MongoDB, NodeJS TypeScript API + Redux + JWT + Swagger ile Yönetici Paneli Oluşturucusuna Tepki Verecek

MongoDB, NodeJS TypeScript API + Redux + JWT + Swagger ile Yönetici Paneli Oluşturucusuna Tepki Verecek

Author: gyanverma2Price: $49

MongoDB'den NodeJS REST API Oluşturuculu ReactJS Yönetici Paneli + JWT Kimlik Doğrulaması + Postacı Json

Herhangi bir MongoDB Veritabanından arka uç ile tam teşekküllü ReactJS uygulaması oluşturun

Herhangi bir MongoDB veritabanından sınırsız kod oluşturun

Hızlı ve Ücretsiz E-posta veya Skype Desteği

Hızlı Kullanıma Hazır API için Otomatik Oluşturulan Postacı Json'u içerir

ReactJS App Generator + NodeJS REST API Generator nedir?

En popüler ön web teknolojileriyle oluşturulan ReactJS App Generator With NodeJS CRUD REST API Generator, MongoDB'den ReactJS Uygulaması oluşturmak için güçlü ve sezgisel bir çözümdür.

Windows uygulamasıyla, NodeJS REST API ile tam teşekküllü ReactJS uygulamasını istediğiniz sayıda oluşturma esnekliği sağlar. Veritabanınızdaki herhangi bir değişiklik, kodu yeniden oluşturmak için aracınız var. ReactJS App Generator'ı çalıştırmak için Kurulum gerekmez

NodeJS REST API Generator ile ReactJS uygulama oluşturucu, MongoDB veritabanınızın derinlemesine bir analizini gerçekleştirir: tablolar arasındaki her türlü ilişki, birincil ve yabancı anahtarlar, alan türleri ve değerleri, doğrulama vb.

Bu akıllı analiz, oluşturulan REST API'sinin her bir uç noktasına uyarlanmış seçenekleri önceden yapılandırmak için kullanılır.

Oluşturulan kod, bulut sunucunuzda veya paylaşılan barındırmada barındırılabilir ve bir dakika içinde kullanıma hazır olacaktır.

Jeneratör aracı ayrıca REST API'ye göre POSTMAN içe aktarma dosyasını oluşturur ve testinizi hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olur.

Akıllı Veritabanı Analizi

  • Birincil anahtar algılama ve yorumlama
  • İkincil anahtar algılama ve yorumlama
  • Her türlü ilişkinin tespiti
  • CRUD'de dahili/harici ilişkilerin akıllı entegrasyonu
  • Akıllı alan tipi algılama ve entegrasyon
  • Doğrulama türlerinin tespiti ve entegrasyonu
  • Dahili tip, Dizi, Belge Algılama

Müşteri geribildirimi :

Bu ürünü önermem için pek çok neden var, ancak en azından benim görüşüme göre, doğru zamanda doğru ilgiye sahip olmak her şeyi değiştiriyor. Herhangi bir nedenle başın belaya girerse, yardım edileceğinden ve HIZLI geleceğinden emin ol. Bu harika ürün için teşekkürler.

Harika ürün! Destek harika, ilk başta ürün hakkında bazı şüphelerim vardı. Ama satıcı beni skype'tan aradı ve her şeyi ayrıntılı olarak açıkladı. Bu harika bir araçtır ve size çok fazla para ve zaman kazandıracaktır. ÖNERİLEN A+++

Bu harika bir ürün, yayıncının büyük desteği ve kullanım kolaylığı ile birleştiğinde… Bu harika ürünü şiddetle tavsiye ediyorum!

Bu aracın harika olduğunu söylemeliyim!!! Kullanımı kolay, Postman'de .htaccess dosyasında eksik bir dize ile ilgili bir hata buldum, ardından yazarın burada önceki müşterilerden gelen destek/yorumları okuyunca 2 saniye içinde düzeltebildim. Harika bir iş çıkarmaya devam edin, tekrar teşekkürler

Değişiklik günlüğü

  - 04 Mayıs 2022     - İlk Yayın (Lütfen varsa hatayı bildirin)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.