LatePoint – WordPress için Randevu ve Rezervasyon eklentisi

LatePoint – WordPress için Randevu ve Rezervasyon eklentisi
 Buy Now
  

Author: OsetinPrice: $79

LatePoint – Basit ve Sezgisel Randevu Rezervasyon Eklentisi

Kurulumu sonsuza kadar süren karmaşık rezervasyon yazılımlarından bıktınız mı ve bir kez kurduktan sonra tüm web sitenizi yavaşlatarak potansiyel müşterilerinizi kaybetmenize neden oluyor mu? LatePoint ile tanışın – müşterilerinize odaklanan basit ve sezgisel randevu rezervasyon eklentimiz, sadece birkaç tıklamayla randevu planlamayı inanılmaz derecede basit hale getirir. 15 yılı aşkın tecrübemizle Kullanıcı Arayüzü tasarımında uzmanız, on binlerce müşteri işlerini geliştirmek için ürünlerimizi kullanıyor.

5 dakika veya daha kısa sürede kurulum

Kurulum sürecini 5 dakikadan daha kısa sürede tamamlamanıza, aracılar oluşturmanıza, hizmetler eklemenize ve çalışma saatlerini ayarlamanıza yardımcı olan özel bir Kurulum Sihirbazı oluşturduk. İşte bu kadar, o zaman rezervasyon kısa kodunu sayfanızın herhangi bir yerine ekleyin ve müşterileriniz hemen randevu alabilecektir.

Sosyal Giriş Mevcut

Adlarını/e-postalarını/telefon bilgilerini önceden doldurmak için popüler sosyal ağları kullanarak oturum açmalarına izin vererek müşterilerinizin işini kolaylaştırın. Bir hesap oluşturduklarında, rezervasyonlarını çevrimiçi olarak yönetebilirler.

Güçlü Yönetici raporlaması

Dışarıdan basit olsa da, içeride inanılmaz derecede güçlüdür. Şirket sahiplerinin temsilci performansı raporlarını kolayca görmeleri ve hizmetleri ve müşterileri yönetmeleri için temiz ve modern bir yönetici panosu oluşturduk.

f6e742e6e65742f6368616e67656c6f672e706e67″ alt=”LatePoint – WordPress için Randevu ve Rezervasyon eklentisi – 41″>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.