Ölü Zombi Salgını Çevrimdışı FPS Çekimi

Ölü Zombi Salgını Çevrimdışı FPS Çekimi

Author: Alfa_GamesPrice: $44

LÜTFEN SATIN ALMADAN ÖNCE DEMO OYNAYIN

https://drive.google.com/file/d/14-D8_ogi-c_yLewSrIMOVGtzy8GgJ-GP/view?usp=sharing

İnanılmaz benzersiz fps zombi çekimimize hoş geldiniz; Dead Monster Attack – Zombie Outbreak, 2021'in süper harika bir oyunudur. Zombi hayatta kalma savaşı başladı, zombi kıyametinin nihai kötülüğüne karşı savaşın. Nezakete, sevgiye ve arkadaşlara yer kalmadı. Ölümcül yükselen zombi kıyameti geldiğinde, kendi başınasın, sadece kendine ve silahına güvenebilirsin. Zombi orduları geldiğinde aklınızda bulundurun; çekim yapmaktan çekinmeyin. Onlar senin en büyük düşmanların. Bu ölümcül zombiler sizi öldürür veya ısırır; Eğer orada korkarsan.

Zombi virüsü tüm şehre yayılmış durumda; sığınacak yer kalmadı. Kanınızdaki hayatta kalma benzersizliği nedeniyle tek hayatta kalan sizsiniz.

Canavarların bu zombi hayatta kalma oyununda, şehrinizi yayılmadan kurtarmak için onlara saldırırsınız. Dead Monster Attack, çok heyecan verici ve aksiyon dolu bir birinci şahıs zombi atış oyunudur. Ateş etme ve öldürme oyunlarını seviyorsanız, zombilere karşı savaş oyunumuzun tadını çıkaracaksınız.

Bir zombi katili olarak mükemmel bir nişancı olacaksınız. Bu oyunu oynamak için uzman bir nişancı olmanıza gerek yok. Zombileri vurup öldürmeye başladığınızda uzman olacaksınız. Heyecan verici sesler sizi şu anda olduğunuzdan daha çılgına çevirir.

Birincil, zombi hayatta kalma ve sonsuz bonus görevi olmak üzere üç farklı oyun modunun keyfini çıkarın. Ödüller almak için oyun görevlerini tamamlamaya devam edin. Ardından bu ödülü silahlar, el bombaları ve sağlık kitleri gibi şeyler satın almak için kullanın.

Şimdi İndirin! Tüm düşmanlarınızı yenin, tüm başarıların kilidini açın ve mevcut tüm silahları alın!

ÖZELLİKLER: ✓Ayrıntılı 3D gerçekçi şehir ortamı ✓Muhteşem yüksek kaliteli grafikler ✓İnanılmaz film müziği ve efektler ✓Birden fazla zorlu görev ✓Pürüzsüz, Kolay ve Sezgisel Kontroller ✓İlginç ve eklemeli oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.