Pasaport Boyutu Fotoğraf Oluşturucu – VISA veya Pasaport Fotoğraf Düzenleyici – Kimlik Pasaport VISA Fotoğraf Oluşturucu – Portre

Pasaport Boyutu Fotoğraf Oluşturucu – VISA veya Pasaport Fotoğraf Düzenleyici – Kimlik Pasaport VISA Fotoğraf Oluşturucu – Portre

Author: ElveeinfotechPrice: $26

İndirmek

uzun SS

uzun SS

Oran

Gmail

Skype

Facebook

Insta

Linkin

Envato

Pasaport Boyutu Fotoğraf Makinesi – VISA veya Pasaport Fotoğraf Editörü – Kimlik Pasaport VISA Fotoğraf Makinesi – Portre

Kimlik, ehliyet, pasaport ve diğer fotoğraf ihtiyaçları için dijital vesikalık fotoğraflar oluşturmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Fotoğrafınızı galeriden çekin veya Android cihazınızdan yenisine tıklayın. Fotoğrafı özelleştirmek için, kenarlık ve köşe stili eklemeden önce fotoğrafın havasını değiştirmek için çeşitli farklı filtrelerle 50'den fazla arka plan arasından seçim yapın. Doğrudan android telefonunuzdan veya tabletinizden vesikalık fotoğraflarınızı saniyeler içinde çekmek sadece birkaç dokunuş ötede. Bir kullanıcının vesikalık fotoğraflar için ihtiyaç duyduğu tüm özellikler ücretsiz uygulamada burada. Ayrıca, uygulamada otomatik ve manuel olmak üzere iki tür yeniden boyutlandırma seçeneği vardır. Fotoğrafı özelleştirmek için 12 fotoğraf baskı boyutu, 50'den fazla arka plan, birçok filtre seçeneği, kenarlık rengi vb. içerir. Dijital kopyaları çeşitli boyutlarda dışa aktarın ve değerli paranızın çoğunu kurtaran fotoğrafı yazdırın. Tüm yarattıklarınız, bir kullanıcının paylaşabileceği “Yapımım” cihazına kaydedilecektir.

Digital Passport Photo Maker Android Uygulaması, kendi vesikalık fotoğrafınızı oluşturmanın basit bir yoludur. Şimdi yükleyin ve istediğiniz gibi yeni bir vesikalık fotoğraf oluşturun.

Passport Photo Maker (ID Photo Maker Studio), ücretsiz vesikalık fotoğraf makinesi, düzenleyici ve fotoğraf baskı uygulamaları arasında en iyi vesikalık boyutu düzenleyici uygulamasıdır. Bu uygulama, standart pasaport, kimlik veya VISA fotoğraflarını 3×4, 4×4, 4×6, 5×7 veya A4 kağıttan oluşan tek bir sayfada birleştirerek paradan tasarruf etmenizi sağlar. Ardından, baskı hizmeti sağlayıcılarından baskı siparişi verebilirsiniz. Veya telefonunuzu yerel fotoğraf baskı hizmeti sağlayıcılarına götürüp bastırabilirsiniz.

Pasaport boyutunda fotoğraf makinesi, ABD, İspanya, Almanya, Fransa, Hindistan, İtalya, Kore ve Brezilya dahil olmak üzere dünyanın tüm ülkelerinin Kimlik, Pasaport, VISA ve Lisans için resmi fotoğraf boyutları oluşturma yeteneğine sahiptir. Uyumlu bir vesikalık fotoğraf oluşturmak için gereken tüm temel özellikler ücretsiz olarak mevcuttur.

Pasaport boyutunda fotoğraf düzenleyici, tüm standart baskı kağıt boyutlarını ücretsiz olarak içerir. Müşterilerimiz bu uygulama ile vesikalık fotoğrafları birleştirdikten sonra servisleri kullanarak 3×4, 4×4, 4×6 / 5×6 fotoğraf baskılarını sipariş ederek yüzlerce dolar tasarruf etti.

Pasaport boyutunda fotoğraf makinesi, uygulama içinde satın almak için Arka Plan kaldırma ve Mürekkep ve para tasarrufu gibi üstün özellikler içerir. Cihazınızda çalışmazsa satın alımlar iade edilir. Pasaport boyutunda fotoğraf düzenleyici, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Pasaport Fotoğraf makinesi vesikalık fotoğraf yapmak için çok kullanışlı ve kolay bir çözümdür. Birçok ülkeyi ve farklı boyutlarda vesikalık fotoğrafını destekler. Bu Pasaport Fotoğraf Kabini, hayatınızı kolaylaştıran çok kolay ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Passport Size Photo Maker, kimlik kartı, seçim kartı, pan kartı, vize fotoğrafı, okul kimlik kartı üreticisi, pul fotoğraf editörü, ofis kimlik kartı üreticisi, fotoğraf kartı stüdyosu için fotoğraf çekmek için kullanılabilecek bir pasaport mobil uygulamasıdır ve ayrıca şunları yapabilirsiniz: kendi özel fotoğraf tasarımlarınızı yaratın.

Passport Photo Maker Studio, Pasaport Fotoğrafları ve 111 Vize Standardı oluşturmak için 122'den fazla Ülkeyi destekler. Özel Boyutlu Pasaport Fotoğraf Tasarımları, kullanıcıların kendi kimlik fotoğrafı arka plan resmi vesikalık fotoğraflarını genişlik ve yükseklik çözünürlüklerine göre tasarlamalarına olanak tanır.

Resim arka plan rengini değiştirme, takım elbiseli vesikalık fotoğraf, Eğim Görüntü, Parlaklık, Kontrast, Doygunluk ve Pozlama gibi en iyi düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınızı profesyonel stüdyolar gibi yapın.

Passport Size Photo Maker, tüm fotoğrafçılık ipuçları ve işlevleriyle mükemmel bir vesikalık fotoğraf oluşturma uygulamasıdır. Fotoğraf arka planını kaldırabilir, resmin arka plan rengini değiştirebilir ve hem erkek hem de kadın takım elbiseli vesikalık fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Pasaport Fotoğrafı, VISA Fotoğrafı, Kimlik Fotoğrafları, Fotoğraf Kartı Stüdyosu en basit vesikalık fotoğraf düzenleyicisidir ve fotoğraf arka planını değiştirir. Passport Photo Booth, standart pasaportları tek bir A8, A7, A6, A5 veya A4 kağıt boyutunda birleştirerek paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Passport photo maker studio (veya) id photo maker ücretsiz çıktı almak için birden fazla kağıt boyutunu destekler. 1, 2, 4, 8, 20 gibi birden çok sayıda kopya almak için kullanılabilir.

Passport Photo id uygulaması, HP Yazıcılar, Walgreens Photo, CVS, Amazon Photo Print gibi sağlayıcılardan baskı siparişi vermenizi sağlar. Veya telefonunuzu yerel fotoğraf baskı hizmeti sağlayıcılarına götürüp bastırabilirsiniz.

Paradan tasarruf edin ve fotoğraflarınızı id photo lite, pasaport, vize, lisans ve çalışma belgeleri gibi resmi belgeler için hazırlayın. Bu kimlik fotoğrafı baskısı ile etkileyici vesikalık fotoğraf çekin ve ardından yerel fotoğraf kabininize veya fotoğraf stüdyolarınıza baskı siparişi verebilirsiniz.

Uygulama özelliklerinin ayrıntılı listesi aşağıdadır:- – 4X6, 5X7, 6X8, 8X10, 8X12 veya 12X18 gibi tüm standart baskı kağıdı boyutlarını içerir. – Çerçevenin Arka Plan Rengini 50'den fazla mevcut stilden Kırp ve Değiştir. – Galeriden resmi seçin veya kameradan bir fotoğraf çekin. – Fotoğrafları uygulama kullanıcısının istediği gibi Sola – Sağa, Yatay, Dikey Döndür. – O belirli vesikalık fotoğrafın önizlemesi. – Dahili fotoğraf baskısı JPG veya ZIP (en iyi sonuçlar) formatlarında paylaşabilir.

Biraz özgürlük sunan bir “pasaport düzenleyici” arıyorsanız, bu uygulama kesinlikle bir göz atmaya değer. Uygulamamızın içinde bir sürü düzenleme özelliğimiz var. Şimdi alın ve bu Dijital Pasaport Fotoğraf Makinesi Uygulaması için bir inceleme yazın. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.