NEX-Forms – Ultimate WordPress Form Oluşturucu

NEX-Forms – Ultimate WordPress Form Oluşturucu
 Buy Now
  

Author: BasixPrice: $39

NEX-Forms, basitten karmaşığa formlar oluşturmak için en iyi WordPress Form Oluşturucu eklentisidir. Tonlarca eklenti ve özellik ile NEX-Forms, eksiksiz bir çevrimiçi form ve form oluşturma çözümüdür.

En çok yönlü WordPress Form Oluşturucu Eklentisi

Piyasadaki En İyi WordPress Form Oluşturucu Eklentisi ile herhangi bir form türü oluşturun.

 • İletişim Formu Oluşturucu
 • Etkileşimli Form Oluşturucu
 • Maliyet Tahmini Formu Oluşturucu
 • PayPal Form Oluşturucu
 • Sınav Formu Oluşturucu
 • Rezervasyon Formu Oluşturucu
 • Başvuru Formu Oluşturucu
 • Hızlı Soru Formu Oluşturucu
 • Anket Formu Oluşturucu
 • Sözleşme Formu Oluşturucu
 • Yapışkan Form Oluşturucu
 • Pop-up Form Oluşturucu
 • Geri Bildirim Formu Oluşturucu
 • Çok Adımlı Form Oluşturucu
 • Sipariş Formu Oluşturucu
 • Ödeme Formu Oluşturucu

Genel Özelliklerin Listesi

Form Analizi – Size form görünümleri, form gönderimleri ve hatta form etkileşimleri istatistiklerini veren analizler! Çizgi, çubuk, pasta, kutup ve radar çizelgeleri ile tamamlayın. NEX-Forms ayrıca size GeoLocation istatistikleri sağlar! Artık form gönderimlerinizin nereden geldiğini görebilirsiniz!

Maliyet Tahminleri / Math Logic – Kullanıcı seçimlerine dayalı olarak maliyet hesaplamaları yapmak için Math Logic'i kullanın. Herhangi bir sayıda alanda herhangi bir özel formül kullanın!

Tam Duyarlı – NEX-Forms, telefonlardan tabletlere ve masaüstü bilgisayarlara kadar herhangi bir cihaza kolay ve verimli bir şekilde ölçeklenir.

Etkileşimli Formlar – Formlardaki kullanıcı girdilerini bir konuşma biçiminde görüntüleyerek kullanıcılarınızla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurun.

Koşullu Mantık – NEX-Forms, kullanıcılarınızın girdisine dayalı olarak form öğelerini göstermek ve gizlemek için gelişmiş koşullu mantık içerir. Birden çok koşul ve birden çok eylemle sınırsız kural ekleyin. Örneğin, herhangi bir sayıda eylemi çalıştırmadan önce 3 koşulun doğru olması koşuluna sahip bir kural ekleyin.

50'den Fazla Form Öğesi – Mükemmel piksel hassasiyetiyle 50'den fazla Bootstrap stili alandan yararlanın! Özel alanlardan yükleyicilere ve en yaygın form alanlarınıza.

Çok Adımlı Formlar ve Çevrimiçi Testler – Kullanıcılarınızın kolaylıkla tamamlaması için büyük formları yönetilebilir adımlara bölün. Çevrimiçi anketler oluşturmak için çoklu adımları, matematik mantığını ve koşullu mantığı birleştirin.

Açılır Pencere Formları – Çıkış Niyeti, Sayfadaki Süre, Kaydırma Konumu veya Düğmeler veya Bağlantılardan Açılır Pencere Formlarını Tetikleyin! Bu nedenle, bir kullanıcı sayfadan ayrılmaya çalıştığında ve/veya sayfada x kadar zaman harcadığında ve/veya kullanıcı sayfanın üst kısmından belirli bir konuma kaydırdığında, form açılır!

Gönderim Raporları ve Dışa Aktarmalar – Kendi kriterlerinize göre form gönderimlerinizden raporlar oluşturun. Raporlarınız ayrıca CSV ve/veya PDF olarak dışa aktarılabilir!

Modern Tasarım – Modern trendler ve teknikler göz önünde bulundurularak tasarlanan NEX-Forms, müşterilerinizle yepyeni ve heyecan verici bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.

Sürükle ve Bırak – Basit sürükle ve bırak ile form öğeleri ekleyin ve sıralayın. Solitare oynayabilirseniz, tek bir kod satırı olmadan çarpıcı web formları oluşturabilirsiniz!

Tam Izgara Sistemi – Türünün tek örneği sürüklenebilir ızgara sistemiyle herhangi bir form düzeni oluşturun! Sınırsız ızgara yerleştirme içerir!

Form Animasyonları – 70'den fazla süper akıcı animasyonla kullanıcılarınızın dikkatini çekin.

660+ Simgeler – Form alanlarına eklenebilecek 660+ simgeden yararlanın. Font Awesome simgeleri vektörlerdir; bu, yüksek çözünürlüklü ekranlarda muhteşem oldukları anlamına gelir.

1200+ Google Yazı Tipi – Formlarınızda kullanmak üzere Google Yazı Tipi Dizini'nden kolayca yazı tipleri eklemenizi sağlar. 1200'den fazla yazı tipi NEX Formlarında kullanıma sunulmuştur.

Dahili Anti-Spam Koruması – NEX-formları dahili Anti-spam ile asla istenmeyen bir e-posta almayacaksınız. Kullanıcılarınızın aslında insan olduğunu kanıtlamak için captcha'ya gerek yok!

E-posta Otomatik Yanıtlayıcı – Tüm form verilerinizi tamamen özelleştirilebilir e-postalarda alın. Birden fazla alıcıya yönetici e-postaları gönderin ve/veya son kullanıcılara onay e-postaları gönderin!

Gönderi Depolama ve Dışa Aktarma – Tüm form gönderimleri veritabanınızda saklanır ve yönetici panelinden görüntülenebilir. Girişler ayrıca Excel'e aktarılabilir!

Form Alma ve Verme – Formu tek bir tıklamayla dışa aktarın. Tüm form ayarlarını içerir ve herhangi bir NEX-forms kurulumuna aktarılabilir.

Anket Alanları – Başparmak derecelendirmesi, yıldız derecelendirmesi ve gülen yüz derecelendirmesi alanları ile güzel anketler oluşturun!

Önceden Doldurulmuş Alanlar – Varsayılan alan değerlerini ayarlayın! Diğer formlardan otomatik doldurma alanları! URL parametrelerinden otomatik doldurma alanları!

Yapışkan Formlar – Sitenizin herhangi bir tarafına yapışkan kürek/kaydırmalı formlar ekleyin!

Aynı Sayfa Formları – Herhangi bir çakışma olmadan tek bir sayfada istediğiniz kadar forma sahip olabilirsiniz!

AJAX Powered – Formları sayfa yenilemeden gönderin!

Kenar Çubuğu Widget'ı – WordPress Widget'ları ile kenar çubuklarınıza formlar ekleyin.

Dosya Yükleyici Alanları – Dosyaları e-posta ekleri olarak alın. Ayrıca arka uçtan görüntülenebilir ve indirilebilir. Dosya türü doğrulamasını ve canlı görüntü önizlemesini içerir.

Gizli Alanlar – Form gönderimlerinden ekstra yönetici bilgileri için formlarınıza dinamik ve/veya statik gizli alanlar ekleyin.

Başparmak Seçim Alanları – Ürünlerinizi tekli ve çoklu seçim alanlarında sergileyin.

Stil Oluşturma Araç Çubuğu – Photoshop, Fireworks, MS Paint vb. popüler araçlara benzer, türünün tek örneği stil araç çubuğumuzu kullanarak formlarınızı kolaylıkla şekillendirin.

Görev çubuğu – Aynı anda birden çok form üzerinde çalışın. Görev çubuğundan görev pencereleri arasında kolayca geçiş yapın. Gerçek bir zaman tasarrufu!

Kişisel Tercihler – Tüm yeni formlar için varsayılan olarak kullanılacak kişisel tercihleri ​​ayarlayarak zaman kazanın!

Form Doğrulama – Gerekli alanları yapın ve alanlarınızı şu şekilde doğrulayın: Herhangi Bir Biçim, E-posta, Telefon Numarası, URL, Yalnızca Numaralar veya Metin ly.

Min/Maks Karakter Sınırlama – İzin verilen maksimum/minimum karakterleri ayarlayarak çok satırlı metin alanlarındaki ve tek satırlı metin alanlarındaki karakterleri sınırlayın. Toplam karakter sayısı göstergesini içerir.

Klavye Kısayolları – Yerleşik klavye kısayollarını kullanarak zaman kazanın. Örneğin, CTRL+ALT+S tuşlarına basarak bir formu kaydedin.

Canlı Form Önizleyici – Formunuzu oluşturmakla meşgulken istediğiniz zaman gerçek zamanlı olarak önizleyin!

Yinelenen Formlar – Tek bir tıklamayla mevcut formları çoğaltın! Yinelenen formlar, orijinal formun tüm ayarlarını içerir!

Form Şablonları – Tekrar tekrar kullanılmak üzere kendi özel form şablonlarınızı oluşturun!

Sınırsız Formlar – Web sitenizde sahip olabileceğiniz formların sınırı yoktur.

Kişiselleştirilmiş Yönetici Paneli – Kendi kişiselleştirilmiş NEX-Forms yönetici paneli düzenlerinizi oluşturun ve kaydedin!

Tonlarca Alan Ayarı – Çok çeşitli kullanımı kolay ayarlarla form alanlarınızı özelleştirin!

Alan Çoğaltma – Alanları, ızgaraları, panelleri ve herhangi bir form öğesini kopyalayın, böylece çifte iş yapmak zorunda kalmazsınız!

Gömme Seçenekleri – Formları gönderiye, sayfalara, kenar çubuklarına ve/veya tema şablonu dosyalarına Göm/Kullan! Kısa kodlar oluşturmak için NEX-Forms sayfası/yazı düzenleyici düğmesini kullanın.

Gönderimden Sonra Yönlendir – Bir form gönderildikten sonra kullanıcılarınızı belirli bir URL'ye yönlendirebilirsiniz. Örneğin, kendi özel “Teşekkürler” sayfanıza vb.

Verileri Özel URL'ye Gönder – Gönderilen form verilerini GET veya POST yöntemini kullanarak özel bir URL'ye gönderin. Alternatif bir veritabanına veri göndermek için mükemmel!

AJAX Destekli Yönetici Paneli – NEX-Forms yönetici paneli, sayfa yenileme olmadan size gerçek bir masaüstü uygulaması hissi verecektir. Her şey tek bir çok yönlü yönetici aracında yapılır ve bulunur!

WP Color Scheme Adapt – NEX-Forms yönetici paneli, seçtiğiniz WordPress renk şemasının renklerine uyum sağlar!

Küresel Yapılandırma – Örneğin, NEX-Forms pencere öğesini devre dışı bırakabilirsiniz, böylece WP pencere öğeleri sayfanızda görünmez…

Çoklu E-posta Yöntemleri – Güvenli SMTP'den normal WordPress Posta'ya kadar kendi posta teslim yöntemlerinizi seçin!

Zero Conflict Admin Panel – Javascript ve stil sayfaları içeren 3. Parti eklentiler ve temalar, NEX-Forms yönetici panelini etkilemez! NEX-Formları diğer eklentileri veya temaları etkilemeyecektir.

ALICI YORUMLARI

Bu şüphesiz şimdiye kadar kullandığım en iyi wordpress form oluşturucu. Kelimenin tam anlamıyla birkaç saniye içinde harika görünen bir form oluşturabilirsiniz. – Eugene1984

Bu muhtemelen şimdiye kadarki en iyi WP form oluşturucu eklentisi olabilir – cfu3i29

Bu, WordPress için mevcut olan en iyi wordpress form oluşturucu olmalıdır – pbcunningham

Bu harika bir eklenti! Bunu %100 tavsiye ederim! Envato'daki en iyi wordpress form oluşturucu……aferin!!! – verorep

Vay canına, bu harika bir wordpress form oluşturucu, hiç bu kadar kolay olmamıştı – yaprak rengi

Ne harika bir eklenti. Yalnızca son derece işlevsel, sezgisel ve zengin özelliklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda estetik açıdan da çok hoş formlar üretir. Destek birinci sınıf. Bu eklentiyi herkese şiddetle tavsiye ederim. – lgrybinas

Vay! İnanılmaz eklenti – WPWiseOwl

Son 2 yılda birden fazla eklenti denedim, ancak bu en benzersiz tasarıma, hisse sahip ve alanları sürükleyip bırakabilir ve hepsini en kolay şekilde düzenleyebilirsiniz! LŞef

Basix ekibinden harika destek ve tavsiye! Kapsamlı dokümantasyon ve kolay uygulama, birlikte çalışmak bir zevk +graf

Ürün, giriş alanı simgeleri ve görsel düzenleyiciden yararlanmak için satın alınmıştır. Basix, ürünün kurulu WordPress temasıyla uyumlu olduğundan emin olmak için MÜKEMMEL satın alma sonrası destek sağladı – teşekkür ederim! – michelbayard

En iyi mükemmel destek ve en iyi eklenti formu mevcut – fortunatod

NEX-Forms, uzun zamandır özlemini çektiğim gerçekten harika bir eklenti! – ympark2000

Harika kullanılabilirlik, Tasarım ve Destek! – HİTMİLK

Pek çok form oluşturucu denedim ve o kadar mutlu oldum ki buna rastladım. Dürüst olmak gerekirse, bununla ilgili bir sorunum vardı ama bir destek bileti açmanın çabucak çözülmediği bir şey değildi. Bu benim kitabımda uzun bir yol kat ediyor. Ücretli bir eklenti sunuyorsanız, bunun için iyi bir destek sunmalısınız ve bu adamlar bunu yapıyor. Harcadığım her dolara değdi. – bilim adamları

Hızlı yanıtı gerçekten takdir ediyorum! Bu eklentinin özellikleri muhteşem! Kesinlikle buna değer!!!! – natestephan

Harika iş ve sorularıma harika cevaplar. Teşekkürler – BradDaca

Bu ciddi anlamda iyi görünüyor. Aferin. – CodeCanyon İncelemesi

Destek

Çevrimiçi biletleme sistemimizden sağlanan desteği sunuyoruz: Buraya tıklayın ve ihtiyacınız olan yardımı alın

Takip et

Günlüğü değiştir

NEX Formları v7.9.4

 DÜZELTİLDİ: Alanları düzenlerken renk ayarı geri çağırma DÜZELTİLDİ: Ara alan alanını yeniden boyutlandırma

NEX Formları v7.9.3

 DÜZELTİLDİ: Gönderim raporlamasında UTF-8 sorunları DÜZELTİLDİ: PHP 8, AJAX kullanılarak yapılan sınıf işlev çağrılarıyla ilgili sorunlar

NEX Formları v7.9.1

 DÜZELTİLDİ: PHP 8 uyumluluk sorunları DÜZELTİLDİ: WP5.8 Yönetici ve Kullanıcı E-postası, PDF Gövdesi ve Editörleri Gönderme Formunda Medya Ekle düğmesi sorunu

NEX Formları v7.8.8

 GELİŞTİRİLDİ: tüm JS kitaplıkları güncellendi GELİŞTİRİLDİ: daha da hızlı performans için tüm JS'leri optimize etti GELİŞTİRİLDİ: PDF ve CSV dışa aktarmalarına ekstra güvenlik önlemleri eklendi

NEX Formları v7.8.7

 DÜZELTİLDİ: jQuery'de .size() sorunu DÜZELTİLDİ: Küçük düzeltmeler ve iyileştirmeler

NEX Formları v7.8.6

 DÜZELTME: TinyMCE düzenleyicide WP 5.7 etiket ekleme düğmesi DÜZELTME: Veri ve zaman seçici varsayılan veri etiketlerini kullanırken ayarlanan saat dilimi DÜZELTME: Dosya yükleme alan etiketleri - artık yüklenen görüntüleri örneğin PDF'lerde ve e-postalarda kullanmak için yükleme alanı yolları mevcuttur Geliştirilmiş: Arka uç ve ön uç için çeşitli stil düzenlemeleri

NEX Formları v7.8.5

 YENİ: Yeni koşullu kontroller eklendi: "İçeriyorsa" alanı ve "İçermiyor"sa alanı 

NEX Formları v7.8.4

 GELİŞTİRİLDİ: Formlarda 3. taraf CSS müdahalesini önlemek için önlemler eklendi

NEX Formları v7.8.3

 DÜZELTİLDİ: Tanımsız değişken PHP uyarısı

NEX Formları v7.8.2

 DÜZELTİLDİ: TinyMCE düzenleyicide WP 5.6'da alan veri etiketi düğmesi.

NEX Formları v7.8.1

 YENİ: Zamanlayıcı - çoklu adımlar için bir zamanlayıcı ekleyin. Tüm bir form için bir zamanlayıcıya sahip olabilir veya bireysel adımlar için zaman sınırları belirleyebilirsiniz. Tonlarca ayar mevcut! YENİ: Adımlar için geçiş ayarları. Artık ileri veya geri adım attığınızda adımların geçişini/animasyonunu seçebilirsiniz. YENİ: Breadcrumb'da görüntülenecek adımlarınız için bir Simge ve açıklama ekleyin. YENİ: Tüm içerik kırıntıları yeniden geliştirildi. Tüm yeni stil seçenekleriyle yeni geliştirilmiş içerik haritalarını görün. YENİ: Geri Al - artık form düzenleyicide yaptığınız son işlemi geri alabilirsiniz. YENİ: Yinele - artık son geri alma işleminizi form düzenleyicide yeniden yapabilirsiniz. YENİ: Sürükleme Kutusu Seçimi - Artık toplu olarak seçmek için alan(lar)ın üzerine bir kutuyu sürükleyebilir/çizebilirsiniz - sürükleyip bırakın, kopyalayın, kesin, silin, düzenleyin ve stil verin! Parti seçiminden alan(lar) eklemek veya çıkarmak için çizim yaparken CTRL'yi basılı tutun. Özünde, artık masaüstünüzde yapabileceklerinizi form düzenleyicide yapabilirsiniz. YENİ: Toplu Alan Düzenleme (sürükle ve bırak, kopyala, kes, sil, düzenle ve alanları aynı anda biçimlendir) YENİ: Toplu grup Düzenleme (sürükle ve bırak, kopyala, kes, sil, düzenle ve aynı türdeki alanların tümünü aynı anda biçimlendir, örneğin tüm Radyo Düğmelerini aynı anda biçimlendirmek istiyorsan) YENİ: Alanlar ve kaplar üzerinde bağlam menüleri (farenin sağ tuşu). Örneğin, hızlı düzenleme seçenekleri için alanlara sağ tıklayın. YENİ: Klavye kısayolları - CTRL+S = Kaydet, CTRL+Z = Son eylemi geri al, CTRL+SHIFT+Z, Son geri almayı yinele, CTRL+A = Formdaki tüm alanları seç, CTRL+SHIFT+A = İçindeki tüm alanların seçimini kaldır form, Esc = Formdaki tüm alanların seçimini kaldırın ve tüm açık düzenleme panellerini ve önizlemeyi kapatın, Enter = Alan Seçimini Düzenle, CTRL+C = Alan Seçimini Kopyala, CTRL+X = Alan Seçimini Kes, CTRL+V = Kopyalanan/kesilen yapıştır geçerli fareyle üzerine gelinen alanın altındaki alanlar. Bir adımın veya ızgara sütununun içinde gezinmek, alanı ızgaraya veya adıma ekler. Fareyle üzerine gelme, alanları dış form kabına eklemez, CTRL+SHIFT+V = Kopyalanan/kesilen alanları geçerli fareyle üzerine gelinen alanın üzerine yapıştırın. Bir adımın veya ızgara sütununun içinde gezinmek, alanı ızgaraya veya adıma hazırlar. Fareyle üzerine gelme, alanları dış form kapsayıcısının başına eklemez, Sil = Alan seçimini sil, Geri al = Alan seçimini sil, CTRL + SOL TIKLAMA = Toplu seçime alan ekler. Zaten seçiliyse, alanı seçimden kaldırır, CTRL+SHIFT + SOL TIKLAMA = Aynı türdeki tüm alanları seçer. Örneğin, tüm METİN alanlarını veya tüm BAŞLIKLARI vb. seçmek için bunu kullanın. Daha sonra ALAN GRUBU'nu hedef düzenleyebilir, SAĞ TIKLAMA = Form kap alanındaki herhangi bir şeye Sağ Tıklayın. Sağ tıklama menüsü, Tek Alan, Toplu Seçimler veya Alan Grubu seçimlerinde gerçekleştirilebilecek hızlı düzenleme seçeneklerini ve mevcut eylemleri içerir. YENİ: Simge alanı - Simgeler her zaman HTML öğeleriyle kullanılabilir olsa da, bu artık daha kolay. YENİ: Başarı mesajı - Artık formlarınızı oluşturur gibi başarı mesajlarınızı oluşturabilirsiniz - sürükle ve bırak vb. 70'den fazla mevcut animasyonu tamamlayın. Artık başarı mesajlarınız üzerinde tam kontrol sizde! YENİ: Gönderim Yükleyiciler ve ilgili ayarlar! YENİ: Çoklu seçim alanları için doğrulama seçenekleri. Minimum gerekli seçimi ve maksimum kullanılabilir seçimleri ayarlayın. YENİ: Alan kenarlığı boyutu ayarı. Artık alan ve eleman kenarlıklarınızı daha kalın veya daha ince yapabilirsiniz. YENİ: Javascript'i Göndermeden Önce Özel Ekle YENİ: Javascript'i Gönderdikten Sonra Özel Ekle YENİ: JS/CSS düzenleyici - Özel CSS ve Javscript eklemek JS/CSS Düzenleyici ile artık çok kolay. GELİŞTİRİLDİ: Genel arka uç kullanılabilirliği ve tasarımı. GELİŞTİRİLDİ: Performans. GELİŞTİRİLDİ: Düzenleyicinin tamamı - %70'i yeniden geliştirildi veya geliştirildi.

NEX Formları v7.7.1

 GELİŞTİRİLDİ: Komple eklenti revizyonu. Performansı artırmak için optimize edilmiş JS ve CSS. Toplam eklenti boyutu %50 azaltıldı GELİŞTİRİLDİ: Mevcut tüm şablonlar optimize edildi GELİŞTİRİLDİ: Genel arka uç hızı ve kullanılabilirliği (tasarım ince ayarları vb.) YENİ: Field Smart veri etiketlerini kolaylıkla eklemek için Bağlam Menüsüne Sağ Tıklayın YENİ: Tek bir tıklamayla anında HTML öğelerini düzenleyin. YENİ: Yeni yerleşik şablonlar eklendi YENİ: Yönetici e-posta ayarı - Yönetici e-postaları gönderip göndermemeyi seçin. YENİ: Tarih seçici ayarı - kullanıcı seçiminde seçiciyi açık tutun veya seçmeyin (yalnızca açılır seçici görünümü)

NEX Formları v7.6.4

 YENİ: Koşullu Mantık için 'Adıma Atla' eylemi eklendi. Bu, seçimlere göre adım göstermeyi ve gizlemeyi çok daha kolaylaştırır. Hayır, artık kullanıcı seçimlerine ve/veya girişine göre bir Adıma Geçebilirsiniz. YENİ: Tarih seçici Ayarı - Minimum seçilebilir tarihi ayarlayın YENİ: Tarih seçici Ayarı - Maksimum seçilebilir tarihi ayarlayın. YENİ: Tarih seçici Ayarı - Min ve Maks Tarih ayarları içindeki akıllı veri etiketlerini kullanarak tarih seçicileri bağlayın. YENİ: Tarih seçici Ayarı - Diğer alanlardaki seçime (değerlere) dayalı olarak tarihleri ​​anında devre dışı bırakın YENİ: Tarih seçici Ayarı - Bugün devre dışı bırak YENİ: Doğrulama Ayarı - Alanınıza bir Giriş maskesi ekleyin, örneğin: (999) 999-9999. Kullanıcı yazacak ve maske otomatik olarak formatı ekleyecektir. GELİŞTİRİLDİ: Genel arayüz stili ve kullanıcı deneyimi Koşullu Mantık kullanma becerisi.

NEX Formları v7.6.3

 YENİ: Bir alanın değerini başka bir alanın değerine göre değiştirmek için koşullu mantığı kullanın. Örneğin, bir miktar seçimine dayalı olarak bir taban fiyatı veya yüzdeyi değiştirin. YENİ: Matematiksel Mantık Ayarı - Matematiksel sayım animasyonunu etkinleştirin/devre dışı bırakın. DÜZELTİLDİ: Gönderim raporlarını çalıştırırken alan seçimi.

NEX Formları v7.6.2

 YENİ: Koşullu Mantığın Yeniden Geliştirilmesi - Tüm yeni Koşullu mantık artık size mantığın form alanlarınızda nasıl çalıştığının grafik sunumuna benzer bir akış şeması verir. Bu, hangi kuralların hangi alanları ve hangi yolu etkilediğini belirlemeyi kolaylaştırır. Ayrıca artık alan seçim seçeneklerini açmak için daha fazla çift tıklama. YENİ: Izgara Ayarı - Kullanılan cihaza göre ızgara satır içi kesme noktalarını değiştirin. Başka bir deyişle, artık herhangi bir ızgaranın mobil cihazlarda bile aynı hizada kalmasını seçebilirsiniz. Seçenek ızgara başınadır, bu nedenle bazıları mobilde satır içi olabilirken, aynı formdaki diğer ızgaralar kırılmaya ayarlanmış vb.

NEX Formları v7.6.1

 YENİ: Sohbet Formları - Sohbet benzeri formlar oluşturmak için NEX Formlarını kullanın! Tarih Seçici YENİ: Tarih seçici Ayar - Seçiciyi Satır içi veya alan açılır penceresini ayarla YENİ: Tarih seçici Ayarı - Seçiciyi açılır pencereyi en üste veya en alta ayarla YENİ: Tarih seçici Ayarı - Varsayılan tarihi şimdiye ayarlayın (Varsayılan Değer ayarında şimdi kullanın) YENİ: Tarih seçici Ayarı - Haftanın günlerini devre dışı bırak YENİ: Tarih seçici Ayarı - Belirli tarihleri ​​devre dışı bırakın YENİ: Tarih seçici Ayarı - Seçici başlangıç ​​görünümünü Günler, Aylar, Yıllar veya on yıllar olarak ayarlayın DÜZELTİLDİ: Tarih seçici Ayarı - Tarihleri ​​herhangi bir formata ayarladığınızda matematik mantığı çalışmaya devam edecek SABİT: Tarih seçici Ayarı - Farklı seçicileri farklı dillere ayarla DÜZELTİLDİ: URL'den zaman seçici alanını doldururken varsayılan değer DÜZELTİLDİ: Tarih seçici için Simge Yok veya özel Simgeler kullanma (ekranda açılır pencere) GELİŞTİRİLDİ: Tüm Tarih seçicinin genel görünümü ve hissi. Zaman Seçici YENİ: Zaman seçici Ayarı - Seçiciyi Satır içi veya alan açılır penceresini ayarla YENİ: Zaman seçici Ayarı - Seçiciyi açılır pencereyi yukarı veya aşağı olarak ayarlayın YENİ: Zaman seçici Ayar - Saatleri devre dışı bırak (örneğin Devre Dışı 00:00 - 08:00, yani 09:00 - 17:00 yapın) YENİ: Zaman seçici Ayarı - Dakika aralığı adımını ayarlayın. Varsayılan 5 dakika. YENİ: Zamanla hesaplamayı çalıştırmak için matematik mantığıyla zaman seçicileri kullanın DÜZELTİLDİ: Zaman seçici için Simge Yok veya özel Simgeler kullanma (ekranda açılır pencere) DÜZELTİLDİ: URL'den zaman seçici alanını doldururken varsayılan değer GELİŞTİRİLDİ: Tüm Zaman seçicinin genel görünümü ve hissi. Başparmak / Resim Seçim Alanı YENİ: Görüntü/Başparmak Seçim Alanının tamamen yeniden geliştirilmesi YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarı - Seçimi çoklu veya tek olarak değiştirin YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - Görüntü sarmalayıcının Dolgusunu ve arka planını ayarlayın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - Görüntü sarmalayıcının Kenarlık genişliğini ve rengini ayarlayın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarı - Görüntü sarmalayıcının Kenarlık yarıçapını ayarlayın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarı - Görüntü boyutunu değiştirin: Otomatik veya özel sabit boyutları kullanın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarı - Etiketi görüntünün üstüne veya altına ayarlayın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarı - Etiketin kalın, italik, altı çizili ayarlarını değiştirin YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarı - Etiketi yatay olarak sola, sağa veya ortaya yerleştirin YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarı - Etiket renklerini değiştirin YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - Etiket sarmalayıcının Dolgusunu ve arka planını ayarlayın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - Etiket sarmalayıcının Kenarlık genişliğini ve rengini ayarlayın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarı - Etiket sarmalayıcının Kenarlık yarıçapını ayarlayın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarı - Etiket sargısını herhangi bir yere, hatta görüntünün üzerine yerleştirmek için kenar boşluğu ofsetlerini ayarlayın. YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - Seçilmiş başparmak/görüntü için 1500'den fazla simgeyi kullanın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - Seçim göstergesi için yuvarlak veya kare kenarlık ayarlayın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - Seçim göstergesini dikey olarak konumlandırın: orta, üst, alt - Yatay: orta, sol, sağ. YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - Seçim göstergesi için Arka Plan rengini ayarla YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - Seçim göstergesi simgesi için yazı tipi rengini ayarla YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - İşaretli seçim göstergesi için 70 animasyondan birini kullanın YENİ: Başparmak/Görüntü Alanı Ayarları - İşaretlenmemiş seçim göstergesi için 70 animasyondan birini kullanın GELİŞTİRİLDİ: Tüm Görüntü/Başparmak Seçim Alanının genel görünümü ve hissi. EKLENDİ: Eski başparmakları yeni başparmaklara gizleyin Anket/Derecelendirme Alanı YENİ: Derecelendirme Alanı Ayarı - Derecelendirme simgesinin boyutunu ayarlayın YENİ: Derecelendirme Alanı Ayarı - Açık derecelendirme seçimi için simgeyi ayarlayın (varsayılan yıldız) YENİ: Derecelendirme Alanı Ayarı - KAPALI derecelendirme seçimi için simgeyi ayarlayın (varsayılan yıldız-o) YENİ: Derecelendirme Alanı Ayarı - YARIM derecelendirme seçimi için simgeyi ayarlayın (etkinleştirilmişse) (varsayılan yıldız-yarım) YENİ: Derecelendirme Alanı Ayarı - AÇIK derecelendirme seçimi için simgeyi Renk olarak ayarlayın YENİ: Derecelendirme Alanı Ayarı - Simgeyi Renk KAPALI derecelendirme seçimi olarak ayarlayın YENİ: Derecelendirme Alanı Ayarı - Renk YARIM derecelendirme seçimi simgesini ayarlayın (etkinleştirilmişse) GELİŞTİRİLDİ: Tüm Derecelendirme Alanının genel görünümü ve hissi. Açılır Seçimler GELİŞTİRİLDİ: Açılan çoklu seçimlerin genel stili Etiketler Alanı YENİ: Etiketler Alanı Ayarı - Alan Ön Simgesi için 1500'den fazla simgeyi kullanın YENİ: Etiketler Alanı Ayarı - Alan Sonrası Simgesi için 1500'den fazla simgeyi kullanın DÜZELTİLDİ: Alandan çıkarken metni etiketlerle değiştirin (bulanıklıkta) kaydırıcılar GELİŞTİRİLDİ: Kaydırıcıların genel görünümü ve hissi Matematik Mantığı YENİ: Matematik Mantık Ayarı. Bin ve ondalık sınırlayıcıları değiştirin. Herhangi bir biçimde hesaplamaları çalıştırmak için etkinleştirildi. Koşullu Mantık YENİ: Koşullu mantık için "Büyük o zaman veya Eşit" kontrolü eklendi (her ikisini de tek bir koşulda kontrol edin) YENİ: Koşullu mantık için "Daha Az veya Eşit" kontrolü eklendi (her ikisini de tek bir koşulda kontrol edin) Pop-up Formları: YENİ: Kısa kod ve/veya PHP'deki açılır formlar için V-marj ayarı eklendi YENİ: Kısa kodda ve/veya PHP'de açılır formlar için H-marj ayarı eklendi YENİ: Açılır formlar için Arka Planı Etkinleştir/Devre Dışı Bırak eklendi YENİ: Arka plan için opaklık ayarı eklendi (etkinleştirilmişse) YENİ: Açılır form açıkken kaydırmayı etkinleştir/devre dışı bırak Diğer GELİŞTİRİLDİ: Metin ve Metin alanı alanları için maksimum karakter sınırı doğrulaması GELİŞTİRİLDİ: Metin ve Metin alanı alanları için minimum karakter sınırı doğrulaması DÜZELTİLDİ: URL'lerden, alan ayarlarından ve açılır kısa kodlardan Varsayılan Telsizleri ve Kontrolleri Ayarlama DÜZELTİLDİ: URL'den bir alanı değerde ' ile doldururken boşluk sorunu DÜZELTİLDİ: Çeşitli temalardan bildirilen çeşitli stil müdahaleleri

NEX Formları v7.5.21

 GELİŞTİRİLDİ: Çok adımlı sıralama GELİŞTİRİLDİ: Çoklu adımları gizlemeyi göstermek için koşullu mantık kullanma

NEX Formları v7.5.20

 DÜZELTİLDİ: Görüntü alanı sorunu DÜZELTİLDİ: Bazı 3. taraf komut dosyalarıyla bildirilen çakışma SABİT: Sürükle ve bırak gecikmesi

NEX Formları v7.5.19

 GELİŞTİRİLDİ: Sürükle ve bırak Oluşturucu sistemi DÜZELTİLDİ: Görüntü Öğesi ayarları DÜZELTİLDİ: Klasik doğrulama alanı mesaj ayarlarının geri çağrılması

NEX Formları v7.5.18

 YENİ: İyileştirilmiş Gömme Seçenekleri YENİ: Gömme seçeneklerinden Form Kısa Kodu ve PHP çıktı oluşturucu YENİ: Sayfadaki açılır pencere konumunuzu ayarlayın YENİ: Tam ekran açılır seçeneği YENİ: Kendi açılır pencere açma animasyonunuzu ayarlayın YENİ: Kendi açılır pencere kapatma animasyonunuzu ayarlayın YENİ: Yeni seçeneklerle sohbet stili açılır penceresinde herhangi bir slayt türü oluşturun YENİ: MailPoet Entegrasyonu Eklendi YENİ: Mailster Entegrasyonu Eklendi YENİ: Form alanı kapsayıcıları için arka plan ve kenarlık ayarları (sınır yarıçapı ayarları dahil) EKLENDİ: Mailchimp için Tek Katılım

NEX Formları v7.5.17

 YENİ: GRID Sütun sürükleme anında yeniden boyutlandırılır. Artık statik ızgaralar yok! YENİ: Bir Izgara Sisteminde Sütun Ekleme/Silme YENİ: Ara parça nesnesi. Formlarınızdaki boşluklara ince ayar yapmak için kullanın. YENİ: Resim HTML Öğesi. Eklemek ve resim eklemek için HTML kullanmak zorunda kalmadan önce, şimdi formlarınızdaki resimlerinizi yönetmek için bu öğeyi kullanabilirsiniz. YENİ: Yeni Form şablonları ve mevcut tüm şablonlar iyileştirildi YENİ: Çalışma alanı aydınlık ve karanlık görünümler. Açık alan etiketleri vb. kullandığınızda karanlık bir çalışma alanı kullanın. GELİŞTİRİLDİ: Arka uç - Tüm saha ayarı kontrolleri. GELİŞTİRİLDİ: Optimize edilmiş arka uç ve azaltılmış yükleme süresi GELİŞTİRİLDİ: Genel arka uç formu oluşturma kullanılabilirliği. GELİŞTİRİLDİ: Daha küçük ekranlarda arka uç yanıtı. DÜZELTİLDİ: E-posta ve PDF içeriğinde yeni satır sorunu. DÜZELTİLDİ: Bildirilen tüm hatalar. DÜZELTİLDİ: Bildirilen tüm css çakışmaları.

NEX Formları v7.5.16

 YENİ: Konuşma Formları! YENİ: Manuel form içe aktarma (cURL'yi engelleyen sunucular için)

NEX Formları v7.5.15

 EKLENDİ: Ön Uç Alan Grubu Çoğaltma (kullanıcıların bakış açısından alan grubu çoğaltmayı sağlar) EKLENDİ: Ön Uç Alan Grubu Çoğaltma Sınırı (kullanıcının ekleyebileceği alan sayısını sınırlar) EKLENDİ: Gün, Ay Yalnızca e-postalar ve gizli alanlar için veri etiketleri GELİŞTİRİLDİ: Tarih ve saat artık WP->Ayarlar-> Tarih/Saat biçiminize göre ekrana yazdırılıyor GELİŞTİRİLDİ: {{nf_form_data}} veri etiketi kullanılarak varsayılan e-posta düzeni. GELİŞTİRİLDİ: Varsayılan veya özel e-postalar için varsayılan CSS. DÜZELTİLDİ: Yönetici Gönderimi Düzenleme DÜZELTİLDİ: Raporlama bölümündeki stil sorunları. DÜZELTİLDİ: Bazı temalarda açılır pencere yerleşimi sorunu. DÜZELTİLDİ: WP Posta Yöntemi Gizli E-posta Gönderimi

NEX Formları v7.5.14

 EKLENDİ: İsteğe bağlı bir "sınıra ulaşıldı" mesajı ile Form Gönderme sınırı. GELİŞTİRİLDİ: Genel performans ve hız için JS ve CSS optimizasyonu.

NEX Formları v7.5.13

 DÜZELTİLDİ: jQuery kaydırıcı alanlarının sürüklenmesiyle ilgili mobil sorun DÜZELTİLDİ: Kayıt sorunu EKLENDİ: Kullanıcı kimliği gizli alan veri etiketi {{WP_USER_ID}}. EKLENDİ: Hızlı Formlar. Formları tek bir alan seçimiyle gönderin. Hızlı Form Örneklerine Bakın GELİŞTİRİLDİ: Form gönderme stilinde başarı mesajı

NEX Formları v7.5.12

 GELİŞTİRİLDİ: Sürükle ve bırak ızgara sistemi. Artık daha duyarlı ve kullanımı daha kolay! GELİŞTİRİLDİ: Arka uç stil kullanılabilirliği. Temelde bazı bölümlerde stili rafine etti. EKLENDİ: Çok adımlı kırıntı şekillendirme bölümü. DÜZELTİLDİ: Arka uçta yeniden arama yaparken çok adımlı hizalama sorunu DÜZELTİLDİ: Noktalı tezgah üstü metin için arka uçta yeniden arama yaparken çok adımlı renk sorunu. DÜZELTİLDİ: Yüzde çubuğu için çok adımlı yeniden arama sorunu. DÜZELTİLDİ: NEX-Forms Dashboard'daki gönderiler için yazdırma seçeneği DÜZELTİLDİ: Resim Yükleyici Doğrulama Sorunları

NEX Formları v7.5.11.5

 YENİ: Çok adımlı adım çoğaltma. YENİ: Bir açılır pencereden alanları önceden doldurun. Bu, farklı düğmelerle aynı forma sahip olmanıza ve her düğme için açılır formdaki alanları farklı şekilde seçip ayarlamak için düğmeleri kullanmanıza olanak tanır. GÜNCELLENDİ: Komut dosyaları ve stil sıraları GÜNCELLENDİ: Arka uçta çok adımlı kullanılabilirlik. DÜZELTİLDİ: Çok adımlı geri çağırma için sabit yönetici yüzdesi çubuğu DÜZELTİLDİ: Gutenberg editörü kaydetme sorunu DÜZELTİLDİ: WP Fırın Sayfası Oluşturucu form stili uyumluluğu sorunu

NEX Formları v7.5.11

 YENİ: Çoklu Adımlar için Yeni Yüzde İlerleme Çubuğu YENİ: Çoklu Adımlar için hızlı formları etkinleştiren radyo düğmeleri gibi tek seçim alanlarında bir sonraki adıma Otomatik İlerleme DÜZELTİLDİ: Çeşitli tema girişimlerinden kaynaklanan stil sorunları

NEX Formları v7.5.10

 YENİ: Gönderim yönlendirmelerinizde alan veri etiketlerini URL parametreleri olarak kullanın. GÜNCELLENDİ: Sonraki ve önceki düğmelere çift tıklama devre dışı bırakıldı. DÜZELTME: Bildirildiği gibi çeşitli 3. taraf stil müdahaleleri. DÜZELTME: Bildirildiği gibi çeşitli 3. taraf JavaScript müdahaleleri.

NEX Formları v7.5.9

 GÜNCELLENDİ: NEX-Forms DB tablosu - ENGINE MYISAM (büyük formları kaydetme sorunlarını çözer) GÜNCELLENDİ: NEX-Forms DB tablosu - CHARACTER SET utf8mb4 (büyük formları kaydetme sorunlarını çözer) GÜNCELLENDİ: NEX-Forms DB tablosu - COLLATION utf8mb4_unicode_ci (büyük formları kaydetme sorunlarını çözer) DÜZELTİLDİ: Dosya yükleyici doğrulama hata mesajları DÜZELTİLDİ: Form Alma 403 sorunu DÜZELTİLDİ: Bildirildiği gibi çeşitli stil çakışmaları YENİ: 18 YENİ Yerleşik Şablon

NEX Formları v7.5.8

 DÜZELTİLDİ: Fontawesome 5 eksik simge DÜZELTİLDİ: Form İlerleme Durumunu Kaydet varsayılan alan değeri çakışması EKLENDİ: Gizli alanları doldurmak ve koşullu mantıkta kullanmak için URL parametrelerinin kullanılması EKLENDİ: Koşullu mantıkta gizli alanları kullanma

NEX Formları v7.5.7

 DÜZELTİLDİ: Bazı sunucu yapılandırmalarında dosya içe aktarma sorunu. DÜZELTİLDİ: Bildirilen Bazı CSS Sorunları

NEX Formları v7.5.6

 DÜZELTİLDİ: Arka uçta gizlenmiş ızgara seçeneği. DÜZELTİLDİ: Bildirilen bazı hatalar DÜZELTİLDİ: Harika Yazı Tipi 5 simgesinin gösterilmemesi. YENİ: Ekstra Kaydetme Formu İlerleme Ayarları YENİ: Adıma atlamak, Tüm Adımları göstermek/gizlemek için koşullu mantığı kullanın 

NEX Formları v7.5.5.1

 DÜZELTİLDİ: TinyMCE Düzenleyicide Alan Veri Etiketleri düğmesi

NEX Formları v7.5.5

 GELİŞTİRİLDİ: Genel Arka Uç Kullanılabilirliği GELİŞTİRİLDİ: Hız ve performansı artırmak için tüm Arka Uçta Kod Optimizasyonu GELİŞTİRİLDİ: Ön Uç çıktı kullanılabilirliği ve stili EKLENDİ: Otomatik kaydetme formu ilerleme EKLENDİ: Süper Seçim Formu Alan Eklenti Uyumluluğu EKLENDİ: WPML Uyumluluğu DÜZELTİLDİ: TinyMCE -> WP5.x -> Formların kaydedilmemesi sorunu DÜZELTİLDİ: Başparmak Seçimi Şekillendirme Sorunu

NEX Formları v7.5.4

 EKLENDİ: 800+ Yeni Yazı Tipi Müthiş Simgeler. Artık Alanlarda ve formlarda kullanılacak 1500'den fazla Simge var. EKLENDİ: Yeni Simge Seçim Alanı uyumluluğu GELİŞTİRİLDİ: Genel performans optimizasyonu GELİŞTİRİLDİ: Daha iyi kullanılabilirlik ve kontrol için yeniden tasarlanmış gösterge paneli GELİŞTİRİLDİ: Raporlama Bölümü RAFİNE: Genel ön uç görünümü ve form hissi RAFİNE: Alan Doğrulama DÜZELTİLDİ: Çok adımlı yükseklik sorunu GELİŞTİRİLDİ: Çeşitli saha ayarları

NEX Formları v7.5.3

 YENİ: Etkileşimli Eğitimler! İletişim Formu Oluşturma, Koşullu Mantığı Kullanma, Matematik Mantığını Kullanma, Çok Adımlı Formlar Oluşturma YENİ: Yönetici Turları: Yönetici tarafının her yönü, tüm paketi tam olarak nerede ve nasıl kullanacağınızı tam olarak bilmenize yardımcı olmak için turlarla kapsanmıştır. YENİ: Form gönderimleri için Google analitik takibi. GELİŞTİRİLDİ: Arka uç oluşturucu genel kullanılabilirlik, çok daha sağlam bir deneyim için görünüm ve his. DÜZELTİLDİ: 3. taraf eklentilerle bildirilen çeşitli stil uyumluluğu.

NEX Formları v7.5.2

 DÜZELTİLDİ: Bazı stil sorunları. SABİT: Birden çok onay kutusu ve radyo düğmesi için sütun düzeni. EKLENDİ: Sunucu için dosya yükleme Ayarları. EKLENDİ: E-postalar için dosya eki Ayarları. EKLENDİ: Yeni Çok Adımlı Ayarlar. EKLENDİ: Form alanı doğrulamasında ekstra güvenlik.

NEX Formları v7.5.1

 DÜZELTİLDİ: Eklenti kaydı gibi daha fazla WP 5.x sorunu. DÜZELTİLDİ: Küçük resim alanlarını kullanırken çift resim etiketleri DÜZELTİLDİ: Ekrandaki başarı mesajlarında Alan Veri etiketleri DÜZELTİLDİ: Çoklu dosya yükleyici sorunları DÜZELTİLDİ: Eklenti WP kullanıcı hakları

NEX Formları v7.5

 DÜZELTİLDİ: WP 5.0 tinyMCE Uyumluluk sorunu

NEX Formları v7.4.1

 YENİ: Lisans seçeneğini yeniden kaydedin. Artık lisansınızı boşaltmak için destek istemek zorunda kalmadan herhangi bir sitede bir lisansı yeniden kaydedebilirsiniz! DÜZELTİLDİ: Koşullu Mantık onay kutuları sorunu GELİŞTİRİLMİŞ: Genel Çok adımlı görünüm ve his. DÜZELTİLDİ: Bazı stil sorunları

NEX Formları v7.4

 EKLENDİ: WordPress Eklentileri Sayfası aracılığıyla otomatik güncellemeler. Bu güncellemeden sonra, gelecekte WordPress eklentilerinizden güncelleme yapabilirsiniz. Eklentiyi güncellemeyi çok kolaylaştıran Codecanyon İndirmeleri'ne gitmenize gerek yok!

NEX Formları v7.3

 DÜZELTİLDİ: Dijital İmza sorunu GELİŞTİRİLDİ: Canlı alan doğrulama stili ve genel kullanılabilirlik GELİŞTİRİLDİ: Ekranda Başarılı mesaj stili GELİŞTİRİLDİ: Yapışkan Formlar stili GELİŞTİRİLDİ: Açılır Formlar stili GELİŞTİRİLDİ: Başparmak/Görüntü Seçimi Stil ve kullanılabilirlik GELİŞTİRİLDİ: Daha modern bir görünüm ve his için Genel Form tasarımı GELİŞTİRİLDİ: Optimize Edilmiş Koşullu Mantık EKLENDİ: YENİ Kısa Kod İşlemci Eklentisi için Uyumluluk

NEX Formları v7.2.3

 DÜZELTİLDİ: Chrome 65+ sürümü için Chrome otomatik doldurma DÜZELTİLDİ: Kromda dijital imzalar DÜZELTİLDİ: Pop-up bindirmeleri EKLENDİ: Herhangi bir özel tetikleyiciden açılır pencereler. Açılır pencere tetikleyicisi yapmak için bir öğe sınıfı adı sağlamanız yeterlidir.

NEX Formları v7.2.2

 EKLENDİ: Alanlarda oturum açmış WP Kullanıcı ayrıntılarını göster. Aşağıdakileri alan değerlerine ekleyin: {{nf_user_first_name}} , {{nf_user_last_name}} , {{nf_user_name}} , {{nf_user_email}} , {{nf_user_url}}

NEX Formları v7.2.1

 DÜZELTİLDİ: Bildirilen birkaç stil sorunu. DÜZELTİLDİ: Bazı JS sorunları. GÜNCELLENDİ: Eski eski API'den yeni Envato API'sine değiştirildi DÜZELTİLDİ: Dijital İmzalar sürükle ve bırak sorunu DÜZELTİLDİ: Dijital İmzalar PDF Dışa Aktarma sorunu DÜZELTİLDİ: Dijital İmzalar PDF E-posta Eki sorunu EKLENDİ: Dijital İmzalar için Genişlik ve Yükseklik ayarları EKLENDİ: Yeni PayPal Pro Eklentisi için uyumluluk EKLENDİ: Formdan POST'a yeni özellikler için uyumluluk. Bu özellik, POSTS veya PAGES içerik gövdesindeki form alanı değerlerini etkinleştirir.

NEX Formları v7.1.5

 DÜZELTİLDİ: Bildirilen birkaç stil sorunu. DÜZELTİLDİ: Etkileşimli Formlarda değerler yerine onay kutusu etiketleri gösteriliyor DÜZELTİLDİ: E-postalarda değerler yerine onay kutusu etiketleri gösteriliyor DÜZELTİLDİ: Bildirilen Divi tema uyumluluğu sorunu, gönderildiğinde 0 döndürüyor.

NEX Formları v7.1.4

 EKLENDİ: Koşullu İçerik Blokları adı verilen yeni EKLENTİLER için uyumluluk EKLENDİ: Devre dışı bırakılan alan ayarları EKLENDİ: Başparmak ve çoklu başparmak seçim boyutu ayarları. DÜZELTİLDİ: Bazı Stil sorunları DÜZELTİLDİ: Gönderim Raporlama Sorunları

NEX Formları v7.1.3

 DÜZELTİLDİ: 3. taraf komut dosyası müdahalesi.

NEX Formları v7.1.2

 DÜZELTİLDİ: Tercihleri ​​Kaydetme sorunu DÜZELTİLDİ: E-postalarda ve PDF Oluşturucuda TinyMCE düzenleyicilerinde medya ekle düğmesi DÜZELTİLDİ: Bazı Şekillendirme sorunu DÜZELTİLDİ: Onay kutularında giriş adı değişikliği

NEX Formları v7.1.1

 DÜZELTİLDİ: Kayıt sorunu

NEX Formları v7.1

 GENEL: Temelde oluşturucunun tamamen yeniden geliştirilmesi ve önceki sürümlerle oluşturulmuş formlarda geriye dönük uyumluluğa sahip. YENİ: Formları Materyal Tasarımına geçirin YENİ: Formları Bootstrap'a geçirin YENİ: Formları jQuery UI'ye geçirin YENİ: Formları Varsayılan Tarayıcıya geçirin (tema stili) YENİ: 5 varyasyonlu Çok Adımlı Ekmek Kırıntısı (Temel, Üçgen, Dikdörtgen, Noktalı, Nokta Sayacı) YENİ: Genel Form Stili YENİ: Genel arka uç görünümü ve hissi

NEX Formları v6.7.3

 DÜZELTİLDİ: Tek sayfalı koşullu mantıkta birden çok form DÜZELTİLDİ: Tek sayfada çok adımlı geri düğmesinde birden çok form GELİŞTİRİLDİ: Genel performans GELİŞTİRİLDİ: Doğrulama hata mesajları stili 

NEX Formları v6.7.2

 DÜZELTİLDİ: Matematik mantığı JS hatası DÜZELTİLDİ: Başlıklar zaten hata gönderdi

NEX Formları v6.1.6

 DÜZELTİLDİ: PHP 7.1+ uyumluluk sorunları

NEX Formları v6.1.5

 DÜZELTİLDİ: PHP 7.x uyumluluk sorunları DÜZELTİLDİ: config.php wp_debug true olarak ayarlandığında PHP uyarıları GELİŞTİRİLDİ: Eklenti, orijinal boyutunun yarısına optimize edildi. 3.4mb idi ve şimdi sadece 1.7mb

NEX Formları v6.1.4

 EKLENDİ: Etkileşimli Formlar

NEX Formları v6.1.3

 EKLENDİ: Eklenti Göndermek için Form Uyumluluğu.

NEX Formları v6.1.2

 DÜZELTİLDİ: Şablon formları kaydetme ve geri çağırma EKLENDİ: Çıkış niyetinde açılır pencere formu EKLENDİ: Zamana dayalı açılır pencere - Belirli bir süre sonra bir form açılır penceresine sahip olun EKLENDİ: Sayfa kaydırma açılır penceresi - Bir kullanıcı sayfanızda belirli bir derinliğe kaydırdığında bir form açılır penceresine sahip olun EKLENDİ: Ondalık matematik ayarı - Matematik mantığı için toplam ondalık basamakları belirtin EKLENDİ: PDF Oluşturucu'ya {{nf_form_data}} - E-postalardaki gibi veri tablosunu göster EKLENDİ: WP Kullanıcı seviyeleri - NEX-Forms yönetici alanına hangi seviyedeki kullanıcının erişebileceğini belirtin EKLENDİ: Mailchimp alan eşleme gibi açılır menülerde gizli alanlar eksikti DEĞİŞTİRİLDİ: Lisans Devre Dışı Bırakma - Artık kullanılmayan bir sitede eklenti devre dışı bırakıldığında lisans serbest bırakılmaz, ancak yönetici panelinde bulunan bir düğmeye basılarak (Düzenle->Lisans->Basın düğmesi) serbest bırakılır.

NEX Formları v6.1.1

 EKLENDİ: Çoklu Dosya Yükleyici. EKLENDİ: Dosya başına maksimum dosya boyutu kısıtlaması ve özel hata mesajı EKLENDİ: Bir bütün olarak tüm dosyalar için maksimum dosya boyutu kısıtlaması ve özel hata mesajı EKLENDİ: İzin verilen toplam dosya yükleme sınırı ve özel hata mesajı EKLENDİ: Yeni doğrulama mesajları için yeni tercihler DÜZELTİLDİ: Birkaç kurulumda şekillendirme sorunları.

NEX Formları v6.1

 SABİT: Alanlardaki simgeler SABİT: Formları içe/dışa aktarma DÜZELTİLDİ: Resim yükleme ayarları DÜZELTİLDİ: Stil sayfası sorun giderme seçeneği kaydetme EKLENDİ: Yeni dinamik gizli alan seçimi

NEX Formları v6.0.9

 EKLENDİ: Yeni PDF Oluşturucu eklentisi için entegrasyon (önceden PDF'ye Aktar olarak biliniyordu) DÜZELTİLDİ: PHPMailer ile SSL + SMTP ayarlarını kullanırken e-posta bağlantı noktası

NEX Formları v6.0.8

 EKLENDİ: Yeni alan ayarları EKLENDİ: Yönetici Renk uyarlaması EKLENDİ: Javascript için yeni sorun giderme seçenekleri EKLENDİ: Stil sayfaları için yeni sorun giderme seçenekleri EKLENDİ: GetResponse entegrasyonu EKLENDİ: Lisansınızı yeniden kullanmak üzere sıfırlama yeteneği DÜZELTİLDİ: WP Posta yöntemi SABİT: Posta biçimi DÜZELTİLDİ: Formlar için İçe/Dışa Aktarma

NEX Formları v6.0.6

 DÜZELTME: Etkinleştirme sorunu

NEX Formları v6.0.5

 DÜZELTME: WP düzenleyicide TinyMCE düğmesi

NEX Formları v6.0.2

 DÜZELTME: Çeşitli küçük düzeltmeler

Günlüğü değiştir

NEX Formları v6.0.1

 DÜZELTME: Eklenti Etkinleştirme DÜZELTME: PHPMailer sorunu

NEX Formları v6.0

 YENİ: Arka uç tasarımı YENİ: Koşullu ayarlar (her kural için gelişmiş ve basit mantık geçişi içerir) YENİ: Formlar ve genel ayarlar için herhangi bir şeye kolayca gitmek için menü erişilebilirliği YENİ: Klavye Kısayolları. Örneğin, artık CTRL+ALT+S ve daha birçok kullanışlı kısayol ile bir formu kaydedebilirsiniz. YENİ: Etkileşimli arka uç turu YENİ: Yerleşik belgeler YENİ: Yerleşik eğitim videoları YENİ: Şekillendirme araç çubuğu. Yeni stil araçlarıyla form öğelerini biçimlendirmek için işaretleyin ve tıklayın. YENİ: Görev çubuğu. Aynı anda birden fazla form üzerinde çalışın! YENİ: Başparmak derecelendirmesi Alanı YENİ: Smiley derecelendirmesi Alan YENİ: Resimlerle değil simgelerle yıldız derecelendirmesi alanı. YENİ: Etiketler giriş Alanı. Virgülle ayrılmış alanları değiştirmek için iyi YENİ: Renk seçici Alan. YENİ: Önceden ayarlanmış alanlar YENİ: Paragraf formu öğesi (HTML etkin) YENİ: Bölücü form öğesi YENİ: Kullanıcı tarafından alan çoğaltma. Kullanıcıların, görevlilerin adları vb. gibi aynı şeylerden daha fazlasını girmek için bir alanı çoğaltmasına izin verir. YENİ: İmza alanı (NEX-Forms için Dijital imza gerektirir) İmzalar e-postalarınıza gönderilir ve alınan form verilerinize kaydedilir. YENİ: Çok Adımlı ayarlar. Adım tasarımınıza odaklanmak için adımlar arasında geçiş yapın. YENİ: Tam ekran modu. YENİ: Tercihler. Varsayılan alan düzenlerinizi, e-posta kurulumunuzu, doğrulama mesajlarınızı ve diğer genel ayarlarınızı yapın. YENİ: Bildirim geçmişi. YENİ: Özel yönetici Düzeni. Formlarınızı oluşturmak için sizin için en uygun olan kendi yönetici düzenlerinizi oluşturun. YENİ: Önceden ayarlanmış yönetici düzenleri. YENİ: Formları dışa aktarın. Formlar, yalnızca form HTML'si ile değil, koşullu mantıktan e-posta kurulumuna kadar her şeyle birlikte dışa aktarılır. Bu artık bir Form menüsünden de yapılabilir. YENİ: Formları İçe Aktarın. Formu tamamen dışa aktarmaya göre içe aktarın. Sadece HTML formu değil YENİ: Dinamik gizli alanlar. Artık gizli alanlara sunucu değişkenleri ekleyebilirsiniz. YENİ: Genel saha ayarları. YENİ: Metin alanları ve metin alanları için maksimum ve minimum değerler YENİ: Form Doğrulama yeniden tasarımı. YENİ: Izgara ayarları Umarım hepsi bu

NEX Formları v5.3

 DÜZELTME: WordPress 4.5 uyumluluğu

NEX Formları v5.2

 DÜZELTME: E-posta başlıklarında NaN DÜZELTME: Matematik mantık problemi olan ondalık sayılar DÜZELTME: E-posta gönderen sorunları DÜZELTME: #### Form gönderimlerinden sonra görüntüleniyor DÜZELTME: Pop-up alt konum sorunu DÜZELTME: Koşullu mantık kaydetme ve geri çağırma DÜZELTME: PayPal öğeleri kaydetme ve geri çağırma DÜZELTME: Tüm Genel ayarlar DÜZELTME: Bazı belirli temalarla çeşitli stil çakışmaları YENİ: Resim yükleyici için dil ayarları YENİ: Matematik mantığı alanı (önceden doldurulmuş matematik sonuç etiketi) GELİŞTİRME: Başka bir yapışkan form açıldığında yapışkan formu otomatik kapat

NEX Formları v5.1

 DÜZELTME: E-postalarda görüntülenen "Dizi" kelimesi DÜZELTME: CSV başlıklarına aktar (virgül sorunu) DÜZELTME: Çok adımlı sonraki ve önceki düğmeleri EKLENDİ: Koşullu mantıkla panelleri, html'yi, paragrafları ve başlıkları göster/gizle EKLENDİ: E-postalar için etiketler/değer yer tutucuları EKLENDİ: E-postalar için yeni zengin metin düzenleyici GELİŞTİRİLDİ: 3. taraf çakışmasını önlemek için ad alanlı AJAX çağrıları.

NEX Formları v5

 YENİ: Arka ucun tamamen yeniden tasarımı YENİ: Toplam Kodu yeniden yazma. Bu kod optimizasyonu, yükleme hızını 1,5 saniyenin altına çıkardı! YENİ: Koşullu mantık. Tüm yeni koşullu mantık, sınırsız kurala ve her kuralın birden çok koşula ve eyleme sahip olmasını sağlar. Mantık, eski sürümlerde olduğu gibi alan başına değil, forma göre ayarlanmıştır! YENİ: Renk seçiciler. Opaklık gibi yeni özelliklere sahip yeni renk seçiciyle renkleri kolayca ayarlayın!

NEX Formları v4.6.1

 DÜZELTME: Kaydırma sorunu DÜZELTME: Çok Adımlı Yükseklik Sorunu DÜZELTME: CSV dışa aktarmalarında dizi sorunu DÜZELTME: wp_scripts hatası DÜZELTME: Döndürücü alanlar için renk ayarıyla ilgili z-endeksi sorunu EKLENDİ: Adresten yer tutucuları kullanma yeteneği (yanıt adresi)

NEX Formları v4.6

 YENİ: Form öğeleri için 75 Animasyon! YENİ: POST ve GET'ten alanları otomatik doldurma YENİ: Alan kimliklerini ayarlayın YENİ: Tarih dosyası yer tutucu ayarı DÜZELTME: Çok adımlı sorunlar DÜZELTME: Bazı belirli sunucularda otomatik yanıtlayıcıyla ilgili sorunlar DÜZELTME: Çeşitli küçük sorunlar

NEX Formları v4.5

 EKLENDİ: Yeni API posta yöntemi. Bu, postalamayı sağlamak için garantili bir yöntemdir.  EKLENDİ: Devam eden tam korumanız için NEX Formlarında yeni güvenlik önlemleri.

NEX Formları v4.4

 READDED: Giden yönetici ve onay postası için WP Mail yöntemi OKUNDU: Giden yönetici ve onay postası için Normal PHP Posta yöntemi YENİ: Sıfır çakışma yönetici paneli. 3. par'dan komut dosyası ve stiller ty eklentisi ve temaları bir daha asla NEX-Forms yönetici panelini etkilemeyecek!!! YENİ: WordPress Yönetici renkleri, bu kişisel dokunuş için seçtiğiniz renk şemasına uyacak şekilde NEX-Forms yönetici paneli tarafından uyarlanır. DÜZELTİLDİ: Bazı seçici sunucularda e-posta gönderme sorunları

NEX Formları v4.3

 YENİ: Formları İçe ve Dışa Aktarma YENİ: PayPal Eklenti uyumluluğu

NEX Formları v4.2

 DÜZELTİLDİ: Çeşitli JavaScript sorunları DÜZELTİLDİ: Genel Şekillendirme Sorunları DÜZELTİLDİ: Form alanları için ayarları geri çağırma DÜZELTİLDİ: CSV'ye aktar DÜZELTİLDİ: Form kaydetme sorunları DÜZELTİLDİ: Alanı düzenleyemiyor DÜZELTİLDİ: Bir alanı silememe DÜZELTİLDİ: Varsayılan seçim seçeneğinin değiştirilememesi DÜZELTİLDİ: Yönetici menüsü görüntüleme sorunları DÜZELTİLDİ: modernizer.js ile JavaScript hatası GELİŞTİRME: Form alanı doğrulaması yeniden yapıldı. GELİŞTİRİLDİ: Yönetici arayüzü, bir Tablet ile bile kullanılmak üzere duyarlı (ölçeklenebilir) hale getirildi GELİŞTİRİLDİ: Genel hız ve performans EKLENDİ: Ön ayar doğrulamalı ön ayar alanları. 10 saniyeden kısa sürede tam anlamıyla bir iletişim formu oluşturun! EKLENDİ: Alan girişleri için yeni genel stil ayarları

NEX Formları v4

 GELİŞTİRİLDİ: Genel yeniden tasarım ve yeniden programlama YENİ: Matematik Mantığı YENİ: Farklı efektlere sahip Materyal Tasarım Alanları YENİ: Klasik Tarlalar YENİ: Genel Şekillendirme YENİ: Özel CSS ekleyin YENİ: Yönetici ve kullanıcı e-postaları için zengin metin düzenleyici (TinyMCE) YENİ: Yönetici e-postasını özelleştirin YENİ: Kullanıcı ve yönetici e-postalarındaki sunucu verileri için yer tutucular YENİ: Formları yeniden kullanmak üzere şablon olarak kaydedin YENİ: Panel başlıklarını göster/gizle YENİ: Izgara sistemini yeniden boyutlandır (önyükleme ızgarasını kullanarak) YENİ: Alan etiketini ve giriş kapsayıcılarını yeniden boyutlandır (önyükleme ızgarasını kullanarak) YENİ: Anında yeni bir form başlatın, alanları eklemeden önce oluşturmanıza gerek yok. YENİ: nex-forms yönetici sayfasından canlı belgeler

NEX Formları v3.4

 DÜZELTİLDİ: Yükleme stilleri ve komut dosyalarıyla ilgili HTTPS sorunu DÜZELTİLDİ: Otomatik yanıtlayıcı e-postalarında ve yönetici e-postalarında gereksiz karakterler gönderen posta yöntemleriyle ilgili UTF-8 sorunu DÜZELTİLDİ: Otomatik yanıtlayıcı kayıtlı verileri almıyor EKLENDİ: Şifre Alanı EKLENDİ: Tarih seçici için tarih formatı ayarları (formu kaydedin veya sahadaki etkisini görmek için önizleme yapın) EKLENDİ: Tarih seçici için dil seçimi (formu kaydedin veya sahadaki etkisini görmek için önizleme yapın) EKLENDİ: Yeni alan adı ayarı için aynı ad etiketlerine ancak farklı alan adlarına sahip olma yeteneği GELİŞTİRİLDİ: Koşullu mantık. Hedefleme için tek alan seçiminin yanı sıra panel/ızgara seçimi de artık mümkün

NEX Formları v3.3

 YENİ ÖZELLİK: Yeni eklenti aracılığıyla PDF'ye aktarın DÜZELTİLDİ: Yeni form sorununu kaydetme DÜZELTİLDİ: Otomatik Yanıtlayıcıyı kaydetme sorunu

NEX Formları v3.2

 YENİ ANA ÖZELLİK: Yapışkan Formlar - Formları (üst, sol, sağ ve alt) gizlemek ve göstermek için yapışkan paddeller ekleyin Widget'lar bölümünde bulunur. YENİ ANA ÖZELLİK: Başparmak Tek Seçim Alanı - Bir formda seçmek için kullanılacak resimleri (yani: ürün) ekleyin. YENİ ANA ÖZELLİK: Başparmak Çoklu Seçim Alanı - Birden fazla küçük resim seçimi seçin. YENİ ANA ÖZELLİK: E-posta Kurulumu - SMTP, PHP Mailer, WordPress Mailer veya düz PHP posta işlevi ile e-posta göndermeyi yapılandırın. SMTP, isteğe bağlı kimlik doğrulama ayarlarını içerir YENİ ANA ÖZELLİK: Form girişleri sayfası - Tüm formlardan tüm form girişlerini görüntüleyin ve dışa aktarın YENİ ANA ÖZELLİK: Genel ayarlar sayfası - Çeşitli ayarları yapılandırın YENİ ÖZELLİK: Sınırsız gizli alan ekleyin YENİ ÖZELLİK: Özel form eylemi veya ajax YENİ ÖZELLİK: Özel form yöntemi YENİ ÖZELLİK: Javascript Trouble Shooter - 3. taraf eklentiler veya temalarla javascript çakışması durumunda komut dosyalarını kuyruğa alın/sıradan çıkarın. YENİ ÖZELLİK: Şekillendirme Sorun Giderici - 3. taraf eklentiler veya temalardan kaynaklanan görüntü paraziti olması durumunda stilleri kuyruğa alın/sıradan çıkarın. YENİ ÖZELLİK: Yönetici Yapılandırması - Widget'lar gibi nex-forms yönetici eklemelerini içeren ayarları içerir YENİ ÖZELLİK: Tek bir tıklama ile form çoğaltma YENİ ÖZELLİK: Widget'lar için açılır formlar YENİ ÖZELLİK: Pop-up form düğmesi renk seçimi (önyükleme stili) YENİ ÖZELLİK: Görüntüleme ve dışa aktarma için form seçimi YENİ ÖZELLİK: Form girişleri için Ajax sayfalandırması YENİ ÖZELLİK: Form girişleri için Ajax Sütunu sıralama EKLENDİ: Form girişleri için Tarih Saat ekranı - Formun gönderildiği tarih ve saati gösterir EKLENDİ: Form girişleri için kullanıcı alanı - bir formu doldururken oturum açmışsa kullanıcı adını göster EKLENDİ: Form girişleri için Kullanıcı IP alanı - IP adresini gösterir EKLENDİ: Form girişleri için sayfa alanı - Formun nereden gönderildiğini gösterir EKLENDİ: Form girişleri için form adı alanı - Gönderilen form adını gösterir EKLENDİ: Banyo silme formu girişleri EKLENDİ: Form giriş verileri için kalıcı açılır ekran EKLENDİ: Ayarlar için sekmeli seçim EKLENDİ: Genel ayarlar için Ajax kaydetme EKLENDİ: Başparmak Boyutu seçimi EKLENDİ: Başparmak seçimi için simge seçimi EKLENDİ: Başparmak ekranı için sütun seçimi EKLENDİ: Handel'i form tuvalindeki alana sürükleyin DÜZELTİLDİ: Hiçbir zorunlu alan üzerinde sekme yapılırken görüntülenen açılır pencere SABİT: Genel ızgara tarzı ekran GELİŞTİRİLDİ: Minimum çıktıdan yararlanmak için optimize edilmiş DOM GELİŞTİRİLDİ: Sayfa yükleme performansı için optimize edilmiş komut dosyaları ve stiller GELİŞTİRİLDİ: Sayfa yükü - YSlow tırmıklama = tek bir sayfada 10+ form ile 89/100!, YSlow tırmıklama = bir sayfada 1 form ile 94/100!! GELİŞTİRİLDİ: Yönetici yükleme hızı - harici arama yapılmaz

NEX Formları v3.1

 EKLENDİ: Form alanları ve önyükleme panelleri için Özel Arkaplan resmi yükleyici EKLENDİ: Arka plan ayarları: arka plan konumu, arka plan boyutu, arka plan tekrarı EKLENDİ: Satın almadan önce denemek için form temaları eklentisi için anında önizleme EKLENDİ: YENİ HTML Alanı - HTML'yi formlara gömün GELİŞTİRİLDİ: Birkaç stil değişikliğiyle arka uç kullanılabilirliği GELİŞTİRİLDİ: Genel hız ve performans ve CSS. DÜZELTİLDİ: Çok adımlı form işlevi - bazen adımları atlayan sonraki ve önceki düğmeler DÜZELTİLDİ: Çok adımlı form stili - dikey olarak çevrimdışı olan sonraki ve önceki düğmeler SABİT: Ülkeleri, ABD eyaletlerini ve dilleri otomatik olarak doldurma DÜZELTİLDİ: Dosya yükleyiciler için izin verilen dosya türü uzantılarını otomatik olarak doldurma DÜZELTİLDİ: Paneller, basamaklar ve aşırı iç içe yerleştirme söz konusu olduğunda ızgara stili DÜZELTİLDİ: Üste etiket (önyükleme sınıfı col-sm-12, col-sm-10 değil) DÜZELTİLDİ: Onay kutusu sorunu, dizi yerine yalnızca bir değer gönderiyor DÜZELTİLDİ: Temalardan kaynaklanan bazı stil müdahaleleri

NEX Formları v3.0.1

 DÜZELTİLDİ: Izgaralarla ilgili varsayılan önyükleme stili sorunu

NEX Formları v3.0

 DÜZELTİLDİ: "Form başlığı boş olamaz" hatası DÜZELTİLDİ: Temalardan kaynaklanan stil engellemesinin üstesinden gelin DÜZELTİLDİ: Genel tema uyumluluğuyla ilgili stil sorunları GELİŞTİRME: Genel performans GELİŞTİRME: "NEX-Forms için Form Temaları" eklentisi için uyumluluk omurgası eklendi KALDIRILDI: Açılış ekranı... yükleme süresi artık yeterince hızlı, dolayısıyla buna gerek yok NOT: NEX-Forms artık eklenti özelliğiyle yeni bir çağda olduğu için 2.4'ten sürüm 3'e atlandı

NEX Formları v2.4

 DÜZELTİLDİ: Form girişleri CSV dışa aktarma yolu

NEX Formları v2.3

 DÜZELTİLDİ: Bildirilen birkaç temayla ilgili stil uyumluluğu sorunları DÜZELTİLDİ: Birkaç temayla ilgili birkaç JavaScript uyumluluğu sorunu

NEX Formları v2.2

 DÜZELTİLDİ: Form gönderimleri için AJAX URL'si DÜZELTİLDİ: bildirilen birkaç temayla ilgili birkaç JavaScript uyumluluğu sorunu

NEX Formları v2.1

 GELİŞTİRME: AJAX form gönderimlerinin eksiksiz yeniden yazılması. GELİŞTİRME: Form önizlemesi. GELİŞTİRME: Performansı artırmak için daha fazla kod optimizasyonu EKLENDİ: Tek bir sayfada/yazıda birden çok form

NEX Formları v2.0

 GELİŞTİRME: Kullanılabilirliği artırmak için arka ucun tamamen yeniden tasarımını içerir GELİŞTİRME: Performansı artırmak için genel kod optimizasyonu GELİŞTİRME: Sürüm 1.2'nin 3. sürümünden daha fazlasına sahip azaltılmış eklenti, onu özelliklerle dolu ve hafif hale getirir GELİŞTİRME: Kullanıcı arabirimi çıktısını yeniden yazarak katlanarak daha hızlı olacak şekilde artırılmış form yükleme hızı EKLENDİ: Formlar için modül açılır pencereleri EKLENDİ: Çok Adımlı Formlar ve ekstra düğme kontrolü EKLENDİ: Mevcut ve yeni formlar üzerinde kullanıcı kontrolünü geliştirmek için tamamen yeni form yöneticisi EKLENDİ: Tüm alanlara hızlı erişim sağlamak için alan filtreleri DÜZELTİLDİ: Bazı JavaScript doğrulama sorunları DÜZELTİLDİ: Raporlanan arka uç hataları DÜZELTİLDİ: Genel tema uyumluluğuyla ilgili stil sorunları DÜZELTİLDİ: Çok sayıda küçük JS sorunu DÜZELTİLDİ: Çok sayıda küçük stil sorunu

NEX Formları v1.2

 DÜZELTİLDİ: E-postalarda UTF8 Karakter kodlaması DÜZELTİLDİ: Java komut dosyası doğrulama sorunları DÜZELTİLDİ: Genel tema uyumluluğunu sağlamakla ilgili stil sorunları EKLENDİ: Alan düzenleme ve silme üzerinde ekstra kontrol

NEX Formları v1.1

 EKLENDİ: Yeni Özellik - Koşullu Mantık DÜZELTİLDİ: Arka uç stil sorunları

NEX Formları v1.0.6

 Düzeltildi: WordPress sürüm 3.9 "gönderiye ekleme" sorunu

NEX Formları v1.0.5

 Düzeltildi: Otomatik yanıtlayıcı tek satırlık yer tutucular

NEX Formları v1.0.4

 Düzeltildi: Krom/web kitindeki stil sorunları. Tüm Çapraz tarayıcı stilleri artık çözüldü!

NEX Formları v1.0.3

 Düzeltildi: Ön uç uyumluluk sorunları. formlar artık etkilenmez ve temalardaki diğer stilleri etkilemez) Düzeltildi: E-posta otomatik yanıtlayıcı sorunları Düzeltildi: Arka uç simgeleri gösterilmiyor Eklendi: E-posta Ekleri: Dosya yüklemeleri artık ek olarak gönderiliyor Eklendi: Varsayılan yönetici e-postası: Belirtilen e-posta adresleri, eklerin yanı sıra tüm form değerlerini içeren varsayılan bir e-posta alır. Eklendi: Form gönderildikten sonra URL'ye yönlendir. Mesajı görüntüleyin veya bir teşekkür sayfasına yönlendirin (gönderim kaydedilir ve e-postalar her iki şekilde de gönderilir) Geliştirilmiş: Formu doldurduktan sonra kullanıcılara gönderilecek Kullanıcı Onay postaları Geliştirilmiş: Genel arka uç ayrıntıları.

NEX Formları v1.0.2

 Düzeltildi: Safari uyumluluk sorunları Düzeltildi: Form görünürlüğü (bazı durumlarda form animasyonlarıyla ilgili olarak görüntülenmiyordu)

NEX Formları v1.0.1

 Düzeltildi: Stil sorunları Düzeltildi: Onay kutuları (arka uç) Sabit: Çoklu seçim (arka uç) Geliştirilmiş: Yönetici paneli duyarlılığı

NEX Formları v1.0

 İlk sürüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.