Motela – Otel Inn Teması

Motela – Otel Inn Teması
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: nicdarkPrice: $39

Otel WordPress Teması

Otel WordPress Teması

OTEL WORDPRESS TEMASI

Motela , tüm otel, oda ve kahvaltı, tatil köyü, motel, pansiyon ve tatil etkinlikleri için tasarlanmıştır ve harika Elementor sayfa oluşturucusunu içerir. Tüm oda otel bilgilerinin olduğu farklı sayfalar ekleyebilir ve rezervasyon almak için özel sayfalarınızı ekleyebilirsiniz. Motela hotel inn & suites WordPress teması, tatil köyü, kamping ve motel gibi tüm oteller için idealdir.

DESTEK :

Herhangi bir sorun veya şüpheniz için, destek forumumuzda bir bilet açarsanız (aşağıdaki bağlantı) size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve ayrıca her zaman çevrimiçi ve çevrimdışı olarak sunulan temanın resmi belgelerine de başvurabilirsiniz.

Destek Platformu ( BİLET AÇ )

EKLENEN EKLENTİLER:

Devrim Kaydırıcısı

Temaya, içeriğinizi güzel bir şekilde görüntüleyen, yenilikçi, duyarlı bir WordPress Slider Eklentisi olan Revolution Slider dahildir. Bir Kaydırıcı, Atlıkarınca, Kahraman Sahnesi veya hatta tüm Ön Sayfa olsun, görsel, sürükle ve bırak düzenleyici, kendi hikayelerinizi anında anlatmanıza izin verecektir!

İletişim Formu 7

Contact Form 7 harici bir eklentidir ve birden fazla iletişim formunu yönetebilirsiniz. Form, Ajax destekli gönderimi, CAPTCHA'yı, Akismet spam filtrelemeyi vb. destekler.

eleman

Temaya, en popüler ve genişletilebilir görsel WordPress sayfa oluşturucu eklentisi olan Elementor dahildir. Programlama bilgisi gerektirmeden hızlı ve kolay bir şekilde hayal edebileceğiniz herhangi bir düzeni oluşturmanıza yardımcı olacak, kullanımı kolay bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur.

KREDİ:

NicDark Ekibi ( nicdark.com )
Destek Ekibi ( support.nicdark.com )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.