Perfex – Güçlü Açık Kaynak CRM

Perfex – Güçlü Açık Kaynak CRM
 Buy Now
  

Author: MSTdevPrice: $59

Perfex CRM, hemen hemen tüm şirketler, serbest çalışanlar veya diğer birçok kullanım için mükemmel bir uyum sağlayan, kendi kendine barındırılan Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımıdır. Temiz ve modern tasarımıyla Perfex CRM, müşterilerinize daha profesyonel görünmenize ve aynı zamanda iş performansını artırmanıza yardımcı olabilir.

Müşterileri yönetmek önemlidir ve Perfex CRM çeşitli şekillerde yardımcı olur:

 • Güçlü Proje Yönetimi Özelliği ile projeleri yönetin ve faturalandırın.
 • Görevleri birçok Perfex CRM özelliğine bağlayın ve düzenli kalın.
 • Profesyonel, harika görünen tahminler ve faturalar oluşturun.
 • Biletleri otomatik olarak içe aktarma özelliğine sahip güçlü destek sistemi.
 • Görevlere harcanan zamanı takip edin ve müşterilerinizi faturalandırın. Göreve birden fazla personel atama ve atanan personel başına zamanlayıcı izleme yeteneği.
 • Personel proje üyesi olmasa bile görev takipçileri ekleyin. Personel, projeye erişmeden görev ilerlemesini izleyebilecektir.
 • Müşteri adaylarını tek bir yerden takip edin ve ilerlemelerini kolayca takip edin. Müşteri adaylarını e-postadan otomatik olarak içe aktarma, not ekleme, teklif oluşturma yeteneği. Potansiyel müşterilerinizi aşamalar halinde düzenleyin ve sürükle ve bırak ile aşamaları kolayca değiştirin.
 • Potansiyel müşteriler veya müşteriler için iyi görünen teklifler oluşturun ve satışları artırın.
 • Şirket/proje giderlerinizi kayıt altına alır ve müşterilerinize fatura kesme ve otomatik faturaya çevirme özelliğine sahiptir.
 • Güçlü CRM ile müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • Yerleşik Anketler aracılığıyla müşteriyi elde tutma oranını artırın.
 • Satış hedeflerini aklınızda tutmak için Hedef İzleme özelliğini kullanın.
 • Personeliniz ve müşterileriniz için duyurular oluşturun.
 • Mevcut ve gelecekteki satışları kilitlemek için Sözleşmeler özelliğini kullanın.
 • Özel alanlar, müşteriler, potansiyel müşteriler ve daha fazlası için ek bilgiler depolayabilir.
 • Paypal ve Stripe'den farklı para birimlerinde ödeme alın.
 • Tonlarca yapılandırılabilir seçenek.
 • Güçlü tema şekillendirme özelliği ile CRM'yi şirketinizin markasına göre şekillendirin.
 • Yönetici olmayan personel üyelerinin CRM içinde çalışması ve yüklemelerini ve dosyalarını düzenlemeleri için ayrılmış medya klasörü.
 • Personel izinlerine dayalı olarak her personel üyesi için harika görünümlü takvim.
 • Takipler, raporlar, notlar, dosyalar ve daha birçok özellik.

CRM'lerin müşterilere odaklanması gerekir ve Perfex CRM bunu, entegre bilet sistemi ve müşteri hatırlatıcıları aracılığıyla sorunları hızlı bir şekilde izlemenize ve çözmenize yardımcı olan güçlü bir destek sistemi ile yapar. Kendinize, bir veya daha fazla personele hatırlatıcı atayın ve tek tıkla hatırlatıcılar e-posta ve uygulama içi bildirim sistemine gönderilebilir. Bu özellikler ve daha fazlası, müşteri memnuniyetini bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Perfex CRM, birçok uygulamaya uyacak şekilde tasarlanmış birçok özelliğe sahiptir. Aşağıdaki özellikler hakkında daha fazlasını okuyun ve Perfex CRM'nin başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için demoyu deneyin.

Tercüme katkıda bulunmak istiyorsanız lütfen bize info@perfexcrm.com adresinden gönderin.

Perfex CRM satın almayı mı düşünüyorsunuz?

Önemli notlar ve düşünceler için lütfen destek sekmemize bakın

müşteriler

Müşterilerinizi ve kişilerini kolayca yönetin, müşterileriniz için birden fazla kişi oluşturun ve uygun izinleri ayarlayın. Müşteriler alanı, yönetici alanından tamamen ayrılmıştır. Müşterilerin, şirketinizin tüm finansal verilerinin net bir şekilde sunulduğu kendi müşteri portalları vardır.

faturalar

Perfex, faturalarınızı, öğelerinizi takip etmenize ve raporlar oluşturmanıza olanak tanır. Yeni para birimleri ekleyin, daha önce ayarlanmış müşteri para birimi tarafından birden fazla para biriminin kullanılmasına izin verilir. Öğeye göre farklı vergi ile fatura.

Yinelenen Faturalar

Yinelenen fatura için belirtilen süreye göre, parmağınızı bile kıpırdatmadan otomatik olarak yeniden oluşturulacak yinelenen faturalar oluşturun. Dönem süresi günler, haftalar, aylar veya yıllar olabilir.

Yinelenen Giderler

Yinelenen giderler yaratmak. Yinelenen bir gider ayarlayın ve gider, belirtilen süreden sonra otomatik olarak yeniden oluşturulur. Dönem süresi günler, haftalar, aylar veya yıllar olabilir

tahminler

Bir dakika içinde tahmin oluşturun, müşterilerinize gönderin ve kabul etmesini bekleyin, sonraki işlemleriniz için daha iyi organizasyon için notlar ekleyin, hatırlatıcılar oluşturun. Müşteri kabul ettikten sonra tahmini otomatik olarak faturaya dönüştürme yeteneği.

teklifler

Potansiyel müşteriler veya müşteriler için iyi görünen teklifler oluşturun ve satışları artırın. Teklif kabul edildiğinde/reddedildiğinde bildirim alın ve teklifi kabul ettikten sonra müşterinize otomatik olarak teşekkür e-postası gönderin. X günden önce teklif gecikme bildirimi kullanılabilir.

Çevrimiçi Ödemeler

Paypal, Stripe, Mollie, Authorize.net, 2Checkout, PayU Money ve Braintree'den ödeme alın, çoğu ülkede kullanılabilen ödeme ağ geçitlerini hayata geçirdik.

Projeler

Projeleri yönetin ve her bir personel üyesi için projede harcanan zamanı takip edin. Proje giderlerini ve faturaları kaydedin ve müşterilerinizi daha hızlı faturalandırın. Her proje ve personel için Profesyonel Gantt Şeması dahildir.

kilometre taşları

Projeler için kilometre taşları oluşturun ve kilometre taşına göre harcanan zamanı izleyin. Kilometre taşları arasında görevleri Sürükle ve Bırak yeteneği.

müşteri adayları

Potansiyel müşteriler veya potansiyel müşteriler, herhangi bir şirketin gerçekten önemli bir parçasıdır. Her şirket her gün yeni potansiyel müşteriler elde etmeye çalışıyor. Çok sık, bazı potansiyel müşterilerin şirketinizin hizmet ettiği belirli bir hizmeti araması ve istemesi ve sonra bazen bu unutulması. Perfex CRM ile potansiyel müşterilerinizi asla unutmayacaksınız ve hepsini tek bir yerden yönetebileceksiniz. Müşteri adaylarını tek bir yerden takip edin ve ilerlemelerini kolayca takip edin. Müşteri adaylarını e-postadan otomatik olarak içe aktarma, not ekleme, teklif oluşturma yeteneği. Potansiyel müşterilerinizi aşamalar halinde düzenleyin ve sürükle ve bırak ile aşamaları kolayca değiştirin. Müşteri adaylarını e-postalardan ve web'den potansiyel müşteri formlarına otomatik olarak içe aktarma, potansiyel müşterileri .CSV dosyasından içe aktarma özelliği dahildir.

Web'den Müşteri Adayına Formlar

Formları yönlendirmek için sınırsız web oluşturun ve açılış sayfanıza veya web sitenize enjekte edin. Bu özellik, müşteri adaylarını formdan Perfex CRM'ye aktarmanıza olanak tanır. Potansiyel müşteri bilgilerini toplamak için web'i yönlendirme formları kullanın, doğrudan web sitenizden teklif talep etmelerine izin verin.

Sözleşmeler

Müşterilerinize göre yeni sözleşmeler ekleyebilirsiniz. Sözleşme eklemek çok basittir, başlangıç ​​ve bitiş tarihini ayarlayabilir ve tüm şirket sözleşmelerinizi tek bir yerden net bir şekilde görebilirsiniz. Artık masanızın belgelerinde arama yapmanız gerekmeyecek. PDF sözleşmeleri oluşturun ve Perfex CRM'den müşterilerinize gönderin. Sözleşme vadesi geçmiş hatırlatıcılar mevcut.

Biletler

Otomatik yanıt, özel bilet personeli notları, bilet atamaları, ekler, önceden tanımlanmış bilet yanıtları, bilgi bankası ekleme bağlantısı, bilet öncelikleri, bilet durumları ile harika destek bileti sistemi. Biletleri E-posta Yönlendirici/IMAP yöntemiyle otomatik içe aktarma özelliği dahildir. Müşterinizin, müşteri portalına erişmeden e-posta yoluyla yanıt vermesine ve yeni biletler oluşturmasına izin verin.

Bölümler

Personelinizi belirli departmanlara atayın ve departman e-postasıyla biletleri otomatik olarak içe aktarın.

Özel Alanlar

Özel alanlar, müşteriler, müşteri adayları, biletler, faturalar, şirketler, tahminler ve daha fazlası için ek bilgiler depolayabilir.

Personel Hatırlatıcıları

E-postayla ve yerleşik olarak bildirimde bulunma yeteneği olan personel için personel hatırlatıcıları ayarlayın. Önemli özellikler için hatırlatıcılar mevcuttur.

Kodlama olmadan Tema Stili

Güçlü tema şekillendirme özelliği ile CRM'yi şirketinizin markasına göre şekillendirin. İhtiyaçlarınıza en uygun şekilde custom.css oluşturun ve kendi stillerinizi ekleyin.

Olaylar

Özel veya genel etkinlikler oluşturun. Bir etkinlik yerleşik olarak geldiğinde bildirim ve e-posta alın.

Yönetici menüsünü kolayca yeniden düzenleyin

Yönetici ana menüsünü ve kurulum menüsünü birkaç saniye içinde yeniden düzenleyebilirsiniz, yalnızca yönetici alanınızda oturum açmanız yeterlidir. Kodlama gerekmez. İhtiyaçlarınıza uygun simgeler ekleyin/kaldırın.

E-posta Şablonları

Metin düzenleyiciden önceden tanımlanmış e-posta şablonlarını ayarlayın. Mevcut alanları birleştirme ve çoklu dil seçenekleri mevcuttur.

Personel Rolleri ve İzinleri

Personele yapabilecekleri ve yapamayacakları belirli izinler verebilirsiniz. Her personel için rol izinleri geçersiz kılınabilir.

Hedef Takibi

Hedefleri belirleyin ve başarıları izleyin. Satış hedeflerini aklınızda tutmak için Hedef İzleme özelliğini kullanın.

Kişisel Yapılacaklar

Her personel üyesinin kendi kişisel yapılacaklar panosu olabilir, bu da personelinizin işlerini kolayca organize etmesine olanak tanır.

Personel

Tüm personelinizi tek bir yerden yönetin.

Şirket Haber Kaynağı

Harika şirket etkinliklerini paylaşın, belgeleri yükleyin, çalışanların kolay iletişimini sağlayın.

Personel Görevleri

Birden fazla çalışana görev atayın, görev takipçileri ekleyin, görev yorumlarına izin verilir, görev ekleri. Görevleri birçok Perfex CRM özelliğine bağlayın ve düzenli kalın.

Yinelenen Görevler

Belirli bir süre için otomatik olarak oluşturulacak görevler oluşturun.

anketler

Tek tıklamayla anketler oluşturun. Personele, müşteri adaylarına, müşterilere veya manuel olarak oluşturulmuş posta listelerine gönderin. Yerleşik Anketler aracılığıyla müşteriyi elde tutma oranını artırın.

Raporlar

Raporlar
Satış
Gider raporu
Müşteriye göre raporlar
Özel tarih seçici
Potansiyel Müşteri Dönüşümleri
Bilgi bankası makaleleri (Makalenizin müşteriler için yararlı olup olmadığını izleyin, oylara göre metni iyileştirin)

Bilgi tabanı

Metin düzenleyiciden bilgi bankası makaleleri ekleyin. “Bu makaleyi faydalı buldunuz mu?” müşteriler alanına dahil oy.

Medya kütüphanesi

Dosyaları medya kitaplığına yükleyin. Yönetici olmayan her personelin dosya yüklemek için kendi klasörü vardır.

Otomatik Yedekleme Veritabanı

Önemli verilerinizi kaybetmemek için her X günde bir otomatik yedekleme veritabanı kurun.

Hassas veriler şifrelenir

Perfex CRM, veritabanındaki tüm hassas verileri benzersiz şifreleme anahtarıyla şifreler. E-posta şifreleri, api anahtarları, api şifreleri vb. üzerinde yapılan şifreleme.

S erver Tarafı Veri Tabloları

Perfex CRM, büyük veritabanlarını mükemmel şekilde işlemek için sunucu tarafı veri tablolarını kullanıyor.

duyarlı

Perfex tamamen duyarlıdır. Verilerinize mobil veya tabletten kolayca erişebilirsiniz.

Google reCaptcha

Yönetici girişi, müşteri girişi ve müşteri kayıt alanı için Google reCaptcha kullanılabilir.

Eylem Kancaları

Çekirdek dosyaların düzenlenmesini önlemek için bazı önemli işlevler için eylem kancaları oluşturduk. İhtiyaçlarınıza göre başka bir eylem kancası eklememizi istiyorsanız bize bir e-posta gönderin.

Etkinlik Günlüğü

Tüm personel faaliyetlerini takip edin. Yeni öğeler ekleme, oluşturma, silme.

Esneklik

Perfex CRM gerçekten esnektir, Perfex CRM'yi şirket gereksinimlerinize uygun hale getirecek seçenekler ekledik. Yüzlerce seçenek, dil metninin üzerine yazma, daha ileri düzey kullanıcılar için istediğiniz stilleri değiştirmek için özel CSS dosyası, yükseltme ve hatta eylem kancaları gerçekleştirirken endişelenmenize gerek kalmadan VIEW/HTML dosyalarını düzenleyin.

Üçüncü Taraf Modülleri

 • Perfex CRM Çalışan Sohbeti
 • Randevu – Perfex CRM Randevuları
 • Perfex CRM Işık Teması
 • Perfex CRM Koyu Tema
 • Perfex CRM için Paystack Ödeme Ağ Geçidi
 • Sürükle ve Bırak Perfex CRM E-posta Oluşturucu
 • Perfex CRM için REST API
 • Perfex CRM için SendinBlue SMS bildirim Modülü
 • Tam modül koleksiyonunu kontrol etmek için buraya tıklayın

Gereksinimler

PHP >= 7.2.5 (>= 7.4 önerilir)
MySQL 5.1+
mod_rewrite Apache
MySQLi PHP Uzantısı
PDO PHP Uzantısı
cURL PHP Uzantısı
OpenSSL PHP Uzantısı
MBString PHP Uzantısı
iconv PHP Uzantısı
IMAP PHP Uzantısı – godaddy e-posta sağlayıcısı olarak önerilmez
GD PHP Uzantısı
Zip PHP Uzantısı
allow_url_fopen etkin
Gerekli uzantıları doğrudan sunucunuzda kontrol etmek için bu dosyayı indirin.

Demo Bilgileri
Yönetici:
http://www.perfexcrm.com/demo/admin/
E-posta: admin@test.com
Şifre: 123123

Personel 1:
http://www.perfexcrm.com/demo/admin/
E-posta: staff1@test.com
Şifre: 123123

Müşteri: http://www.perfexcrm.com/demo/
E-posta: client@test.com
Şifre: 123123

belgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.