Müzik Çalar – MP3 Çalar – Ses Çalar – Müzik Çal – Android Uygulaması – Admob Reklamları – Lite Player

Müzik Çalar – MP3 Çalar – Ses Çalar – Müzik Çal – Android Uygulaması – Admob Reklamları – Lite Player

Author: codemtechPrice: $29

Müzik Çalar, Android için en iyi müzik çalardır. Muhteşem ekolayzır, desteklenen tüm formatlar ve şık kullanıcı arayüzü ile Müzik Çalar sizin için en iyi müzik deneyimini sunar.

Demo APK:- https://drive.google.com/file/d/1PAW273vVBoXwaZ365UtUkaahPwe8fTtq/view?usp=sharing

Müzik çalar, kullanıcıya müzik dinlerken daha iyi bir deneyim yaşatmak için tasarlanmıştır. Müzik çalar, tüm müzikleri otomatik olarak tarar ve bunları başlığa, sanatçıya, albüme göre gruplandırır. İstediğiniz şarkıyı bulmak çok kolay. Müzik sesini iyileştirmek için ses ekolayzırını destekler, kendi stilinizle özelleştirebilirsiniz.

Eşsiz ekolayzır, müziğinizin daha profesyonel seslere sahip olmasını sağlar. Müzik stilini kontrol etmekte ve müzikalinizin keyfini çıkarmakta özgürsünüz. Harika sese sahip ekolayzır – Bas güçlendirme, yankı efektleri vb. dahili ekolayzır içeren bu MP3 çalar, müzik dinleme deneyiminizi geliştirecektir.

Müzik çalar, yalnızca sanatçılara veya albümlere değil, klasör yapısına da dayanmaktadır. Müzik Çalar, tüm müzik dosyalarını saniyeler içinde bulmanıza rehberlik eder ve ilgili müzik videolarını/MV'yi sanatçı veya parça üzerinden hızlı aramanızı destekler.

Her Türlü Ses Formatı için Ses Oynatıcı – Yalnızca bir MP3 oynatıcı değil, Müzik Oynatıcı MP3, MIDI, WAV, FLAC, AAC, APE, vb. dahil tüm müzik ve ses formatlarını destekler ve bunları yüksek kalitede çalar.

Müzik Çalar, telefonunuzdaki tüm müzikleri bulmanız için size kolayca rehberlik edebilir. Ve müziğinizi kolayca yönetin. Bu müzik çalar, yalnızca müzik listesini göstermekle kalmaz, aynı zamanda kendi favori çalma listenizi oluşturmanıza da olanak tanır.

Bu MP3 çalar, tüm müzik ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve size tüm yeni müzik deneyimlerini getirebilir. Müzik Çalar uygulaması, Android için mükemmel bir MP3 Müzik Çalar.

Kullanıcı Arayüzü – Şık ve basit kullanıcı arayüzü ile müziğinizin keyfini çıkarın, Müzik Çalar mükemmel bir seçimdir.

Müzik Çalar, oynat/duraklat, sonraki, bildirim durumunda önizlemeyi kolayca gerçekleştirebileceğiniz bildirimleri destekler. Hatta arka planda müzik çalabilirsiniz.

Android cihazlarınız için mevcut diğer tüm müzik çalarlardan daha iyi tüm özelliklere sahip güçlü bir ekolayzır içeren basit bir Ücretsiz Müzik Çalar.

Özellikler: – En popüler müzik dosyası formatlarının tümünü destekleyin. – Müziğinizi albümlere, sanatçılara, şarkılara, türe, çalma listelerine, klasörlere göre tarayın ve çalın. – Bas güçlendirme, yankı efektleri vb. ile güçlü ekolayzır. – Ruh halinize göre çalma listeleri oluşturun ve bunlara şarkı ekleyin. – Özel tonlu müzik stili ve ekolayzırı manuel olarak ayarlayın. – Şarkıları karışık, sıralı veya döngü halinde çalın. – Kilit ekranı kontrolleri ve bildirim çubuğunda oynatılır. – Favori şarkılar, En Son Çalma ve çalma listenizi özelleştirme – Şarkıları anahtar kelimelere göre kolayca arayın. – Şarkıları doğrudan Uygulamanın içindeki klasörden çalın. – Egzersiz için kullanışlıdır. – Widget bu güçlü müzik çalarda desteklenir. – Destek bildirimi – Bildirim durumunda şarkı hakkında, oynat/duraklat, sonraki, önceki. – Albümü, sanatçı adını ve türünü yeniden düzenlemek ücretsiz. – Şarkı dosyasını düzenleyin ve kaydedin. – Kulaklık desteği. – Kolay Arama – Tüm yerel müzik dosyalarınızı bulun hiç bu kadar kolay olmamıştı. – Oynatma Listenizi özelleştirin ve kaydedin – Şık UI tasarımı. – Tüm ses dosyalarını otomatik olarak tarayın, şarkıyı yönetin ve paylaşın. – Arka planda müzik çalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.