Noobz – E-spor Elementor Şablon Kiti

Noobz – E-spor Elementor Şablon Kiti

Author: kreativspacePrice: $19

Noobz – Esports Web Sitesi Şablonu , e-spor, oyun web sitesi, oyun yarışması, espor takımı, çevrimiçi oyun, oyun şampiyonası ve herhangi bir iş web sitesi için Modern ve Profesyonel Elementor Pro Şablon Kitidir. Temiz, modern ve sade bir tasarımdır. Bu bir WordPress teması değil. Şablon Kitleri, Elementor sayfa oluşturucu için sayfa içeriği içerir. Bu kit, ücretsiz Hello Elementor temasıyla kullanım için optimize edilmiştir ancak Elementor'u destekleyen çoğu temayla kullanılabilir.

Özellikler

 • 10 Sayfa Şablonu
 • Elementor Pro sürümü
 • Kodlama bilgisi gerekmez
 • Modern dizayn
 • Özelleştirmesi Kolay
 • Pürüzsüz Animasyon
 • Tam Duyarlı

Dahil edilen Şablonlar

 1. Ev
 2. Hakkında
 3. Kadrolar
 4. Takvim
 5. Ortaklar
 6. oyuncu
 7. Üyelik
 8. Tek Gönderi
 9. Blog
 10. İletişim

Kitle birlikte yüklenen gerekli eklentiler

 • Elementor için Yapışkan Başlık Efektleri
 • ElementsKit Lite
 • Elementor için Premium Eklentiler

Bazı şablonlar ve özellikler için Elementor Pro yükseltmesi gereklidir (dahil değildir)

Şablon Kitleri Nasıl Kullanılır:

 1. WordPress'te Eklentiler > Yeni Ekle'den “Envato Elements” eklentisini kurun ve etkinleştirin
 2. Kit dosyanızı indirin ve sıkıştırmayı açmayın
 3. Elements > Kurulu Kitler'e gidin ve Şablon Kiti Yükle düğmesini tıklayın. Ayrıca Elements aboneliğinizi bağlamak için Hesabı Bağla'yı tıklatarak ve ardından Elements > Şablon Kitleri altında içe aktararak da otomatik olarak içe aktarabilirsiniz.
 4. En üstteki turuncu başlığı kontrol edin ve kitin kullandığı eklentileri yüklemek için Kurulum Gereksinimleri'ne tıklayın.
 5. Önce Global Kit Stillerinde içe aktar'ı tıklayın
 6. Her seferinde bir şablonda İçe Aktar'a tıklayın. Bunlar, Elementor'da Şablonlar > Kayıtlı Şablonlar altında saklanır.
 7. Sayfalara gidin ve yeni bir sayfa oluşturun ve Elementor ile Düzenle'ye tıklayın
 8. Sayfa ayarlarını görüntülemek için oluşturucunun sol alt kısmındaki dişli simgesine tıklayın ve Elementor Tam Genişlik'i seçin ve sayfa başlığını gizleyin
 9. Şablonlarım sekmesine erişmek için gri klasör simgesine tıklayın ve ardından özelleştirmek istediğiniz sayfayı içe aktarın.

Elementor Pro'nuz varsa, üstbilgiler ve altbilgiler Tema Oluşturucu altında özelleştirilebilir.

Ayrıntılı Kılavuz: https://1.envato.market/mgakYa?u=https%3A%2F%2Fhelp.market.envato.com%2Fhc%2Fen-us%2Farticles%2F900000842846-How-to-use-the-Envato-Elements-WordPress-Plugin-v2-0

Daha fazla destek için WordPress menüsünde Elementor > Yardım Alın'a gidin.

Görüntü Kaynakları Bu Şablon Kiti, Envato Elements'in demo görüntülerini kullanır. Bu görselleri web sitenizde kullanmak için Envato Elements'ten lisanslamanız gerekecek veya kendi görsellerinizle değiştirebilirsiniz.

https://elements.envato.com/image-S2THKFL https://elements.envato.com/image-NP48JLV https://elements.envato.com/image-GGLKVS8 https://elements.envato.com/image -UYEYC7N https://elements.envato.com/image-8M3CZXJ https://elements.envato.com/image-45H7A4L https://elements.envato.com/image-2EMACZ6 https://elements.envato.com /image-BX5WJMP https://elements.envato.com/image-52G3BWD https://elements.envato.com/image-CYE232Y https://elements.envato.com/image-6WP8SVS https://elements.envato .com/image-UNSSYMR https://elements.envato.com/image-TM22YS2 https://elements.envato.com/image-2V6FN3Z https://elements.envato.com/trophy-mascot-logo-template- 976ZTHZ https://elements.envato.com/trophy-esport-logo-template-UHSYJM5 https://elements.envato.com/dragon-logo-3ZCKX6D https://elements.envato.com/wizard-logo-5FKLTH6 https://elements.envato.com/eagle-logo-QM7VLBT https://elements.envato.com/viking-logo-F8UWCYZ https://elements.envato.com/fox-logo-DUMMADE https://elements .envato.com/image-NV34VZX https: //elements.envato.com/image-UNGJH7J https://elements.envato.com/image-PF5PEXA https://elements.envato.com/image-MGUBJQA https://elements.envato.com/image-72BVYXN https://elements.envato.com/image-JCVT6PQ https://elements.envato.com/image-ZD49HQP https://elements.envato.com/image-BEL8FEE https://elements.envato.com/image -E7S4E59 https://elements.envato.com/image-WGYD3JN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.