Ortak Şablon – React Native

Ortak Şablon – React Native

Author: harshakoshilaPrice: $49

\

Bu proje React Native'e dayanmaktadır. React Native (RN olarak da bilinir), iOS ve Android için yerel olarak oluşturulmuş mobil uygulamalar oluşturmanıza olanak tanıyan popüler bir JavaScript tabanlı mobil uygulama çerçevesidir. Çerçeve, aynı kod tabanını kullanarak çeşitli platformlar için bir uygulama oluşturmanıza olanak tanır.
Yaygın ve tekrar kullanılabilir birkaç ekran uyguladık. Ortak bileşenlerin yanı sıra eklendi. Bu proje herhangi bir arka uç işlevi içermez ve tek amacı, kendi başınıza başlamanız için size hemen hemen tüm Ön Uç bileşenlerini sağlamaktır.

\

Programlama bilgisi olmadan her şeyi kolayca özelleştirebilirsiniz. Bunun için lütfen ekteki dokümanı indirip Teknik Rehber olarak başvurunuz.

  • Teknik Doküman burada.
  • Android Uygulaması burada.
    • Kullanıcı kimlik bilgilerini test edin
      • kullanıcı adı – test@gmail.com
      • şifre – 123456

Not – Telefonunuzun ayarlar menüsüne ve ardından güvenlik ayarlarına gidin. Bilinmeyen Kaynaklardan Yükle seçeneğini etkinleştirin . Aksi takdirde Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcısına veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin ve sizi kurulum ekranına geri döndürmelidir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra İndirme klasörünüze geri dönün. Uygulama güvenli bir şekilde kurulmalıdır.

Aşağıda tüm ekranların kısa biçimi açıklanmaktadır.

Ortak Şablon - React Native - 1Ortak Şablon - React Native - 2

Sonraki Ortak şablon, Flutter Coming Soon'u temel alır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.