Moseno: Blogger için Çok Amaçlı Tema

Moseno: Blogger için Çok Amaçlı Tema

Author: HeybiPrice: $25

MOSENO'yu inşa etmek için çok fazla düşünce ve özen gösterildi. Sonuç olarak, kullanımı gerçekten kolay ve özelleştirmesi kolaydır. Theme Designer™ aracılığıyla genişliğini kolayca ayarlayabileceğiniz haber tarzı iki sütunlu bir düzen ile birlikte gelir. MOSENO ayrıca yerelleştirmeye hazır Sağdan sola (RTL) desteğidir. Arapça'dan İbranice'ye, tüm bağlam otomatik olarak dilinize çevrilecektir.

Popüler gönderilerinizi otomatik olarak gösterecek harika bir atlıkarınca bölümleriyle başlayın. Bu işlev, Blogger'ın yerel gadget'ına dayanır, kodlama gerekmez.

Ardından, herhangi bir koda dokunmak zorunda kalmadan bu akıllı yerel Öne Çıkan gönderi gadget'ını kullanarak hangi gönderiyi vurgulamak istediğinizi kontrol edin.

MOSENO, resimler olmadan bile harika görünecek şekilde tasarlanmıştır. Önden yazın ve mizanpajın metin açısından zengin içeriğinize nasıl benzersiz bir şekilde uyum sağladığını görün.

Endişelenmeyin, MOSENO otomatik olarak YouTube'dan video kapağını alacak ve post kapak olarak kullanılmak üzere yüksek çözünürlüklü görüntüler oluşturacaktır.

MOSENO, Blogger'ın yerel İletişim gadget'ına dayanan özel bir iletişim sayfasıyla birlikte gelir ve kurulumu inanılmaz derecede kolaydır.

Bu şablon/tema yalnızca Blogger / Blogspot (Blogger.com) platformu içindir. Diğer platformlarla uyumlu değildir.

☞ MSENO'da seveceğiniz özellikler:

✓ Duyarlı düzen. Herhangi bir ekran boyutu için optimize edilmiştir
✓ Yerleşik sosyal medya simgeleri
✓ Tema Tasarımcısı paneli aracılığıyla tema rengini, makale genişliğini, kenar çubuğu genişliğini, yazı tipini vb. kolayca değiştirin
✓ Zengin Snippet'ler ve SEO'ya hazır
✓ Retina hazır
✓ İlgili gönderiler desteği
✓ Blok alıntıyı Twitter'da kolayca paylaşın
✓ Gadget'ı göster/gizle seçeneğiyle temiz, iyi organize edilmiş düzen
✓ Yeni yorum formu kullanıcı arayüzü – tamamen yeniden tasarlandı
✓ 3. nesil çerçeve tabanlı düzen
✓ Mükemmel kalibre edilmiş tipografi
✓ Özel paylaşım düğmesi
✓ Kapsamlı belgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.