Rey – Moda & Giyim, Mobilya

Rey – Moda & Giyim, Mobilya
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: ThemeFuzzPrice: $69

Rey teması, Mobilya mağazaları, Moda/Giyim ve Konfeksiyon mağazaları, Sanatçılar veya Ressamlar mağazası ve diğerleri için uygun olduğu için WooCommerce pazarındaki en benzersiz öğelerden biridir. E-ticaret işi için tüm işlemlerin bir Jack'i.

Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 1Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 2

Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 3Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 4Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 5Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 6Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 7Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 8Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 9Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 10Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 11Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 12Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 13Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 14Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 15Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 16Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 17Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 18Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 19Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 20Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 21

Rey – Çok Amaçlı WooCommerce Teması

Rey, yaklaşan projeleriniz için bir temel sağlamak için birçok özelliğe, muhteşem bir tasarıma ve kaya gibi sağlam bir altyapıya sahip, iyi hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Esas olarak e-ticarete özel bir tema olarak düşünülse de, bu, gücünün sadece bir kısmı. Böylece hemen hemen her tür web sitesi için güvenle kullanabilirsiniz.

Kendimi özel olarak bu temaya adadım ve onu özellikler, iyileştirmeler, düzeltmeler ve yeni şaşırtıcı tasarımlarla sürekli güncellemek istiyorum.

Özellik istekleriniz varsa bana ulaşmaktan çekinmeyin. Yapacak çok sayıda özellik var ve istekleriniz bunları daha iyi önceliklendirmeme yardımcı olacak.

Neden Rey ve Diğer Temalar

Özetle şunu söyleyebilirim – Birçok özelliğe sahip modern, esnek ve hafif bir tema.

Genellikle özellikler ve esneklik, hafifliğin tam tersidir ve temelde temayı şişirir, ancak Rey için durum böyle değil. Modülerliği nedeniyle, şeyler talep üzerine yüklenir, genel ilke şudur: yalnızca kullanımda olanı yükleyin.

Diğerlerinin çalışmalarıyla ilgili olarak, birçoğu şişirilmiş antika temalardır ve kıvrımlı temelleri nedeniyle sürdürülemez hale geliyorlar. Yine, Rey için durum böyle değil. Altyapısı her zaman modülerliğe öncelik verecek ve bu da onu mevcut ve gelecekteki projeler için istikrarlı bir temel haline getirecektir.

Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 22

Rey - Moda & Giyim, Mobilya - 23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.