Senato – Siyasi Aday WordPress Teması

Senato – Siyasi Aday WordPress Teması

Author: themeimPrice: $19

Senato – Siyasi Seçim Kampanyası WordPress Teması

Bir Siyasi Kampanya, Seçim, Aday, Süper PAC, Siyasi Parti, Çıkar Grubu, Organizasyon veya etkinlik işlevselliği ve bağış ödeme seçeneğinizi karşılayan başka bir siyasi web sitesi için bir tema mı arıyorsunuz? Bekleme süreniz burada sona eriyor çünkü şimdi sizi Senatory adında bir Siyasi Seçim Kampanyası WordPress Teması ile tanıştırıyoruz.

Senato teması farkındalık yaratır ve çevrimiçi seçmenleri çekmek için siyasi kampanyanızı başlatır. Kullanıcıların hizmetleriniz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayan modern ve benzersiz bir tasarım politik WordPress temasıdır . Örneğin, son ve yaklaşan ajandalarınızı çevrimiçi olarak görüntülemenizi sağlar. Tek kelimeyle, siyasi kampanyanız için size mükemmel bir başlangıç ​​sağlayacaktır.

Aday Profilleri, Siyasi Parti Siteleri, Bağış Toplama Kuruluşları veya herhangi bir sosyal hareket web sitesine en uygun senatoryumdur. Ve iş sitenizi kısa sürede oluşturmanıza yardımcı olacak birinci sınıf özellikler ve bileşenler içerir. Ve sözümü işaretleyin, satın aldıktan sonra “Vay canına, bu harika” diyeceksiniz.

Bunun dışında, WP veya diğer ilgili platformlarda kolayca dönüştürülebilen olağanüstü, yenilikçi, saf ve çağdaş bir tasarımdır.

Senato - Siyasi Aday WordPress Teması - 1Senato - Siyasi Aday WordPress Teması - 2Senato - Siyasi Aday WordPress Teması - 3Senato - Siyasi Aday WordPress Teması - 4

Senato - Siyasi Aday WordPress Teması - 5Senato - Siyasi Aday WordPress Teması - 6Senato - Siyasi Aday WordPress Teması - 7Senato - Siyasi Aday WordPress Teması - 8Senato - Siyasi Aday WordPress Teması - 9

Senato – Siyasi Seçim Kampanyası WordPress Teması Nedir?

Senatory , siyaset ve kampanyayla ilgili site geliştirme ihtiyacını karşılayan bir Siyasi Parti ve Aday Oylama WordPress temasıdır. Ve siyasi ve kurumsal web sitelerinin ihtiyaç duyduğu tüm malzemelerle birlikte gelir.

Örneğin, temiz ve modern tasarımlar, ücretsiz yazı tipi tabanlı simgeler, ücretsiz yazı tipi, Google Yazı Tipi, Pixel-mükemmel duyarlı düzen tasarımı vb. içerir.

Ayrıca, 03 Ana sayfa, Bağış, Kampanya, Kurumsal, Etkinlik, Ekip, Blog sayfaları ve daha fazlasını içeren 22'den fazla iç sayfa içerir.

Ayrıca Elementor adlı en ünlü sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuna ve Alt Çizgiler adlı en üstteki çerçeveye yaslanır. Bu nedenle, bir öğeyi kullanmak için tek yapmanız gereken onu sürükleyip sitenizde yerleştirmek istediğiniz yere bırakmak.

Temanın esnekliği, devasa bir mega menüler koleksiyonu, temel widget'lar, üstbilgi ve altbilgi oluşturucular ve temayla birlikte sunulan bir tema özelleştirici paneli ile sizi şaşırtacak.

Politik WordPress Temasını Kullanmanın Avantajları – Senato:

Hem fiziksel hem de sanal olarak bir şey satın almadan önce faydalarını bilmek açıktır. Ve bu Senato temasına gelince , onunla en iyi şeylerin ne olduğunu bilmelisiniz. Öyleyse, daha fazla beklemeden, kavramak için derinlemesine atlayalım:

Kolaylıkla Kullanın: Gerçekten, bu temayı değiştirmek için yetkin bir kodlayıcı olmanıza veya kodlama öğrenmenize gerek yok. Bu hazır, örnek niteliğindeki Siyasi Seçim Kampanyası WordPress temasını tek bir kod satırı çekmeden özgürce yeniden şekillendirebilirsiniz. Rahat, popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucu özelliği sayesinde işlerinizi daha kolay tamamlayan seçenekler.

Zamandan ve Nakitten Tasarruf: Onunla inanılmaz bir çevrimiçi WordPress politik tasarım teması oluşturmak için önce o kapsayıcıyı satın almanız gerekir. Ve çevrimiçi sitenizi geliştirmek için gerekli tüm unsurları içerir. Ve hızlı bir not olarak, yayınlanmadan önce saatler geçmesi mümkündür.

Duyarlı Format: Duyarlı bir düzen formatı, alıcıları mobil arama yoluyla çekmek için çok önemlidir. Bunu akılda tutarak, Senatory tüm sayfaları aynı anda bir masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, not defteri veya diğer akıllı telefonlarda hatasız olarak işlemek için bir kurs oluşturdu.

Kolay Uyumluluk: Senatory, birçok popüler eklenti ile uyumludur ve WordPress ve diğer çeşitli platformlara geçiş için idealdir. Ayrıca Safari, Edge, IE11, Opera, Chrome, Firefox vb. gibi daha yeni ve en ünlü tarayıcılarla uyumludur.


Senatonun mükemmel özellikleri:

Senatory , siyasi adayların, siyasi kampanyaların, seçim kampanyalarının, adayların, seçimlerin veya diğer herhangi bir siyasi parti web sitesinin ihtiyaçlarını karşılamak için gelir. Ve bunu politikacılar, siyaset, oylama, aday oylaması veya benzeri siyaset teması hizmetleri için kullanabilirsiniz.

Bu nedenle, Senatory, görevinizi daha rahat ve tatmin edici hale getirmek için birçok olağanüstü özellik içerir. Örneğin, aşağıdaki gibi özelliklere sahiptir:

 • Şık, Trend ve Yaratıcı tema
 • Rafine ve Temiz Kod
 • Güçlü Kontrol Paneli
 • Yazı Tipleri – Barlow, Roboto ve Kalam
 • Simgeler – Icomoon ve Font Müthiş
 • Tek Tıkla Demo Kurulumları
 • SEO Dostu ve Yüksek Hızlı Sayfa Yükleme
 • Temiz Tasarım ve Çapraz Tarayıcı Uyumlu
 • Elementor Sayfa Oluşturucu İçeriği
 • Mükemmel 7/24 Destek ve İyi Belgelenmiş
 • Altbilgi Özelleştirme Seçenekleri
 • Kodlama Bilgisi Gerektirmez

Peki ne hissediyorsun? Şık, varlıklı ve özel “ Siyasi seçim kampanyası için WordPress teması – Senato ” ile yüzmek ister misiniz? Ciddi bir notta, herhangi bir gizli masrafı veya herhangi bir karmaşıklığı olmayan şeffaf bir temadır.

Artık bunun ne olduğunu anladığınıza göre, kendi işinizi veya onunla siyasi seçim kampanyası hizmetlerini yapmaya yeterince ikna oldunuz mu?

Pekala, daha hızlı sürün ve Senato temanızı şimdi tutun. Ve bırakın gezegen neden ve nasıl bölgenizde en uygun olduğunuzu trollesin.

HTML Şablonu Aboneliği

yazı tipleri

 • Barlow (metin)
 • Roboto (metin)

Simgeler

 • Harika Yazı Tipi (Simgeler)

Görüntüler

 • Pixabay(Görüntüler)
 • freepik(Resimler)

Not:

Tüm resimler yalnızca Demo Amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bunlar WordPress Teması'nın bir parçası değildir ve son satın alma dosyalarına dahil DEĞİLDİR.

Keyfini çıkarın ve WordPress temamı derecelendirmeyi unutmayın. Çok teşekkürler!!!

Destek

Herhangi bir sorunuz varsa veya özelleştirmeye ihtiyacınız varsa, lütfen e-posta veya profil sayfam aracılığıyla bana ulaşın. Yardım etmek için buradayım! E-posta – support@themeim.com

Günlüğü Değiştir

Sürüm 1.0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.