Kidoz – Çocuk Mağazası Shopify Teması

Kidoz – Çocuk Mağazası Shopify Teması

Author: HasTechPrice: $48

Kidoz- Shopify Kids Store Teması, çocuk oyuncakları, çocuk kıyafetleri, çocuk modası vb. satmak için sofistike bir Shopify mağazası oluşturmanıza olanak tanıyan modern, seçkin ve mükemmel bir temadır. Bu temanın sunduğu tüm olanaklarla çok kısa sürede veya hiç vakit kaybetmeden tek duraklı özel bir bebek Shopify mağazası/Shopify oyuncak mağazası oluşturabilirsiniz.

Kidoz- Kids Store Shopify Teması Detaylı Açıklama

Çocuklarınızın mağazası için mükemmel bir tema mı arıyorsunuz? Kidoz'dan başkasına bakma! Bu tema, özellikle oyuncak mağazaları ve bebek mağazaları düşünülerek tasarlanmıştır. Shopify'da oyuncak satmayı çok daha kolay hale getirecek tonlarca özellikle birlikte güzel, modern bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, tamamen özelleştirilebilir, böylece benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebilirsiniz. Başarılı bir çevrimiçi oyuncak mağazası oluşturmak istiyorsanız, Kidoz sizin için ideal bir tema!

Bu benzersiz bebek mağazası Shopify teması, RTL sürümü, 85+ sürükle ve bırak bölümü, 11+ kaydırıcı, 5+ Devrim Afişleri, 10+ Üstbilgi Varyasyonu, 6+ Altbilgi Varyasyonu, 15+ Ön Yükleyici dahil olmak üzere 3 benzersiz ev varyasyonu ile birlikte gelir. Ana sayfa, kaydırma çubuğuyla desteklenen göz alıcı bir slayt gösterisi, kullanışlı bir mega menü ve öne çıkan ürünleri, yeni koleksiyonları, özel teklifleri, blog yazılarından alıntıları vb. sergileyebileceğiniz diğer tüm önemli bölümlerle dekore edilmiştir.

Bu çocuklar ve oyuncaklar Shopify teması duyarlı, yani telefonlardan tabletlere ve masaüstü bilgisayarlara kadar tüm cihazlarda harika görünecek. Ayrıca retinaya hazırdır, bu nedenle yüksek çözünürlüklü ekranlarda keskin görünecektir. Ayrıca, tarayıcılar arası uyumludur ve bu nedenle bu özel çocuklar ve oyuncak Shopify temasıyla oluşturulmuş oyuncak satan web siteleri, tüm modern tarayıcılarda eşit derecede etkileyici görünecektir. Bunun da ötesinde, size Haber Bülteni Mailchimp ve Shopify Bülten Aboneliği, Bildirim Çubuğu, Çoklu Para Birimi, Shopify Builder, DropShipping, Satış Ortağı, İletişim haritası (google map API), Düzgün, temiz ve basit tasarım ve benzeri

.

Bu nedenle, Shopify ile çevrimiçi bir oyuncak işletmesi kurmayı düşünüyorsanız ve güvenilir bir Shopify teması arıyorsanız Kidoz- Kids Store Shopify Teması göz atmaya değer! Size kolaylık sağlamak için size mükemmel satış sonrası destek ve ücretsiz düzenli güncellemeler sağlayacağız.

GÖRÜNTÜLER İNDİRİLEBİLİR DOSYA İLE DAHİL DEĞİLDİR

Daha Fazla Özelliğe mi İhtiyacınız Var?

\

Canlı Sohbet: Satış Öncesi Soru (9:00 – 18:00; UTC +6)

\

Destek

İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en iyi desteği sağlamak için özel bir ekibimiz var.

Satın alınan ürün için herhangi bir desteğe ihtiyacınız varsa, buradan Bilet Oluşturun.

Bir sorunuz mu var? Açıklama gerekli? Satış öncesi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Özel bir iş teklifi gönderin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.