni indirilen dosyaya tıklayın. 8. İsteğe bağlı olarak, kazıdığınız tüm mağazaların bir listesini görüntülemek için veri düğmesine tıklayabilirsiniz.

 How to use Shopify Store Parser?

️ Desteklenen alanlar: – Başlık – Tutamaç – Açıklama (düz metin olarak) – Oluşturma tarihi ve saati – Güncelleme tarihi ve saati – Satıcı – Ürün Türü – Etiketler – Maks fiyat – Min fiyat – Başlık, fiyat, indirimli fiyat ve resim URL'si – Resimler – Tüm seçenekler Gizliliğiniz konusunda endişeliyiz. Bu nedenle, verilerinize erişimimiz veya saklamamız/satmamız yoktur. Buna ek olarak, uzantımızı kullanmak için bir hesap açmanız bile gerekmez. ShopExtractor hiçbir şekilde resmi başvuruya/web sitesine Ait DEĞİLDİR veya ilgili değildir. Bağımsız olarak geliştirilen ve sürdürülen resmi olmayan bir uygulamadır. Herhangi bir sorununuz varsa, comodeau@gmail.com ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

 Contact:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.