Phlox Pro – Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması

Phlox Pro – Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: avertaPrice: $39

Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 1

Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 2

Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 3Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 4Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 5

Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 6Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 7Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 8Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 9Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 10Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 11Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 12

Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 13Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 14Phlox Pro - Elementor Çok Amaçlı WordPress Teması - 15

Piyasadaki en iyi Elementor teması

Phlox Pro, her tür web sitesi için Elementor Ultimate Çok Amaçlı WordPress teması!

Phlox, şimdiye kadar gördüğünüz en iyi Elementor çok amaçlı temasıdır . Elementor'da kolayca içe aktarabilen ve düzenleyebilen 80'den fazla Compelete Elementor demosuna sahiptir.

Sitenizi istediğiniz gibi yapın, elementor sayfa oluşturucu ile piyasadaki herhangi bir özelleştirilebilir WordPress temasından daha fazla özelleştirilebilir , Elementor için 160 element mevcut ve her şey için seçenekler var, web sitenizin tüm pikselleri üzerinde tam kontrol sizde . Phlox, 90'dan fazla Elementor şablonuna sahiptir

Market'te 1 numaralı Elementor teması

Phlox, resmi önerilen sayfaları tarafından önerilen, elementor sayfa oluşturucu ile en uyumlu temadır.

 • Elementor ile tüm demolar mevcuttur
 • İçe aktarmaya hazır 25'ten fazla öğe demosu
 • Elementor için 160'tan fazla öğe mevcut
 • 90'dan fazla Elementor sayfa şablonu mevcut
 • Elementor ile tam uyumlu
 • Özel seçenekler ve özelleştirilebilir Elementor öğeleri
 • Elementor paketi eklentisi, piyasadaki en iyi Elementor paketi ücretsiz olarak dahildir

Phlox Elementor temasını kullanan 14.000 Happy elementor müşterisine katılın.

Phlox, en güçlü ve gelişmiş tema seçenekleri sistemiyle birlikte gelir; Her bir sayfa için seçenekleri geçersiz kılabilir veya tüm web sitesine uygulanacak şekilde global olarak ayarlayabilir ve sonuçları gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. Tema seçeneklerindeki akıllı bağımlılık algoritması, seçenekle çalışmayı çok eğlenceli, basit ve sezgisel hale getirdi. Böylece ihtiyacınız olan ilgili seçenekleri olması gerektiği gibi doğru konumda kolayca bulabilirsiniz.

Elementor sayfa oluşturucuda yerleşik, benzersiz gerçek premium demolar

Phlox, web endüstrisindeki yeni trendlere dayanan benzersiz bir Elementor demo koleksiyonuyla birlikte gelir ve bu koleksiyon sürekli olarak büyümektedir . Phlox demoları , blog yazarı, fotoğrafçı, e-ticaret, ajans, stüdyolar, restoran, yemek vb. dahil olmak üzere çok çeşitli kategorileri kapsar.

Elementor'da tüm demolar mevcuttur ve Phlox, demoları içe aktarmayı daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirmek için modern bir kurulum sihirbazı ve akıllı bulut hizmeti ile birlikte gelir. Ayrıca demo içeriğinin tamamını mı yoksa bir demonun sadece bir kısmını mı sadece 3 basit tıklama ile içe aktarmayı seçebilirsiniz.

Lütfen dikkat: Demo sitemizde kullanılan görseller tema paketine dahil değildir. ve filigranları var

Yalnızca özel öğeler değil, aynı zamanda mükemmel piksel modülleri

Her şey için öğeler var ve her biri öğenin her pikselini özelleştirmek için birçok seçeneğe sahip!

Phlox temasının gizli ve altın özelliklerinden biri olan, Phlox'un birleşik ve modern tasarımı sayesinde, web sitenizde hangi öğelerin kombinasyonunu kullanırsanız kullanın, web siteniz her zaman şaşırtıcı görünür. Bununla birlikte, hemen hemen tüm ihtiyaçlarınız için de widget bulabilirsiniz. Elementor için widget ve öğelerin çeşitliliği ve sayısı ile ilgili olarak hiçbir tema Phlox'a yaklaşamaz.

Sitenizi daha da hızlı hale getirmek için kullanabileceğiniz büyüyen bir Elementor madoule kitaplığı var.

Elementor sayesinde, görsel olarak oluşturun, kodlama gerekmez

Hemen hemen her şeyi sadece farenizle , basit bir sürükle ve bırak yöntemiyle görsel olarak oluşturabilirsiniz; Evet bu doğrudur.

Bir kod satırına kolayca dokunmadan en iyi web sitelerini oluşturmanıza yardımcı olmak için Elementor sayfa oluşturucu, Elementor paketi eklentisi eklentisi, WordPress canlı özelleştirici ve ödüllü Auxin Çerçevemizin gücünü birleştiriyoruz .

 • Sayfa oluşturmak için Elementor sayfa oluşturucu ve öğe paketi eklentisini veya Görsel Besteci ve Ultimate eklenti görsel oluşturucusunu kullanın.
 • Değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görmek ve isteyip istemediğinize karar vermek için canlı özelleştiriciyi kullanın.
 • iken bir web sayfası oluşturmak için Elementor'u kullanın.
 • Belirli bir sayfayı özelleştirmek için sayfa görsel seçeneklerini kullanın.
 • Blog sayfanızı özelleştirmek için blog görsel seçeneklerini kullanın.
 • Gönderileri özelleştirmek için görsel gönderi seçeneklerini kullanın.
 • Mağazayı ve çevrimiçi mağazayı özelleştirmek için mağaza görsel seçeneklerini kullanın.
 • Haber sayfasını özelleştirmek için haber görsel seçeneklerini kullanın.
 • Portföy sayfanızı özelleştirmek için portföy görsel seçeneklerini kullanın.
 • Profesyonel bir fiyatlandırma tablosu veya fiyatlandırma planı oluşturmak için geçerli fiyatlandırma tablosunu kullanın.

Serbest çalışanların en iyi seçimi

Phlox, freelancer ihtiyaçlarına da odaklanılarak geliştirildiğinden, ihtiyacınız olan hemen hemen her şey için sayısız seçenek var. En iyi WordPress geliştiricileri ile iyi yazılmış ve yorumlanmış kod , müşterilerinizin her biri için kısa sürede benzersiz bir web sitesi oluşturmak için Phlox'u basitçe değiştirmenize ve özelleştirmenize olanak tanır. Kullandıktan sonra Phlox'a bağlı kalacaksınız.

Gerçek blog teması

İster profesyonel bir blogcu olun, ister blog dünyasına yeni başlamak ve adım atmak istiyorsanız, Phlox sizi profesyonel bir blogcu yapmak için çeşitli seçeneklere ve modern düzenlere sahiptir.

Blog yazmak için her şey var, gerçekten her şey! Phlox, içeriğin herkes için tüm cihazlarda gerçekten okunabilir ve kristal netliğinde olmasını sağlayan tipografi tasarımında en iyi uygulamalarla birlikte gelir. Ayrıca, Phlox, ızgara, duvarcılık, zaman çizelgesi, karo, arazi, klasik, atlıkarınca vb. Gibi tüm farklı bloglama stillerini ve düzenlerini kapsar.

İnanması zor ama Phlox'ta bulamayacağınız temel bir blog aracı veya özelliği yok. Garantilidir .

Pixel mükemmel portföy teması

Projelerinizi sergilemek istiyorsunuz, biz de projelerinizi sergilemenizi istiyoruz. Siz sadece projelerinizi sitenize koyun ve Phlox onları mümkün olan en iyi şekilde sergilemekle ilgilenir. Endişelenmeyin, farklı proje türlerine uygun farklı stiller vardır.

Güzel çevrimiçi mağaza

Her şeyi satmak için en popüler çevrimiçi alışveriş platformu WooCommerce'in Phlox'taki gücünü kullanın. Daha fazla satış yapın ve müşterilerinizin çevrimiçi alışverişin keyfini çıkarmasına izin verin.

Ana Kaydırıcı (özel kaydırıcı)

Phlox teması, Piyasadaki en gelişmiş dokunmatik kaydırıcı eklentisi olan ünlü Master Slider projesinin arkasındaki ekip olan averta tarafından yapılmıştır. İyi haber şu ki , Master Slider'ın gücünü Phlox ile kullanmanın keyfini çıkarabilir ve yalnızca Phlox'ta bulunan bazı özel özelliklerden yararlanabilirsiniz. Phlox teması, Master Slider için en çok önerilen temadır. Ana kaydırıcının özel özelliklerine erişin ve bunlara her zaman ilk erişen siz olun.

Sizin için en iyi eklentileri ekledik. Yani, harika bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey Phlox . hep istediler .

Aşağıdaki eklenti sizler için satın alınmış ve Phlox temasına dahil edilmiştir. ( Artık masraf yok, gizli ücret yok ).

Görsel Besteci ($45) Phlox'ta herhangi bir temadan daha iyi çalışan en iyi Görsel Sayfa oluşturucu. (zaten satın alındı, sizin için ücretsiz)

Master Slider ($25) Piyasada bulabileceğiniz en iyi dokunmatik ve duyarlı kaydırıcı, sadece Phlox'ta çalışan bazı özel özelliklere sahiptir. (zaten satın alındı, sizin için ücretsiz)

Fiyatlandırmaya Başlayın (25$) Çok hızlı bir şekilde sorunsuz bir fiyatlandırma tablosu oluşturun. (zaten satın alındı, sizin için ücretsiz)

Nihai eklenti (25 $) Sitenize çeşitli öğeler getirir. (zaten satın alındı, sizin için ücretsiz)

En iyi eklentilerle uyumlu

Sitenizin ihtiyaç duyabileceğiniz eklentilerle en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için Phlox'u en popüler eklentilerle uyumlu hale getirdik. Aşağıda, sürekli artan uyumlu eklentilerin bir listesi bulunmaktadır.

 • Site Menşei Sayfa Oluşturucu
 • Instagram Akışı
 • Yoast SEO
 • Son Tweetler Widget'ı
 • otomatik optimize et
 • Özel Facebook Akışı
 • İlgili Mesajlar
 • İletişim Formu 7
 • WP Ulike
 • Görüntü Optimizasyonu
 • Görsel CSS Stil Düzenleyicisi
 • popüler gönderiler
 • Flickr Gerekçeli Galeri
 • Görsel CSS Stil Düzenleyicisi
 • WordPress için MailChimp
 • SiteOrigin Widget'ları Paketi
 • WooCommerce
 • WordPress Popüler Yazıları

Site düzeni özgürlüğü

Phlox temasında aklınıza gelebilecek hemen hemen her düzen mevcuttur, birkaç basit tıklama ile düzenleri kolayca değiştirebilirsiniz. Site kutusu, Tam genişlik, Çerçeveli vb.

Başlık düzenleri özgürlüğü

6 farklı başlık düzeni vardır ve her birinin ihtiyacınız olabilecek değişiklikleri yapmak için bazı seçenekleri vardır. Dikey başlık da vardır ve farklı sayfalarınız için farklı başlıklara bile sahip olabilirsiniz , bu harika!

 • yapışkan başlık
 • Burger Menüsü
 • Tam Ekran Menüsü
 • Dikey Menü
 • Üst başlık çubuğu

Sayfa başlığı düzenleri özgürlüğü

Seçebileceğiniz 8 farklı önceden tanımlanmış stil ve sayfa başlığınızda özelleştirme yapmak için 21 gelişmiş seçenek vardır, bekleyin hepsi bu kadar değil, farklı sayfalar, gönderiler vb. için farklı sayfa başlığı ayarlarsınız.

Sayfa düzeni özgürlüğü

Her sayfada 1, 2 veya hiç kenar çubuğu olmaması olasılığının keyfini çıkarın ve ayrıca kenar çubuklarınızın stilini diğer sayfalardan farklı olarak seçin.

Altbilgi, alt altbilgi ve hatta ikincil bir alt altbilgi çubuğuna sahip olmak ister misiniz? Phlox'ta bu kolaydır ve ayrıca bunları zevkinize göre ayrı ayrı özelleştirme seçeneklerine de sahip olabilirsiniz.

Süslü geçişler

Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 ön yükleme geçişi vardır ve isterseniz kendi gif animasyonunuzu da kullanabilirsiniz.

İhtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her yerde süslü geçişler var.

 • Sayfa geçişi
 • paralaks geçişi
 • Ürün üzerine gelme efekti
 • Proje vurgulu efekti
 • Galeri geçişi

Flickr web sitesinde görüntülerin görüntülenme şeklini beğendiniz mi? veya Google görsellerinde? ya da web sitenizde bu tür düzenlere sahip bir galeriniz olmasını ister miydiniz?

Flickr veya Google görselleri gibi bir galeriye sahip bir WordPress temasına sahip olmak, Phlox temasıyla artık bir hayal değil. Phlox, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı desenler ve düzenler içeren modern bir resim galerisi ile birlikte gelir. Ayrıca, ziyaretçiler kaydırmaya başladığında galeri resimlerini önceden yükleyen ve web sitenizin performansını artıran ajax yüklemesine sahiptir.

Modern bir şekilde duyarlı

Phlox gerçekten duyarlıdır ve hangi cihazları kullanırsanız kullanın sitenizin güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Ama evet, bir ama ve iyi haber var. Farklı cihazlarda ihtiyaç duyabileceğiniz şeyleri değiştirmek için bazı seçenekler de ekledik. Örneğin, mobilde değil, masaüstünde yapışkan bir başlık veya masaüstünde 6 sütunda bir ızgara gönderisi olabilir ve mobilde farklı bir tane ayarlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

WPML ve RTL

Hepimizin bildiği gibi, bir işi büyütmek için küresel olarak kapsamanız gerekir, er ya da geç sitenizin birden çok dilde olması gerekir ve bazıları Sağdan Sola düzende veya dilde olabilir. İyi haber şu ki, bu bölümde sizi ele aldık, hem çok dilli hem de Sağdan sola web sitesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca Demo listemizde ilham almak için göz atabileceğiniz bir Sağdan Sola Demo da bulunmaktadır (dikkat: bu demo, demo importer'da mevcut değildir)

Destek belgeleri ve güncellemeler

Bu yüzden işitiyoruz. Değerli müşterilerimizden gelen geri bildirimler , kaliteli hizmet ve ürünler sunmak için bizi her zaman daha da ileriye taşıyan motorumuzun yakıtıdır .

Geri bildirimlerinize dayanarak daha da fazla özellik uygulamak için Phlox teması için hızlı, düzenli ve güvenilir güncellemeler yayınlamaya kendimizi adadık. Bu nedenle, yardım merkezimizde sizi duymayı ve sizinle iletişim halinde olmayı her zaman seviyoruz.

Not

Lütfen dikkat: Demo sitemizde kullanılan görseller tema paketine dahil değildir. Ve tüm resimler https://elements.envato.com/ adresinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.