Panthar – Ev Güvenlik Görevlisi Hizmeti HTML Şablonu

Panthar – Ev Güvenlik Görevlisi Hizmeti HTML Şablonu

Author: themebuzsPrice: $12

Panthar – Güvenlik Hizmeti HTML Şablonu

PANTHAR, temiz ve modern bir web sitesi oluşturmak için profesyonel güvenlik ajansı şablonu. Profesyonel bir dokunuşla güvenlik, koruma ve koruma hizmeti veren şirketler için web sitesi oluşturabilirsiniz. Bu güvenlik şablonu, web sitesinin tüm iç sayfaları için örnekler içerir. Açılış sayfasındaki özel bir atlıkarınca ile web siteniz kesinlikle çok etkileyici görünecek. Şablon sizin için en fazlasını yaptığı için fazla dekorasyon yapmanıza gerek yok.

PANTHAR koruma ve güvenlik ajansı şablonu, güvenlik hizmetleri, Neden Biz, video, başarılar ve ödüller, beceriler, referanslar ve blog gibi çeşitli bölümlere mükemmel bir şekilde ayrılmıştır. Size özel bir gezinme çubuğu ve büyük altbilgi oluşturulacaktır. Sonuç olarak, bu alabileceğiniz en iyi güvenlik ajansı şablonu.

Panthar - Ev Güvenlik Görevlisi Hizmeti HTML Şablonu - 1Panthar - Ev Güvenlik Görevlisi Hizmeti HTML Şablonu - 2Panthar - Ev Güvenlik Görevlisi Hizmeti HTML Şablonu - 3Panthar - Ev Güvenlik Görevlisi Hizmeti HTML Şablonu - 4

\

yazı tipleri

  • Oswald (metin)
  • Poppinler (metin)

Simgeler

  • Harika Yazı Tipi (Simgeler)
  • Simge (Simgeler)

Görüntüler

  • Pixabay(Görüntüler)
  • freepik(Resimler)

Not:

Tüm resimler yalnızca Demo Amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bunlar WordPress Teması'nın bir parçası değildir ve son satın alma dosyalarına dahil DEĞİLDİR.

Keyfini çıkarın ve WordPress temamı derecelendirmeyi unutmayın. Çok teşekkürler!!!

Destek

Herhangi bir sorunuz varsa veya özelleştirmeye ihtiyacınız varsa, lütfen e-posta veya profil sayfam aracılığıyla bana ulaşın. Yardım etmek için buradayım! E-posta – support@themeim.com

Günlüğü Değiştir

Sürüm 1.0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.