Konut Emlak WordPress Teması

Konut Emlak WordPress Teması
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: WpEstatePrice: $59

WP Residence , bağımsız acenteler, ajanslar veya şirketler için şaşırtıcı bir emlak web sitesi oluşturmanız için size araçlar sunan son teknoloji bir WordPress temasıdır. Anlatımlı video eğitimleri ile yüksek özelleştirilebilirlik, esneklik ve mükemmel belgeler sunar.

Tema, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için ihtiyacınız olan tüm esnekliğe sahiptir. Eşsiz ve modern bir emlak web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için 400'den fazla özenle organize edilmiş tema seçeneği dahildir. Dakikalar içinde başlamanız için önceden oluşturulmuş 30 demo mevcuttur.

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wpestate bülteniwbaşkanlık yardımıwpestate bilet sistemi

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

wbaşkanlık özellikleri

Son Sürüm 4.3 – Ocak

 • Gayrimenkul için 11 yeni demo – http://seattle.wpresidence.net/, https://boston.wpresidence.net/, https://dallas.wpresidence.net/, https://memphis.wpresidence.net/ , https://houston.wpresidence.net/, https://madrid.wpresidence.net/, https://austin.wpresidence.net/ , https://miami.wpresidence.net/, https://beijing .wpresidence.net/, https://mumbai.wpresidence.net/, https://toronto.wpresidence.net/
 • Bataklık listesi kısa kodu
 • Aracılar ızgara kısa kodu
 • Sıcak noktalar içeren görüntü
 • Elementor için Özellikler Arama Formu Oluşturucu

32 Dilde Çeviri:

Arapça, Bulgarca, Çekçe, Almanca, Yunanca, İspanyolca, Fransızca, İbranice, Hintçe, Hırvatça, Macarca, Endonezyaca, Islenka, İtalyanca, Japonca, Korece, Felemenkçe, Hollanda (Belçika), Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Slovakça, Slovenščina , Sırpça, Svenska, Rusça, Tayca, Türkçe, Urduca – Pakistan, Vietnamca, Basitleştirilmiş Çince. Bazı çeviriler, wp-admin panosundan kolayca yapılabilecek düzenlemeler gerektirebilir.

Kendi Dilinizde 6 Demo

İspanyolca Demo – https://esp.wpresidence.net/

Almanca Demo – https://de.wpresidence.net/

Portekizce Demo – https://pt.wpresidence.net/

Fransızca Demo – https://fr.wpresidence.net/

İtalyanca Demo – https://it.wpresidence.net/

Arapça/RTL demosu – https://rtl.wpresidence.net/

Demo Kullanıcı Erişimi

Ana demo için Basit Kullanıcı test hesabı (belirli üyelik paketleri, farklı profil bilgileri)

kullanıcı adı = kullanıcı
Şifre = 1234

Ana demo için temsilci test hesabı (belirli üyelik paketleri, farklı profil bilgileri)

Kullanıcı adı = aracı
Şifre = 1234

Herhangi bir destek sorusu veya yönetici arka uç demo yardımı için profil sayfamız aracılığıyla bir mesaj bırakın

20.000'den fazla müşteri tarafından güvenilen

yorumlar

yorumlar

yorumlar

yorumlar

yorumlar

Genel Özellikler

Başlamak Kolay
Mevcut demoları beğendiniz mi? Herhangi bir demoyu birkaç tıklamayla içe aktarın ve hemen düzenlemeye başlayın.

Tam Duyarlı ve Retina hazır
Tema tüm telefonlar ve tabletler için hazırdır. Tüm platformlarda sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunun.

Elementor Widget'ları hazır
Tema, Elementor Plugin (WordPress deposundan yüklenen) ile etkinleştirilebilen ve kullanılabilen ayrı bir eklenti Wp Residence Elementor Eklentileri içerir. Tüm tema emlak kısa kodları Elementor Sayfa Oluşturucu ile kullanılabilir.

WPBakery Sayfa Oluşturucu, Devrim Kaydırıcısı ve Nihai Eklentiler dahildir
WPBakery Sayfa Oluşturucu, herhangi bir gelişmiş WordPress bilgisi olmadan sürükle ve bırak yöntemiyle bir sayfa oluşturmanız için gerekli araçları sağlar. Ultimate Addons, varsayılan WPBakery Page Builder'a tasarım çeşitliliği seçenekleri için çok sayıda ekstra kısa kod ekler. Revolution Slider, başlık ortamı olarak ayarlayabileceğiniz çeşitli efektlere ve video arka planına sahip şık slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanır.

Ödemeler için WooCommerce Desteği
Hangi ülkeden olursanız olun, WpResidence ile para kazanmak artık daha kolay! WooCommerce tarafından desteklenen herhangi bir satıcı aracılığıyla WooCommerce ödemelerini etkinleştirin ve Üyelik Gönderimi veya Ücretli Gönderim için tema ödemelerini işleyin.

Çoklu Dil Hazır
WpResidence, birden çok dil eklentisi ile kullanıma hazırdır. Tema, Weglot (3. taraf çoklu dil eklentisi) veya WPML (3. taraf çoklu dil eklentisi) ile resmi olarak test edilmiştir.

Güçlü Tema Yöneticisi
Yönetici alanından tema seçeneklerini veya içeriği kolayca yönetin. Güçlü bir emlak web sitesi oluşturmak için 400'den fazla düzenli ayar mevcuttur.

WordPress 5.8+ ve Gutenberg Blokları Hazır
Yeni WordPress 5+ Gutenberg editörü ve Wp Residence Gutenberg Blocks ile sayfalar oluşturun. Tema, WordPress'in en son sürümüyle tamamen uyumludur

AB Pazarı için STRIPE SCA Düzenlemeleri hazır
WpResidence STRIPE API entegrasyonu, Eylül 2019'dan bu yana Avrupa ödeme işlemcileri için geçerli olan en son SCA – AB Pazarı düzenlemelerini takip eder.

GDPR'ye Hazır
Tema, Avrupa merkezli müşteriler için GDPR gereksinimlerine uygundur. Kullanıcıların aracılara, ajanslara, geliştiricilere veya site yöneticisine e-posta bildirimleri göndermeden önce kontrol etmesi gereken temadaki her iletişim formu için bir onay kutusu etkinleştirebilirsiniz. Kullanıcılar, istedikleri zaman kullanıcı panosundan profillerini ve ayrıntılarını silebilir.

Google Haritalar API'sı veya Açık Sokak Haritası için optimize edilmiştir
Google Haritalar'ın tema kodu, API'ye yapılan isteklerin yalnızca Google Haritalar'a sahip sayfalarda kaydedileceği şekilde optimize edilmiştir. Google Haritalar API anahtarına sahip 25 demomuz, günlük binlerce ziyaretçimiz var ve aylık 200 ABD doları tutarındaki ücretsiz krediyi herhangi bir ek ücret ödemeden kullanıyoruz. Ücretsiz bir MAP entegrasyonu istiyorsanız Açık Sokak Haritasına geçebilirsiniz.

Abone Türleri: Temsilci, Ajans, Geliştirici veya Standart Kullanıcı
Web sitesine kaydolurken, kullanıcı basit bir kullanıcı, temsilci, ajans veya geliştirici türü arasında seçim yapabilir. Yönetici, kayıt formu için bu seçeneklerden herhangi birini etkinleştirebilir veya bu özelliği hiç kullanmayabilir.

Temsilci, Ajans veya Geliştirici için Yönetici, profil sayfalarını manuel olarak onaylama/yayınlama veya profillerin kayıt sırasında otomatik olarak yayınlanmasına izin verme seçeneğini etkinleştirebilir.

Ajanslar ve Geliştiriciler, aracılarını ekleyebilir, aracılarının listelerini 1 tıklama ile devre dışı bırakabilir veya etkinleştirebilir.

Standart kullanıcılar mülk ekleyebilir, ancak oluşturulan bir profil.

Her kullanıcı tipi için farklı Üyelik Paketleri oluşturulabilir.

WpEstate CRM
Temanın formları (mülk, temsilci, ajans, geliştirici ve iletişim sayfası) aracılığıyla alınan e-postaları ve kişileri/potansiyel müşteri adaylarını yönetici panosundan yönetin VEYA her kullanıcının, aracının, ajansın veya geliştiricinin potansiyel müşterilerini ve ilgili kişileri kullanıcı panosundan yönetmesine izin verin.

Hubspot API CRM entegrasyonu
Tüm tema formları mesajlarını ve gönderen ayrıntılarını Hubspot CRM'ye otomatik olarak içe aktarın ve tema CRM'sini eksiksiz bir çözümle genişletin. Hubspot, tüm temel özelliklere %100 ücretsiz olarak sahiptir. Site yöneticisi olarak, bu Hubspot CRM entegrasyonunu yalnızca kendiniz için kullanabilir veya sitenize kaydolan tüm aracılar, ajanslar ve geliştiriciler için bireysel HubSpot hesaplarını kullanma seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

Başlık ve Menü Seçenekleri
Dikey menü ve Mega Menü dahil olmak üzere 4 farklı menü tasarım stili arasından seçim yapabilirsiniz. Başlık olarak, Google Haritalar, Video Başlığı, Özellikler Kaydırıcısı, Devrim Kaydırıcısı, Paralakslı Statik görüntü veya yok'u seçebilirsiniz.

Haritalar ve Fiyat Pinleri
Müşterilerinize Google Haritalar'da veya AÇIK SOKAK HARİTASI'nda mülk arama imkanı sunun ve bulundukları yere yakın (coğrafi konum ile) veya diğer alanlardaki sonuçları kolayca bulsunlar. Her mülkün harita üzerinde özel bir resim iğnesi veya bir fiyat iğnesi olabilir, bu nedenle kullanıcıların aradıkları emlak listesi türünü bulmaları kolaydır.

Gelişmiş Arama Seçenekleri
Müşterileriniz için güçlü bir emlak araması oluşturun. Özel alanlarınız da dahil olmak üzere sınırsız arama alanı ekleyin. Şehir, bölge veya eyalet için otomatik tamamlama ile arama seçeneği de dahil olmak üzere 9 tasarım seçeneği arasından seçim yapın. Bir ajax araması ile sonuçları aynı sayfada anında alın. Eyalet- -> Şehir -> Bölge açılır bağımlılığı yerleşiktir, bu, kullanıcıların şehirleri seçilen bölgeye göre ve bölgeleri seçilen şehre göre gördüğü anlamına gelir)

Yarıçap Arama
Yarı Harita stili sayfaları için yarıçap araması etkinleştirilebilir/devre dışı bırakılabilir (arama sonuçları, özellikler listesi yarısı veya mülk kategorileri yarısı. Varsayılan yarıçap değerini seçebilirsiniz ve yarıçapı mil veya km olarak göstermek istiyorsanız. Canlı demo – http:/ /wpresidence.net/half-map-radius-search/

Özellikler Listesi Seçenekleri
Mevcut emlak kısa kodları veya özel sayfa şablonlarıyla belirli eyaletlere, kategorilere, türlere, şehirlere veya bölgelere dayalı mülk listeleri oluşturun. Özellikleri, varsayılan olarak yarım harita stili sayfasında veya resmi liste sayfasında liste veya ızgara stili olarak gösterebilirsiniz. Yerleşik 5 özellik kartı türü vardır veya kendinizinkini özel olarak oluşturabilirsiniz.

Özellik Alt Birimleri
Her bir mülkte, diğer özellikleri alt birimler olarak ekleyebilirsiniz. Alt birimler gelişmiş arama sonuçlarında gösterilecektir.

PDF Yazdırma Öğeleri Yönetimi
Yazdırma özelliği seçeneğinde hangi özellik öğelerinin gösterileceğini kontrol edin.

Benzer Özellikler
Her mülkün sonunda müşteriler aynı şehir, bölge ve türe ait başka benzer ilanlar bulabilir.

Sanal Tur
Daha fazla alıcı çekmek için doğrudan emlak sayfasından sanal turları geliştirerek emlak teklifinizi gösterin. Artık sanal turu başlık ortamında veya sayfa içeriğinde gösterebilirsiniz.

Ön Uç Mülk Gönderimi
İsterseniz, kullanıcıların beyaz etiketli bir kullanıcı panosundan özelliklerini kaydetmelerine, göndermelerine ve düzenlemelerine izin verin. Yönetici olarak, her bir mülkü manuel olarak onaylayabilir veya temanın bunları otomatik olarak yayınlamasına izin verebilirsiniz. Her kullanıcı kendi panosundan profil bilgilerini, favori emlak listelerini ve kayıtlı aramaları düzenleyebilir.

Ön Uç Mülk Gönderme Formu Kontrolü
Ön uç gönderme özelliği formunda hangi alanları ve hangi zorunlu alanları göstermek istediğinizi belirleyin.

İletişim Sayfası ve İletişim Formları
Harita üzerinde emlak şirketinizin konum bilgileri, iletişim bilgileriniz ve doğrudan e-postanıza giden entegre bir iletişim formu ile özel bir iletişim sayfası oluşturun. Ayrıca, tema iletişim formunu Contact 7 formuyla değiştirebilirsiniz.

Tasarım Seçenekleri
Yönetici alanından, başlık seçenekleri ve menü stillerinden site genişliğine, başlık yüksekliğine, içerik dolgusu veya widget dolgusuna, kenarlık yarıçapı veya kenarlık boyutuna ve çok daha fazlasına kadar tema tasarımını yönetin.

Özel renkler
Başlık renklerinden altbilgi öğelerine kadar tema renklerini doğrudan tema seçeneklerinden dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Altbilgi Seçenekleri
9 farklı altbilgi sütun düzeni seçeneği arasından seçim yapın ve yönetici alanından altbilgi renklerini değiştirin. Altbilgide kullanılabilen widget'lardan herhangi birini ekleyin. Ek olarak, bir altbilgi arka plan resmi ekleyebilirsiniz.

Tipografi Seçenekleri
400'den fazla Google yazı tipi, yazı tipi boyutu ve yazı tipi ağırlığı kontrolü ile yazı tipi alt kümesi yönetimi ile tema tipografisi üzerinde tam kontrol sahibi olun.

Blog Listesi Düzenleri
Izgara veya liste stili arasında seçim yapın ve blog listenizi kolay ve işlevsel hale getirin.

Sınırsız Kenar Çubuğu
Tema, önceden tanımlanmış birkaç kenar çubuğuyla birlikte gelir, ancak kendi kenar çubuklarınızı da oluşturabilir ve bunları yönetici seçeneklerinden temaya özel emlak widget'ları veya diğer widget'larla doldurabilirsiniz.

Hız için Optimize Edildi
Tema, manuel olarak silebileceğiniz veya her 4 saatte bir otomatik olarak yenilenebileceğiniz yerleşik bir önbelleğe alma sistemi ile birlikte gelir). Ayrıca, harita hızını optimize etmek (bir sayfada gösterilecek pin sayısını sınırlayabileceğiniz gibi) ve tema dosyaları için CSS ve JS seçeneğini küçültmek için belirli seçenekler içerir.

Çeviri Hazır
Tema, .po dosyaları aracılığıyla herhangi bir dile çevrilebilir. Çevirinizi doğrudan buraya ekleyebilmeniz ve sorunsuz tema güncellemeleri yapabilmeniz için bir alt tema zip'i ekledik.

Elementor Uyumlu
Tema Elementor uyumludur. Elementor eklentisi için oluşturulmuş 10'dan fazla WP Residence kısa kodumuz var (ve Elementor için özel bir özellik şablonu kısa kodu).

Ayrıntılı Özellik Listesi

 • Tüm sorularınızı, yorumlarınızı ve isteklerinizi hemen yanıtlamak için özel destek ekibi.
 • WordPress en son uyumluluk.
 • HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuştur.
 • Bootstrap 3 üzerine kurulu
 • Font Müthiş simgeleri dahil
 • Çapraz Tarayıcı uyumlu, Firefox, Chrome, Safari, Opera, Edge üzerinde test edilmiştir
 • Dahil edilen eklentiler: WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Devrim Kaydırıcısı ve Nihai Eklentiler (65 $ değerinde)
 • Tüm Akıllı Telefonlarda, tabletlerde ve masaüstü bilgisayarlarda %100 Duyarlı ve Retina hazır.
 • 25 Demo ve 1 tıklama demo içe aktarma
 • Ayrıntılı talimatlar içeren kapsamlı kılavuz
 • Tema seçeneklerini içe ve dışa aktarın.
 • Tema CSS ve JS'yi küçültün.

GDPR %100 hazır

 • Kullanıcı panosunda profili sil düğmesi seçeneği. Kullanıcı hesabıyla ilgili tüm verileri (Profilim, Özelliklerim, Faturalarım, Mesajlar ve Kayıtlı Aramalar) siler.
 • İletişim formu 7 entegrasyonu veya dahil edilen form için tema seçenekleri aracılığıyla form bildirimleri için GDPR onay kutusunu etkinleştirin

Açık Sokak ve Google Haritalar Haritalar Özel Entegrasyonu:

 • Yarım Harita – listedeki bir mülkün üzerine geldiğinizde harita üzerinde otomatik olarak pin bilgi kutusunu açın
 • YENİ: 2 seçenekli fiyat haritası Pinleri: fiyatın tamamı veya fiyatın kısaltılması (ör: 10000 yerine 10k). Fiyat pimleri, farklı mülk türleri için özel renklere sahip olabilir (ör. satış ve kiralama)
 • Gelişmiş hız için DOSYA'dan Google Haritalar Pin okuma sistemi. 2500 liste ile demoyu burada görün – http://demo3.wpresidence.net/
 • Aynı lokasyondaki emlak ilanları için Spiderfy
 • Yöneticiden yükleyebileceğiniz ayırt edici pin resimleri
 • Snazzy Maps (harita renklerini dilediğiniz gibi şekillendirin).
 • Google Haritalar türü seçeneği. Varsayılan ekran olarak Arazi, Yol Haritası, Uydu, Hibrit arasından seçim yapın. Ön uçta kullanıcı, harita kontrollerinden ekranı değiştirmeyi seçebilir.
 • Hız optimizasyonu için haritada gösterilecek maksimum pin sayısını sınırlayın.

Gelişmiş Arama:

 • Yarım harita listesi sayfa stiliyle çalışan yarıçap arama. Mesafeyi mil veya km olarak göstermek isteyip istemediğiniz de dahil olmak üzere tema seçeneklerinden yarıçap ayarlarını yönetin.
 • YENİ: Seçilen arama alanlarına dayalı otomatik özellik listesi – bir anahtar kelimeyle de çalışır
 • YENİ; Adres, Şehir, Bölge, Eyalet alanı + kendi özel alanlarınızla senkronize olan genişletilmiş arama seçenekleriyle arama türü 10
 • YENİ: Anahtar kelime aramalı arama türü 11 ​​+ kendi özel alanlarınızla senkronize edilebilen genişletilmiş arama seçenekleri
 • Gelişmiş arama konumu seçenekleri: başlık ortamından önce, başlık ortamından sonra, yapışkan aramayı etkinleştir evet/hayır, arama marjını kontrol et üst
 • Sınırsız arama alanıyla özel alanlar desteği
 • SEKMELER ile seçenekler de dahil olmak üzere, başlık ortamında arama yapmak için 9 Gelişmiş Arama türü seçeneği.
 • Sekmelerle arama yapmak için mevcut taksonomilerden (kategori, tür, şehir, bölge, eyalet) kendi kategorilerinizi sekmelerde seçebilirsiniz.
 • Sekmelerle aramayı kullanıyorsanız, her sekme kategorisi için minimum ve maksimum fiyat kaydırıcı değerini ayarlayın
 • Satır başına Arama alanlarının sayısını kontrol edin (1, 2, 3 veya 4'ü kullanabilirsiniz)
 • Gelişmiş arama sonuçları sayfası için standart sayfa veya yarım harita sayfası stili
 • Mülk kimliğine göre arama yapın (otomatik veya manuel kimlik)
 • Mülk başlığı anahtar kelimesine göre arama yapın
 • Özel açılır alanlara göre arama yapın
 • Gelişmiş aramada Yatak Odalarını, Odaları, Banyoları açılır menü olarak göster
 • Özel alanlara göre arama yapın (tarih, metin, sayı türü)
 • Fiyat Kaydırıcısını etkinleştirin veya devre dışı bırakın. Fiyat kaydırıcısı için minimum ve maksimum değerleri ayarlayın
 • Gelişmiş Arama Seçenekleri: kaydırıcı ile başlık üzerinde göster, açık veya kapalı modda göster
 • Özel taksonomiler için alt kategori desteği (Şehir, Bölge, Tip, Kategori, Eyalet)
 • Özel taksonomiler (Şehir, Alan, Tip, Kategori, Eyalet) için her kategori ve alt kategori için listelenen özelliklerin sayısı.
 • Eyalet – Şehir – Gelişmiş aramada bölge açılır bağımlılığı, özellikler listesi, özellikler listesi yarısı ve özellikler listesi dizin stili

Para kazan:

 • Ücretli Gönderim ve Üyelik gönderimi için WooCommerce Ödemeleri.
 • Ödeme seçenekleri için Stripe Merchant, PayPal Merchant veya Banka Havalesi.
 • Sitenize kendi gayrimenkullerini göndermek isteyen müşterilere ücretli üyelik sunabilmeniz için tekrarlayan seçenekli üyelik paketleri. Bu seçenek ile, yayınlanan her ücretsiz listeleme için gün içinde sona eren ücretsiz üyelik listeleri sunabilirsiniz.
 • VEYA Ücretli Listeleme Seçeneği'ni etkinleştirin ve her mülkü yayınlamak için ücret alma ayarı + öne çıkan olarak ayarlanacak bir mülk için ekstra ücret talep edin (öne çıkan = listelerde ilk).
 • VEYA, dilerseniz ücretsiz gönderim bırakın
 • VEYA, gönderime hiç izin vermeyin ve tüm özelliklerinizi yöneticiden ekleyin

Mülk Listeleri:

 • Mülkü “Zillow” stil seçeneği olarak aç
 • Kenar çubuğunda ajax filtreleriyle Özellikler Listesi dizin stili – https://wpresidence.net/property-list-directory-design/
 • Standart Özellikler liste sayfası: varsayılan olarak hangi şehirlerden, bölgelerden, kategorilerden ve/veya bölgelerden hangi özelliklerin görüntüleneceğini seçin. Varsayılan olarak yalnızca öne çıkan özelliklerin gösterilip gösterilmeyeceğini seçin.
 • Yarım Harita Özellikleri Listesi sayfası – ajax filtreleri ile.
 • Belirli bir kategorideki özellikleri listelemek için sınıflandırma sayfası (standart veya yarım harita tasarım seçenekleri)
 • Şehir ve Bölge için özel başlık resmi ve özel içerik içeren sınıflandırma sayfası
 • Özellik biriminde görüntü kaydırıcısı (açma/kapama kontrollü)
 • Liste / ızgara görünümünde özellik kartlarını göster
 • 5 yerleşik özellik kartı arasından seçim yapın veya kendinizinkini tasarlayın

Mülk Sayfası Ayarları:

 • YENİ: Avrupa müşterileri için Enerji Sertifikası seçeneği
 • YENİ: Yönetici tarafından atanan bir mülke birden çok Aracı ekleyin
 • YENİ: İletişim Formunda zamanlama görüntüleme seçeneği (yalnızca tema iletişim formu için geçerlidir)
 • YENİ: Tesis sayfası için incelemeler (tema seçeneklerinden açılıp kapatılabilir).
 • YENİ: Dahili Mesaj sistemi (tema seçeneklerinden açılıp kapatılabilir)
 • Mülk adresine göre mülk yürüyüş puanını göstermek için WALKSCORE API bağlantısı (isteğe bağlı) /li>
 • Sayfa görüntüleme sayısı: özellik sayfası (başlığın altında), özellik sayfası (açık/kapalı grafik görünümü), kullanıcı panosu özelliklerim
 • Mülk için alt birimler (mülk gönderme, yönetici ve kullanıcı arabirimi formlarında alt birimleri seçin)
 • Kendi fiyat para biriminizi ve fiyat binlik ayırıcınızı ekleyin
 • Fiyat etiketi öncesi ve sonrası
 • Fiyat eklenmezse, fiyat etiketi hala görüntülendikten sonra (yalnızca metnin nasıl gösterileceği için)
 • Mevcut tüm acentelerin bulunduğu bir listeden mülkten sorumlu emlakçıyı atayın. Bu sadece Yönetici içindir.
 • Varsayılan ayarlar: İlçe, Eyalet, Posta Kodu, Ülke, Şehir, Bölge, Tip, Kategori, Parti büyüklüğü, Yatak odaları, Banyolar, Odalar, Fiyat, fiyat etiketinden sonra.
 • Yalnızca sahip ve yönetici için gizli bir alan, ön uçta Mülk Gönder ve Mülkü Düzenle (yönetici alanı) içinde yönetilir
 • Yönetici tarafından yönetilen sınırsız Özel alan (metin, açılır menü, tarih ve sayı alanı stilleri)
 • Sınırsız Mülk Durumu – yönetici tarafından yönetilir
 • Google Haritalar konumu (Enlem, Boylam, Google Sokak Görünümü ve Sokak Kamera Kontrolü
 • Vimeo veya YouTube'dan özellik kaydırıcısına 1 Video ekleyin
 • Sınırsız Olanaklar ve Özellikler – yönetici tarafından yönetilir
 • Yöneticide ve Ön Uçta Mülk Gönder formunda mülkler için Kat Planları ekleyin
 • Özellik Sayfasındaki İlanı Yazdır düğmesi.
 • YENİ: Tema seçeneklerinden PDF öğeleri yönetimini yazdırın.
 • Yönetici ve Ön Uç Gönderim formunda mülke PDF ekleyin
 • Özellik Sayfası Sekmesi veya Akordeon düzeni seçenekleri
 • Mülk Sayfası – Kenar çubuğunda veya özellik bilgisinden sonra Aracı/Kullanıcı bilgisi
 • 6 varyasyonda Özellik Sayfası kaydırıcısı: Özellik içeriğinde gösterilecek 2 kaydırıcı sürümü, galeri resimli 1 sürüm ve 3 tam başlık kaydırıcı seçeneği
 • Özellik tam başlık kaydırıcısı: birden fazla görüntü içeren sürüm 1, tam başlık görüntüleri ve başparmak içeren sürüm 2 ve sürüm 3 – Ken Burns efektli tam başlık
 • Mülk Sayfası için Duvarcılık Galerisi – Canlı demo için buraya tıklayın!
 • Yöneticiden kayıtlı bir kullanıcıya/aboneye bir mülkü değiştirin veya atayın – Mülkü Düzenle
 • Kategoriler, türler, şehirler, alanlar, eyaletler ve google maps özellik pinleri resimlerinin adları üzerinde tam kontrol.
 • Wp-admin'de veya Tema Seçenekleri'nde ön uçta eklenen özellikler için genel kenar çubuğu konumu ve kenar çubuğu adı –
 • Yönetici düzenleme özelliğinde ve ön uç gönderiminde sanal tur yerleştirme desteği.
 • YELP API entegrasyonu (belirli ülkeler için çalışır)

Özel Mülk Şablonu Oluşturun:

 • YENİ: Mülk sayfası özel şablonları ve kısa kodları. Artık özellik sayfasını, özellik sayfasına özel kısa kodlar ve WPBakery Page Builder VEYA Elementor Plugin Addon'dan herhangi bir ekstra metin / resim / kısa kod ile istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Kayıt Seçenekleri:

 • kayıt formu için reCaptcha
 • Başlıkta Kullanıcı Girişi ve Kayıt menüsü (açma/kapama kontrollü)
 • Kayıt olmadan önce Şartlar ve Koşullar kontrolünü kabul edin. Şartlar ve Koşullar sayfası sizin tarafınızdan yönetilmektedir
 • Kullanıcı Kaydı ve kullanıcı panosu beyaz etiketlidir (WordPress referansı yok)
 • Kayıt formunda şifre türü veya sistem tarafından atanan şifre ile Kullanıcı Kaydı
 • Şifremi Unuttum Seçeneği
 • Üst kullanıcı Menüsünden, oturum açma/kayıt widget'ından, oturum açma/kayıt kısa kodundan veya Modal Kutu aracılığıyla oturum açma/kayıt olma seçeneği (yalnızca Favoriler seçildiğinde kullanılır)
 • Yönetici, yeni aracıları/acenteleri ve geliştiricileri manuel olarak onaylama seçeneğini etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilir (istenirse temsilci/ajans veya geliştirici bilgilerinin bulunduğu sayfa yönetici tarafından yayınlanacaktır)
 • Ajans, Aracılar, Geliştiriciler ve Kullanıcılar ayrımı (kayıt açılır menüsü yöneticiden açılıp kapatılabilir)
 • Tema seçeneklerinden mülk bağlantısı başlıklarını yönetin

Ön Uç Kontrol Paneli Ayarları:

 • YENİ: Üyelik etkinleştirilirse, belirli kullanıcı türleri için Üyelik paketlerini gösterebilirsiniz: kullanıcılar, aracılar, ajanslar, geliştiriciler. Her pakette sabit sayıda liste, öne çıkan liste, mülk başına resim sayısı, sona erme (gün, hafta, ay veya yıl olarak) ve hangi kullanıcı türünün görüntüleneceği veya paketin yalnızca yönetici için etkin kalması gerekip gerekmediği bulunabilir.
 • YENİ: Ajanslar / Geliştiriciler, ön uçtaki kendi gösterge tablolarından aracılar ekleyebilir. Temsilciler, bir ajansa / geliştiriciye aitlerse, ajans / geliştirici üyeliğine izin verilen listelerden gelen listeleri yayınlayacaktır.
 • YENİ: Her Temsilci profili için özel alanlar ekleyin
 • Mülk Ekle ve Mülklerim sayfalarını silerek mülk ekleme gönderimini devre dışı bırakma seçeneği.
 • Emlak Formu ekleyin. Tema seçeneklerinden Gönder formunda hangi alanların ve hangi zorunlu alanların gösterileceğini yönetin
 • Gönderim Formu Adresi, Google Haritalar'dan Otomatik tamamlama olarak değiştirildi veya Adres Alanları (şehir, bölge, eyalet) için önceden tanımlanmış açılır menülerle ayarlandı
 • Mülk resimleri için gönderim formundaki minimum resim boyutu (500 x 500 dk gerekli)
 • Gönderim formunda yüklenebilecek resim sayısını sınırlayın
 • Yayınlanan listeyi etkinleştir / devre dışı bırak
 • Profil sayfamı ekle veya düzenle
 • Başlığa göre arama içeren özellikler sayfası (otomatik tamamlama)
 • Tüm kullanıcının favori özelliklerini içeren Favorilerim sayfası.
 • Kayıtlı Aramalarım sayfası. Kullanıcılar, Kayıtlı Arama parametrelerine göre E-posta Uyarısı (günlük veya haftalık) alır.
 • Kullanıcının ödediği faturaların listesini içeren Faturalarım Sayfası.

Emlak Kısa Kodları :

 • Üyelik paketleri
 • Özellikler kategorileri kaydırıcısı
 • Aşağıdaki ayarlara sahip En Son Mülkler ve En Son mülkler kaydırıcısı: belirli kategorilerden, türlerden, şehirlerden veya bölgelerden, rastgele sırayla (evet/hayır), ilk yayınlanma tarihine veya ilk öne çıkana göre, yalnızca öne çıkan özellikleri veya tüm özellikleri, ızgarayı veya listeyi göster stil
 • Özellikler için Son Öğeler kısa kodu, filtreleme seçenekleriyle aynı sayfada “daha fazla” özellik yüklemeye izin verir
 • Temsilci, Ajans veya Geliştiriciye Göre Mülkler
 • Belirli gayrimenkul mülklerini kimliklerine göre listeleyin
 • Öne Çıkan Temsilci
 • Öne çıkan geliştirici/ajans
 • Öne Çıkan Mülk (3 tasarım seçeneği)
 • Öne Çıkan Blog Gönderisi (2 tasarım seçeneği)
 • Şehirleri veya Bölgeleri Listeleme
 • gelişmiş Arama
 • Giriş ve Kayıt formları
 • Acenteleri yayınlanma tarihine göre ve belirli sınıflandırmalara göre listeleyin: acente şehri, acente bölgesi, acente kategorisi veya acente türü
 • Son blog gönderileri veya son blog gönderileri kaydırıcısı (belirli kategorilerdeki gönderilerle)
 • Tek gayrimenkul mülk haritası + pin ve bilgi kutusu.
 • Görüşler (kaydırıcı seçeneği ile) – 4 tasarım çeşidi
 • Bize ulaşın kısa kod

Emlak Widget'ları :

 • Boyut Ölçüm Birimi açılır pencere öğesi
 • Aracılar, Ajanslar ve Geliştiriciler için arama widget'ı
 • Çoklu Para Birimi açılır menüsü
 • Öne Çıkan Temsilci
 • Mortgage Hesaplayıcı
 • gelişmiş Arama
 • Sunulan İlan
 • Sosyal Bağlantılar
 • Temas
 • Giriş/Kullanıcı Panosu
 • Zillow Tahmini
 • Liste veya kaydırıcı olarak Son Listeler

Özel Sayfa Şablonları:

 • İletişim sayfası
 • Blog listesi (ızgara veya standart liste seçenekleriyle)
 • Ajax Filtreleri ve sıralama seçenekleri ile Özellikler Listesi
 • Gelişmiş arama özel alanlarıyla senkronize edilmiş Ajax Filtreleri ile Özellikler Listesi Yarım Harita
 • emlakçılar listesi
 • Özellikleri Karşılaştır
 • Gelişmiş Arama Sonuçları sayfası (standart veya yarım harita düzeni)
 • Kullanıcı Panosu sayfa şablonları: Profilim, Mülklerim, Mülk Ekle, Favorilerim, Kayıtlı Aramalarım, Faturalarım, Kat Planı Ekle
 • Şartlar ve koşullar

Genel Sayfa Ayarları:

 • Başlığı Göster Evet/Hayır
 • Kenar Çubuğu Konumu: Sol, Sağ veya Yok.
 • Etkinleştirilirse, Kenar Çubuğunun görüntüleneceğini seçin
 • Özel Başlık medyası: devrim kaydırıcısı, tema kaydırıcısı, google maps, resim veya hiçbiri

Temsilci, Ajans, Geliştirici sayfaları şunları içerir:

 • Temsilci/Ajans/Geliştirici açıklaması ve profil resmi
 • E-posta
 • Telefon
 • mobil
 • Skype kullanıcı adı
 • Twitter, Facebook, Linkedin, Pinterest, Foursquare, Instagram
 • Web Sitesi URL'si
 • İletişim Formu (otomatik olarak eklenir). Bu iletişim formu, temsilci sayfası aracılığıyla alınan tüm mesajları doğrudan temsilci/ajans veya geliştirici e-postasına gönderir.
 • Tema formlarında Anti-Spam güvenliğinden entegre WordPress Nonces
 • Tema iletişim formunu iletişim 7 eklenti formuyla değiştirin.
 • Temsilci, Ajans ve Geliştirici için İncelemeler
 • Yöneticiden veya ön uç kontrol panelindeki aracı profilinden her aracı için özel metin alanları ekleyin

Diğer tema seçenekleri :

 • E-posta yönetim arayüzü. Tüm tema e-posta metinlerini kendiniz düzenleyin.
 • Tarih alanı takvim dili kontrolü/li>
 • Tema seçeneklerinde altbilgi arka plan resmi kontrolü.
 • POEdit ile Çeviri Modülü.
 • Farklı eleman pozisyonuna sahip 4 başlık tipi
 • 6 Menü öğesi tasarım seçenekleri
 • Şeffaf Menü
 • Renkler üzerinde tam kontrol, Mega Menü seçeneği, dikey menü seçeneği ile 2 seviyeli menü navigasyonu
 • Haritalar tam ekran seçeneği
 • Açılış Sayfası şablonu dahildir: resim, video veya çoklu resim kaydırıcı olarak ayarlanabilir
 • Özel Başlık – Video başlığı seçeneği
 • Tema seçeneklerinden Açık/Kapalı ile Görüntü / Video başlık ortamı için paralaks seçeneği
 • Özel renk yönetiminden tüm tema renklerini yönetin
 • Logo Değiştir, Şeffaf Logo, Yapışkan Logo, Mobil logo ve favicon
 • Yazı Tipi Tipografi yönetimi
 • Google Analytics
 • Altbilgiyi benzersiz bir düzende ayarlamak için 9 Altbilgi tasarım seçeneği.
 • Telif Hakkı Altbilgisi Metin düzenleyicisi
 • Altbilgi Menüsü
 • Yapışkan alt bilgi seçeneği
 • Özel Mobil Menü
 • Blog Gönderisi, Mülk Gönderisi, Mülk Listesine entegre Sosyal Paylaşım düğmeleri.
 • SEO Optimize edilmiş ve eklemek istediğiniz herhangi bir üçüncü taraf SEO eklentisi ile uyumludur.
 • Özel 404 Bulunamadı sayfası dahil
 • İleti dizili blog gönderisi yorumları
 • Sınırsız Kenar Çubuğu
 • İyi organize edilmiş kod ve dosyalar
 • Ve daha birçok çekici özellik!

Müşteri Desteği

Destek, http://support.wpestate.org/ / adresindeki özel bilet sistemimiz aracılığıyla sağlanmaktadır.

Genellikle her destek talebine 24 saat içinde yanıt veririz (Saat Dilimi: UTC+01:00). Hafta sonları sınırlı destek sunuyoruz.

Tema özellikleri, eğitim videoları, yardım kılavuzu ve genel forum hakkında daha fazla bilgi için http://wpestate.org/ adresini ziyaret edin.

Sunucu gereksinimleri:

Min. PHP 7.0

IDX Uyumluluğu ve MLS İçe Aktarma Uyumluluğu Hakkında

IDX eklenti uyumluluğu, 3. taraf eklentiler (dsIDXpress veya Optima Express gibi) eklerseniz temanın iyi çalıştığı anlamına gelir. Tema, yalnızca bu ekstra seçenekleri kullanarak herhangi bir hata döndürmez. IDX eklentileri İsteğe bağlıdır ve temanın yüklenmesi ve kullanılması için gerekli değildir.

IDX nasıl çalışır: IDX eklentilerinden birini kurarsanız, bunlar tema ile çakışma olmadan çalışırlar. AMA eklenti aracılığıyla eklenen özellikler yalnızca eklenti özellikleri, seçenekleri ile yönetilebilir. Tema seçenekleriyle KULLANILMAYACAKTIR. IDX'in özellikleri farklı bir veritabanında yönetilir ve tema bu özelliklere erişemez (eklenti geliştiricileri böyle bir erişim sağlamaz). Yani eklentiyi tasarımı ve özellikleri ile olduğu gibi kullanıyorsunuz.

MLS özelliklerini içe aktarmak ve tema özelliklerini demoda sunulanla aynı tasarım, işlevsellik ile %100 kullanmak istiyorsanız, bir 3. taraf eklenti https:/ kullanabilirsiniz. /mlsimport.com/ WpResidence %100 test edildi ve MLS İçe Aktarmaya hazır olduğu onaylandı.

WP RESIDENCE Sürümleri Yayınlandı

Lütfen değişiklik günlüğümüze bakın: http://help.wpresidence.net/article/wp-residence-change-log/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.