RealHomes – Emlak Satış ve Kiralama WordPress Teması

RealHomes – Emlak Satış ve Kiralama WordPress Teması
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: InspiryThemesPrice: $59

RealHomes, emlak web siteleri için el yapımı bir WordPress temasıdır . Tasarım varyasyonları, yüksek düzeyde özelleştirilebilirlik ve gelişmiş işlevsellik sağlar.

Aşağıdakiler için tasarlanmış bir gayrimenkul çözümüdür:

 • Hayallerindeki web sitelerini kurmak için bağımsız emlakçılar ve ajanslar .
 • Tatil kiralama gibi bir emlak rezervasyon çözümü arayan kullanıcılar.
 • Projelerini pazarlamak ve satmak için profesyonel gayrimenkul geliştiricileri .
 • Satıcıların bir ücret karşılığında VEYA ücretli bir üyelik paketi karşılığında listelerini yayınlayabilecekleri emlak web siteleri oluşturmak için bir çözüm arayan kişiler. Ücretsiz gönderimler de desteklenmektedir.
 • Diğer çeşitli senaryolar için özelleştirilebilir.

RealHomes teması, web sitesi ziyaretçilerine listeleme bilgilerini zarif bir şekilde sunar, soruları/potansiyelleri toplar ve mülk yönetimini daha kolay ve uygun fiyatlı hale getirerek emlak işletmesi sahiplerini kolaylaştırır.

RealHomes, 27 binin üzerinde satışla bir numaralı Emlak WordPress temasıdır

RealHomes BelgeleriRealHomes DesteğiÖmür Boyu Ücretsiz Güncellemeler

Düzenli olarak güncellenen ve bakımlı bir yazılımdır. RealHomes'un arkasındaki ekip, sürekli olarak iyileştirmeler üzerinde çalışıyor. Yani her güncellemede daha da iyi oluyor.

En Son Sürüm 3.17.0 – 3 Şubat 2021'de Güncellendi – Değişiklik Günlüğünü Görüntüle
Son Eklemeler Yeni Demolar, Daha Fazla Elementor Widget'ı, Daha Fazla Galeri Düzeni, Kiralık Tatil Yerleri için Özel Fiyatlar ve iCalendar Senkronizasyonu, Görüntüler Videolar ve Haritalar için mobil uyumlu ışık kutusu, Temsilci İletişim Geliştirmeleri, Stripe SCA Uyumluluğu, WooCommerce Ödeme Eklentisi, Şablonlar için Kart Tasarımı Varyasyonları, Tek Temsilci Demosu, Müsaitlik Takvimi ile Kiralık Yazlık Rezervasyonlar ve Ödemeler, E-posta Uyarıları ile Kaydedilmiş Emlak Aramaları, Para Birimi Değiştirici

Son derece özelleştirilebilir emlak araması.

RealHomes temasıyla sağlanan 42 Elementor Widget'ı

Emlak Tatil Kiralama RealHomes'ta Sağlanan İşlevsellik

Gayrimenkul Özelliklerini Yönetmek için Yeni Tasarlanmış Kullanıcı Kontrol Paneli

Gayrimenkul Özellikleri Eklemek ve Yönetmek için Kullanımı Kolay Arayüz

Özel alanlar eklemek için Emlak Mülk Alanı Oluşturucu.

Emlak Özellikleri için Para Birimi Değiştirici

Emlak Müşterileri İlişkileri Yönetimi Yazılımı Ücretsiz Olarak Dahildir

Gayrimenkul Özellikleri İşaretçileri için OpenStreetMap ve Google Haritalar Desteği

İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Portekizce ve Türkçe dilleri için çeviriler dahildir

RealHomes Emlak WordPress teması GDPR'ye Hazır

Demo Kullanıcı Erişim Bilgileri

Kullanıcı Adı ve Şifre = demo (Bu kullanıcının katılımcı rolü vardır)

RealHomes, çeşitli iş ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü ve özelleştirilebilir gelişmiş emlak arama işlevselliği sağlar. Arama formunda herhangi bir alanı gösterebilir/gizleyebilirsiniz, Arama formuna yeni alanlar ekleyebilir ve bu alanlarda görüntülenecek verileri özelleştirebilirsiniz. Birden çok konum alanı görüntüleyebilirsiniz. Min ve Maks fiyat değerlerini değiştirebilirsiniz. Yatak ve banyo alanları için arama davranışlarını ve değerlerini değiştirebilirsiniz. Kısacası, arama formunu gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

RealHomes teması, tamamen özelleştirilebilir emlak arama formu için Elementor widget'ını da içerir.

Web sitenizi mülk rezervasyonları için kullanmayı planlıyorsanız, kiralık yazlık eklentisini (ücretsiz olarak dahil edilmiştir) etkinleştirmek, varsayılan emlak arama formunu kiralık tatil evleri arama formuna dönüştürür.

Konum Genişletilebilirliği 4 Seviyeye Kadar

RealHomes teması, Ülke > Eyalet > Şehir > Bölge gibi arama alanları oluşturmak için konumların 4 seviyeye kadar genişletilebilirliğini sağlar. Bu alanlar konum hiyerarşisine göre çalışır ve konumların hiyerarşik verilerini WordPress yönetici tarafından yönetebilirsiniz. Bu açılır listelerin seviyeleri/sayıları ve etiketleri, özelleştirici ayarlarından tamamen özelleştirilebilir.

Resim Üzerinden Emlak Arama Formu

Ana sayfa şablonunun meta kutuları için resim üzerinden arama formu özelliği etkinleştirilebilir. Kaydırıcı alanı, arka plan görüntüsü üzerinde zarif görünümlü bir arama formuyla değiştirir. Real Homes ayrıca resmi, arama formu alanlarını, metin başlıklarını, renkleri ve kenar boşluklarını tamamen özelleştirmek için ilgili özelleştirici ayarları sağlar.

OpenStreetMap ve Google Haritalar Entegrasyonu

RealHomes, haritaları özellik işaretçileriyle görüntülemenizi sağlayan OpenStreetMap (Ücretsiz) ve Google Haritalar (Sınırına kadar ücretsiz) entegrasyonunu içerir. Varsayılan olarak OpenStreetMaps kullanılır ve Google Haritalar yalnızca ayarlarda ilgili bir API anahtarı sağlanmışsa kullanılır.

Özellikleri Karşılaştır

RealHomes, web sitenizin ziyaretçilerinin bir karşılaştırma havuzuna mülk eklemesine ve daha sonra bu mülkleri yan yana karşılaştırmasına olanak tanıyan mülk karşılaştırma özelliği sağlar. Ziyaretçilerin bu özelliği kullanmak için giriş yapmasına gerek yoktur.

Özel Filtreler ve Sıralama ile Çeşitli Düzenler

RealHomes teması, özellikleri liste düzeninde, ızgara düzeninde ve yarım harita düzeninde görüntülemek için çeşitli sayfa şablonları içerir. Bu şablonlar, özellikleri özel ölçütlere göre filtrelemek ve sıralamak için meta kutularla da desteklenir. Temel olarak, özel filtrelerinize ve sıralamanıza göre özellikleri görüntüleyen herhangi bir özel sayfa türü oluşturabilirsiniz.

RealHomes teması, mülk durumuna dayalı hızlı bir filtreyle özellikleri bir galeri düzeninde görüntülemek için şablonlar içerir.

Kapsamlı ve Kullanımı Kolay Ayarlar

RealHomes teması ve dahil edilen eklentiler, web sitenizle ilgili tüm önemli şeyleri koda girmeden özelleştirmenize yardımcı olacak kapsamlı bir ayar seti sağlar.

Özelleştirilebilir Fiyat Formatı ve URL Slug'ları

RealHomes temasına dahil olan Easy Real Estate eklentisi, fiyat biçimini dünyadaki herhangi bir para birimi biçimine göre özelleştirebileceğiniz temel emlak ayarları sağlar ve ayrıca, URL bilgilerini gereksinimlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Kullanımı Kolay Yönetici Tarafı Arayüzü

RealHomes, kullanımı kolay zengin bir meta kutuları ve ayarları seti sağlar. Bir gayrimenkulü kolayca ekleyebilir/değiştirebilir ve mevcut mülklerinizi yönetebilirsiniz.

Ek Ayrıntılar Alanı

Bazen, mevcut alanların kapsamadığı bir mülkle ilgili bilgiler olabilir. Böylece RealHomes, klonlanabilir ek bir ayrıntı alanı ekleyerek böyle bir senaryo için bir çözüm sunar. Böylece mülke istediğiniz kadar yeni bilgi ekleyebilirsiniz.

Kat planları

RealHomes teması, bir mülk için kat planları desteği sağlar. Kat planları, kullanıcı panelindeki mülk teslim modülü kullanılarak ön uçtan olduğu kadar yönetici tarafından da eklenebilir.

Mülk Ekleri

Bir mülke ek olarak çeşitli dosya türleri (pdf, ofis belgeleri, resimler vb.) sağlayabilirsiniz.

Benzer Özellikler

RealHomes teması, özellik detay sayfası için benzer özellikler modülü sağlar. Geçerli özelliğe benzer özellikleri görüntüler. Özelleştirici ayarlarından benzerlik kriterleri seçebilir ve benzer özelliklerin hangi sırada görünmesi gerektiğini de seçebilirsiniz.

Alt Mülkler

RealHomes teması, herhangi bir sayıda alt mülkü (bir binadaki daireler gibi) görüntülemek için mülk detay sayfası için bir alt özellikler modülü sağlar. Her alt mülk, bağımsız olarak tam bir mülk olarak çalışır.

Google reCAPTCHA V2 ve V3 Kullanarak İstenmeyen Posta Koruması

RealHomes, Google reCAPTCHA entegrasyonu sağlar ve web sitenizi spam'den korumak için reCAPTCHA V2'nin yanı sıra reCAPTCHA V3'ü destekler.

Kullanıcı Kaydı & Giriş ve Sosyal Ağlar Desteği

RealHomes, emlak web siteniz için kullanıcı kaydı, oturum açma ve şifremi unuttum özellikleri sağlar. Ziyaretçilerinizin bunları kullanarak üyelere özel özelliklere erişmesine izin verebilirsiniz. RealHomes, üye panosunu kullanarak yalnızca üyelere özel çeşitli özellikler sunar.

Web sitenizin, ziyaretçilerinizin Google, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağları kullanarak oturum açmasını sağlayacak sosyal ağ entegrasyonunu etkinleştirerek web sitenizin oturum açma işlevini geliştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için sosyal oturum açma kurulum kılavuzuna başvurulabilir.

Ön Uç Mülk Gönderme ve Ödeme Desteği

RealHomes teması, çeşitli özelleştirme seçenekleriyle bir ön uç mülk gönderme özelliği sunar.

Belirli w düzeylerini kısıtlayabilirsiniz. ebsite kullanıcılarının WordPress yönetici tarafına erişmesini engeller ve onlara özelliklerini göndermeleri için ön uçta bir arayüz sağlar. Daha sonra, web sitesi yöneticisi/editörü gönderilen özellikleri inceleyebilir ve yayınlayabilir.

Ayrıca, kullanıcı belirli bir ücret ödediğinde, gönderilen bir mülkün otomatik olarak yayınlanmasını da etkinleştirebilirsiniz. RealHomes, üyelik paketlerini kullanan toplu mülk ödemelerinin yanı sıra bireysel mülk ödemelerini de destekler.

Kullanıcılar veya Üyeler için Ön Uç Mülk Yönetimi

Real Homes teması, oturum açmış bir kullanıcının gönderilen mülklerini önizlemesine, herhangi bir mülkün bilgilerini düzenlemesine, bir mülkü kaldırmasına ve bir mülk yayınlamak için ödeme yapmasına olanak tanıyan ön uç mülk yönetimi sağlar. Bir kullanıcı, gönderilen mülkünün yayınlanmasını sağlamak için PayPal veya Stripe aracılığıyla ödeme yapabilir. Mülk ödemesi ve otomatik yayınlama özelliği ayarlardan etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Favori Mülkler

Bir ziyaretçi, favori koleksiyonuna mülk ekleyebilir. Böylece daha sonra favori mülklerini ziyaret edebilir.

Ziyaretçilerin bu özelliği kullanmak için giriş yapmasına gerek yoktur. Sanki bir kullanıcı oturum açmamış gibi, favori özellikler bilgisi ziyaretçinin tarayıcısında saklanır ve eğer bir kullanıcı oturum açtıysa, bilgi veritabanında kullanıcı metası olarak depolanır.

Ön Uç Profil Düzenleme

RealHomes teması, kullanıcının profil bilgilerini WordPress yönetici panosuna gitmeden düzenlemesini sağlayan ön uç profil düzenleme işlevi sağlar.

Bir kullanıcı, bilgilerini bir aracının bilgisi olarak özellikleriyle birlikte görüntülemeyi seçebilir.

RealHomes ayrıca kayıtlı bir kullanıcıya karşı otomatik olarak bir aracı oluşturma işlevi sağlar ve bu aracının bilgileri, kullanıcının profil bilgileriyle otomatik olarak eşitlenir.

SSS Desteği – Akordeon, Geçiş, Filtrelenebilir, Gruplandırılmış ve Basit Liste

RealHomes teması, ekibimiz tarafından geliştirilen Hızlı ve Kolay SSS eklentisini kullanarak SSS desteği sağlar. Böylece web sitenize kolayca ve hızlı bir şekilde SSS ekleyebilir ve hatta bunları gruplara göre filtrelenebilir hale getirebilirsiniz. Gerçek bir deneyim için temanın demosunu kontrol edebilirsiniz.

Çeviri Hazır, RTL Destekli ve WPML Uyumlu

RealHomes teması çeviriye hazırdır ve herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymadan herhangi bir dile ( LTR veya RTL ) çevirebilirsiniz. Ancak, çok dilli bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, onunla WPML gibi bir eklenti kullanabilirsiniz. Çeviri için bu bilgi bankası makalesine de bakabilirsiniz.

iHomefinder Optima Express IDX Uyumlu

RealHomes, iHomefinder Optima Express IDX eklentisi ile test edilmiştir ve Klasik Demo ve Modern Demo'yu test edebilirsiniz. RealHomes temasının ek bir özellik olarak iHomefinder Optima Express IDX eklentisini desteklediğini lütfen unutmayın.

Bu nedenle, iHomefinder Optima Express IDX eklentisi olmadan bile eksiksiz bir temadır ve bu eklenti, bu temanın temel işlevselliği için gerekli değildir. Bu temanın iHomefinder Optima Express eklentisi olmadan neler sunduğunu anlamak için lütfen ekran görüntülerine bakın. Bu temanın temel özellikleriyle ve herhangi bir ekstra eklenti olmadan özellikler ekleyebilir, değiştirebilir, kaldırabilir, arayabilir ve listeleyebilirsiniz.

Devrim Kaydırıcısı Dahil

RealHomes teması, ThemeForest'tan indirilebilen ana paketinin bir parçası olarak Revolution Slider Plugin'i içerir. Devrim Kaydırıcısını kullanarak herhangi bir tür özel kaydırıcı oluşturabilirsiniz.

RealHomes ayrıca önceden oluşturulmuş kaydırıcılar ve kaydırıcı alanı için diğer seçeneklerle birlikte gelir. Önceden oluşturulmuş seçeneklerden birini kullanacaksanız, Revolution Slider eklentisini yüklemeniz gerekmeyecek, bu yüzden RealHomes temasını kurarken yüklenmesi zorunlu eklentilere dahil etmedik.

Alt Tema Dahil

RealHomes temasının ana paketi, değişikliklere başlamanızı ve yeni güncelleme kullanıma sunulduğunda ana temayı güncellemeye devam etmenizi kolaylaştırmak için kullanıma hazır bir alt tema içerir.

Tek Tıkla Demo İçe Aktarma

RealHomes teması, web sitenizi temanın demosu gibi hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olmak için tek tıklamayla demo içe aktarma sağlar. Oradan içerik ve ayarları eklemeye veya değiştirmeye başlayabilirsiniz.

İyi belgelenmiş

RealHomes teması, gezinmesi kolay kapsamlı bir çevrimiçi belge sağlar ve aramanızı sorunuzla ilgili bölümleri bulmak için kullanabilirsiniz.

Destek

Size yardımcı olacak özel bir destek ekibimiz var. Destek almak için destek web sitemize kaydolun ve sorunuzu orada sorun.

Alıcılar ne diyor!

Satın Alma Öncesi SSS

Acentemizde birden fazla acentemiz var ve acentelerimizin mülk eklemesini istiyoruz. Ama başka kimsenin kayıt olmasına izin vermek istemiyoruz, peki bunun çözümü nedir?

Bir emlak mülkü, WordPress'teki bir gönderi gibidir ve aracılarınız için yazar rolüne sahip kullanıcılar oluşturmanız yeterlidir. https://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities adresinden roller hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu nedenle, yazar rollerine sahip genel ve manuel olarak eklenen kullanıcılar için kaydı etkinleştirmeniz gerekmez, WordPress panosunu kullanarak özellikler eklemek için yeterince iyi olacaktır. Başlangıç ​​konusunda rehberlik etmesi için belgelerin mülk ekleme URL'sini aracılarınıza iletebilirsiniz.

Mülkler için RSS beslemesi nasıl oluşturulur? ve E-postasını potansiyel müşterilere nasıl gönderir.

?feed/?post_type=property? kullanabilirsiniz. Mülk beslemelerini almak için web sitenizin URL'sinden sonra. örneğin: http://www.websiteniz.com/feed/?post_type=property

Demo Örneği: http://classic.realhomes.io/feed/?post_type=property
Daha sonra Google feed burner http://feedburner.google.com/ kullanabilir ve web sitenizde insanların abone olması için bir feedburner widget'ı oluşturabilirsiniz.

Günlüğü Değiştir

Sürüm 3.17.0 – 3 Şubat 2022'de güncellendi

 • Eklendi – Yeni Demo ( https://sample.realhomes.io/modern03/ )
 • Eklendi – Yeni Demo ( https://sample.realhomes.io/modern04/ )
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget'ı [ Mülk Taksonomileri ].
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget'ı [ Özellikler Kaydırıcısı ].
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget'ı [Ajan Tekli].
 • Eklendi – Önceden ayarlanmış renk şemaları.
 • Eklendi – Blog gönderilerinde WordPress varsayılan tarih formatı.
 • Eklendi – Tek özellik sayfasındaki aracı bölümü WhatsApp ve Şimdi Ara düğmesi etiketlerini değiştirmek için Özelleştirici seçeneği.
 • Eklendi – Düğme geçiş stillerini değiştirmek için Özelleştirici seçeneği.
 • Eklendi – Özellikler listesi tablosunda Mülk görünümleri sütunu.
 • Geliştirilmiş – Elementor Gelişmiş arama widget'ı, arandığında koruma değerleri alan alanları.
 • İyileştirildi – Yarım Harita Şablonu için fareyle üzerine gelme davranışında özellikleri vurgulama özelliği.
 • Geliştirilmiş – Özellikler Şablonları ve Arşiv bölümüyle ilgili Özelleştirici ayarları.
 • Geliştirilmiş – Tek özellik sayfası başlığı başlığı RTL stilleri.
 • Geliştirilmiş – Sayfalar meta kutusu sunumu.
 • Geliştirilmiş – Tek özellik videoları kaydırıcı kodu.
 • Geliştirilmiş – WooCommerce ödeme sayfası stilleri.
 • Düzeltildi – PHP 7.2 uyumsuzluğu ve PHP 8.0 uyarısı ve bildirimleri.
 • Düzeltildi – Ödeme beklemedeyken mülkün düzenleme sırasında yayınlanması sorunu.
 • Düzeltildi – Elementor aracısı iletişim formunun gönderimi sırasında Ajax hatası.
 • Düzeltildi – Bir tamsayı değeri olduğunda açılır öğe seçimlerini seçin.
 • Düzeltildi – Elementor Kesme Noktaları stilleri sorunu
 • Düzeltildi – Elementor ışık kutusunda görüntülendiğinde bozuk görüntü simgesi sorunu.
 • Düzeltildi – Başlık gradyanı ve kaydırıcı açıklaması özellikli etiketin özel stiller uygulaması.
 • Düzeltildi – Optima Express eklentisi etkinken özellik listesi şablonları için sıralama denetimi açılır menüsü açma sorunu.
 • Sabit – Eski para birimi simgeleri.
 • Düzeltildi – Gelişmiş arama formu alanları metin rengi farkı sorunu.
 • Düzeltildi – Özel stiller etkinleştirildiğinde form yükleyici renk sorunu.
 • Düzeltildi – Çeşitli küçük sorunlar.

Sürüm 3.16.0 – 23 Aralık 2021'de güncellendi

 • Eklendi – Yeni Demo ( https://sample.realhomes.io/modern02/ )
 • Eklendi – Yeni Demo Tek Mülk ( https://sample.realhomes.io/single-property-02/ )
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget'ı [Sorgu Formu].
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget'ı [ Özellikler Liste Düzeni ].
 • Eklendi – Listeleme ve Arşiv sayfalarındaki Haritalar'daki mülk konumları için iğneler veya daireler arasında seçim yapma seçeneği.
 • Eklendi – RVR Booking yanıtıyla ilgili mesajlara temanın ana rengine dayalı renk özelleştirme desteği.
 • Geliştirilmiş – Kullanıcı Profili sayfasındaki WhatsApp alanı.
 • Geliştirilmiş – Daha fazla özel renk seçeneğiyle Yapışkan Başlık.
 • İyileştirildi – RealHomes Elementor Widget'larında kullanımdan kaldırılan Elementor yöntemleri kaldırıldı
 • İyileştirildi – Alt Bilgi Düzeni Seçenekleri eklendi.
 • Geliştirilmiş – Global Ajax hedef parametresi tanımlama kodu.
 • İyileştirildi – Elementor widget'larında çeşitli iyileştirmeler.
 • İyileştirildi – Çeşitli Baskı Stilleri iyileştirmeleri.
 • Düzeltildi – PHP 8.0 ile ilgili hatalar
 • Düzeltildi – Yeni alan oluşturucu alanları, çeviri sorununu etiketliyor.
 • Düzeltildi – Blog Sayfası Arama Formu görüntüleme seçeneği tek bir gönderide çalışmıyordu.
 • Düzeltildi – Kat Planları FontAwesome Simgelerini Aç/Kapat sorunu.
 • Düzeltildi – Elementor Arama Formu pencere öğesi açılır z-endeksi sorunu.
 • Düzeltildi – Tam genişlikte Özellik Ayrıntısı sayfası kaydırıcı sayacı sorunu.
 • Düzeltildi – Tam Genişlik Özellik Detay Sayfasında Eksik Başlık Kutusu.
 • Sabit – Pano özellikleri durum filtresi ve İbranice dili için 404 sorunu arayın.
 • Düzeltildi – Tam genişlikte özellik şablonunda kat planı akordeon ilk öğe açma sorunu.
 • Düzeltildi – Çeşitli küçük sorunlar.
 • Üyelikler:
 • Eklendi – Üyelik ücretsiz paket abonelik desteği.
 • Düzeltildi – Üyelik paketi aboneliği sırasında ikili makbuz oluşturma sorunu.
 • Düzeltildi – Üyelik paketi aboneliğinden sonra anında makbuz sona erme sorunu.
 • Düzeltildi – Üyelik paketinin bazen bitiş tarihinde sona ermeme sorunu.
 • Tatil fırsatları:
 • Eklendi – Rezervasyon ödeme sayfası alanları, ilk etapta rezervasyon için sağlanan bilgilere dayalı olarak otomatik doldurma özelliği.
 • İyileştirildi – Rezervasyon ödeme sayfası stilleri.
 • İyileştirildi – Rezervasyon onay mesajı stilleri.

Sürüm 3.15.1 – 19 Eylül 2021'de güncellendi

 • İyileştirilmiş stiller ve son güncellemeden sonra bildirilen birkaç hata düzeltildi.

Sürüm 3.15.0 – 14 Eylül 2021'de güncellendi

 • Eklendi – Tek Mülk demosu ( https://demo.realhomes.io/single-property/ )
 • Eklendi – Mülk detay sayfası için duvar galeri düzeni (Modern).
 • Eklendi – Mülk detay sayfası için Carousel galeri düzenleri (Modern).
 • Eklendi – Küçük Resimler Özellik detay sayfası için iki galeri düzeni (Modern).
 • Geliştirilmiş – Performansa göre kod.
 • Geliştirilmiş – Tipografi özelleştirici ayarları.
 • Geliştirilmiş – Mülk kartının esnekliği.
 • Geliştirilmiş – Arama Formu'nun renklerine göre stil özelleştirici ayarları.
 • İyileştirildi – Aramadan hariç tutulacak mülk durumları ayarları.
 • Geliştirilmiş – Özellik sayısını göstermek/gizlemek için yeni bir tane ekleyerek aracılar özelleştirici ayarı.
 • İyileştirilmiş – Öne Çıkan Özellikler Dönen eleman veya otomatik oynatma işlevi ekleyerek widget.
 • Geliştirilmiş – Özellikler yarım harita şablonunun kullanıcı deneyimi.
 • Düzeltildi – Ana sayfada oturum açmayla ilgili bir hata.
 • Sabit – Yatay bir boşluk ancak özellik ayrıntı sayfasında.
 • Sabit – Elementor tabanlı Arama Widget'ında Anahtar kelime alanının yer tutucu ayarı uygulaması
 • Sabit – Özellik Küçük Resimleri Galerisi hatası.
 • Düzeltildi – Temsilci iletişim formunun olmaması durumunda zarf simgesi görünümü sorunu.
 • Düzeltildi – Yoast Yerel SEO eklentisiyle bir çakışma.
 • Sabit – iHomeFinder IDX başlık seçenekleri.
 • Tatil fırsatları:
  • Eklendi – iCalendar senkronizasyon desteği.
  • Eklendi – Toplu fiyatlar esnek bir şekilde destekleniyor. Kullanıcılar, indirimli fiyatı almak için art arda rezerve edilecek gece sayısını ekleyerek çoklu toplu fiyatlandırma koşulları ekleyebilir.
  • Eklendi – Sezonluk fiyatlar esnek bir şekilde destekleniyor. Kullanıcılar, düşük sezonlara ve yüksek sezonlara bağlı olarak farklı dönemler için gecelik farklı fiyatlar belirleyebilir.
  • Eklendi – Özel ek ücret desteği. Kullanıcılar özel bir etiket, özel fiyat, özel koşul (konaklama başına/gecelik/misafir başına/konuk başına gecelik) ve hesaplama türü (yüzde veya sabit) ekleyebilir.
  • Eklendi – Ek misafir kabulü ve ilgili fiyatlandırma kontrolleri.
  • Eklendi – Mülk detay sayfasına Konaklama modülü.
  • İyileştirildi – Arama Formunun Kullanıcı Arayüzü.
  • Geliştirilmiş – Kullanılabilirlik takvimi kullanıcı arayüzü.
  • İyileştirildi – Rezervasyon widget'ının UI ve UX'i.
  • İyileştirildi – Rezervasyon widget'ına ödeme hesaplama ayrıntıları eklendi.
  • Geliştirilmiş – Daha fazla ayrıntı ekleyerek ve formatı geliştirerek e-posta rezervasyonu.

Sürüm 3.14.1 – 24 Haziran 2021'de güncellendi

 • Eklendi – Stripe'ın Üyelik ve Mülk ödemelerine Güçlü Müşteri Kimlik Doğrulaması (SCA) uyumluluğu.
 • Eklendi – Aracı formunun varsayılan mesajını değiştirmek için Özelleştirici ayarı.
 • İyileştirildi – Elementor'da kullanıldığında iletişim formu widget'ının stilleri.
 • Geliştirilmiş – Tam genişlikte özellik detay sayfasının galeri kodu ve ilgili özelleştirici ayarı eklendi.
 • Geliştirilmiş – Galeri şablonunun görüntü görüntüleme yaklaşımı.
 • Geliştirilmiş – JavaScript kodu.
 • Kaldırılan bireysel üyelik şablonu desteği (kullanımdan kaldırıldı). Üyelikler zaten kullanıcı kontrol panelinden yönetiliyor.
 • Güncellendi – Temanın POT dosyası.
 • Düzeltildi – Mülk ayrıntı sayfasının Işık Kutusu galerisinde fotoğrafların kopyalanması.
 • Düzeltildi – Çevrilmiş özellikler fiyat değişikliği sorunu.
 • Sabit – Mülkün baskı stilleri.
 • Düzeltildi – Arşiv sayfaları için Lightbox galeri resimleri sorunu.
 • Düzeltildi – Yönetici panelinde rezervasyon düzenleme sorunu.
 • Sabit – İç seviye menünün stilleri – Modern.

Sürüm 3.14.0 – 5 Haziran 2021'de güncellendi

 • Tanıtıldı – Galeri resimlerini, videoları ve haritaları görüntülemek için modern ve mobil uyumlu bir ışık kutusu. ( https://inspirythemes.com/introduction-a-modern-and-mobile-friendly-lightbox-in-realhomes/ )
 • Tanıtıldı – WooCommerce Payments desteği sağlamak için RealHomes WooCommerce Payments Addon.
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget [ Kahraman ] – ( https://tppr.me/GxlMp )
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget [Nasıl Çalışır] – (https://tppr.me/k1oet)
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget [Dördüncü Görüşler] – (https://tppr.me/lhbjP)
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget [ Akordeon ] – ( https://tppr.me/B6ZIP )
 • Eklendi – Özellik ızgara kartının, özellik ızgara şablonları ve arşivleri için tasarım varyasyonu desteği. ( https://inspirythemes.com/property-card-design-variations-in-realhomes-modern/ )
 • Eklendi – Özellik detay sayfasında Temsilcinin iletişim widget'ına WhatsApp ve Çağrı düğmeleri.
 • Eklendi – Emlak detay sayfasındaki mobil ekranlar için Temsilcinin Mesaj, WhatsApp ve Çağrı düğmeleri sağlayan yapışkan iletişim çubuğu.
 • Eklendi – Gönderilen mülk yayınlandığında mülk sahibine otomatik bir e-posta bildirimi gönderme işlevi.
 • Eklendi – Kaydedilmemiş değişikliklerle ön uç mülk gönderme formundan ayrılmadan önce kullanıcıyı uyarma işlevi.
 • Eklendi – Sanal Tur, ön uç mülk gönderim formu için kod desteğini gömer. Ayrıca ilgili özelleştirici ayarları eklendi.
 • Eklendi – Ön uç mülk gönderim formu için birden fazla video desteği ve eski video URL alanı kaldırıldı.
 • Eklendi – Bireysel mülkler için WooCommerce Ödemeleri desteği.
 • Geliştirilmiş – Ajax tabanlı gönderim ve güncellemeyi etkinleştirerek ön uç mülk gönderim işlevi.
 • Geliştirilmiş – Öne çıkan özellikler işaretlenerek yönetici tarafı özellikler listesi.
 • Geliştirilmiş – Elementor Properties widget'larındaki tarihler, WordPress tarih formatı ile uyumlu hale getirilerek.
 • Geliştirilmiş – Elementor Öne Çıkan Özellikler için Karşılaştırmaya Ekle ve Sık Kullanılanlara Ekle düğmeleri Bir widget.
 • Geliştirilmiş – Etiket kenar boşluğu-alt kontrolleri ekleyerek Elementor Arama Formu widget'ı.
 • Geliştirilmiş – WPML ve Polylang eklentileriyle Arama uyumluluğunu kaydedin.
 • Geliştirilmiş – Kullanılabilirlik açısından Mortgage Hesaplayıcı kodu.
 • Geliştirilmiş – Mevcut mülkü hariç tutarak mülk detay sayfasındaki Öne Çıkan Özellikler Widget davranışı.
 • Geliştirilmiş – Gerekmediği yerde canlı önizleme yeniden yüklemeyi devre dışı bırakarak Özelleştirici ayarları performansı.
 • Geliştirilmiş – Çoklu site kaydı ve oturum açma formu stilleri.
 • Geliştirilmiş – Benzer Özellikler modülünün kodu.
 • İyileştirildi – İletişim sayfasının google harita stilleri
 • Sabit – Yer tutucu resimler.
 • Düzeltildi – İngilizce olmayan tarayıcılarda kullanıldığında Mortgage Calculator hesaplama sorunu.
 • Düzeltildi – Çok dilli bir web sitesinde ikincil dilde favori mülk sorunu.
 • Düzeltildi – Elementor Locations/Cities widget'ının WPML ile çeviri sorunu.
 • Sabit – Yapışkan özellikler işlevi.
 • Sabit – Klasik Arama Formunda yer seçimi hatası.
 • Üyelikler:
  • Eklendi – Üyelik Paketleri için WooCommerce Ödemeleri desteği.
  • İyileştirildi – Üyelik yükseltme ve düşürme süreci.
  • Geliştirilmiş – Üyelikler paketleri arayüzü ve genel işlevsellik.
  • Geliştirilmiş – Mevcut yayınlanmış özelliklere göre üyelik abonelik avantajları ayarlaması.
  • Geliştirilmiş – Gelişmiş verimlilik için genel üyelik kodu.
  • Geliştirilmiş – Üyelik bildirimleri içerik ve tasarım e-postaları.
  • Geliştirilmiş – Çeşitli diğer yönlerden üyelikler.
  • Düzeltildi – Aynı paket için başka bir fiş zaten etkin olduğunda, fiş süresinin sona ermesi sorunu.
  • Sabit – Bir pakette izin verilen sayılara dayalı olarak öne çıkan özellikler sınırı.
 • Tatil fırsatları:
  • Tanıtıldı – Yeni eklenen Elementor widget'larına dayalı olarak yeni tasarlanmış “Ev Sahibi Ol” sayfası (https://vacation-rentals.realhomes.io/become-a-host/).
  • Eklendi – Kiralık Tatil Rezervasyonları için WooCommerce Ödemeleri desteği (Şimdi Anında Rezervasyon, Ödeme ile destekleniyor).
  • Geliştirilmiş – Çok dilli kullanım için WPML ve Polylang eklentileriyle Kiralık Yazlıkların uyumluluğu.
  • Düzeltildi – Çeviri özellikleri arasında mülk kullanılabilirliği takvimi senkronizasyonu.
 • Genel tema ve eklentilerdeki diğer çeşitli şeyler iyileştirildi.
 • Kullanım kolaylığınız için temanın ana paketinde bulunan Elementor şablonları JSON dosyaları.

Sürüm 3.13.1 – 23 Mart 2021'de güncellendi

 • Düzeltildi – Arama Formunun Konum alanıyla ilgili hata.
 • Düzeltildi – Diğer birkaç küçük sorun.
 • Geliştirilmiş – Dinamik stiller.

Sürüm 3.13.0 – 17 Mart 2021'de güncellendi

 • Tanıtıldı – Tek Emlak Acentesi için yeni tasarlanmış demo
  • Demo: https://demo.realhomes.io/single-agent/
  • Kurulum Kılavuzu: https://realhomes.io/documentation/single-agent-setup/
 • Tanıtıldı – Kaydedilmiş Arama kriterleriyle eşleşen yeni yayınlanan mülkler hakkında E-posta uyarıları sunmak için ilgili ayarlarla Aramayı Kaydet özelliği – https://tppr.me/wH9G0
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget'ı [ Temsilci Profili – https://tppr.me/O3r0D ]
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget'ı [ Özellikler Izgarası Dört – https://tppr.me/jv2wE ]
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget'ı [ Agents Grid Two – https://tppr.me/Zh24S ]
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget'ı [ Üç Görüş – https://tppr.me/YDeTm ]
 • Eklendi – Yeni Elementor Widget'ı [ Temsilci İletişim Formu – https://tppr.me/dRqZY ]
 • Eklendi – Tatil Kiralama ile ilgili alanlar Ana Sayfa Kaydırıcısını destekler – https://tppr.me/ig76n – https://vacation-rentals.realhomes.io/home-properties-slider/
 • Eklendi – Tatil kiralama rezervasyon widget'ına Google reCaptcha V2 ve V3 desteği.
 • Eklendi – Kullanıcı Kontrol Panelinde Mülk gönder formundaki tatil kiralama alanları.
 • Eklendi – Seçili özellik durumlarına göre özellik detay sayfasında Müsaitlik Takvimini göstermek için Özelleştirici ayarları.
 • Eklendi – İlgili özelleştirici ayarları etkinleştirildiyse, arama formunda konumlar, türler ve aracı açılır menüsü için birden çok değer seçme yeteneği.
 • Eklendi – Aracı ve Ajanslar için Pinterest ve Youtube sosyal simgeleri desteği – https://tppr.me/WdJyC
 • Eklendi – Başarılı form gönderiminden sonra kullanıcıyı yeniden yönlendirmek için Kaydırıcı Üzerinden İletişim Formu için yeni meta kutusu alanı.
 • Eklendi – Daha fazla seçenek sunmak için mülk ayrıntı sayfasında Benzer Mülkler için Filtre Düğmeleri – https://tppr.me/GPwi4
 • Eklendi – WooCommerce için temel uyumluluk.
 • Eklendi – Classic için mülk paylaşımı bölümünde e-posta ile paylaşın.
 • Eklendi – Mülk sınıflandırmalarından sonra alt menü eklemek için yeni kod filtresi 'ere_after_taxonomies_sub_menu'.
 • Eklendi – REST API'de Tatil Kiralama rezervasyonu tarihleri.
 • Eklendi – Öne çıkan özellikler widget'ları için 'Öne Çıkanlar' etiketini değiştirmek için widget ayarları.
 • Eklendi – Özellikler Elementor Widget'larında 'Öne Çıkanlar' etiketini değiştirmek için ayarlar.
 • Eklendi – Oturum açmamış ziyaretçiler için Favoriler menü öğesi – https://tppr.me/YAYHu
 • Eklendi – Misafir Mülk Gönderimi etkinleştirildiğinde Mülk Gönderme formu için Google reCaptcha V2 ve V3 desteği.
 • Geliştirilmiş – Inspiry Üyelikleri eklentisi ve çeşitli yönleri.
 • Geliştirilmiş – Bir kullanıcı üyelik paketinde verilen izin verilen sınıra ulaştığında daha fazla mülk gönderimini durdurmak için üyelik işlevi.
 • Geliştirilmiş – Üyelik makbuzları, faydalı bilgiler ekleyerek e-postaları alır.
 • Geliştirilmiş – Mülkiyet, üyelik paketi olmayan kullanıcılar için devre dışı bırakarak görünürlük sağlayın.
 • Geliştirilmiş – Kullanıcı kontrol paneli özellikleri listesindeki özellikler ödeme bilgileri.
 • Geliştirilmiş – Pano profil sayfasındaki kullanıcı profili resmi kodu.
 • İyileştirildi – Özelleştiriciden 'Kullanıcı ve Aracı/Ajans Senkronizasyonu' seçenekleri etkinleştirildiğinde, mülk gönderiminde mevcut aracıyı/yazarı otomatik olarak atama işlevi.
 • Düzeltildi – Kullanıcı üyelik sayfasında hatalı son kullanma tarihi görüntülenmesi.
 • Düzeltildi – Üyelik eklentisi etkinleştirildiğinde, Mülk Durumu özelleştirici ayarları sorunu güncellendi.
 • Düzeltildi – Kullanıcı üyelik sayfasında öne çıkan özellikler sayacı güncelleme sorunu.
 • Düzeltildi – Kullanıcı Kontrol Paneli'nin özellik düzenleme formunda ek alanlar veri kaydetme sorunu.
 • Düzeltildi – Gösterge tablosu gönderme özelliği sayfasında sonraki ve önceki arasında gezinirken sekmelerin çok adımlı düzende kaydırma konumu.
 • Düzeltildi – Gösterge tablosu gönderme özelliği sayfasında resim yükleme sorunu.
 • Düzeltildi – FireFox'ta Pano Başlığı menüsü açılır menüsü açma sorunu.
 • Düzeltildi – Küçük cihazlarda kaydırma yaparken Pano Kenar Çubuğu üst aralığı sorunu.
 • İyileştirildi – Ajax konumları açılır öğeleri yükleniyor.
 • Geliştirilmiş – Klasik tasarımda mülk bölümünü harita bölümünden bağımsız hale getirerek paylaşın.
 • İyileştirildi – Google Harita, Yarım Harita düzeninin görünürlüğünü kontrol eder.
 • Geliştirilmiş – Blog, alakasız gönderi türünü kaldırarak arama sonuçlarını yayınlar.
 • Geliştirilmiş – Form özelleştirici ayarlarını ayrı panellerde gruplayarak arayın.
 • Düzeltildi – Gelişmiş Arama Formu Elementor Widget'ının küçük cihazlarda fiyat kaydırıcı sorunu.
 • Düzeltildi – Arka uçtan manuel olarak değiştirildiğinde rezervasyon güncelleme sorunu.
 • Düzeltildi – Sosyal Girişi ayarlarken Google API Anahtarı sorunuyla karşılaşıldı.
 • Sabit – Ek dosya lds başlık çevirisi ve arama formunda görüntülenir.
 • Düzeltildi – WPML eklentisi kullanılırken, Rusça ve İbranice dilleri için terimler slug biçimlendirme sorunu.
 • Düzeltildi – Klasik tasarımda arama formu alanları metin dikey hizalaması.
 • Sabit – Özel stiller özelleştirici seçeneği seçildiğinde, oturum açma modelinde düğmenin üzerine gelme rengi.
 • Geliştirilmiş – RealHomes Tatil Kiralama eklentisi.
 • Geliştirilmiş – RealHomes PayPal Ödemeleri eklentisi.
 • Geliştirilmiş – Inspiry Stripe Payments eklentisi.
 • Geliştirilmiş – Özellikler Elementor Widget'ı.
 • Geliştirilmiş – WordPress 5.6 ve 5.7 güncellemelerine göre kod.
 • Geliştirilmiş – Çeşitli diğer küçük şeyler.

Sürüm 3.12.2 – 23 Aralık 2020'de güncellendi

 • Eklendi – Elementor widget'larının özellikleriyle ilgili özellik kartı için meta simgeleri yöneticisini sürükleyip bırakın. https://tppr.me/1tMXH
 • Eklendi – Başarılı iletişim formu gönderiminden sonra kullanıcıyı yeniden yönlendirmek için iletişim sayfası şablonu için yeni metabox alanı. https://tppr.me/YVs07
 • İyileştirildi – Aynı düğmeye yeniden tıklayarak bir özelliği sık kullanılanlardan kaldırma işlevini geliştirerek Sık Kullanılana Ekle düğmesi.
 • Geliştirilmiş – Modern tasarımda yapışkan başlık seçenekleri etkinleştirildiğinde küçük cihazlarda telefon numarası görünürlüğü.
 • Geliştirilmiş – Yeni özelleştirici ayarları sağlayarak ve ayrıca mobil cihazlar için desteğini etkinleştirerek Yukarıya kaydır düğmesi. https://tppr.me/jgiq9
 • Düzeltildi – Özellikler arama formunun özellik türleri, arama sonuçları sayfasındaki değer saklama sorunu.
 • Düzeltildi – Özellikler arama formundaki konum alanı seçimi sorunu.
 • Düzeltildi – Arama formu alanları çoğaltma sorunu.
 • Sabit – Min ve Maks fiyatları doğrulama hatası.
 • Düzeltildi – Klasik tasarımda kenar çubuğunda arama formu widget stilleri sorunu.
 • Düzeltildi – Özellikler şablonunun başlık arka plan görüntüsü görüntüleme sorununu karşılaştırın.
 • Düzeltildi – Klasik tasarımda alt bilgi alanında arama sayfası haritası sorunu.
 • Düzeltildi – Mortgage hesap modülündeki fiyat biçimlendirme hatası ve mülk tekli için widget.
 • Düzeltildi – Çeşitli diğer küçük sorunlar.
 • Geliştirilmiş – Çeşitli diğer küçük şeyler.

Sürüm 3.12.1 – 10 Aralık 2020'de güncellendi

 • WordPress 5.6 ile test edildikten sonra düzeltilen sorunlar
 • PHP Sürüm 8 ile test edildikten sonra geliştirilmiş kod
 • Güncellenmiş çocuk teması

Sürüm 3.12.0 – 3 Aralık 2020'de güncellendi

 • Tanıtıldı – Tatil Kiralamalarının büyük bir yeni özelliği (arama: https://tppr.me/8xIYV, kiralama verileri: https://tppr.me/6HUYu) Rezervasyon işleviyle (https://tppr.me/RvVKD), Kullanılabilirlik takvimi ( https://tppr.me/6FdTp ) ve bu konuda çeşitli diğer eklemeler ve iyileştirmeler. Bu özelliği temsil etmek için yeni bir demo ve demo içe aktarma eklendi.
  • Demo: https://tatil-rentals.realhomes.io/
  • Kurulum Kılavuzu: https://realhomes.io/documentation/vacation-rentals-setup/
 • Tanıtıldı – Kullanıcının özellikler ekleyebilmesi/gönderebilmesi için (https://tppr.me/uT77P) yeni tasarlanmış kullanıcının ön uç Gösterge Tablosu (https://tppr.me/IpBXE) + bunları yönetin, favorilerini yönetin ( https://tppr .me/9AkU4 ), profil bilgilerini yönetin ( https://tppr.me/OM7PF ) ve üyelik aboneliğini yönetin ( https://tppr.me/X8uXx ). Bu yeni gösterge panosu tüm tasarım varyasyonları için ortak olacak ve mevcut şablonların (Özelliği Gönder, Özelliklerim, Profili Düzenle, Sık Kullanılanlar ve Üyelikler) yerine geçecek. Bu nedenle, gelecekteki tüm işlevler bu yeni Gösterge Tablosu çevresinde tanıtılacağından, bu mevcut şablonlar kullanımdan kaldırılmıştır.
 • Eklendi – Şehirler/Konumlar için Yeni Elementor Widget'ı ( https://tppr.me/2HBk7 )
 • Eklendi – Görüşler için Yeni Elementor Widget'ı ( https://tppr.me/5MdSR )
 • Eklendi – Harekete Geçirici Mesaj için Yeni Elementor Widget'ı ( https://tppr.me/GWHAy )
 • Eklendi – Kesin harita konumundan yaklaşık konuma geçme seçeneği. ( https://tppr.me/gBI3h ) İyileştirildi – Mülk Ek Ayrıntılar alanları kullanıcı arayüzü ( https://tppr.me/jhsdQ ) ve veritabanı yapısı. Ayrıca, eski alan verilerini yeni alanlara otomatik olarak taşımak için ilgili geçiş komut dosyası eklendi. Ayrıca bu alanları REST API'ye ekledik ( https://tppr.me/fCb5Y ).
 • Geliştirilmiş – Daha esnek ve özelleştirilebilir hale getirilerek Enerji Performansı özelliği (https://tppr.me/5gDl2 ). Artık istediğiniz kadar enerji sınıfı ekleyebilir/değiştirebilir/kaldırabilirsiniz ve her bir enerji sınıfına özel renk atayabilirsiniz.
 • İyileştirildi – Ana sayfa bölümleri ayarın kullanıcı arayüzünü değiştir ve değiştir'den sürükle ve bırak'a yeniden sıralıyor.
 • İyileştirildi – Mülk ayrıntı sayfası bölümleri, ayarın kullanıcı arayüzünü değiştir ve değiştir'den sürükle ve bırak'a yeniden sıralıyor.
 • İyileştirildi – Kiralık Yazlıklar ile çalışmak için mevcut Elementor widget'ları (https://tppr.me/HRAaC).
 • Geliştirilmiş – birkaç alan için çoklu seçim işlevi sunarak form alanlarında arama yapın. ( https://tppr.me/hTWBZ )
 • Geliştirilmiş – Kullanıcı ve Temsilci/Ajans senkronizasyon işlevi.
 • Geliştirilmiş – Özel yazı tipi tek sayfalar ve özel sınıflandırma arşiv sayfaları için Elementor özel şablon desteği.
 • İyileştirildi – Favori özellikler ve Özellikleri karşılaştır özellikleri ve çerez kullanımını JavaScript localStorage kullanımıyla değiştirerek bunları daha verimli ve önbellek dostu hale getirdi.
 • Geliştirilmiş – Mülk ayrıntısı/tek sayfa için kırıntılar.
 • İyileştirildi – Mülk gönderme, profili düzenleme, mülklerim, üyelikler ve favori sayfalar ile ilgili kullanımdan kaldırılan özelleştirici ayarları “Kullanımdan Kaldırıldı” başlıklı ayrı bir sekmeye taşındı. ( https://tppr.me/se0lS )
 • Geliştirilmiş – Mortgage Hesaplayıcının, belirli statüye sahip mülklerde görüntülenmesini kısıtlama seçenekleri.
 • Geliştirilmiş – Select2'yi bootstrap-select ile değiştirerek mevcut seçim kutularının kullanıcı arayüzü.
 • Geliştirilmiş – Verilen iletişim numarasına tıklanabilirlik ekleyerek Altbilgi için İletişim Bilgileri Widget'ı.
 • Geliştirilmiş – Mülk derecelendirmeleri kullanıcı arayüzü.
 • Geliştirilmiş – WPML uyumlu hale getirilerek Dinamik Konumlar alanları.
 • Geliştirilmiş – WPML desteği ekleyerek Alan Oluşturucu.
 • Geliştirilmiş – Genel WPML uyumluluğu.
 • Geliştirilmiş – Özellik baskı stilleri.
 • Geliştirilmiş – AJAX sayfalandırması ekleyerek Özellikler kısa kodu.
 • Geliştirilmiş – Özellik Galerisi meta kutusu açıklaması.
 • Geliştirilmiş – Çeşitli yerlerde stiller.
 • İyileştirildi – Yeniden düzenleme yoluyla kodlayın.
 • Düzeltildi – WPML çevrilmiş özellik düzenleme sorunu.
 • Düzeltildi – Ön uç aracılığıyla mülk gönderilirken öne çıkan mülk seçimi sorunu.

Sürüm 3.11.1 – 12 Ağustos 2020'de güncellendi

 • Eklendi – Yeni tasarlanmış Mortgage Hesaplama modülü ve mülk detay sayfası için ilgili widget. Bu modül iki tasarım varyasyonu (Çember ve Çizgi) ile birlikte gelir ve hesaplamaları para birimi değiştirici ile entegre edilmiştir.
 • Geliştirilmiş – Tek bir mülk sayfasında kullanıldığında sonuç e-postasına Mülk URL'si ve Mülk Başlığı desteği ekleyerek İletişim Formu Widget'ı.
 • İyileştirildi – Bir görsel yükleme sonucunda kırpılan görsellerin sayısı. Daha az sayıda görüntü boyutu kullanmak için tüm kodu tema genelinde yeniden düzenledik ve RealHomes'ta kullanılmayan WordPress tarafından kırpılan varsayılan görüntü boyutlarını devre dışı bırakmak için Çeşitli özelleştirici panelinde yeni seçenekler sağladık.
 • Geliştirilmiş – Performansı optimize etmek için sayfa yüklemesine dahil edilen komut dosyası ve stil dosyalarının sayısı. Ayrıca FontAwesome 4 kaldırıldı ve tüm simge kullanımı FontAwesome 5 olarak güncellendi.
 • İyileştirildi – Güncelleme meta desteği dahil edilerek REST API desteği.
 • Geliştirilmiş – Mobil ekranlar için menü davranışı, kullanıcı ekranın geri kalanına dokunduğunda menü artık geri dönüyor.
 • Geliştirilmiş – Temsilciler ve Ajanslar WhatsApp iletişim numaraları, WhatsApp'ta açılmak üzere tıklanabilir hale getirilerek.
 • Geliştirilmiş – Özellikleri rastgele seçmek için bir seçenek ekleyerek öne çıkan özellikler widget'ı.
 • Geliştirilmiş – Daha da verimli hale getirmek için Mülk Görünümleri/Analytics ön uç kodu.
 • Geliştirilmiş – Sosyal giriş desteği ekleyerek Giriş ve Kayıt sayfası şablonu.
 • İyileştirildi – Oturum açma gereksinimleri etkinleştirilmişse, bunları oturum açma açılır penceresine bağlayarak Gönder ve Sık Kullanılanlara Ekle düğmeleri davranışı.
 • Geliştirilmiş – Özelleştiricinin tipografi uygulama tutarlılığı.
 • Geliştirilmiş – Dinamik tarih desteği ve yeni bir gösterme/gizleme seçeneği ile yedek metin ekleyerek altbilgi telif hakkı metni.
 • İyileştirildi – İlgili dosyaları “RealHomes Demo Import” adlı ayrı bir eklentiye taşıyarak Demo İçe Aktarma
 • Düzeltildi – Kullanıcının Gravatar simgesi yoksa başlıktaki profil simgesi sorunu.
 • Düzeltildi – Mülk Özellikleri ve Mülk Türleriyle ilgili Gutenberg sınıflandırması kullanıcı arayüzü hatası.
 • Sabit – WalkScore harita hatası.
 • Düzeltildi – Alt tema aktivasyonunda renk sıfırlama hatası.
 • Kaldırıldı – Hızlı CSS ayarı ve ilgili kod, daha önce birçok güncellemede kullanımdan kaldırıldığı için.
 • Güncellendi – Çeviri Dosyaları.
 • Güncellendi – Dahil Edilen Eklentiler.

Sürüm 3.11.0 – 26 Haziran 2020'de güncellendi

 • Eklendi – Çok fazla esneklik ve özelleştirilebilirlik ile birlikte gelen Özellikler Arama Formu Elementor widget'ı.
 • Eklendi – Süper kolay konfigürasyonlara sahip özel olarak oluşturulmuş para birimleri değiştirici. Bu nedenle, artık hiçbir üçüncü taraf eklentisine gerek yoktur ve yeni tasarlanmış para birimleri değiştirme işlevi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalışır.
 • Eklendi – Zoho CRM gibi CRM'lerle entegre edebileceğiniz Zapier gibi hizmetlere besleme aracıları ve iletişim formları verileri için Özel Web kancaları URL desteği.
 • Geliştirilmiş – En son API'lere dayalı olarak özel olarak oluşturulmuş işlevsellik ekleyerek Facebook, Twitter ve Google için Sosyal Giriş desteği. Bu nedenle, sosyal oturum açma için üçüncü taraf eklentisi gerekmez.
 • İyileştirildi – İndirimli fiyat desteği eklenerek mülk detay sayfası için fiyat gösterimi.
 • Geliştirilmiş – Web sitesi ve adres alanları desteği ekleyerek Ön Uç Profili Düzenle sayfası.
 • Geliştirilmiş – Klasik için Ön Uç Profili Düzenle sayfasının düzeni.
 • Geliştirilmiş – Ön Uç Mülk Gönderme formunun galeri resimleri yükleme modülü, işlevselliği iyileştirildi.
 • Geliştirilmiş – Mülk gönderiminden sonra görünen mesajı özelleştirmek için bir seçenek ekleyerek Ön Uç Mülk Gönderimi.
 • İyileştirildi – Rakam eklerken fiyat formatı önizlemesi eklenerek mülk fiyatı alanları.
 • Geliştirilmiş – Ek alanlar için kayıt formunun desteği.
 • İyileştirildi – LINE desteği eklenerek sosyal paylaşım.
 • Geliştirilmiş – Özellikleri göstermek/gizlemek için özelleştirici ayarları ekleyerek aracı tek sayfası.
 • Geliştirilmiş – Özelleştirici ayarları aracılığıyla sıralama kontrolleri desteği ekleyerek Ajans şablonları.
 • Geliştirilmiş – Maksimum sayıda özellik seçeneği dahil edilerek ana sayfa meta kutusu tabanlı özellikli özellikler modülü.
 • Geliştirilmiş – YouTube çerezsiz video yerleştirme desteği eklenerek Mülk video modülü.
 • Geliştirilmiş – Genel şablon/düzen ayarlarını geçersiz kılmak için meta kutu seçeneği eklenerek Özellik ayrıntı sayfasının düzen işlevi.
 • Geliştirilmiş – Modern için içerik haritaları desteği eklenerek Mülk ayrıntı sayfasının tam genişlikli düzeni.
 • Geliştirilmiş – Mülk detay sayfasının özellikler modülü, arşiv sayfalarına olan bağlantıyı etkinleştirme/devre dışı bırakma seçeneği ekleyerek.
 • Geliştirilmiş – Özellik meta kutuları stilleri.
 • Geliştirilmiş – Modern için Özellik detay sayfası ekleri modülü.
 • Geliştirilmiş – Mülk gönder düğmesiyle ilgili seçenekler.
 • İyileştirildi – Temsilciler ve ajanslar için web sitesi saha desteği.
 • Geliştirilmiş – Tarihi göstermek/gizlemek için yeni bir seçenek ekleyerek Özellikler Izgarası İki Elementor Widget'ı.
 • Geliştirilmiş – Özellikler şablonları, yalnızca öne çıkan özellikleri görüntülemek için yeni bir seçenek ekleyerek ayarları filtreler.
 • İyileştirildi – Tarihi göstermek/gizlemek için yeni bir seçenek eklenerek News Grid Elementor Widget'ı.
 • Geliştirilmiş – Küçük ekranlı cihazlar için ana sayfa varsayılan kaydırıcısının yüksekliği.
 • Geliştirilmiş – Mülk görünümleri işlevi.
 • Geliştirilmiş – Çeşitli yerlerde stiller.
 • Geliştirilmiş – Çeviri desteği.
 • Düzeltildi – Hiçbir özellik bulunamadığında yarım harita arama şablonunda Google Haritalar sorunu.
 • Düzeltildi – Classic'te alt menü çakışması sorunu.
 • Düzeltildi – Firefox'ta klasik tek özellik galerisi kaydırıcı sorunu.
 • Düzeltildi – Gutenberg'de özel taksonomi yükleme sorunu.
 • Güncellendi – Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce ve Türkçe dilleri için çeviri dosyaları .

Sürüm 3.10.2 – 1 Mayıs 2020'de güncellendi

 • Eklendi – Misafir mülk gönderme desteği.
 • Eklendi – Mülk ekleri, ön uç mülk gönderimini destekler.
 • Eklendi – Elementor widget'ını içerir.
 • Eklendi – Giriş iletişim kutusu Elementor widget'ı (özel olarak oluşturulmuş başlıklar için).
 • Eklendi – Kenar çubukları ve alt bilgi widget alanları için iletişim formu widget'ı.
 • Eklendi – Ana sayfa şablonundaki 'Slayt Üzerinden İletişim Formu' modülüne Slider Revolution desteği.
 • Eklendi – Bireysel mülk ödemeleri için özel olarak oluşturulmuş 'RealHomes PayPal Ödemeleri' eklentisi.
 • Eklendi – Modern tasarımda özellik arama şablonları için ızgara düzeni desteği.
 • Eklendi – Kullanıcının ön uç düzenleme profili sayfasına Ajans seçim alanı.
 • Eklendi – Öne çıkan görseli olmayan mülkler için özel yer tutucu görsel yüklemek için yeni ayar.
 • Eklendi – Özellik detay sayfasında benzer özellikler modülü için aracı tabanlı gruplama desteği.
 • Eklendi – Özel mülk sınıflandırmaları (Mülkiyet Şehri, Mülk Durumu, Mülk Tipi ve Mülk Özelliği) arşiv sayfaları için açıklama desteği.
 • Eklendi – Modern tasarımda özellik detay sayfasında özellik arama formunu göstermek/gizlemek için yeni meta kutusu.
 • Eklendi – Acentelere ve Acentelere yeni alanlar (Web Sitesi ve Ofis Adresi).
 • Eklendi – Temsilcinin iletişim formu gönderiminden sonra kullanıcıyı belirli bir sayfaya yönlendirmek için yeni ayar.
 • Eklendi – Ajanlar listesi şablonuna sıralama kontrolleri desteği.
 • Eklendi – Başarılı özellik gönderiminden sonra kullanıcıyı farklı bir sayfaya yönlendirmek için yeni ayar.
 • Eklendi – Klasik tasarım için alt bilgi arka plan rengini değiştirmek için yeni stil ayarı.
 • Eklendi – Modern tasarımda afiş başlığını göstermek/gizlemek için yeni ayar.
 • Eklendi – Özellikler şablonlarına WordPress sayfası parola koruması desteği.
 • Eklendi – Galeri şablonlarına Özellikler filtresi.
 • Eklendi – genişletilebilirlik ve özelleştirilebilirlik için kenar çubuğu widget'larındaki argümanları sorgulamak için kancaları filtreleyin.
 • Eklendi – genişletilebilirlik ve özelleştirilebilirlik için tüm Elementor widget'larındaki argümanları sorgulamak için kancaları filtreleyin.
 • Eklendi – Tüm Elementor widget'ları için WPML desteği.
 • Eklendi – Özellikler arama formu alanları sürükle ve bırak özelliğinin WPML için yerelleştirme desteği.
 • İyileştirilmiş – Üyelik paketleri ve satın alma süreçleri.
 • Geliştirilmiş – Bireysel mülk ödemeleri için RealHomes Stripe Payments eklentileri.
 • Geliştirildi – Alt temadan geçersiz kılınabilmeleri için Tema SVG ve raster simgeleri dahil edildi.
 • İyileştirildi – Yeni kullanıcı kaydı e-posta şablonu.
 • İyileştirilmiş – Mülk analizi
 • Geliştirilmiş – Klasik tasarımda yapışkan başlık.
 • Geliştirilmiş – Klasik tasarımda mobil cihazlar için başlık stilleri.
 • Geliştirilmiş – Modern tasarımda Başlık Avatarı.
 • Geliştirilmiş – WPML ile özelleştirici ayarları yerelleştirmesi.
 • Geliştirilmiş – Modern tasarımda özellikler favori sayfasında kullanıcı navigasyonu.
 • Geliştirilmiş – Modern tasarımda arama genişliği stilleri.
 • Geliştirilmiş – Modern tasarımda Özellik Türleri widget stilleri.
 • Geliştirilmiş – Özellikler Arama formu işaretlemesi, böylece alan stilleri Modern tasarımda CSS aracılığıyla ayrı ayrı değiştirilebilir.
 • Geliştirilmiş – Ana menü duyarlı stil seçeneği.
 • Geliştirilmiş – Mülkler için Bireysel Şerit Ödemeleri.
 • Geliştirilmiş – Klasik tasarımda özellik baskı stilleri.
 • Düzeltildi – Bazı mülk konumları aynı veya çok yakın olduğunda OpenStreet küme simgesi sorununu eşler.
 • Düzeltildi – OpenStreet Haritasında Özellikler küçük resmi sorunu.
 • Düzeltildi – Üyelik satın aldıktan sonra mülkiyet sorununu yayınlayın.
 • Düzeltildi – Klasik tasarımda İletişim sayfasında telefon numarası tekrarı sorunu.
 • Düzeltildi – Mülk ayrıntı sayfasında sonraki/önceki mülk bağlantısında uzun mülk başlığı görüntüleme sorunu.
 • Düzeltildi – Birkaç yerde küçük resim boyutları sorunu.
 • Düzeltildi – Modern tasarım için Öne Çıkan Slider Elementor widget'ının ilk slayt kenar boşluğu sorunu.
 • Sabit – Klasik tasarımda Unutulan Şifre bağlantısı sorunu.
 • Düzeltildi – Giriş/Kayıt formları doğrulama sorunu.
 • Düzeltildi – Modern tasarımda ikinci başlık varyasyonu kullanılırken afiş gizleme sorunu.
 • Düzeltildi – Modern'de Yarım Harita Özellik Şablonu kullanılırken iç sayfalarda yanlış özellik açılır penceresi sorunu.
 • Düzeltildi – Gönderim özelliği sayfasında Galeri resimleri maksimum dosya yükleme sorunu.
 • Düzeltildi – Mülk video bölümünün başlığı, mülk detay sayfasında eksik konsol uyarısı.
 • Kaldırıldı – Temadan PayPal IPN eklentisi gereksinimi.
 • Güncellendi – İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca, Portekizce ve Türkçe dilleri için çeviri dosyaları.
 • Güncellendi – Dahil edilen eklentiler.

Sürüm 3.10.1 – 15 Şubat 2020'de güncellendi

 • Geliştirilmiş – Kaydırıcı üzerinde iletişim formu.
 • Geliştirilmiş – Başlıkta Giriş ve Kayıt sayfasıyla ilgili kod.
 • Geliştirilmiş – W3 doğrulamasına göre kod.
 • Geliştirilmiş – Çeşitli yerlerde stiller.
 • Geliştirilmiş – Bilgi penceresi stilleri.
 • Geliştirilmiş – Kayan özelliğin özelliklerini karşılaştırın.
 • Geliştirilmiş – Üyelikle ilgili şeyler için çeviri.
 • İyileştirildi – reCAPTCHA V3 ile ilgili kod.
 • Eklendi – Slaytları değiştirmek için Metabox seçeneği CPT tabanlı kaydırıcının düğme metni
 • Düzeltildi – Özellikler listesi ve ızgara şablonlarında genel seçeneğin uygulamasını sıralayan özellikler.
 • Sabit – Tam Genişlik Mülk için Mülk Görünümleri.
 • Düzeltildi – Modern'deki yapışkan altbilgi sorunları.

Tam Değişiklik Günlüğünü Görüntüle

Fotoğraflar Lisans

Bu temada kullanılan fotoğraflar yalnızca tanıtım amaçlıdır ve tema lisansının bir parçası olarak dahil değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.