Samsung Galaxy S22 Ultra tüm renkler

Samsung Galaxy S22 Ultra tüm renkler

Author: madMIX_XPrice: $49

Tüm renklerde Samsung Galaxy S22 Ultra'nın gerçekçi (kopya) 3d modeli.

Bu set:

– 1 dosya obj standardı – 1 dosya 3ds Max 2013 vray malzemesi – 1 dosya 3ds Max 2013 korona malzemesi – 1 dosya 3D – 7 dosya e3d tam malzeme seti. – 7 dosya sinema 4d standardı. – 7 dosya karıştırıcı.

Geometri topolojisi:

– 3B modelin formları ve oranları – Modelin geometrisi çok düzgün bir şekilde oluşturulmuştur – çok kenarlı çokgenler yoktur – yakın çekimler için yeterince ayrıntılı – turbosmooth değiştirici için optimize edilmiş model – Daraltılmamış turbosmooth değiştirilmiş – İstenilen ayrıntı düzeyini elde etmek için parametreli yumuşak değiştirici

Malzemeler ve Dokular:

– 3ds max dosyaları Vray-Shaders dahil – 3ds max dosyaları dahil Corona-Shaders – dosya karıştırıcı tam malzeme seti – dosya sineması 4d tam malzeme seti – dosya e3d tam malzeme seti – tüm doku yolları temizlendi

Sahne organizasyonu:

– tüm nesnelere ve malzemelere – gerçek dünya boyutu (sistem birimleri – mm) – modelin uzaydaki konumunun koordinatları (x0, y0, z0) – yabancı veya gizli nesneler içermez (ışıklar, kameralar, şekiller vb.)

Bu nasıl kullanılır?

1. CC 2014 (veya üzeri) etkisinden sonra keşif yapın ve yeni bir kompozisyon oluşturun (kullanmak için Element3D v2.2'ye ihtiyacınız var) 2. Yeni bir katı katman oluşturun ve öğelerin etkisini ekleyin. (Efekt / Video Copilot / Element) 3. Kurulum Konumunu seçin 4. Element3D Kurulum konumu içindeki içe aktarmaya tıklayın 5. Modele göre .e3d'mi seçin ve aç düğmesine tıklayın. Modeli göremiyorsanız model ismine sağ tıklayıp model değiştir seçeneğine basmayı unutmayınız.

Size mükemmel renderlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.