MyGrace – Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

MyGrace – Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Author: ZEMEZPrice: $13

MyGrace – Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması, Bağış Toplama

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Çeşitli hayır kurumları ve kuruluşlarının sayısı her yıl artmaktadır. Ayrıca hayır işi yapıyorsanız, kendi kaynağınızı oluşturmak için kiliseleri ve yardım WordPress temasını kullanabilirsiniz. Kâr amacı gütmeyen kuruluşun web sitesi, fona olan güveni önemli ölçüde artırabilecek ve izleyici sadakatini artırabilecek bir kaynak olmaya devam ediyor. Tabii ki, böyle bir kaynağın kullanımı kolay olmalıdır. Örneğin, sitede kullanıcılar finansal raporlar bulabilir, kuruluşun ekibiyle tanışabilir, koğuşların hikayelerini okuyabilir ve bu kar amacı gütmeyen kuruluşun hayır programları hakkında bilgi edinebilir. Sitenin etkinliği, izleyicinin sorun hakkında daha fazla şey öğrenip öğrenmemesine, bağış sayfasına hızlı ve kolay bir şekilde gidip gitmemesine, kuruluşun faaliyetlerini daha fazla desteklemek isteyip istemediğine bağlıdır.

Aslında, kar amacı gütmeyen bir kuruluşun sitesi, mal ve hizmetlerin tanıtımına yönelik siteden biraz farklıdır. Sitenizin başarılı olmasını mı istiyorsunuz? Pazarlama araçlarını kullanın. Basit gezinme, açıkça tanımlanmış proje hedefleri ve sosyal ağlardaki içeriğin sürekli güncellenmesi ile yapılandırılmış siteler önemsiz değil, projeyi tanıtmanın yollarıdır.

Elbette projenizin başarılı olmasını sağlayacak evrensel bir düğme yok. Her neyse, bu sürekli bir iş. Siteniz, yeteneklerini aktif olarak kullanırsanız ve hedef kitle ile çalışırsanız etkili olacaktır. MyGrace'i kar amacı gütmeyen herhangi bir vakıf, hayır kurumu, kilise vb. için kullanabilirsiniz.

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

Kiliseler ve Yardım Kuruluşu WordPress Teması

MyGrace Temalı Bir Yardım Vakfı Web Sitesi Oluşturma

Önemli: Hayırseverlik temasını kullanarak web sitenizi hızlı bir şekilde başlatamazsınız. Bu, siteyi benzersiz kılmak için kullanışlı, yaratıcı hale getirmek için harika bir fırsat. Sitenin tanıtımını unutmayın, çünkü konu tanıtım için zaten hazırlanmıştır ve gerekli tüm CEO ayarlarına sahiptir.

Bağış yapmak isteyen biri için ek zorluklar yaşamadan para transfer etmenizi sağlayan kullanışlı tasarımcı Elementor'a dayalı, bağış toplama için parlak, profesyonel WordPress teması. Zaten konuya dahil, burada ayrıca herhangi bir etkinliğin duyurusunu yapabilir veya böyle bir süre için belirli bir miktarın gerekli olduğunu ilan edebilirsiniz – istatistiklere göre bu, ücretleri iyileştirir. Menünün benzersiz uyumluluğu ve widget ekleme yeteneği, diğer kaynaklarla reklam veya duyuru alışverişinde bulunmanıza olanak tanır, farklı dillere çeviri için bir temel sunulur.

Sitenizde herhangi bir sayfaya hızla gidebilir, gerekli bilgileri bulabilirsiniz – her şey açık ve elinizin altında. Hayır kurumu için, herhangi bir uygun şekilde katkıda bulunabilmek için fonların dağılımı, başarılar ve ayrıntılar hakkında raporlar içeren bölümler yerleştirmek de önemli olacaktır. Bir geri bildirim formunun varlığı, fonun web sitesini kullanıcıların gözünde daha sadık hale getirecektir. Tüm sayfalar arama motorları için optimize edilmiştir ve herhangi bir cihaza hızlı bir şekilde indirilir.

“Geniş” ve “dar” bir versiyona sahip modern tasarım, yalnızca mobil veya normal bir tarayıcının biçimine göre ayarlanmaz, aynı zamanda cihazın ekranının genişliğini de belirler. Bağış toplama için bu WordPress şablonu, son sürümde değiştirilmesi gerekecek olan stok resimleri kullanan basit bir tasarımla karakterize edilir, ancak herkes tarafından yapılabilir, hatta üstbilgiyi ve altbilgiyi özelleştirebilirsiniz. Şablon WooCommerce uyumluna aittir, burada istenen hedefe daha ne kadar kaldığını gösteren Bağış bağış toplama eklentisi yüklenir – bu ayrıca potansiyel bağışçıları motive eder.

Blokların konumu mümkün olduğunca bilgilendiricidir, projeler hakkında veri göndermenize, sürekli güncelleme yapmanıza ve haber yayınlamanıza izin verir, sosyal ağları entegre etmek için düğmeler sağlanır. Tema sadeliği ve güvenilirliği ile sizi fethedecek.

MyGrace – Bir Yardım Kuruluşu ve Kiliseler için Mükemmel Tema

Basit bir kilise ve hayır kurumu WordPress teması, kuruluşunuz için daha iyi bir kaynak oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Birçok hayır kurumu genellikle güvensizlikle karşı karşıyadır. Bu engeli aşabilir, tipik olarak esnek ve duyarlı bir çevrimiçi kaynağın yardımıyla ziyaretçilerin sadakatini oluşturabilirsiniz.

Kaynak, fonun faaliyetlerine ilişkin sosyal kanıtları içermelidir: bilinen isimler, medyada ve sosyal ağlarda bahsedilenler. Haber bölümlerine ve bloga özellikle dikkat edin. Yılda bir haber yayınlamak kötü bir stratejidir. Ne kadar aktif blog yazarsanız, fotoğraf yayınlarsanız, farklı raporlar yayınlarsanız, sitenize o kadar organik trafik getirebilirsiniz. Sistematik, haftada en az bir kez içerik güncellemesi de fonun güvenilirliğinin ve gerçekliğinin bir göstergesidir.

Birçok blok ve dahili sayfadan oluşan hoş bir tasarım, küçük bir açılış sayfasından birçok programla kapsamlı ve ayrıntılıya kadar her boyutta bir kaynak yaratacaktır. Sadece gerekli ayrıntıları – “öğeleri” değiştirin, otomatik blok tasarımcısı animasyonlar, efektler, özellikler eklemeye yardımcı olur – bunların tümü çapraz genişliği ve uyarlanabilirliği korurken. Demoyu indirin ve temanın özelliklerinin tadını çıkarın!

belgeler

değişiklik günlüğü

Sürüm 1.0 – 04 Nisan 2022

  İlk sürüm

Teşekkür ederim!

İlginiz için çok teşekkür ederim. Yorumlarınız ve puanlarınız çok takdir edilecektir.

Bu şablonu satın aldığınızda, samimi ve etkili destek alırsınız. Bu şablonu zaman zaman güncelleyeceğiz ve gelecekteki güncellemeler veya eksiksiz yeni şablonlar için isteklerinizi duymak istiyoruz.

Şablonumuzu beğendiyseniz, lütfen değerlendirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.