Ses karıştırıcı 1

Ses karıştırıcı 1

Author: FrancescoMilanese85Price: $19

Ses mikseri 3D Model, nr. 1 koleksiyonumda; 6+2 versiyonu: 6 mono + 2 stereo giriş. Aynı Örtüşen UV Düzeni haritasını, Malzeme ve PBR Dokuları setini paylaşan 77 ayrı nesne (her düğmeyi veya kaydırıcıyı döndürebilir veya hareket ettirebilirsiniz). Pakette sağlanan PBR malzemeleri, dokular, örtüşen UV Düzen haritası ile üretime hazır 3D Model.

Dörtlü yalnızca geometriler (tris/ngon yok).

Kolayca özelleştirilebilir: Pakette sağlanan UV Düzeni haritalarını (alfa ile png olarak) kullanarak yeni Dokular oluşturabilmeniz (veya mevcut dokuları değiştirebilmeniz) için UV ambalajsız geometriler.

Pakette sağlanan her Nesne, Malzeme veya Doku benzersiz, anlamlı bir ada sahiptir.

Dokular dahil (ilkeli ve Eevee uyumlu) bir Cycles PBR gölgelendiricisi ile Blender 3.0'da yapıldı, ardından OBJ ve FBX'e aktarıldı; PBR, V-Ray, Unity, Unreal için ihraç edilen Substance Painter'da yapılan malzeme ve dokular.

TANITIM GÖRÜNTÜLERİ: ilk görüntü Döngülerde Blender 3.0 için oluşturulmuştur; özellikle, bu açıklamada 11'den fazla promosyon görseli bulabilirsiniz:

  • nr. 1-2-3-4-5-6 Döngülerde işlendi (Blender 3.0)
  • nr. 7-8 tel kafes görüntüleridir;
  • nr. 9-10, UV Düzenini gösteren Blender 3.0 sahnesinden ekran görüntüleridir;
  • diğer resimler: UV düzenleri (en az bir).

Dahil edilen formatlar: FBX, OBJ; sahneler: KARIŞTIRMA (Döngüler / Eevee PBR Materyalleri ve Dokuları ile); diğer: Alfa ile png.

77 Nesneler (kafeler), 1 PBR Malzemesi, UV ambalajsız (pakette sağlanan örtüşen UV Düzen haritası); UV haritalı Dokular.

UV Düzen haritaları ve Görüntü Dokuları çözünürlükleri: 2048×2048; Substance Painter ile yapılan PBR Dokuları.

Çokgen, YALNIZCA DÖRTLÜ (tris/ngon yok); 297157 köşe, 288435 dörtlü yüz (576870 tris).

Gerçek dünya boyutları; sahne ölçeği birimleri: Blender 3.0'da cm (yani: 0.01 ölçekli Metrik).

Tek tip ölçek nesnesi (Blender 3.0'da uygulanan ölçek).

PBR Çok Motorlu Dokular Paketi dahildir: sıkıştırılmış bir klasörde, bir grup işleme motoru veya oyun motoru için ayarlanmış PBR Dokularını bulacaksınız!

  • Döngüler Blender için PBR gölgelendirici (Prensipli BSDF ve Eevee uyumlu: temel renk, oklüzyon + pürüzlülük + metalik + alfa (tek bir PNG dosyasında), normal);
  • 3D Studio MAX için Vray (dağıtma, yansıtma, yansıma parlaklığı, normal);
  • Unity 5 Standard Metallic (albedo + şeffaflık, metalik + pürüzsüzlük, normal);
  • Unreal Engine 4 (temel renk + alfa, oklüzyon + pürüzlülük + metalik, normal);
  • genel PBR Spec Gloss iş akışı (yayılma + opaklık, aynasal, parlaklık, normal, yükseklik)
  • genel PBR Metal Kaba iş akışı (temel renk + opaklık, pürüzlülük, metalik, normal, yükseklik); Eevee for Blender'da da kullanabilirsiniz; Böylece, Dokuları düzenleyebilir veya sadece fbx/obj dosyasını, istediğiniz Dokular seti ile birlikte 3B Modelleme yazılımınızda veya oyun motorunuzda içe aktarabilir ve oyun / üretime hazır bir varlık elde etmek için bunları birbirine bağlayabilirsiniz. !

ÖNEMLİ Pakette sağlanmayan bir HDR Ortam Doku Görüntüsü kullanılarak Blender 3.0 + Döngülerinde (veya Eevee) yapılan ana görüntüler!

Sketchfab 3D önizleme: https://sketchfab.com/3d-models/audio-mixer-1-a9b9d0e64c2b48dfbbfa30c9b3d34a57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.