Keskin Nişancı Nişancı Oyunları – FPS Atış Oyunları

Keskin Nişancı Nişancı Oyunları – FPS Atış Oyunları

Author: Alfa_GamesPrice: $44

LÜTFEN SATIN ALMADAN ÖNCE DEMO OYNAYIN

https://drive.google.com/file/d/1UCfGNxsC4iiYFZNzlXnMoEykTTDE_yCL/view?usp=sharing

Bu Gerçek komando 3D çekim oyununda, Army Sniper Assassin, Sniper 3D Assassin Night Vision Shooting Games'de teröristlere karşı savaşta rolünüzü oynuyor, Bu yeni ücretsiz atış oyunu 2020, birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu. Bu, 2020 fps oyunlarının silahlı nişancı FPS savaşı! Profesyonel fps atıcılar için tasarlanmış en iyi keskin nişancı oyunları 2020'de Ready Aim Fire silahı çekimi. Gece görüşlü aksiyon oyunu 2020 kapsam kamerası, çevrimdışı bir atış oyununda gerçek bir gece görüşlü keskin nişancı ile karanlık bir gecede bile her hareketi net bir şekilde çeker. 2020'nin bu Hayatta Kalma oyununda, ücretsiz atış oyunları 2020'de mirası kurtarmak için kurbanları savunmak ve arenadaki rakipleri avlamak için savaş alanlarında ateşle atış görevine başlayın. Bu savaş atış oyununda, ordu komando keskin nişancı ve gösterilerinin Kapsam kamerası keskin nişancı tüfeğinin her atışında karanlıkta bile. Bu çevrimdışı atış oyunu 2020, modern FPS Savaş becerilerinin bu aksiyon dolu ücretsiz atış oyunları 2020'de şehirdeki suçlularla çeşitli savaş alanlarında çatıştığını bilen modern keskin nişancı tüfeği tabancası nişancı ile donanmıştır. Bu 3d silah atış oyununda, suç karşıtı suçları ortadan kaldıralım hayatta kalma gücü şehir 3d keskin nişancı sessiz suikastçı. Bu 2020 dövüş oyununda, özel ordu komando kuvveti, bu imkansız görev oyununun maceralı görevini tamamlarken, düşman hedeflerini vurmak ve bu haydutlar tarafından ele geçirilen alanı işgal etmek için en iyi keskin nişancı silahlarına sahiptir. Bu 2020 dövüş oyununda, bir kahraman hayatta kalma oyununda profesyonel bir keskin nişancı olarak kaos yaratan hedefleri ortadan kaldırın. En iyi silah atış oyunlarından 2020, FPS Sniper 3D Assassin Night Vision Shooting Games 2020'den birini indirin.

Bu silahlı nişancı oyununda, sürekli keskin nişancı atışı ile düşmanınızın sağlık çubuğunuzu boşaltmasına izin vermeyin, aksi takdirde keskin nişancı suikastçı simülatörü görevini kaybedersiniz. Sniper kahramanının en iyi ücretsiz çevrimdışı atış oyunlarında, ekibiniz diğer hayatta kalma görevleriyle meşgul. Bu savaş atış oyununda, atış çılgınlığını tatmin ederken suça karşı küresel savaşla savaşmak için bir savaş atıcı keskin nişancı seçkin komando olun. Meydan oku! Nişan al ve ateş! Bu yeni atış oyunu 2020'de kötü suç planlarını savaş silahlarıyla başarısız kılmak zor olacak. Efsaneler size keskin nişancılık görevlerini savaş silahlarıyla nasıl gerçekleştireceğinizi öğretti. Şimdi bu aksiyon oyunu 2020'de süper keskin nişancılık yeteneklerinizi kullanma ve savaşı kazanma sırası sizde. HEDEFLE ve ATIŞ! Bu silahlı çatışma oyununu şimdi Sniper 3D Assassin Night Vision Shooting Games 2020'den ücretsiz olarak indirin.

Mağazadaki en iyi silahlı nişancı oyunlarından biri olan Sniper 3D Assassin Night Vision Shooting Games'i oynayın ve indirin! Bu cephe vuruş oyununda, Sniper 3D Assassin Night Vision Shooting Games olmak için çok gizli keskin nişancı görevlerini üstlenin. Bu 2020 aksiyon oyununda muhteşem fps oyun, harika görseller ve yoğun keskin nişancı atış görevlerini deneyimleyin. Gizli bir elit keskin nişancı olarak, en iyi FPS atış oyunları 2020'nin yanı sıra yeni atış oyunları 2020, Sniper 3D Assassin Night Vision Shooting Games'de her düşmanı ve diğer taktik keskin nişancıları bulmak için her benzersiz dünya ortamını araştırın.

Özellikler:

-Aksiyon oyunu 2020'de inanılmaz silah saldırıları -Sniper 3D Assassin Night Vision Shooting Games -Bu çatışma oyununda Gun Shooter FPS Battle 3D'nin Sayısız Heyecanlı ve Heyecanlı Görevleri. -Gerçekçi 3D Grafikler ve Ordu Komando Atışlarının Harika Animasyonları -En İyi FPS Sniper Shooter Oyununda Çok Sayıda Keskin Nişancı Tüfeği ve Modern Silah -Bağımlılık Yaratan Oynanış, Kolay ve Sezgisel Kontroller Gece Görüş Keskin Nişancı Atışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.