Mercedes Benz Tourer EQV 2021

Mercedes Benz Tourer EQV 2021

Author: creator_3dPrice: $119

Oluşturucu 3D Takım modeli

Neden modellerimizi seçmelisiniz? – Her şey render için hazır. Sadece bir render düğmesine tıklayın ve önizleme görüntüsündeki gibi bir resim elde edeceksiniz! – Herhangi bir ek eklentiye ihtiyaç duymaz; – Yüksek kaliteli dış ve temel iç mekan; – Modelin dokulara ihtiyacı yoktur; – Yakın çekim işleme için uygundur; – Tüm nesneler akıllıca ayrılır ve adlandırılır; – Tüm materyaller doğru şekilde adlandırılmıştır; – Yeni malzeme, renk vb. kolayca değiştirebilir veya uygulayabilirsiniz; – Modelin topolojisi iyi; – Modelin gerçek boyutları var. Gerçek dünya ölçekli. Origin(0,0,0 xyz ekseni) olarak ayarlayın; – Animasyon ve yüksek kaliteli fotogerçekçi görselleştirme için uygundur; – Rendering stüdyo sahnesi (aydınlatma, kameralar, malzemeler, ortam kurulumları) dahildir; – HDR Haritalar dahildir;

Ana özellikler Orijinal olarak Autodesk Maya 2018 SP3 ile oluşturulmuştur; VRay Next 4.12 ile Rendered Sadece Maya mb stüdyo formatı V-ray malzemeleri, lightnin kurulumu, ortam içerir. Diğer Fbx, C4d, 3ds, Obj, 3dsmax, xsi,lwo varsayılan malzemelerle birlikte gelir. Phong gölgelendiricisine dayalı varsayılan malzemeler. Bilgisayarınızdaki HDRI haritalarının yolunu değiştirmek için doğru oluşturma gerekebilir.

 Use studio mb version for render like in a preview image.

Bu ürünü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Sizinle sürekli olarak uğraşmak için sabırsızlanıyoruz. Yaratıcı 3D ekibi!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.