REHub – Fiyat Karşılaştırma, Çok Satıcılı Pazar Yeri WordPress Teması

REHub – Fiyat Karşılaştırma, Çok Satıcılı Pazar Yeri WordPress Teması
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: sizamPrice: $47

REHub – Hepsi bir arada çevrimiçi para kazanma stratejileri kombinasyonunu içeren WordPress şablonu

Ortaklık çok satıcılı mağaza wordpress.Niş blog teması

REHub, modern, çok amaçlı bir karma temadır. Tema, çevrimiçi web siteleri için birçok modern İş modelini kapsar. Her parça ayrı ayrı yapılandırılabilir ve kullanılabilir veya hepsini tek bir sitede birleştirebilirsiniz. Diğer temalarda bulamayacağınız gelişmiş wordpress işlevleri oluşturmak için en güncel trendleri ve en iyi benzersiz seo araçlarını kullandık. Modeller:

 • Ortaklık Niş Blogları
 • Gönderme seçeneği olan Sosyal Topluluk
 • Listeler, Karşı karşılaştırma, özellik oluşturucular
 • Dinamik fiyat güncellemeleriyle fiyat veya ürün karşılaştırma teması (Content Egg veya toplu içe aktarma aracı yardımıyla)
 • Ürün ve özellik karşılaştırmaları (çok kategorili siteler için desteklenen dinamik karşılaştırmalar)
 • Genişletilmiş kullanıcı incelemeleri ve tablo oluşturucuları ile incelemeler, en iyi inceleme oluşturucuları
 • En Yüksek Dönüşüm sayfaları (sayfalara karşı, özellik karşılaştırması, Teklif merkezi, En iyi ayarlanan sayfalar, Fiyat aralığı sayfaları)
 • Çoklu Satıcı mağazaları ve e-ticaret mağazaları, ürün başına çoklu satıcı desteği
 • Anlaşma siteleri ve anlaşma toplulukları
 • Dergiler ve İnceleme siteleri
 • Dijital ürün pazarları
 • Oyun fırsatları
 • Öğreticiler ve Öğrenme Kursu siteleri

En iyi çevrimiçi kazanç teması

Çoğu özelliği zengin ve eksiksiz bir tema haline getirmek için 8 yılı aşkın bir süredir sürekli geliştirme yapıyoruz. En iyi şeyleri bulmak için aşağı kaydırın.

Tam site düzenleme için FSE teması

Bağlı kuruluş ve incelemeler için Gutenberg blokları

Wordpress Pazarlama ve SEO teması

En iyi dijital pazar yeri woocommerce wordpress

Elementor için en iyi Marketplace teması

Satış bildirimi ve woocommerce aksesuarı

Google inceleme güncelleme blokları

En iyi animasyon eklentisi wordpressKarşılaştırma Tablosu Oluşturucu WordPress

Liste oluşturucu wordpress

Özel Mobil düzenler ve AMP

Çok satıcılı pazar yeri teması wordpress.

Ön uç gönder wordpress

SEO için bağlantı gizleme

WooCommerce için toplu ithalat

WPML ve çoklu dil

WooCommerce için toplu ithalat

Amazon için ortaklık teması

Web vitals wordpress'te 100 alın.

wordpress için istek listesi yapmak

karanlık düzen teması woocommerce

wordpress'te en iyi kodlama standartları

Ortaklık WordPress tema işlevleri

PriceGrabber gibi bir karşılaştırma sitesi mi yoksa Groupon gibi bir fırsat/kupon sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz? Artık tamamen yeni düzeyde bağlı kuruluş akıllı işlevlerine sahip olabilirsiniz. Artık harici ürünlerin kopyası yok, bağlı web siteleri için sitenizi kullanıcılar ve arama motorları için gerçekten yararlı kılan çok daha akıllı bir yol sunuyoruz.

En karlı yöntemleri araştırdık ve en iyi liste oluşturucular, en iyi tablolar, dinamik karşılaştırma (çoklu grup karşılaştırması dahil) ve birçok özel gönderi şablonu ve düzeni gibi birçok benzersiz araç ekledik.

Birçok popüler bağlı kuruluş eklentisi için destek ekledik ve ayrıca aracı içe aktardık. Temayı, en iyi karşılaştırma sitelerinde olduğu gibi mega güçlü işlevlere sahip olmak için Content Egg Pro ve Affiliate Egg Pro (başlangıç ​​için temaya CE ücretsiz dahildir) ile birlikte kullanabilirsiniz. 1 dakikalık süper işlevsel gönderi için videoyu kontrol edin ve ayrıca WordPress temamızdaki en iyi ortaklık sitesi için özel adım adım kılavuzumuza göz atın. Ayrıca temayı para kazandıran otomatik pilot siteye dönüştürmeye yardımcı olabilecek özel akıllı Autoblog şablonları ekledik. Bu sadece başka bir işe yaramaz bağlı kuruluş blogu için değil, kullanıcılar için gerçekten profesyonel ve kullanışlı bir site yapabilirsiniz.

Ortaklık teması wordpress.

karşılaştırma fiyatları wordpress teması

Content Egg ve Affiliate Egg eklentilerine tam destek

Content Egg, içeriğinizin ziyaretçiler ve arama motorları için daha değerli olmasına yardımcı olur. Basit tıklama eklentisi ile youtube, google görseller, kitaplar, freebase, flickr, twitter ve çok daha fazlasından içerik ekler. Ayrıca, bağlı kuruluş modülleri vardır. Ücretsiz sürümde CJ kuponları ve karşılaştırma listesine herhangi bir bağlantı eklemek için kullanılabilen Teklif modülü bulunur. PRO sürümü – Ebay wordpress modülü, Zanox wordpress, CJ, Aliexpress, Linkshare, Affili.net, Shareasale, Affiliate WIndow, Tradedoubler, Optimisedmedia, Flipkart, Envato, Udemy, PepperJam, Tradetracker, Impact Radius ve daha fazlası

wiggle.com, Etsy.com, iherb, Banggood, Snapdeal, Shopclues, Home18, Jabong, Myntra, Infibeam, Coolblue ve diğerleri gibi belirli yerel mağazalar için ayrıştırıcılara ihtiyacınız varsa – Affiliate Egg eklentisini kullanmanızı öneririm (temaya dahil değildir, indirim isteyin). Ayrıca özel ayrıştırıcılar oluşturmak mümkündür.

Lütfen, temanın Content Egg PRO ve Affiliate Egg PRO'yu içermediğini, ancak ücretsiz sürümün başlamanız için yeterli olduğunu unutmayın. PRO ile olan fark, yalnızca bir dizi bağlı kuruluş modülündedir. Yorumlarda PRO sürüm için indirim kuponu isteyin.

reklamlar wordpress optimize

Web hayati için optimize edilmiş wordpress teması

Web vital için en hızlı tema
Hız performansı için neler yaptığımızı görün

WooCommerce mağaza seçenekleri

WooCommerce, çevrimiçi mağazalar için en güçlü çözüm haline geldi. Ve piyasadaki en güçlü woocommerce temasını yapmak için bu seçenekleri son birkaç yıldır genişlettik. İşte temaya dahil olan birkaç seçenek

 • Ürün örnekleri ve gelişmiş filtreler
 • Ajax ofset sepeti komut dosyaları
 • Mağaza sayfalarından ürün sayısını seçmek için toptan satış seçeneği
 • 10 benzersiz mağaza çeşidi ve Ürün sayfaları için 20 düzen. https://www.youtube.com/watch?v=WPkKx6D5POc
 • Dijital ürünler ve Lisanslar için Destek
 • Hızlı görünüm ve istek listesi komut dosyaları dahildir
 • Liste oluşturucu
 • Daha iyi hız için koşullu stiller ve komut dosyaları

Tema, güncel tasarım trendlerine göre güncellediğimiz modern temiz bir tasarıma sahiptir. Ayrıca birçok benzersiz Elementor modülü ve hazır şablon kitaplığı ekledik. Örneğin, Liste Oluşturucu

Liste oluşturucu wordpress

Alıcılarımızı dinliyor ve en güncel seo ipuçlarını ve karlı işlevleri uyguluyoruz. Yeni işlevler önerebilirsiniz.

WordPress Teması için çok satıcılı Marketplace

Temamız, woocommerce için bir sonraki Çoklu satıcı eklentileri ile gelişmiş entegrasyona sahiptir: WCFM, Dokan, WC Vendor, WC Marketplace. Tema, Takip Et/Takip Etme, Arkadaş Ekleme, itibar sistemi, Özel mesajlar gibi topluluk işlevleriyle de entegre olan özel benzersiz mağaza profili düzenine sahiptir.

Ayrıca mağaza bulma işlevini (Geo My wordpress tabanlı) ve Ürün Bulucu'yu da entegre ettik.

Tüm ürün şablonları, özel satıcı bilgi kutusunu gösterecek şekilde özelleştirilmiştir. Ve elbette, satıcı panosu için kompakt özel gezinme dahil olmak üzere özel duyarlı düzenler oluşturduk. Ayrıca, kayıt sırasında satıcı profiline ek alan ekleyebilirsiniz. Lütfen satıcı mağazası ayarı için adım adım kılavuzu okuyun

Bir başka benzersiz ve harika işlev, artık tek bir üründe Satıcı Fiyat karşılaştırması yapabilmeniz ve kullanıcıların en iyi ürünü seçmelerine yardımcı olabilmenizdir.

hem wordpress”>

WordPress için Benzersiz Daha İyi Dönüşüm Oranı Araçları

En iyi para kazananlara danıştık ve temaya gelişmiş ve akıllı para kazanma için birçok araç ekledik. En karlı siteler için tema ile kolayca oluşturabileceğiniz birçok şey var.

 • “Bir şeyin tepesinde”
 • sayfalara karşı
 • Çoklu grup desteği ile özellik (özellikler) karşılaştırma çubukları
 • “200 doların altındaki en iyi telefonlar” gibi fiyat aralığı sayfaları
 • En çok oy alan, popüler teklifler
 • Özel Tablolar, En İyi Listeler ve Karşılaştırma Tabloları
 • Gelişmiş Arama filtreleri ve dinamik karşılaştırmalar
 • Döneme göre fiyat düşüşü widget'ları

Kâr Yardımcıları ile ilgili belgelere bakın

Sitede dönüşümü artırınDönüşüm nasıl iyileştirilir

Özel ürün snippet'leri yapmak için özel şema işaretlemeleri ve hatta gelişmiş snippet'ler için bazı gizli şemalar ekledik. Ayrıca, Otomatik En İyi listelerini temada kullanabilir ve Otomatik İçerikler ile tüm gönderiyi güzel bölümlere bölebilirsiniz. Ayrıca yumuşak düğmeli özel Puan widget'ını ve farklı tasarımlı (kompakt, köşe teklifi, karşılaştırmalı gönderi düzeni) özel Teklif Gönderi Düzenlerini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Mobil WordPress Tema desteği

Mobil trafik günümüzde çok artıyor. Bu nedenle mobil fonksiyonları geliştirmeye devam ediyoruz ve onlar bizim için öncelikli.

 • Tüm ürünümüz ve direk ızgaramız ve listemiz, cep telefonlarında Harika Kompakt Şık görünüme sahiptir
 • Ürün Buton ve gezinme bağlantılarına sahip mobil yüzer panel
 • Gelişmiş Ürün Filtreleme paneli
 • Duyarlı Karşılaştırma çizelgeleri
 • Başlıkta Hızlı Simge paneli, kompakt mobil başlık düzeni ve simge araç çubukları
 • wordpress için AMP desteği
 • Google Mobil dostu

Dizin teması seçenekleri

Sitenizi bir dizin teması veya İnceleme teması olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için birçok fonksiyon ekledik ve artık ücretli eklentilere ihtiyacınız yok, çünkü ön uç gönderileri için RH Frontend PRO eklentimizi ve dizin siteleri için özel ürün düzenlerini ekledik. Ön uç gönderimi, ücretli gönderimler ve sınırlı gönderimler yapma seçeneklerine sahiptir. Gönderim paketleri ve abonelik paketleri satabilirsiniz.

Tema ayrıca Geo My WordPress eklentisi için herhangi bir Konum arama aracı yapmaya yardımcı olabilecek gelişmiş entegrasyonlara sahiptir. Ayrıca, özel tablolar oluşturmaya yardımcı olabilecek Tablo yapıcısını ekledik. Elbette, Editörler için Gözden Geçirme işlevleri, özel inceleme blokları, kullanıcı incelemeleri, yardım ya da değil düğmeleri, ölçütler, derecelendirme sıralaması vb.

Dizin teması wordpress

Topluluk teması işlevleri

Tüm popüler web sitelerinin topluluğu vardır. Buddypress, MyCred ve üyelik eklentisi için özel desteğe sahip gelişmiş topluluk işlevleri ekledik. Tüm işlevler birbirleriyle daha önce hiç olmadığı kadar güçlü bağlantılarda. Buddypress Profilleri için seo optimizasyonu ekledik ve hatta paylaşım seçeneklerini ekledik.

Buddypress'inizden işletme rehberi yapın, profile blog ve ürünler sekmeleri ekleyin, kullanıcı doğrudan profillerinden her şeyi gönderebilir. Kayıt sayfası çok geliştirildi ve ayrıca rol senkronizasyonu desteği ile Üye tipi eklenti ekledik.

Kullanıcı kategorileri listesi oluşturmak istiyor musunuz? Evet, bunu şimdi yapabilirsiniz. Kullanıcı üye türlerine kolayca farklı alanlar eklemek ister misiniz? Bunu tema ile yapabilirsiniz. İtibar sistemi eklemek ister misiniz? Kolaydır (rozetler, özel puan desteği, rütbe desteği). Bir foruma mı ihtiyacınız var? Sadece bir tıklama.

Yeni belgelerimizi okuyun WordPress'te gelişmiş Kullanıcı Odaklı Topluluk nasıl yapılır

Topluluk teması wordpress.

Öğrenme kursları fonksiyonları

En son tema sürümlerinde ayrıca popüler Öğrenme Kursu desteği ve yeni bir demo ekledik. Udemy, Coursera gibi Satış Ortağı kurslarıyla artık bir öğrenim sitesi yapabilirsiniz. Ayrıca Tutor LMS eklentisi yardımıyla kendi kurs sitenizi oluşturabilirsiniz.

Toplam değeri 500$'dan fazla olan Bonus Eklentiler sizin için ücretsizdir

 • WP Fırın Sayfası Oluşturucu
 • 6 benzersiz düzene sahip devrim kaydırıcısı
 • Gelişmiş Ürün Filtresi eklentisi
 • WP PRO'yu içe aktar – XML, csv beslemelerini temaya toplu içe aktarmak için hepsi bir arada araç
 • RH Frontend PRO (ön uç gönderme),
 • Teklif bağlantılarını, istatistikleri ve geri ödemeleri gizlemek ve değiştirmek için RH Link PRO. Kullanıcı tarafından gönderilen bağlantıları da destekler
 • RH Woo Tools (WooCommerce için benzersiz Araçlar seti: Aksesuar sekmesi, özel global sekmeler oluşturucu, sahte tükendi sayacı)
 • RH Marka logosu (Gönderi resimleri için marka logosunu otomatik olarak atayın)
 • RH Gif (Öne Çıkan görsel için hareketli görseller kullanın)
 • RH CHart PRO (Tablolar ve grafikler oluşturmak için Gutenberg uzantısı)
 • Katmanlı Popup eklentisi
 • WooCommerce Satış Bildirimi (mağazadaki sahte etkinlik için)

Envato'da ilk

Rehub'ın piyasadaki en yenilikçi tema olduğunu kanıtlamaya devam ediyoruz ve bonus olarak woocommerce ürünlerine ve sayfalarına yeni 3d/AR seçenekleri ekledik. Telefonunuzda AR woocommerce demosunu kontrol edin

WooCommerce için AR
Oyun teması wordpress

Siteye WOW efekti eklemek ister misiniz? Benzersiz WOW animasyon çerçevemizi kullanın

En iyi animasyon eklentisi wordpress

Rehub Teması neden benzersizdir ve pasif gelir siteleri için en iyi temalardan biridir?

 • Buddypress, Mycred için güçlü topluluk işlevleri ve genişletilmiş özelleştirmeler
 • Sınırlı gönderimler veya ücretli gönderimler dahil olmak üzere ön uç gönderileri, ön uç incelemeleri
 • Benzersiz Gutenberg modülleri
 • Tüm post modülleri için özelleştirilebilir filtre paneli
 • Kupon işlevleri (gönderiler ve woocommerce için)
 • WooCommerce teklifleri için 5 farklı tasarım düzeni: ızgaralar, sütunlar, kaydırıcılar, karuseller, sıralar
 • Çoklu satıcı genişletilmiş destek. Wc Vendor ve Dokan, WC Marketplace, WCFM desteklenmektedir. Ücretsiz sürümler için bile daha iyi işlevler
 • Bir ürün ve Fiyat karşılaştırma Ürünleri başına birden fazla satıcı için destek
 • Satıcı, konumlandırıcıyı ve ürün/harita sonrası konumlandırıcıyı, satıcı ve kullanıcı filtrelerini ve kategorilerini depolar
 • Üyelik abonelikleri ve genişletilmiş kullanıcı rolü kısıtlamaları (S2Member eklentisi ile çalışır)
 • Genişletilmiş Gönderi Düzenleri
 • Fiyat karşılaştırma fonksiyonları
 • Bağlı kuruluş programlarındaki kazançlar için genişletilmiş para kazanma işlevleri
 • Content Egg eklentisi için genişletilmiş destek (Zanox, Linkshare, Affili.net, Ebay, Amazon, CJ, Impact Radius, Shareasale, Affiliate WIndow, Tradedoubler, Optimisedmedia, Flipkart ve diğerleri gibi bağlı kuruluş sistemleriyle çalışır). Fiyat karşılaştırma siteleri, incelemeler, para kazandıran içerik ve daha fazlasını kolayca oluşturun
 • Affiliate Egg eklentisi için genişletilmiş destek (Etsy.com, wiggle.com, groupon.com, iherb.com, snapdeal, infibeam, shopclues, bestbuy, wallmart ve diğerleri gibi doğrudan web siteleriyle çalışır). Lütfen unutmayın, AE PRO pakete dahil değildir
 • En iyi inceleme listesi oluşturucusu
 • En iyi tablolar oluşturucu, en iyi grafikler oluşturucu, En iyi set sayfaları
 • Spesifikasyon oluşturucu, Şirket profili oluşturucu
 • Karşılaştırmalara eklemek için dinamik düğme (karşılaştırmalar için çoklu grubu destekler)
 • Duyarlı tablo oluşturucu
 • Katalog oluşturucu
 • Görsel besteci, >20 özel içerik modülüyle birlikte gelir
 • Gelişmiş Ürün Filtresi eklentisi pakette. Eklenti, filtre arama ve spesifikasyonlar oluşturmak için kullanışlıdır.
 • RH FRontend PRO tema ile birlikte gelir. Eklenti, sitenize ön uç kullanım gönderimleri ekler, ücretli gönderim eklemek mümkündür, eklentide woocommerce ürünleri desteklenir
 • Ajax kategori arşivi, gösterim düğmeleri, geri sayımlar, fiyat tabloları, teklif listeleri vb. gibi tonlarca benzersiz kısa kod
 • Otomatik otomatik içerik kısa kodu, yapışkan içerikler
 • Kullanıcı oturum açma/kayıt açılır pencereleri ve özel yazar şablonu
 • Genişletilmiş kullanıcı inceleme sistemi
 • Sıcak hava, favoriler, rapor sonrası, komut dosyalarını beğenin veya beğenmeyin
 • RTL desteği
 • JSON-LD şeması
 • Adsense optimize edilmiş düzeni kullanma seçeneği
 • Icecat'ten hızlı teknik özellikler
 • Özel rozet sistemi
 • Marka arşivi
 • Yazdırılabilir kuponlar
 • Özel ajax araması
 • İyi hız
 • Gelişmiş Mega Menü (cep telefonlarında da desteklenir)
 • Tüm işlevler cep telefonlarında da iyidir
 • Ve çok daha fazlası + sık sık güncellemeler
 • AMP genişletilmiş desteği
 • Yeni trendlere göre okumak için optimize edilmiş Özel Posta Düzeni
 • Farklı amaçlar için Ürün Düzeni, rezervasyon, karşılaştırma, Genişletilmiş fotoğraf vb.
 • Tarihe göre popüler için filtreli Benzersiz Görünüm sayacı
 • Özelleştirici desteği
 • Bağlı kuruluş bağlantılarını gizlemek, gizlemek ve toplu olarak değiştirmek için özel eklenti
 • Çoklu Para Birimi Desteği
 • WooCommerce için gelişmiş derecelendirme sistemi

Çevrimiçi Para Kazanma hakkında Facebook sayfası

Nulled sürümleri kullanmaya dikkat edin – tema işlevlerine sınırlı erişiminiz vardır. Yalnızca Themeforest'tan resmi alıcılar, ön uç ilan eklentisine, çok satıcılı, anlaşma ve kuponlar için bağlı kuruluş uzantısına, özellik uzantılarına, Üyelik seçeneklerine ve diğer birçok faydalı araca erişebilir. Jquery.js dosyasına javascript arka kapısı enjekte edildiğinden, boş sürümün farkında olun

SATIN ALMADAN ÖNCE – lütfen iade politikamızı https://1.envato.market/mgakYa?u=https%3A%2F%2Fthemeforest.net%2Fitem%2Frehub-directory-multi-vendor-shop-coupon-affiliate-theme%2F7646339%2Ffaqs%2F30579 kontrol edin ve ayrıca https://themeforest politikamızı destekleyin. net/item/rehub-dizini-çok satıcılı-dükkan-kupon-bağlı-tema/7646339/faqs/30954

ŞİMDİ DEVAM EDİYOR – Toptan satış siteleri için yeni demo, Gutenberg için üstbilgi/altbilgi oluşturucu, Tüm demoları Greenshift Gutenberg eklentisine taşıma

çoklu satıcı ve karşılaştırma

En son güncellemeler

17.7.3 -11 Şub 2022

 • Eklendi: Okuma düzeni için optimize edilmiş akışkan tipografi
 • Eklendi: Elementor için seçici düzeltme

17.7.2 – 31 Ocak 2022

 • Eklendi: Yeni güncellenmiş kurtarma demosu https://recash.wpsoul.net/
 • Eklendi: Yeni mobil optimize edilmiş anlaşma ızgara düzeni https://www.facebook.com/Wpsoul/posts/425334452674418

v17.6, 17.6.1 – 26 Ocak

 • Eklendi: Renkli ızgara bloğu (görüntüleri etkinleştirme imkanı) ve renk seçenekleri için yeni seçenekler eklendi
 • Eklendi: Gutenberg için basit liste bloğu
 • Eklendi: Greenshift eklentisi için ilk sürüm (gelecek güncellemelerde tüm demolar bu yeni eklentiye taşınacaktır)
 • Eklendi: Greenshift için bonus animasyon eklentisi
 • Eklendi: Rehub çerçevesi için WordPress 5.9 uyumluluğu
 • Eklendi: Remag demosu Greenshift'e taşındı. Geçişten neler bekleyebileceğinizi kontrol edin https://www.facebook.com/Wpsoul/posts/422082506332946

v17.5.1 – 15 Ocak

 • Düzelt: Şunun için düzelt En son woocommerce güncellemesi için woocommerce değişkenleri + WordPress 5.9 için hazırlıklar

v17.5 – 7 Ocak 2022

 • Eklendi: Greenshift eklentisinin alfa sürümü – sayfa ve animasyon oluşturucu. Gönderiyi kontrol edin https://www.facebook.com/Wpsoul/posts/410277917513405 Beta test kullanıcılarına ihtiyacımız var, lütfen eklentiyi test edin ve bize hata raporları sağlayın

v17.4.1 – 29 Aralık 2021

 • Düzeltme: Raporlara göre düzeltmeler + yaklaşan Gutenberg sayfa oluşturucu ve Şablon düzenleyici için hazırlıklar

v17.4 – 13 Aralık 2021

 • Eklendi: Resmi özel kodla değiştirmek için Teklif kutusu için Resim HTML seçeneği (Amazon resim piksel kodu gibi)
 • Eklendi: TOC Gutenberg modülü sitede çok daha iyi performansa ve başlıklarınızın canlı olarak güncellenmesine sahiptir. TOC modülü ile gönderiyi yeniden kaydetmeniz gerekebilir
 • Düzeltme: Akıllı kaydırma özelliği, tüm blok kaydırmayı önlemek için yalnızca ürün kısmına kaydırma ekler. Önceki sorunları düzeltmek için sayfayı yeniden kaydetmeniz veya bu bloğu tekrar sayfaya eklemeniz gerekebilir.

v17.3.1 – 1 Aralık 2021

 • Eklendi: Sayaç, Gelişmiş Liste oluşturucuda sayfalandırmayı ve sonsuz kaydırmayı destekler + istemciler tarafından raporlanan diğer düzeltmeler

v17.2 – 16 Kasım 2021

 • Eklendi: Yeniden kullanılabilir kısa kodlar için yeniden kullanılabilir panel ve ajax oluşturma https://www.youtube.com/watch?v=8jzUCtMUwfI
 • Eklendi: Gutenberg bloklarına başlık öğeleri

Lütfen facebook grubumuzdaki yeni işlevler için oy verin https://www.facebook.com/Wpsoul/posts/378753717332492

v17.0 – 9 Kasım 2021

 • Eklendi: Ürünün Marka widget'ına göre filtreleyin
 • Eklendi: Ürünler için sahte satış sayacı https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/shop-options-woo-edd/add-sold-out-fake-counter-in-woocommerce/
 • Eklendi: Aksesuar bölümü https://recart.wpsoul.com/product/canon-eos-7d-mark-ii/ https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/shop-options-woo-edd/ woocommerce'de-aksesuar-sekmesi nasıl eklenir/
 • Güncelleme: Gutenberg ve Elementor için değişken ürünleri destekleyen toptan satış listesi şablonu https://recart.wpsoul.com/wholesale-list-demo/
 • Eklendi: RH Link PRO eklentisi, yeniden yazma kurallarını içe/dışa aktarma seçeneğine sahiptir
 • Eklendi: Gönderi teklifleri için son kullanma tarihi alanı için zaman seçeneği
 • Eklendi: Tüm gönderi teklifi önemli alanları REST API için de kayıtlı
 • Eklendi: Taksonomi Arşivi Gutenberg bloğu
 • Eklendi: Arama bloğu Gutenberg bloğu
 • Eklendi: Popup butonu Gutenberg bloğu
 • Eklendi: WooCommerce Gutenberg bloklarını listeler
 • Eklendi: WooCommerce satış bildirimleri için yeni bonus eklentisi https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/shop-options-woo-edd/add-live-fake-sale-notifications-woocommerce/

Lütfen facebook grubumuzdaki yeni işlevler için oy verin https://www.facebook.com/Wpsoul/posts/374075337800330

v16.9.4 – 27 ekim 2021

 • Eklendi: Content Egg şablonları artık Satıcı özel metnini destekliyor (Teslimat, Sevkiyat vb. gibi, bunları Content Egg'in Global ayarlarına ekleyebilirsiniz)
 • Eklendi: Offerbox, SEO şeması için ayrı bir fiyat alanına sahip
 • Düzeltme: WooCommerce sorgu bloğunda kategori seçici için düzeltme

v16.9.1, 16.9.2, 16.9.3 – 16 ekim 2021

 • Eklendi: Gutenberg için Gelişmiş Liste Oluşturucu, birçok iyileştirme ile artık üretime hazır https://www.youtube.com/watch?v=PSfXGrTrZJs
 • Eklendi: Gutenberg'de normal woocommerce blokları için çok daha iyi tasarım
 • Düzeltme: madde işaretleri için düzeltme

v16.9 – 10 Ekim 2021

 • Eklendi: Anlaşma ızgarası Gutenberg bloğu
 • İyileştirme: Anlaşma listesi Gutenberg bloğu
 • İyileştirme: Gönderiler ve WooCommerce Gutenberg bloğu için öne çıkan bölüm
 • Eklendi: Gutenberg için Haber Bloğu
 • İyileştirme: Topluluk listesi Gutenberg bloğu
 • İyileştirme: Skor kutusu Gutenberg bloğu

v16.8.4 – 1 Ekim 2021

 • Düzeltme: Envato lisanslaması için geçici düzeltme

v16.8.3 – 17 Eylül 2021

 • Düzeltme: Koşullu varlık yedeği. Bloklar için stillerin yüklenmesiyle ilgili sorun yaşıyorsanız, Rehub çerçevesinin güncellenmesi sorunu çözmelidir.

v16.8.2 – 11 Eylül 2021

 • Eklendi: WP roket Gecikmesi ve kullanılmayan stiller seçeneği ile daha iyi uyumluluk.
 • Eklendi: Teklif bloklarındaki resimler için harici URL seçeneği + Gutenberg blokları için bazı düzeltmeler

v16.8 – 1 Eylül 2021

 • Eklendi: Yeni Gutenberg bloğu – İçerik değiştirme
 • Eklendi: Gutenberg Liste oluşturucunun beta sürümü (Elementor'dakiyle aynı).

v16.7.1 – 27 Ağu 2021

 • Düzeltme: Raporlara göre bazı düzeltmeler

v16.7 – 23 Ağu 2021

 • Eklendi: İlk başlık sütununu devre dışı bırakmak için Karşılaştırma tablosu seçeneği (böylece, bloğu Fiyatlandırma tablosu bloğu olarak kullanabilirsiniz)

v16.6.1 – 17 Ağu 2021

 • Düzeltmeler: Düzenleyicide kenar boşluğu sorunları. Alt tema kullanıyorsanız ve yeni Şablon düzenleyici seçeneğini denemek istiyorsanız, theme.json'u ana temadan alt temanıza kopyalayın.

v16.6 – 16 Ağu 2021

 • Eklendi: WordPress'in Site logosu seçeneği desteği
 • Eklendi: WordPress 5.8 şablon düzenleyici desteği https://youtu.be/jCtcTMCSmQs
 • Eklendi: Yeni Gutenberg blokları: İçindekiler, geri sayım, renkli başlık kutusu
 • Eklendi: Gutenberg için meta alıcı bloğu
 • Düzeltme: Gutenberg şablon düzenleyicisi için Post Elements blokları (kaydet düğmeleri, paylaş düğmeleri, yazar metası, fiyat alanı, düğme alanı ve diğerleri)
 • Düzeltme: Çekirdek bloklara stiller (Sorgu döngüsü bloğu için kutulu sürümler, blokları gruplamak için gölgeler, duyarlı kontrol seçenekleri, boşluk, yapışkan seçenek, cep telefonları için yığılmış ve diğerleri)
 • Düzeltme: Önceden Tanımlanmış Özel şablon https://remag.wpsoul.net/customizable-template-editor/

v16.5 – 20 Temmuz 2021

 • Eklendi: WordPress 5.8 ile uyumluluk
 • Eklendi: Çekirdek Gutenberg blokları için koşullu varlık yüklemesi
 • Eklendi: Gutenberg sayfa oluşturucuları için yeni sayfa düzenleri (gutenberg dar içerik, normal ve genişletilmiş)

v16.2 – 7 Temmuz 2021

 • Eklendi: Destek, Tutor LMS için öğrenme kursu sitesi yapmak için ekstra işlev. Demo ve öğreticiler yakında olacak
 • Düzeltme: Alıcı raporlarına göre bazı düzeltmeler ve iyileştirmeler

v16 – 5 Temmuz 2021

 • Eklendi: Affiliate Learning Kursları için yeni demo https://relearn.lookmetrics.co/
 • Eklendi: Mobil menü kaydırma paneli ve arama için güncellenmiş kullanıcı arayüzü ve animasyonlar. Özel başlık şablonunuz varsa, slayt-menü-mobil ve arama-başlık-içerik kapsayıcılarını şablondan kaldırın
 • Eklendi: Yenilenmiş Sepet, Sipariş sayfaları ve WooCommerce bildirim blokları https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/shop-options-woo-edd/improve-cart-and-checkout-pages-in-woocommerce/
 • Eklendi: ew Yazı Düzeni “Özelleştirilmiş tam genişlik”. Tam genişliktedir ve başlıkları ve öne çıkan görseli göstermez. Gutenberg aracılığıyla özel düzenler yapmak istiyorsanız kullanabilirsiniz.
 • Eklendi: Gutenberg kalıplarına üst başlık kapağı bloğu, Sepet ve ödeme sayfaları için başlık bloğu eklendi
 • Eklendi: Gutenberg için WooCommerce Sorgu bloğu. WooCommerce ürünleri için doğrudan Gutenberg'de karmaşık ızgaralar oluşturmaya izin verir. Desteklenen filtre ve öznitelik panelleri

v15.8.3 – 12 Haziran 2021

 • Eklendi: Etiketler için ikinci açıklama, RTL düzeltmeleri, teklif bloğu için daha kararlı URL ayrıştırıcı
 • Eklendi: Yakında tanıtılacak olan Gutenberg woocommerce, gönderi ve listeleme Sorgu bloğu için hazırlık

v15.8 – 3 Haziran 2021

 • Eklendi: En iyi listeleme kısa kodu için liste şeması
 • Eklendi: Masaüstü tablo karşılaştırması Gutenberg bloğu, birçok öğe içeren daha iyi tablolar için artık taştı
 • Eklendi: Gutenberg için Yeni Liste Oluşturucu modülü
 • Eklendi: Teklif bloğu için geliştirilmiş url ayrıştırma, harici sitelerden daha hızlı veri içe aktarmak için teklif listeleme modülleri
 • Eklendi: Buddypress 8 ile daha iyi uyumluluk
 • Eklendi: Sayfalar için Gutenberg seçeneği için yeni tam genişlik. Tam genişlikte kapak bloklarına ve ortalanmış içerik bloklarına ihtiyacınız olduğunda kullanın. Liste oluşturucu ile örnek https://reviewit.wpsoul.net/listing-builder-for-gutenberg/

v15.7 – 21 Mayıs 2021

 • Eklendi: Gutenberg için Nasıl Engellenir (talimatlar, adım kılavuzları + nasıl yapılır şeması için mükemmel)
 • Eklendi: Offerbox modülü için ürün şeması
 • Eklendi: Özelleştirici için yazı tipi seçenekleri. Artık temanın tüm önemli kontrollerine doğrudan Canlı özelleştiricide sahipsiniz

v15.6.1 – 15.6.2 – 4 Mayıs 2021

 • Eklendi: Raporlara göre birkaç düzeltme
 • Eklendi: Yapışkan elemanlarda CLS ile savaşmak için Optimize Edilmiş Tam genişlikte gönderi düzeninde yapışkan panel için deneysel yapışkan seçeneği + diğer bazı düzeltmeler

15.6 – 28 Nisan 2021

 • Güncelleme: Yeni video bloğu https://youtu.be/EPMvW4_ZcJo
 • Güncelleme: Eski sitede lisans devre dışı bırakma talebinde bulunmadan yeni siteden lisansı devre dışı bırakabilirsiniz.
 • Güncelleme: Elementor kitaplığı güncellemesi ve diğer bazı iyileştirmeler için destek

15.5.4 – 20 Nisan 2021

 • Güncelleme: Tema resmi olarak WPML uyumludur. Ayrıca lisans kuralları da değişti, artık temayı sınırsız test sitelerinde kullanabilirsiniz, canlı siteler olarak sayılmazlar https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/theme-install-update-translation/license-rules /

15.5.2 – 15 Nisan 2021

 • Düzeltme: Ürünler için sıra matematik odak anahtar kelime düzeltmesi, video gönderi düzeni için CLS'de iyileştirmeler, varsayılan ürün düzenleri ve üçüncü taraf eklentileri için daha iyi uyumluluk
 • Öğretici: Oyun siteleri oluşturma hakkında çok ayrıntılı video, ancak herhangi bir niş site için kullanılabilir https://www.youtube.com/watch?v=cvCGHZuCv88
 • Öğretici: Google inceleme güncelleme açıklaması ve içeriğinizi nasıl geliştireceğiniz https://www.youtube.com/watch?v=FFtZrmu0YDg

15.5 – 12 Nisan 2021

 • Eklendi: Yeni Tablo karşılaştırma bloğu ve RH Chart oluşturucu eklentisi + Gutenberg blokları için birçok iyileştirme https://www.youtube.com/watch?v=9K1t-ODpgNI
 • Güncelleme: WordPress'teki düzenli Youtube yerleştirmeleri, web hayati değerlerini etkilemeyen temada daha iyi tembel yüke sahiptir

15.4.1 – 15.4.4 – 2 Nisan 2021

 • Eklendi: WordPress için standart giriş sayfalarında daha fazla özelleştirme (artık temanın düğme renklerini ve logoda ana sayfaya uygun bağlantıyı destekliyor) + daha fazla seçenek Yeni Tablo karşılaştırması için ns Gutenberg bloğu. Öğretici bir sonraki güncellemede olacak
 • Düzeltme: Gutenberg dinamik komut dosyaları için yeniden kullanılabilir ve iç içe bloklar için uygun destek

15.4 – 26 Mart 2021

 • Eklendi: Mobil simge araç çubuğunu etkinleştirmeye zorlama seçeneği
 • Eklendi: WordPress normal oturum açma/şifre sayfası, varsayılan WordPress logosunu değil, sitenin stiline uyması için sitenin logosunu ve başlık rengini kullanır

15.2 – 25 Mart 2021

 • Eklendi: Yeni Toptan Satış Listesi düzeni (sayfaya birçok öğe eklemeye izin veren en kompakt düzen + sayfadan toplu alımlar için miktar alanı vardır).
 • Eklendi: Toptan satış pazarları için ızgarada miktar alanını etkinleştirme seçeneği.
 • Güncelleme: Özelleştirici, reklamlar için bölümlere ve daha kolay site yapılandırması için genel etkinleştirme/devre dışı bırakma + bazı düzeltmelere sahiptir

15.1 – 22 Mart 2021

 • Eklendi: Yeni yeniden kullanılabilir blok tabanlı iş akışı. Videoyu kontrol edin https://youtu.be/VviSPY8Oz5Y
 • Eklendi: Yeni woocommerce listesi Gutenberg bloğu
 • Güncelleme: İnceleme bloğu için bazı düzeltmeler

15.0 – 17 Mart 2021

 • Eklendi: Simge araç çubuğunu en üste ayarlama seçeneği
 • Eklendi: Başlık ve araç çubuğuna simgeler eklemek/kaldırmak için snippet'ler https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/basic-settings/how-to-change-icons-in-mobile-headers/
 • Eklendi: Oyun sitesi Demosu https://regame.lookmetrix.com/ ve birçok küçük iyileştirme ve düzeltme

14.9.9.3 – 12 Mart 2021

 • Düzeltme: Gönderilerdeki galeri alanını ve raporlara göre diğer düzeltmeleri düzeltin

14.9.9.2 – 12 Mart 2021

 • Düzeltme: yorum alanı düzeltmesi, ürün sütunu düzeni ve sepet için güncellenmiş simge eklendi

14.9.9 – 11 Mart 2021

 • Eklendi: Üstbilgideki mobil menü simgeleri, çakışmayı önlemek ve daha iyi görsel hiyerarşi için artık ayrı araç çubuğuna yerleştirildi. Araç çubuğunun renklerini tema seçeneğinde ve Özelleştirici'de ayarlayabilirsiniz.
 • Eklendi: Yeni Fotoğraf Yığını Ürün düzeni https://recart.wpsoul.com/product/amplifi-hd-mesh-router/
 • Eklendi: Gönderi biçimleri ve incelemeler için yeni iş akışı https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/for-developers/changes-in-15-version/
 • Kullanımdan kaldırıldı: Ortalanmış logo ve sol menü ile başlık düzeni. Lütfen, şimdi tüm seçeneklere sahip olan Tek satır düzeninde Logo + menüsünü kullanın veya oluşturucu aracılığıyla özel başlık oluşturun https://www.youtube.com/watch?v=jJ2XSY4S_iI
 • Kullanımdan Kaldırıldı: Mobil Kayar panel için arka plan resmi ayarlama seçeneği. Bunun yerine arka plan rengini kullanın

14.9 – 5 Mart 2021

 • Eklendi: Ürünler ve Elementor için yeni 3d model ve AR görüntüleyici https://youtu.be/Sjwajr84fVY Demo https://redigit.lookmetrix.com/3d-model-viewer-and-ar/ AR'yi android veya AR için ios destekli gadget'lar
 • Eklendi: WooCommerce için Gruplandırılmış ürünler için daha iyi stiller + raporlara göre bazı düzeltmeler

14.8.1-14.8.2 – 28 Şubat 2021

 • Eklendi: Alıcı raporlarına göre birkaç düzeltme
 • Eklendi: Gutenberg için En İyi Grafik Oluşturucu. Video eğitimleri + ek uzantı, gelecek güncellemelerde sunulacak
 • Eklendi: Yan panel güncellendi. Blok Tabanlı tema için hazırlık. Duyurumuzu kontrol edin https://web.facebook.com/Wpsoul/posts/203966164811249

14,8 – 27 Şubat 2021

 • Eklendi: WooCommerce ve gönderi teklifindeki meta paneller için güncellenmiş çerçeve. Blok tabanlı tema mantığına hazırlık
 • Eklendi: Sepet sürgülü panel – ajax sepete ekle ve başlık sepeti düğmesine tıklandığında tetiklenecek. WooCommerce – ayarlar – ürünlerde ajax sepetini etkinleştirmiş olmalısınız
 • Eklendi: Ürünler için anlaşma ızgarası https://redigit.lookmetrix.com/coupon-product-grid/ Özelleştirici – Tema seçenekleri – WooCommerce Arşiv ayarlarında sağ köşede ne gösterileceğini kontrol edebilirsiniz
 • Eklendi: Daha fazla woocommerce optimizasyonu. Temanın artık sıfır global komut dosyası var ve tüm woocommerce komut dosyaları koşullu olarak yükleniyor

14.7.1 – 12 Şubat 2021

 • Düzeltme: Elementor şablonlarını, dijital ızgara düzeni için marka sayfalarını düzeltin + mobil yapışkan panel için bazı iyileştirmeler

v14.7 – 8 Şubat 2021

 • Eklendi: Ürünler için karanlık düzen https://redigit.lookmetrix.com/shop/game-awward-dark/
 • Eklendi: Hızlı görünüm, Ajax'ın sepete eklenmesini destekler (Woocommerce – ayarlar – ürünler – Sepete ekle düğmesi için Ajax'ı etkinleştir)
 • Eklendi: Elementor'da Basit liste modülü için akıllı satır içi kaydırma seçeneği https://www.facebook.com/Wpsoul/posts/189997312874801
 • Eklendi: Erkenden kaçırdığınız birçok ilginç gizli seçenek içeren Ürün Düzenleri öğreticisine genel bakış https://youtu.be/WPkKx6D5POc
 • Eklendi: Daha fazla varlık optimizasyonu. Genel stiller %7 ve WooCommerce komut dosyaları %30 azaltıldı

v14.6.5 – 3 Şubat 2021

 • Eklendi: WooCommerce galerileri için daha iyi CLS + alıcı raporlarına göre düzeltmeler

v14.6.4 – 1 Şubat 2021

 • Eklendi: Hızlı görünüm, bazı gönderi ve ürün düzenleri için Videolar + CLS iyileştirmelerini destekler

14.6.2 – 29 Ocak 2021

 • Düzeltmeler: Raporlara göre WooCommerce kaydırıcı yüksekliği, video kısa kod hatası ve diğerleri

v14.5.3 – 27 Ocak 2021

 • Eklendi: YouTube küçük resimleri, hızı artırmak için şimdi önbelleğe alındı
 • Eklendi: Elementor şablonları için özel Ajax yükleme işlevi https://youtu.be/N9j6Q9dPrNI
 • Değiştirildi: Orijinal Woo günlük anlaşması modülü geri yüklendi

14,5 – 26 Ocak 2021

 • Eklendi: Dijital ürünler için yeni demo sayfası. Demo https://redigit.lookmetrix.com
 • Eklendi: Kısa kod kullanmadan İçindekiler tablosu oluşturmak için kaydırma widget'ında Yapışkan seçeneği
 • Eklendi: WooCommerce iç sayfası için iyileştirilmiş CLS
 • Eklendi: Büyük performans iyileştirmeleri ve son büyük hız optimizasyonu adımı. Bazı sayfalarda 100 not bile almak mümkün. Yaptığımız detayları kontrol edin https://www.facebook.com/Wpsoul/posts/181190450422154
 • Eklendi: Elementor Listing Builder'da Mobil tasarımı kontrol etmek için daha fazla seçenek
 • Eklendi: Tam genişlikte ve otomatik olarak oluşturulan yapışkan içerikli Yeni Gönderi düzeni https://redigit.lookmetrix.com/product-list-review/
 • Eklendi: Sıfır fiyatlı ürünler “Ücretsiz!” Yararsız 0,00 fiyatı yerine etiket
 • Eklendi: Resim yükleme için Webp desteği
 • Eklendi: Elementor Bölümü için tembel yükleme arka planları (bunu Bölüm modülü için Rehub Smart Options'ta bulabilirsiniz). Elementor arka plan seçeneği yerine arka plan resimleri için büyük boyutunuz varsa kullanın
 • Eklendi: Meta alıcı kısa kodunda meta olup olmadığını kontrol etmek için koşullu kısa kod https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/advanced-tips-and-customizations/custom-field-attribute-getter/ Eklendi: Tema seçenekleri – görünüm – Renkli Kenar Bloğu düzeni ve diğer bazı alanlar için arka planı kontrol etmek için arka plan vurgu rengi
 • Eklendi: Gönderi listesi widget'ında Etiket seçeneği
 • Eklendi: Deal of day Elementor modülü için destek sonrası
 • Eklendi: WooCommerce Çok Adımlı Ödeme Eklentileri için Destek
 • Eklendi: Stiller için koşullu yükleme. Genel stiller %15, genel komut dosyası %60 ve WooCommerce stilleri %70 daha azaltıldı. Kategori özelleştirmeleriniz varsa, dosyaları arşivler ve stillerinizi kaybederseniz, orijinal dosyaları kontrol edin, orijinal dosyalardan rh_generate_incss işlevi veya wp_enqueue_style eklemeniz gerekebilir.
 • Güncelleme: Gelişmiş ürün Filtresi eklentisi özel stillere sahip olmayı gerektirir, bunları buraya kopyalayın https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/shop-options-woo-edd/better-product-filtering/#Styles_for_Compatibility Bunları YALNIZCA kullanın Gelişmiş Filtre eklentisi kullanıyorsanız

v13.9.5 – 8 Ocak 2021

 • Eklendi: WOW animasyonu için video için akıllı tetik. Ayrıntılı eğitim, örnekler ve açıklamalar gelecek sürümde yeni demo sitesinde eklenecek + kullanıcının geri bildirimlerine dayalı diğer iyileştirmeler

13.9.4 – 6 Ocak 2021

 • Eklendi: Temiz ortalanmış Logo Başlık düzeni
 • Güncellendi: Tam genişlikte Resim Gönderi düzeni için bazı yenilemeler
 • Güncellendi: Mobil logo eklemezseniz, mobil cihazlarda masaüstü logosu kullanılacaktır. Masaüstü logonuz çok büyükse, ayrı bir kompakt mobil logo ayarladığınızdan emin olun.
 • Sabit: Izgara için görüntü maksimum yüksekliği

13.9.2 – 5 Ocak 2021

 • Düzeltmeler: Alıcı raporlarına göre düzeltmeler + Basit gönderi listesi düzeninde bazı iyileştirmeler

13.9 – 2 Ocak 2021

 • Eklendi: Yeni Video Blok Gönderisi ve Ürün düzenleri https://www.facebook.com/Wpsoul/photos/a.119822499892283/164513918756474
 • Eklendi: Yeni dijital ızgara Ürün döngü düzeni
 • Eklendi: Sıra matematik kırıntıları için destek
 • Eklendi: Basit gönderi listesi modülünde özel resim genişliği seçeneği
 • Eklendi: Temanın dinamik başlık seçeneği için Yoast açık grafik desteği
 • Eklendi: Görüntü yeniden boyutlandırma değişiklikleri güncellendi. Devamını okuyun https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/for-developers/changes-in-13-9-version/
 • Güncellendi: AMP eklentileri https://wpsoul.com/amp-wordpress-setup/ temasıyla nasıl kullanılır?

13.8 – 24 Aralık 2020

 • Eklendi: Dijital pazar yeri demosu için hazırlık: Dizin ızgara mağazası modülünde video gösterme seçeneği eklendi.
 • Eklendi: Kaybettiğiniz sitelerdeki lisansların devre dışı bırakılmasını talep etme seçeneği.

13.7 – 23 Aralık 2020

 • Eklendi: En iyi yorumları almak için yeni yorum listesi kısa kod seçenekleri https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/reviews-product-review-types-user-reviews/list-of-user-reviews-shortcode/
 • Eklendi: Meta panel sütunlarına stil vermek için Elementor liste oluşturucusunda yeni seçenekler
 • Eklendi: Anlaşma ızgarası modülü için bazı küçük yenileme
 • Eklendi: Cep telefonlarında ticaret galerisi resimleri için kaydırılabilir seçenek

13.6 – 16 Aralık 2020

 • Eklendi: Dinamik başlık seçeneği (geçerli yılı başlıklarda veya diğer kısa kodlarda kullanmak için). https://www.facebook.com/Wpsoul/posts/151824153358784
 • Eklendi: Akıllı mobil kaydırma sınıfları https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/advanced-tips-and-customizations/helper-classes-and-functions/#Horizontal_scrollable_blocks_for_mobiles
 • Düzeltildi: Alıcı raporlarına göre (kart kutusu modülünün kapak resimlerini erken kullanma seçeneği vardır, basit gönderi listesi tam boyutlu yüksek kaliteli resimler ayarlama seçeneğine sahiptir)

13.5.6 – 13.5.7 – 12 Aralık 2020

 • Eklendi: Content Egg için AWIN şablonları
 • Eklendi: İstatistik almak için RH Link PRO eklentisi için analiz modülü temanın düğmelerinin tıklanmasında ic
 • Düzeltildi: Başlıkta simgeler kullanıyorsanız Cardbox modülü
 • İyileştirme: Cep telefonları için yan şablonlar ve kayan panel + Mycred simgeleri.

13.5.1 – 13.5.5 – 11 Aralık Kasım 2020

 • Düzeltme: 5.6 için farklı kritik düzeltmeler: ön yükleyici, Seo Yoast uyumsuzluğu ve geri bildirimlere göre diğerleri

13,5 – 10 Aralık Kasım 2020

 • Güncelleme: Stil kodu yeniden düzenleme. Genel stillerin boyutunda %50'ye yakın küçülme.
 • Güncelleme: Öne çıkan alanın, vurgulu afişlerin, widget'ların tembel yükleme görüntüleri ile yeniden kodlanması (google puanını iyileştirmeli)
 • Güncelleme: En son WordPress 5.6 ile komut dosyası uyumluluğu + geri bildirimlere dayalı birçok iyileştirme (Elementor'da öne çıkan alan için başlık kontrolü, grafikler için yeniden boyutlandırma desteği, hızlı görünümde tam ürüne düğme, tüm başlık düzenleri için ajax sepeti desteği ve diğerleri)
 • Güncelleme: Temadaki önemli güncellemeleri kontrol edin https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/for-developers/changes-in-13-5/

13.4 – 25 Kasım 2020

 • Düzeltmeler, kullanıcının geri bildirimlerine dayalı iyileştirmeler, Video listesi modülü, sayfa performansını iyileştirmek için tıklamayla yüklemeyi kullanır, Öne çıkan ızgara modülü, gelişmiş performans için tembel yükü kullanır
 • Geri bildirim: Lütfen Facebook sayfamızda bir sonraki Gutenberg bloğu için oy verin https://www.facebook.com/Wpsoul/posts/139133227961210

13.3 – 18 Kasım 2020

 • Eklendi: Elementor hazır şablonları için ana sayfayı gözden geçirin
 • Eklendi: WOW animasyon çerçevesindeki animasyon için tıklama tetikleme seçeneği ve özel nesne
 • Eklendi: İçe aktarma eklentisi için inceleme paneli
 • Eklendi: Yeni GTmetrix performans testi için bazı optimizasyon + wordpress 5.6'da yapılacak değişiklikler için hazırlık

13.2 – 11 Kasım 2020

 • Düzeltme: Raporlara göre widget hata düzeltmeleri

v13 – 10 Kasım

 • Eklendi: En iyi inceleme sitelerine özel yeni demo https://reviewit.wpsoul.net/ Tüm listeler için belgeler https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/best-conversion-profit-helpers/top- listeler-en-incelemeler-ürün-merkez-sayfaları/
 • Eklendi: WOW animasyon çerçevesinde geliştirilmiş paralaks kaydırma
 • Eklendi: Rehub Woo Better kategori widget destekleri, Yazılar ve Blog için de kullanılabilir
 • Eklendi: Mağaza sayfaları için Daha İyi Kategori widget'ı
 • Eklendi: Yapışkan kaydırma aracı, onu özel sayfalarda veya yazı türlerinde kullanmak için koşullara sahiptir
 • Eklendi: Yorumlar, öne çıkan resim ve içindekiler desteği ile özel Gutenberg Auto Contents sayfa düzeni. Gutenberg https://reviewit.wpsoul.net/offer-listing-page/ ile listeler veya Post hub için kullanın
 • Eklendi: İçerik gönderi düzeni dışındaki başlık için güncellenmiş kullanıcı arayüzü. Farklı türden uzun okunan makaleler için mükemmel https://reviewit.wpsoul.net/top-blocks/
 • Eklendi: Ayrı Blog widget alanı
 • Eklendi: Mobil başlık renklerini ayarlama seçeneği. Ayrıca, Mobil başlık artık her zaman kompakttır. Bu nedenle, tema seçeneklerine veya Özelleştirici'ye mobil logo eklediğinizden emin olun.
 • Kullanımdan kaldırıldı: İncelemelerdeki kaydırıcı panel ve İnceleme Gönderisi biçimindeki woocommerce teklifleri, ikincil kategori açıklama alanı da değiştirildi. https://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/for-developers/changes-in-13-version/

12.9.7 – 28 ekim 2020

 • Eklendi: Yeni Gutenberg Otomatik İçerik Gönderi düzeni. Demo https://remag.wpsoul.net/contemporary-home-project/ İçindekiler, Renk başlığı ve İnceleme Başlık Blokları alt başlığından oluşturulmuştur. Marka, ürün, hizmet incelemeleri için harika bir düzen.
 • Eklendi: Komut dosyalarının yeni koşullu yüklenmesi, genel komut dosyasını %40 oranında azalttı + kullanıcının geri bildirimlerine göre bazı diğer düzeltmeler ve iyileştirmeler
 • Eklendi: Offerbox of Gutenberg, Amazon ürünlerini de ayrıştırabilir (ancak yine de Amazon ürünleri için fiyat göstermenizi önermiyoruz. Fiyatlar yerine, Amazon.com veya benzeri yerlerde Fiyatları Kontrol Et düğmesini kullanın)

12.9.6 – 16 Ekim 2020

 • Eklendi: Google hız içgörü puanını iyileştirmek için yazı tipi ön yükleyici + alıcı raporlarına göre düzeltmeler. Autoptimize'da herhangi bir ön yüklemeli yazı tipi kodu kullandıysanız, şimdi kaldırabilirsiniz.

12.9.5 – 14 Ekim 2020

 • Eklendi: Yeni Dijital pazaryeri demolarımıza hazırlık olarak yeni 2 Ürün düzeni. Ürün düzenleri, her türlü dijital ürün için mükemmeldir. Bunları “Yan Blok” adlı düzen listesinde bulabilirsiniz. Arka plan, tema seçeneğinden – görünümden kullanılır. Ayrıca Özel kod alanlarında her ürün için arka planın üzerine yazabilirsiniz – özel arka plan rengi. Demo: Yan Blok – https://redirect.wpsoul.net/product/mindgood/ ve Yan Blok Işığı – https://recart.wpsoul.com/product/apple-ipod-touch/
 • Eklendi: Kullanıcı beyaz arka planlar yüklerse kötü davranışı önlemek için mağaza sayfası WCFM için güncellendi
 • Eklendi: Bir satırdaki Logo + menü, arama formundan sonra ek menüye de sahip olabilir (ana menü, arama formundan öncedir)
 • Eklendi: Facebook Sayfası Eklendi. Orada SEO, küçük öğreticiler ve temanın gizli sırları, promosyon malzemeleri ve tasarım ve tema duyuruları için ücretsiz bilgiler hakkında bilgiler yayınlayacağız. https://www.facebook.com/Wpsoul
 • 12.9.2 – 1 Ekim 2020

  • Eklendi: Koyu tema seçeneği artık destekleniyor Okuma Düzenleri ve Tam genişlik için optimize edildi https://repick.wpsoul.net/donec-vitae-sapien-ut-libero-venenatis-faucibus/

  12.8 – 28 Eyl 2020

  • Eklendi: Büyük ızgara düzenleri için daha da iyi performans için duvar ızgara komut dosyası kaldırıldı ve saf css ile değiştirildi
  • Eklendi: Animasyon çerçevesinin yayınlanması https://youtu.be/AKgRIt4HTzc

  12.7 – 20 Eylül 2020

  • Eklendi: Yeni toplu içe aktarma eklentisi. Kullanımı daha basit, kolay bir programa sahip, gönderileri, kuponları, woo-ticareti, fiyat karşılaştırması İçerik Yumurtasını, kategorileri ve taksonomileri ve hatta kullanıcıları içe aktarmak mümkün. https://youtu.be/6jBohrOYFSM

  12.6 – 10 Eylül 2020

  • Eklendi: Yeni demo http://refashion.wpsoul.net/
  • Eklendi: Yeni ürün düzeni, basit ve temiz, her tür site için evrensel olduğu kadar harika https://refashion.wpsoul.net/product/default-2-column/
  • Eklendi: Ürün sayfasında arka plan rengini seçme seçeneği. Aynı düz renkli arka plana sahip ürün resminiz varsa, size ilginç bir etki verebilir. Demo https://refashion.wpsoul.net/product/extended-full-width/
  • Eklendi: Değişken ürünler için kullanıcı arayüzünde biraz yenileme
  • Eklendi: Düğme yazı tipi seçeneği. Artık düğmeler ve başlıklar için ayrı yazı tipleri belirleyebilirsiniz. Ayrıca, düğmelerde büyük harfleri devre dışı bırakabilirsiniz. Temanın varsayılan yazı tipini değiştirmek istiyorsanız, bunu Gövde yazı tiplerine ekleyin (bu, tüm yazı tiplerini etkileyecektir)
  • Eklendi: Bir satır başlık düzeninde Geliştirilmiş Logo + menüsü (sepet, arama, İstek listesi vb. ekleme seçeneği eklendi)
  • Eklendi: WOW animasyon çerçevesinde kutu gölge seçeneği
  • Eklendi: bazı güncel olmayan alanlar kaldırıldı (posta alanlarında ve özel alıntı alanında markalı url)

  12.4 – 30 ağustos 2020

  • Eklendi: Tek satır düzeninde Logo + menüde Sepet simgesi
  • Değiştirildi: Alıcılardan gelen birçok rapor nedeniyle, Amazon.in artık logolarının sitelerinizde kullanılmasına izin vermiyor, bu nedenle bazı modüllerde logo kaldırıldı. Ayrıca, Content Egg'in son sürümü Amazon logolarını devre dışı bırakma seçeneğine sahiptir. Amazon.in modüllerini kullanıyorsanız devre dışı bırakın

  12.1-12.3 – 24 Ağustos 2020

  • Eklendi: Z'yi WOW Framework'e çevir + alıcı raporlarına göre düzeltmeler ve iyileştirmeler

  12.0 – 19 Ağustos 2020

  • Eklendi: Hover Banner modülü Elementor için düğme seçenekleri, bazı gönderi düzenlerine kayan panel + alıcılar tarafından önerilen birçok iyileştirme

  11.7-11.8 – 18 Ağustos 2020

  • Eklendi: büyük performans iyileştirmeli özel simge yazı tipleri http://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/for-developers/11-7-update-of-theme/
  • Eklendi: Gutenberg hazır Blok kalıpları ve düzeltmeleri
  • Eklendi: Mağaza döngüsü öğelerinde stokta yok metni
  • Eklendi: WooCommerce 4.4 uyumluluğu

  11.5-11,6 – 12 Ağustos 2020

  • Eklendi: 5.5 WordPress ile uyumluluk + woocommerce derecelendirmelerinde yarım yıldız desteği

  11.4 – 10 Ağustos 2020

  • Eklendi: Gutenberg'in OfferListing bloklarında kupon seçenekleri
  • Eklendi: WOW Elementor çerçevesi için toplu akıllı kaydırma işlevi (tam eğitim yakında olacak)
  • Güncelleme: Mağaza fırsatı filtresi, boş kuponlu teklifleri ve diğer düzeltmeleri gösterir

  v11.3 – 30 Temmuz 2020

  • Eklendi: Rehab'da her türlü içe aktarma için özelleştirilen ve tek bir çözümde birleştirilen güncellenmiş RH Import PRO eklentisi. Lütfen WP tüm içe aktarmayı silin, WPAI için CE eklentisi, Güncellenmiş eklentiyi kullanmak için WPAI için eklenti yayınlayın https://www.youtube.com/watch?v=PXB_lTMH0Qo + alıcı raporlarından birçok düzeltme

  v11.2 – 11 Temmuz 2020

  • Düzeltme: Siteye yüklenen WordPress'ten ek dosyalar kaldırıldı

  v11.0 – 10 Temmuz 2020

  • Eklendi: Birçok yararlı yüksek dönüşüm bloğu içeren yeni Gutenberg çerçevesi. Biraz demo https://remag.wpsoul.net/favorable-look-in-office/ Öğretici https://www.youtube.com/watch?v=TEg2-KQQKJg
  • Güncelleme: En son woo Commerce ile uyumluluk
  • Güncelleme: Seo eklentileriyle daha iyi uyumluluk için Facebook açık grafik etiketleri kaldırıldı

  v10.5 – 9 haziran 2020

  • Eklendi: En son WCFM ile uyumluluk, karşılaştırmalı olarak yerel özellikler için düzeltme, tabletlerde kenar çubuğu düzenine sahip daha iyi Bölüm
  • Değiştirildi: Lisans etkinleştirme yöntemi. Envato kuralları nedeniyle bir sitede bir lisans etkinleştirilebilir

  v10.5 – 9 haziran 2020

  • Eklendi: Elementor'daki Tema Öğelerine Arama simgesi ve Özelleştirici ayarlarına Mobil Logolar + alıcı raporlarına göre iyileştirmeler

  v10.4 – 5 haziran 2020

  • Öğretici: Spesifikasyon karşılaştırmaları hakkında güncellenmiş eğitim https://www.youtube.com/watch?v=sM0QhtYzdoY
  • Öğretici: daha fazla hız iyileştirme çözümü https://wpsoul.com/how-optimize-speed-of-wordpress/

  v10.3 – 1 haziran 2020

  • düzeltme: alıcının raporlarına göre rtl iyileştirmeleri ve düzeltmeleri

  v10.2 – 28 Mayıs 2020

  • düzeltme: Buddypress 6.0 kapak resmi ve Yerel niteliklerle uyumluluk

  v10.1 – 26 Mayıs 2020

  • düzeltme: en son Dokan PRO ile uyumluluk
  • Eklendi: Özellik grupları özelliği

  v10.0.3 – 18 Mayıs 2020

  • düzeltme: uyum en son Dokan ve diğer düzeltmelerle uyumluluk
  • Değiştirildi: En iyi inceleme listesi için tasarım düzeni. Eski düzeni kullanmayı tercih ederseniz, Eski alt temayı http://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/for-developers/changes-in-10-version/ adresinden indirip yükleyebilirsiniz.

  v10.0.2 – 11 Mayıs 2020

  • düzeltme: Rehub çerçeve kurulum sihirbazı için PHP 7.4 ile uyumluluk
  • Eklendi: Akordeon kısa kodu için SSS şeması. Bu, google'da çok havalı snippet elde etmenizi sağlar
  • Eklendi: Yalnızca tek sayfalarda göstermek için kaydırma widget'ındaki Stick seçeneği. İçindekiler kısa kodu için kullanırsanız faydalı olabilir

  10.0.1 – 8 Mayıs 2020

  • Eklendi: Liste oluşturucuda başlık türü seçimi, RTL düzeltmeleri, bazı Elementor düzeltmeleri
  • Eklendi: Kurulum sihirbazı şimdi Rehub çerçevesinin ilk aktivasyonunda etkinleştirildi

  10.0 beta sürümü – 25 Nisan 2020

  • Eklendi: Tema seçeneğinde koyu tema seçeneği – görünüm. Bu seçenek, özel sayfalar için beyaz renkli metin oluşturacaktır. Ayrıca koyu arka plan rengini de ayarlamanız gerekir.
  • Eklendi: Rehub çerçeve eklentisinin ilk aktivasyonunda Kurulum Sihirbazı. Bu, kullanıcıların sitelerine eklemeyi sıklıkla unuttukları tüm sistem sayfalarını, logoları ve stilleri kolayca ayarlamalarına olanak tanır.
  • Eklendi: Dizin ürün düzeni, cep telefonlarında iki sütun kullanır
  • Güncelleme: Tüm alt temalar çekirdek, stil yeniden düzenleme ve birçok iyileştirme ile birleştirildi. Kullanıyorsanız alt temalarınızı dönüştürmeniz gerekir. İşte en önemli değişikliklerin ayrıntıları http://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/for-developers/changes-in-10-version/

  9.9.9.4 – 17 Nisan 2020

  • Eklendi: Elementor'a SVG şekil modülü
  • Eklendi: Güncellenmiş Revendor demosu https://revendor.wpsoul.net/
  • Güncelleme: Flexslider stilleri ve komut dosyaları + stiller için birçok performans iyileştirmesi (kaydırıcı kullanıyorsanız sitedeki önbelleği güncelleyin)

  v9.9.9 – 10 Nisan 2020

  • Eklendi: Yeni Her Şey için Dönen Modül, güncellenen Her şey için Sekmeler modülü https://www.youtube.com/watch?v=oplM-kQRQis
  • Eklendi: Elementor için Yeni Lottie Modülü
  • Eklendi: metalar için değişiklik tarihi yerine yayınlanma tarihini kullanma seçeneği (tema seçeneği – genel etkinleştirme/devre dışı bırakma)
  • Eklendi: İlgili makalelerde kırpmayı devre dışı bırakma seçeneği (tema seçeneği. – genel etkinleştirme/devre dışı bırakma)
  • Eklendi: Animasyon performansı ve bazı komut dosyası güncellemeleri için büyük iyileştirme
  • Eklendi: Amazon'u Content Egg'in ücretsiz sürümüyle nasıl kullanacağınızı öğrenin http://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/affiliate-settings/how-to-make-amazon-deal-site-on-rehub-and -içerik-yumurta içermez/
  • Eklendi: sistem yazı tipi yığını. Artık, performansı artırmak için google yazı tipleri varsayılan olarak devre dışı bırakıldı
  • Güncelleme: Alıcıların raporlarına dayalı düzeltmeler

  v9.9.8 – 3 Nisan 2020

  • düzeltme: Birkaç düzeltme. Lütfen, 9.9.7 sürüm güncellemesinden sonra önbelleği temizlemeniz gerektiğini unutmayın, aksi takdirde görüntüler beklendiği gibi çalışmayacaktır http://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/how-to/clean-cache-on-site/

  v9.9.7 – 2 Nisan 2020

  • Eklendi: Animasyon çerçevesindeki güncellemeler (artık nesne başına birden çok animasyon mümkün)
  • Eklendi: Yeni güncellenmiş demo Yönlendirme
  • İyileştirme: Tembel yükleme güncellendi (temiz önbelleği unutmayın)
  • Düzeltme: Dokan'ın en son uyumluluğu

  v9.9.5 24 Mart 2020

  • Eklendi: Elementor için yeni özel başlık oluşturucu https://www.youtube.com/watch?v=jJ2XSY4S_iI
  • Değiştirildi: Başlık düzenlerinde özelleştirme kullanıyorsanız, responsive_nav_wrap https://share.getcloudapp.com/yAuvzK72'ye rh_mobile_menu sınıfını da ekleyin
  • Kullanımdan kaldırıldı : WPSM kutu modülü Elementor'dan kaldırıldı, Elementor'un normal bilgi kutusunu kullanabilirsiniz. Tekrar etkinleştirmek istiyorsanız bize bilet bırakın
  • Düzeltme: Bazı RTL düzeltmeleri ve mağaza kancalarının yeri değiştirildi

  v9.9 – 13 Şubat 2020

  • Eklendi: Yeni demo Re:mag yeni dergi tarzı demo. Eski Rehub demosu kaldırıldı + Elementor için yeni hazır sayfa ve blok https://remag.wpsoul.net/
  • Eklendi: Kenar çubukları ve özel bloklar için destekli otomatik içerik kısa kodu http://rehubdocs.wpsoul.com/docs/rehub-theme/how-to/how-to-make-auto-contents-for-post/
  • Eklendi: Birçok alıcının isteği nedeniyle, Ajax gönderileri arar ve şimdi Mağazalarda arama yapar
  • Eklendi: kaydırma ve arama işlevleri için javascript optimizasyonu
  • Eklendi: Okuma için Optimize Edilmiş mizanpaj, ilgili makaleler, yorum formu için yeni kullanıcı arayüzü. Okuma Yazısı düzeni için optimize edilmiş, artık kenar çubuğuna ve ilerleme çubuğuna sahip olabilir. Kenar çubuğunu genel olarak tema seçeneğinden devre dışı bırakabilirsiniz – genel etkinleştirme
  • Güncelleme: Elementor Haber Bloğu geliştirildi ve 3 sütun olması mümkün
  • Güncelleme: woo ticaret sütunları ve ızgarası için kullanıcı arayüzü
  • İyileştirme: GMW satıcı sonuçlarında sıralama, önce en yeni satıcılara ayarlandı
  • Kullanımdan kaldırıldı : İki sütunlu modül kullanımdan kaldırıldı. İhtiyacınız olursa bize e-posta bırakın. Numaralandırılmış Başlık modülü Elementor'dan kaldırıldı

  Kredi

  • Önizleme resimlerinde görebileceğiniz gadget'ların ve cihazların fotoğrafları – kaynaklarda mevcut değildir. Ama buradan indirebilirsiniz

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.