Motelcilik – Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

Motelcilik – Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

Author: leebrosusPrice: $19

Resort & Hotel WordPress Teması – Moteling , otel, pansiyon, resort, villa, misafirhane ve rezervasyonlu diğer her türlü konaklama hizmeti için mükemmel bir tasarımdır. Güçlü bir çevrimiçi rezervasyon sistemine sahip en iyi otel WordPress temasını arıyorsanız, Moteling çevrimiçi otel rezervasyon web siteniz için mükemmel bir seçim olacaktır.

Birinci Sınıf Otel Rezervasyonu WordPress Teması

Moteling, çeşitli güçlü özelliklere sahip muhteşem bir Hotel & Resort WordPress Temasıdır. Her özellik, tur ve otel rezervasyonu, oda rezervasyonu, konaklama veya listeleme için özel hizmetlerinizle herhangi bir ziyaretçiyi etkileyici kılabilir. Bu Otel WP Teması, hedef kitlenize 04+ duyarlı ana sayfa, muhteşem tasarımlar ve efektlerle en iyi görünümü ve hissi sunar. Elementor, mailChimp, Contact Form 7, WPML gibi çeşitli entegre eklentiler sayesinde ziyaretçiler daha iyi deneyim kazanabilir.

Ayrıca, Moteling Hotel WordPress Teması ile tatil köyleri ve otel web siteniz, en iyi WordPress Otel Rezervasyon Eklentisi tarafından yönetilen eksiksiz bir çevrimiçi otel rezervasyon sistemi tarafından işletilecektir. Odaların, Müşterilerin, Kuponların, Fiyatlandırma Planlarının, Ekstra Paketlerin, Blok Özel Tarihinin, Raporların, Ödeme Ağ Geçitlerinin vb. tam yönetimini üstleneceksiniz.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

Fantastik Çevrimiçi Otel Rezervasyonu WordPress Teması

Motelcilik , oteller, tatil köyleri ve diğer konaklama hizmetleri için çarpıcı bir çevrimiçi rezervasyon web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

# WP Otel Rezervasyon Eklentisi ile Mükemmel Çevrimiçi Otel Rezervasyonu

Resort & Hotel WordPress Teması – Moteling , gelişmiş WP Otel Rezervasyon Eklentisi tarafından yönetilen kusursuz bir çevrimiçi rezervasyon sistemi ile oluşturulmuştur. WordPress Otel Rezervasyonu dünya çapında popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Çevrimiçi rezervasyon web sitenizde gezinirken tüm ziyaretçiler için en harika kullanıcı deneyimini sağlar. İstedikleri odaları arayabilir, müsaitlik durumunu kontrol edebilir, alışveriş sepeti ile birkaç oda ayırtabilir ve çevrimdışı ödeme ve çevrimiçi ödeme (Authorize.net, Paypal, Stripe) dahil olmak üzere birden fazla ödeme ağ geçidi ile ödeme yapabilirler.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

Daha da önemlisi, rezervasyon sistemli Moteling – Luxury Hotel WordPress Teması , web sitesi sahiplerine çevrimiçi rezervasyon sisteminin daha iyi yönetimini sağlar. Odaları, müşterileri, kuponları, raporları, fiyatlandırma planlarını, müşteri rezervasyonlarını ve diğer ayarları yönetmenize izin verilir.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

# 10 Hazır Ana Sayfa – 1 Tıkla Demo İçe Aktarıcı

Rezervasyonlu Otel WordPress Teması – Moteling , profesyonel ve çekici tasarıma sahip 4+ güzel ana sayfa düzeni sağlar. Herhangi bir ziyaretçinin çevrimiçi otel rezervasyon web sitenize anında aşık olacağından emin olun.

Özellikle, tek tıklamayla demo içe aktarıcı ile herhangi bir WordPress otel rezervasyon şablonunu tek bir tıklamayla içe aktarabilirsiniz. Tek tıklamayla kurulum, sayfalar, widget'lar, kaydırıcılar, gönderiler, ayarlar dahil olmak üzere demo verilerini ayarlamanıza ve oteller ve tatil köyleri için özel çevrimiçi rezervasyon web sitenizi oluşturmanıza olanak tanır.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

# Birden Fazla Oda ve Süiti En Cazip Şekilde Sergileyin

Resort & Hotel WordPress Temamız – Motelleme ile klasik, ekonomik, premium, lüks dahil olmak üzere farklı oda türlerini sergileyebilirsiniz. Ziyaretçiler her oda için resim, oda tipi, boyut, görünüm, kısa açıklama, gecelik fiyat ve derecelendirme ile göz alıcı ve bilgilendirici bir önizleme alabilir. Bu görüntüleme şekli sayesinde, rezervasyon yapanların en önemli bilgileri alması ve aynı kriterlere göre odaları karşılaştırması çok daha kolay. Ayrıca, ziyaretçiler tek bir tıklama ile tüm odaları görüntüleyebilir veya her odanın ayrıntılarını keşfedebilir.

Müşteriler, her oda tek sayfası için açıklama, ek bilgiler, incelemeler ve fiyatlandırma planlarındaki tüm bilgileri görüntüleyebilir. Ayrıca, o odanın fiyatını, olanaklarını, müsaitliğini, yerini, doluluk durumunu vb. kontrol edebilirler.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

# Özel Teklifler ve Hizmetlerle Müşteri Tercihini Yakalayın

WordPress otel rezervasyon temamız – Moteling, öne çıkan özel ürünlerinizi ve ekstra hizmetlerinizi çeşitli etkileyici stiller ile sergilemenizi destekleyecektir. Ziyaretçilerin bir oda ayırtmak ve otelinizde ve tatil yerinizde kalmak için daha fazla nedeni olacaktır.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

# Birden Çok İşlevsel Sayfa Dahil Et

WordPress'te bir otel rezervasyon web sitesinde hangi işlevsel sayfaları arıyorsunuz? WordPress temamız, otel web sitenizin tam işlevlerle gelmesini sağlayacaktır. Blog, Hakkında, Sıkça Sorulan Sorular, İletişim vb. gibi kullanıma hazır sayfalar profesyonelce tasarlanmıştır.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

Birden fazla hazır üst bilgi ve alt bilgi stiliyle, tatil köyü ve otel web sitenizi daha akılda kalıcı ve profesyonel hale getirmek için istediğinizi esnek bir şekilde seçebilirsiniz.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

En İyi Otel Rezervasyonu WordPress Teması – Mükemmel Performans

# %100 Duyarlı Tasarım

Moteling , duyarlı bir WordPress otel temasıdır. Bu nedenle, bu otel WP temasını kullanırsanız, siteniz masaüstü, tablet, akıllı telefon gibi herhangi bir cihazda mükemmel görünecektir. Mobil optimizasyon ile web sitenizin mobilde görüntülenmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

# Yüksek Sayfa Puanlarının Yansıttığı Optimize Edilmiş Performans

Pek çok kaydırıcı ve animasyon efektiyle geliyor, ancak Moteling Hotel WordPress Teması yine de yüksek sayfa puanları alıyor. Niye ya? Her kod satırı, web sitenizin sorunsuz ve hızlı çalışmasını sağlamak için hız optimizasyonu göz önünde bulundurularak yazılmıştır.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress TemasıMotelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

# Nihai SEO Optimizasyonu

Her başlık, başlık, meta etiket vb. için SEO ilkelerine uyarak, WordPress temasıyla rezervasyon yapan konaklama oteli tatil köylerimiz web sitenizi arama motorlarında daha üst sıralara çıkaracaktır.

Olması Gereken Otel Rezervasyonu WordPress Teması

# Birden Fazla Yerleşik Eklentiyle Entegrasyon

Moteling WordPress otel rezervasyon şablonu, birçok güçlü eklentinin harika bir birleşimidir. Bu eklentiler, otel web sitenizi önemli ölçüde geliştirecektir.

Bunlar arasında, dinamik sürükle ve bırak Sayfa Oluşturucu olan Elementor'u görmezden gelemeyiz. Gerçek zamanlı özelleştirici ile sitenizi kodlama gerektirmeden esnek bir şekilde oluşturabilirsiniz.

# İnanılmaz İç Özellikler

Neden Hotel & Resort WordPress Temamız – Moteling’e sahip olmalısınız? Bir ton temel özelliği içerdiğinden: paralaks efekti, renkler ve dış görünümler, uzman tipografi, google yazı tipleri ve yazı tipi harika simgeler, RTL desteği vb.

Moteling , oda rezervasyonu, otel rezervasyonu ve konaklama hizmetleri web siteleri için mükemmel olan en iyi otel wordpress temalarından biri olmayı hak ediyor.

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

Motelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress TemasıMotelcilik - Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

En İyi WordPress Otel Rezervasyon Temalarından Biri Olmaktan Gurur Duyar

 • WordPress Otel Rezervasyon eklentisi tarafından gerçekleştirilen harika çevrimiçi otel rezervasyonu
 • 10 kullanıma hazır ana sayfa
 • Esnek başlık stilleri
 • Anında Kontrol Kullanılabilirliği
 • Odaları ve süitleri çekici bir şekilde sergileyin
 • Özel teklifleri ve ekstra hizmetleri görüntüleyin
 • Çoklu iç sayfalar
 • Tek tıkla kurulum
 • Birçok güçlü entegre eklenti
 • Elementor ile Dinamik – Sayfa Oluşturucu
 • Tamamen duyarlı ve mobil optimizasyon
 • Hız optimizasyonu ile yüksek performans
 • İçeriği daha kolay oluşturmak için önceden hazırlanmış widget'lar
 • HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuş
 • Hız, SEO, mobil, yüksek dönüşüm oranı ve sınırsız özelleştirme için optimize edilmiştir
 • Temiz, modern, çok amaçlı tasarım, her tür web sitesi için kullanılabilir
 • Kolaylık için temiz kod
 • Tarayıcılar arası uyumluluk: Chrome, FireFox, Safari, Opera, IE11
 • Tamamen duyarlı tasarım
 • Hem satırlar hem de içerik üzerinde inanılmaz paralaks efektleri
 • Google yazı tipleri ve yazı tipi harika simgeler
 • Sınırsız renk ve görünüm
 • RTL desteği
 • Görüntülerken hızlı ve mükemmel performans
 • Anlaşılır ve kolay Görsel Sayfa Oluşturucu
 • Özelleştirme kolaylığı
 • Gereksinimler için hataları düzeltmeye istekli

Destek Kanallarımız:

 • Yardım Masası: Bir Bilet Gönderin
 • E-posta Desteği: leebrosusthemes@gmail.com
 • Detay Belgesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.