Real3D FlipBook WordPress Eklentisi

Real3D FlipBook WordPress Eklentisi
 Buy Now
  

Author: creativeinteractivemediaPrice: $49

Web siteniz için en güçlü PDF ve resim görüntüleyici!

Real3D Flipbook, PDF'lerinizi veya görüntülerinizi web sitenizin içinde ultra gerçekçi 3D flipbook'lar olarak görüntüler. Flaş gerekmez, %100 HTML5. Kullanımı kolay. Özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü. Özelleştirilebilir flipbook'lar.. Tamamen duyarlı, mobil için optimize edilmiş. Tek sayfa görünümü, derin bağlantı, etkileşimli sayfalar, PDF metin araması, PDF köprüleri, sınırsız kitap ve sayfa, ışık kutusu ve çok daha fazlası

Alıcılar Ne Diyor

Şaşırtıcı: hızlı, iyi tasarım, işlevsel, samimi destek!
– luisbalboa-creativeworks

Yaklaşık 5 eklentiyi denedikten sonra, Real 3D Flipbook birçok nedenden dolayı en iyisi olarak öne çıkıyor. Bunların arasında: eklenti tasarımının kalitesi, mevcut seçeneklerin çeşitliliği ve hepsinden önemlisi, web sitem için en iyi sonuçları elde etmemde bana çok yardımcı olan geliştiricinin harika teknik desteği.
– atef_wagih

Kullanımı kolay – ve kesinlikle büyüleyici görünüyor…

Aferin – iyi iş !!!
– 4XKurulumlar

Bu gerçekten harika bir eklenti. Ancak bununla ilgili en iyi şey, yazarın onu geliştirmeye, desteklemeye ve genel olarak daha iyi, daha iyi ve daha iyi hale getirmeye devam etmesidir. Teşekkürler!
– anneboleyn dosyaları

Mükemmel bir eklenti, esnek, harika bir desteğe sahip olma avantajıyla. Kolayca wordpress için flipbook'lar için en iyi çözüm!
– JaimBateman

Flipbook'lar için çalışmak için acı veren başka bir eklenti satın aldıktan sonra, bunu satın almam gerekip gerekmediği konusunda oldukça şüpheliydim. Ancak, kullanımda iyi, kolay ve hızlı olduğu ortaya çıkıyor! Büyük PDF'lerle çalışabilir ve bu amaç için ayrı bir eklenti satın almanız gerekmez. Ayrıca kitaplar hakkında harika bir genel bakışa sahip ve son olarak PDF'lerim sitede harika bir şekilde gösteriliyor.
-Jip1980

Mobil için optimize edilmiştir. Mobil için ayrı seçenekler. Sayfalarda dinamik HTML içeriği desteği. Çoklu görünüm modları ve otomatik geri dönüşlerle birlikte gelir. Tüm platformlarda ve cihazlarda en iyi okuma deneyimini sunan olgun bir üründür. Gelecekteki tüm güncellemeler ücretsizdir. Kaynak dosyalar ve belgeler dahildir.

Kullanımı kolay

Flipbook oluşturmak hızlı ve kolaydır, sadece PDF'nizi veya resimlerinizi yükleyin ve kısa kodu gönderinize veya sayfanıza ekleyin. Kısa kod parametreleri aracılığıyla birçok ayar değiştirilebilir. Birden çok PDF'yi görüntülemek için tek bir kısa kod kullanılabilir. Dışa aktarma / içe aktarma ile başka bir sunucuya kolay geçiş.

PDF'den Flipbook

PDF'leri doğrudan web sitenizde görüntüleyin! Kullanıcı PDF'lerinizi indirmeden ve sitenizden ayrılmadan görüntüleyebilir. PDF sayfaları tek tek işlenir, böylece kullanıcı belge tam olarak yüklenmeden önce PDF'yi okumaya başlayabilir. Dahili ve harici bağlantıları destekler. PDF içindeki tüm bağlantılar otomatik olarak flipbook içinde çalışacaktır. Anahtar kelime vurgulama ile metin seçimini ve metin aramayı destekler

Resimlerden Flipbook

Resimlerden de flipbook oluşturabilirsiniz. Görüntüler yatay veya dikey, tek sayfa veya tek sayfa olarak kapaklı çift sayfa olabilir.

Gerçekçi WebGL flipbook

Real3D Flipbook, sayfa bükme, parlak sayfalar, ışıklar ve gölgeler içeren ultra gerçekçi 3D flipbook'lar oluşturmak için üç.js Javascript 3D kitaplığını kullanır. Bu, flipbook'u çok ayrıntılı bir şekilde özelleştirmenizi sağlar. Sayfa kalınlığını, metalliği ve pürüzlülüğü, gölge koyuluğunu, kamera açısını, kamera yakınlaştırmasını, açık rengini ve konumunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca ışıkları, gölgeleri ve kenar yumuşatmayı etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz.

CSS 3D ve 2D flipbook

WebGL kullanılmadan CSS3 ile yapılmış ultra hızlı ve hafif flipbook. Önceliğiniz hızlı sayfa yükleme ve yüksek performanssa, CSS flipbook en iyi seçenektir.

Kitabı kaydır

Dokunma dostu kaydırma modu, yalnızca mobil cihazlarda veya varsayılan görüntüleyici olarak kullanılabilir. Kaydırma modu, belgeleri mobil cihazlarda daha doğal olan çevirme yerine yatay kaydırma ile görüntüler. Kaydırma modu, tek sayfa veya çift sayfa düzenini görüntülemek için ekran boyutunu ve yönünü algılar.

kullanıcı arayüzünü özelleştir

Real3D Flipbook, kullanıcı arayüzünü tamamen özelleştirebildiğiniz için herhangi bir temaya mükemmel şekilde uyar. Menü renklerini, düğme renklerini, şekli, boyutu, kenarlığı, gölgeleri değiştirebilir ve ihtiyacınız olmayan düğmeleri gizleyebilirsiniz. Her menü düğmesi sola, sağa veya ortaya, yukarıya veya aşağıya yerleştirilebilir. Üst ve alt menü çubukları tam genişlikte, ortalanmış veya şeffaf olabilir. Şeffaf menü çubuğundaki düğmeler, normal düğmelerden farklı bir tasarıma sahip olabilir. Düğmelerin sırası özelleştirilebilir. Önceden tanımlanmış 3 dış görünüm ve önceden tanımlanmış 4 kullanıcı arabirimi düzeni arasından seçim yapın. Harika Yazı Tipi ve Malzeme simge setleri arasından seçim yapın. Her şeyi daha da özelleştirmek için gelişmiş UI seçeneklerini kullanın.

Flipbook'ları özelleştirin

Sayfa çevirme hızı, sayfa çevirme sesi, papar kalınlığı, kamera açısı, ışıklar, sayfa parlaklığı, sayfa metalliği, yakınlaştırma düzeylerinden çok daha fazlasını özelleştirerek içeriğinize mükemmel şekilde uyan bir flipbook oluşturun.

YERLEŞTİRME MODLARI

Lightbox (tam ekran yer paylaşımı)

Lightbox modu ile sitenizin herhangi bir yerine bir metin bağlantısı veya bir resim bağlantısı koyabilirsiniz ve bir bağlantıya tıklayarak flipbook bir ışık kutusunda açılacaktır. Bu sayede aynı sayfada birden fazla kitap/dergi/broşür bulundurabilirsiniz.

Duyarlı (kutulu)

Duyarlı mod, bir sayfanın veya gönderinin herhangi bir yerine yerleştirilebilen isteğe bağlı boyutta bir flipbook oluşturur.

Tam ekran

Tam Ekran modunda, flipbook, sayfa navigasyonunun altında olma seçeneğiyle birlikte tüm sayfayı kapsayacaktır.

EKLENTİLER

Sayfa Düzenleyici Eklentisi

Sayfa Düzenleyici Eklentisi, flipbook sayfasına bağlantılar, videolar, sesler ve gömme kodları eklemenizi sağlar. Her öğe sürüklenebilir ve yeniden boyutlandırılabilir, böylece öğeleri kolayca konumlandırabilirsiniz. Bu eklenti ayrıca sayfa HTML içeriğinin canlı önizlemesini de sağlar.

Kitaplık Eklentisi

Bookshelf eklentisi, Real3D Flipbook'lar için duyarlı, tamamen özelleştirilebilir raflar oluşturmanıza olanak tanır. Raf son derece özelleştirilebilir – metal, ahşap veya cam raf seçebilir veya kendi özel raf resminizi kullanabilirsiniz. Flipbook kapaklı (rafsız) bir ızgara oluşturmak için de kullanılabilir. Ayrıca kapak boyutunu, kapak gölgesini, raf arka plan rengini, kapak hizalamasını, kenar boşluğunu ve dolguyu özelleştirebilirsiniz.

WooCommerce Eklentisi

WooCommerce eklentisi, flipbook'u WooCommerce tek ürün sayfanıza kolayca yerleştirmenizi sağlar. Ürün resmine tıklandığında Flipbook lightbox'ta açılacaktır. Yalnızca satın alınan ürün veya aktif abonelik için flipbook gösterme seçeneği vardır. Ayrıca satın alınmayan ürünler için farklı flipbook göstermek için bir iksir var.

WPBakery Sayfa Oluşturucu Eklentisi

Real3D Flipbook'u WPBakery Page Builder için Real3D Flipbook'u (eskiden Visual Composer) kullanarak Görsel oluşturucu ile entegre edin Addon, flipbook'ları Görsel oluşturucu öğeleri olarak eklemenizi/düzenlemenizi sağlar.

Elementor Eklentisi

Elementor için Real3D Flipbook'u kullanarak Real3D Flipbook'u Elementor ile entegre edin Addon Addon, Elementor içinde özel elemanlı flipbook'lar eklemenizi/düzenlemenizi sağlar.

PDF Araçları Eklentisi

Real3D FlipBook için PDF Araçları, PDF'yi JPG ve JSON'a dışa aktarma ve PDF flipbook'unu JPG Flipbook'a dönüştürme veya doğrudan PDF'den yeni JPG Flipbook'lar oluşturma işlevselliği ekler.

PDF Araçları ile oluşturulan Flipbook'larda PDF metin katmanı ve PDF bağlantıları çalışır, ancak sayfalar doğrudan sunucudan yüklendiğinden PDF Flipbook'lardan daha hızlı yüklenir, bu nedenle PDF'yi yüklemeye ve çalışma zamanında işlemeye gerek yoktur. Ayrıca PDF.js komut dosyalarını yüklemeye gerek yoktur.

PDF'yi JPG Flipbook'a dönüştürdükten sonra, PDF dosyanız için tek gerçek koruma olan PDF'yi sunucuda tutmanıza gerek kalmaz.

Eklenti Paketi

Real3D FlipBook Eklenti Paketi, 6 eklentinin tümünü içeren bir pakettir.

 • PDF Araçları Eklentisi
 • Sayfa Düzenleyici Eklentisi
 • Kitap Rafı Eklentisi
 • Elementor Eklentisi
 • WPBakery Eklentisi
 • WooCommerce eklentisi

sadece 39$

DAHA FAZLA ÖZELLİK

Mobil için optimize edildi

Real3D flipbook, masaüstü ve mobil tüm platformlarda iyi çalışır. Varsayılan WebGL modu , sayfa bükme, ışıklar ve gölgeler ile gerçekçi 3B sayfa çevirme animasyonları sunar. Bu mod, masaüstü tarayıcılarda desteklenir. Yalnızca CSS3 animasyonlarını kullanan alternatif CSS3D modu vardır. Ayrıca varsayılan olarak kullanılabilen veya yalnızca mobil cihazlarda kullanılabilen Tek sayfa modu vardır.

Flipbook içinde etkileşimli içerik

Flipbook sayfalarına herhangi bir HTML içeriği ekleyebilirsiniz. Bağlantılar, düğmeler, videolar, müzik çalarlar, iframe'ler veya html css ve javasctipt ile mümkün olan her şeyi içeren etkileşimli sayfalar oluşturabilirsiniz. Video albümleri, etkileşimli sayfalara sahip portföy kitapları, bağlantılara sahip dergiler, videolar ve müzikler oluşturun…

İçerik tablosu

Özel çok seviyeli içerik tablosu oluşturun. Ayrıca PDF anahatlarını da destekler (PDF dosyasına gömülü içerik tablosu).

Sınırsız flipbook

Web sitenizin herhangi bir yerine yerleştirilebilecek sınırsız sayıda kitap oluşturabilirsiniz.

Flipbook'ları yönetme

Kitaplığınızdaki kitapları düzenleyebilir, çoğaltabilir ve silebilirsiniz. Ayrıca tüm kitapları JSON'a aktarabilirsiniz. Çoğalt işlevi, şablonu çoğaltarak yeni flipbook'ları hızlı bir şekilde oluşturabilmeniz için şablon flipbook'lar oluşturmanıza olanak tanır.

Kısa kod parametreleri

Kısa kod, daha da kolay kullanım için birçok farklı parametreyi destekler. Farklı PDF'leri görüntülemek için aynı kısa kodu kullanın.

Tek sayfa görünümü

Flipbook düzeni, cihaz tipine göre değiştirilebilir. Standart çift sayfa görünümün yanı sıra, mobil cihazlarda veya hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kullanılabilen tek sayfa görünümü vardır. Tek sayfa görünümü, daha küçük ekranlarda daha iyi bir okuma deneyimi sunar, ancak yine de 3B çevirme efektini ve gölgeleri korur.

Sağdan sola mod

Doğu ülkeleri için sağdan sola flipbook. Flipbook sağdan başlar ve sayfalar ters sıradadır.

Derin bağlantı

URL'den belirli bir sayfaya bağlantı verin, örneğin 2. sayfadaki kitabı açın

Ücretsiz Güncellemeler

Gelecekteki tüm güncellemeler tüm alıcılar için ücretsizdir. En son sürümü almak için eklentiyi Codecanyon'dan yeniden indirmeniz yeterlidir. En son sürüme güncellerken, mevcut tüm flipbook'larınız kayıtlı kalacaktır.

değişiklik günlüğü

 EKLENTİYİ GÜNCELLEME 1. eklentinin mevcut sürümünü kaldırın 2. eklentinin yeni sürümünü yükleyin ================= sürüm 3.33 tarih 14.1.2022.  ================= - düzelt - Safari'de tüm sayfaları yazdır (PDF yazdır) - iyileştirme - PDF arama sonuçları - düzeltme - benzersiz sınıflandırma adları - düzeltme - kaydetme seçeneği fon müziği mp3 - yeni - seçenek köşe kıvrılması - yeni - özel flipbook kalıcı bağlantısı - yeni - flipbook kalıcı bağlantısını devre dışı bırakma seçeneği ================= sürüm 3.32 tarih 23.11.2021.  ================= - yeni - bağlantı flash animasyonu - düzeltme - seçenekler Kullanıcı Arayüzü > Düğme > Dikey Doldurma, Kullanıcı Arayüzü > Düğme > Yatay Doldurma - düzeltme - yer imlerini açtıktan sonra küçük resimlerin konumu - düzeltme - metin arama vurgu rengi - düzelt - masaüstünde WhatsApp'ta paylaş - düzeltme - webgl modu - düzelt - sesi çevir ================= sürüm 3.31 tarih 19.11.2021.  ================= - Sayfa Düzenleyici Eklentisi sürüm 1.1 desteği - düzeltme - tam ekran modu flipbook ================= sürüm 3.30 tarih 17.11.2021.  ================= - yeni - fon müziği .mp3 ekleme seçeneği ================= sürüm 3.29 tarih 11.11.2021.  ================= - düzelt - duyarlı görünüm - arka kapak yoksa son sayfaya git - iyileştirme - WebGL modu kitap kalınlığı ================= sürüm 3.28 tarih 4.11.2021.  ================= - düzeltme - tek sayfa görüntülendiğinde ve arka kapak olmadığında son sayfaya git - düzelt - sayfaları yazdır - resimleri kağıdın %100 genişliğinde olacak şekilde ayarla ================= sürüm 3.27 tarih 24.10.2021.  ================= - düzeltme - yalnızca tüm simge yazı tipi yerine kullanılan simgeleri yükleyerek flipbook yükleme süresini iyileştirdi - düzeltme - başka bir sürüm kullanılıyorsa Font Awesome temasıyla çakışma - düzeltme - daha hızlı sayfa yükleme ================= sürüm 3.26 tarih 23.10.2021.  ================= - düzeltme - mobilde js hatası - yeni - Ön Kapak seçeneği - yalnızca iç sayfaları görüntülemeyi devre dışı bırakın (1-2, 3-4, ...) - yeni - PDF Metin Katmanı seçeneği - metin katmanı oluşturulacaksa, daha hızlı sayfa yükleme için devre dışı bırakın, metin seçimi ve metin araması için etkinleştirin ================= sürüm 3.25  tarih 5.10.2021.  ================= yeni - sınıflandırma "r3d_author" yeni - kısa kod parametresi "num" - gösterilecek flipbook sayısı yeni - "yazar" kısa kod parametresi - yazarın kitaplarını göster yeni - flipbook gönderisinin yazarını değiştirme seçeneği yeni - seçenek "erişim" (flipbook doğrudan bağlantısı - "tam" - herkes, "woo_subscription" - yalnızca WooCommerce aboneliği olan kullanıcılar)   yeni - seçenek logoUrlTarget düzeltme - flipbook kategori kısa kodu - kategoriden sınırsız sayıda kitap göster ================= sürüm 3.24  tarih 24.9.2021.  ================= - yeni - daha optimize edilmiş sayfa yükleme - yeni - Flipbook'u yalnızca flipbook ekranda görünür hale geldikten sonra yüklemeye başlayın - düzeltme - sekmelerle çalışan flipbook - düzeltme - Flipbook Safari 15'te kilitleniyor - düzeltme - eski flipbook'ları gönderilere dönüştürme - düzeltme - Real3D Flipbook > Ayarlar > Menü düğmelerinde WhatsApp düğmesi ayarları eksikti ================= sürüm 3.23  tarih 31.8.2021.  ================= - düzeltme - Bazı özel karakterlerin PDF oluşturma sorunları - düzeltme - Mobil > Mod seçeneği çalışmıyordu - yeni - Real3D Flipbook için yeni eklenti Sayfa Düzenleyici desteği ================= sürüm 3.22  tarih 6.7.2021.  ================= - düzelt - PDF yazdır - düzeltme - Google'da Paylaş artı kaldırıldı - yeni - WhatsApp düğmesinde paylaşın - yeni - fliobook bilgisini değiştirme seçeneği - yeni - mevcut tüm eklentilere bağlantılar içeren menü sayfası ================= sürüm 3.21  tarih 11.6.22021.  ================= - düzeltme - Flipbook kalıcı bağlantısı çalışmıyor ================= sürüm 3.20.1  tarih 3.6.2021.  ================= - düzeltme - eski flipbook'ları gönderilere dönüştürme ================= sürüm 3.20  tarih 21.4.2021.  ================= - düzeltme - Lightbox CSS sınıfı - düzeltme - pdf.worker.min.js yolu mevcut eklenti sürümünü içerir - yeni - flipbook'ları başlatmak için window.r3d_run() işlevi, örneğin ajax çağrısından sonra - düzeltme - birden fazla Lightbox flipbook'u - ESC ile kapatın ================= sürüm 3.19  tarih 21.4.2021.  ================= - yeni - flipbook yazı yazarı - yeni - ışık kutusu seçenekleri - bağlantı rengi, bağlantı rengi üzerine gelme, tarihi gösterme - yeni - "cat" kısa kod parametresi, seçilen kategorideki tüm flipbook'ları ışık kutusu olarak görüntüler - yeni - flipbook kategorileri - yeni - flipbook bağlantısı - tam sayfa flipbook ile yayınlayın - yeni - flipbook'lar artık özel yazı tipi r3d olarak kaydediliyor - yeni - seçenekler pdf bağlantı rengi, pdf bağlantı rengi vurgulu - düzeltme - PDF URL girişi - düzeltme - metin yükleme - düzeltme - ilk yakınlaştırma webgl

Standart jQuery Sürümü:

Real3D Flipbook jQuery eklentisi

Önizlemede kullanılan dergi şablonları

Dergi Şablonu – InDesign 40 Sayfa Düzeni V7
Şık InDesign Dergisi şablonu
Broşür şablonu

En son ürün Geçiş Kaydırıcımıza göz atın

Geçiş Kaydırıcısı, kaydırıcı eklentilerinde daha önce hiç görülmemiş gelişmiş WebGL geçiş efektlerine sahip devrim niteliğinde görüntü ve video kaydırıcısıdır. Geçiş kaydırıcısı, yakınlaştırma bulanıklığı, hareket bulanıklığı, kamera rulosu, çarpıtma, döndürme, gerdirme, balık gözü ve parlaklık ile kusursuz geçiş efektleri sunar. Bu benzersiz kaydırıcı ile müşterilerinizi ve müşterilerinizi etkileyin!

Geçiş Kaydırıcısı jQuery Eklentisi

Geçiş Kaydırıcısı WordPress Eklentisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.