Kenar Aydınlatması – Kenar ışığı – Kenar ışığı canlı duvar kağıdı – Kenar aydınlatma rengi – Android Uygulaması

Kenar Aydınlatması – Kenar ışığı – Kenar ışığı canlı duvar kağıdı – Kenar aydınlatma rengi – Android Uygulaması

Author: codemtechPrice: $19

Renkli Kenarlık Işığı, fotoğrafınızla birlikte size inanılmaz degrade parlayan kenarlık Işığı sağlayan canlı duvar kağıdıdır. Cep telefonunun ekranı için çekici bir renkli kenar aydınlatma uygulaması.

Demo APK:- https://drive.google.com/file/d/130bL2zsHgA70FC7i_EcukkAaxsy0KW6Y/view?usp=sharing

Kenarlık ışığı – Renkli Kenar Aydınlatması ve Canlı Duvar Kağıdı, cihazınızda Ekran Kenarı aydınlatmasını yuvarlak köşeli canlı duvar kağıdını ayarlamak için en iyi araçtır. Bu uygulama, mobil ekranınızı canlı duvar kağıdı olarak ayarlarken daha fazla pil tüketmez. Ekranınıza pürüzsüz ve güzel yuvarlak köşeler ışığı ekler. Bu uygulama, renkli bir canlı duvar kağıdı pozuyla mobil cihazınızın gerçek görünümünü değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca, yuvarlak köşeyi veya kenarlık ışığını mobil ekranınızın kenarlarına göre özelleştirebilirsiniz ve bu, cep telefonunuzu güzelleştirir. Çarpıcı güzel ve harika renklerle harika kenar kenarlıklı ışık duvar kağıdı uygulayın.

EDGE aydınlatmasını tercihinize göre özelleştirmek için uygulamada bulunan Ayarları kullanabilirsiniz – renkleri değiştirin, genişliği ayarlayın, EDGE aydınlatma çerçevesinin türünü, ekran çentik ayarlarını, HD duvar kağıtlarını ve Magical EDGE Lighting'i ayarlayın.

Sınır Işığı Kenarı Video Canlı Duvar Kağıdı, ekranınızın kenarlarında yavaşça hareket eden renkli bir kenarlık gösteren canlı bir duvar kağıdıdır. Kullanmak için harika bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve çekici aydınlatma ile mobil ekranınızı tamamen sevimli hale getirir.

Kenar Aydınlatma, kenar aydınlatma rengini, genişliğini ayarlamanıza ve duvar kağıdını değiştirmenize izin veren birçok ayar sunar: – Birçok ekran türünü düzenleyebilir: Ekran Görüntüsü Çentiği, Sonsuz U, Sonsuz V için Aydınlatma, ekran Deliği – Kenar Aydınlatma Rengi – Kenar Aydınlatma Genişliği – Efekti özelleştirin: Kalp, Nokta, çiçek, ay vb. – EdgeLight canlı duvar kağıdı

Ücretsiz Sınır Işığı – LED Renkli Canlı Duvar Kağıdı, telefonunuzun ekranında ve Ekranında Ekran Canlı duvar kağıdını ayarlamak için en iyi araçtır. Ayrıca aydınlatma ekranı Borderlight canlı duvar kağıdı tek tıklama ile çentik canlı duvar kağıdı ayarlayabilirsiniz. Kenar Işık Görüntüsü – Kenar Canlı Duvar Kağıdı Bu uygulamada, Yuvarlak Köşe Aydınlatma Kenarlığı ile neon türünü ayarlayabilirsiniz.

Borderlight, mobil ana ekranınızın ve kilit ekranınızın kenarlarında renkli, hareketli, hareketli bir kenarlık görüntüleyen canlı bir duvar kağıdıdır. LED rengi, mobil ekranınızın sınırı boyunca hareketli, hareketli renkli bir ışık gösterir. Cep telefonunuzun ana ekran duvar kağıdına en iyi özel deneyimi sunmak için hareketli ışığın parlaklığını ayarlayabilirsiniz. Bu, tüm ekran boyutları için mükemmeldir, çünkü ışık, çentik yukarı ve alt yarıçap ayarıyla herhangi bir ekrana uyacak şekilde ayarlanabilir. Işık, android cep telefonunuzda hareketli ışık için mükemmel bir şekil vermek üzere tüm köşelerde, kenarlarda, yukarı ve aşağı ayarlanabilir.

Uygulama, uygulamayı anlamak ve kullanmak için basit Kullanıcı Arayüzü Tasarımına sahiptir. Sınır ışığı duvar kağıdı uygulamasının kullanımı ücretsizdir ve canlı duvar kağıdınızı daha fantastik hale getirmek için tümü farklı efektlere sahip olan tüm animasyonlu Kenar aydınlatma canlı duvar kağıdından oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir.

Çekici aydınlatma ile mobil ekranınızı tamamen sevimli hale getirir. Diğer uygulamalar üzerinde görüntüleyin, Edge Lighting'i telefonunuzdaki diğer tüm uygulamalar üzerinde görüntüleyin ve güzel aydınlatma deneyimini görün

Ekranınızı pezevenk etmek için renkli yuvarlak kenar aydınlatma duvar kağıdı ayarlayın. Eşsiz renkli kenar ışıkları çok renkli ile kilit ve ana ekranınızı canlandırın. Canlı kenar aydınlatma duvar kağıtlarını uygulayarak telefonunuzu daha da güzelleştirin. Çarpıcı güzel ve harika renklerle harika kenar kenarlıklı ışık duvar kağıdı uygulayın.

Özellik:-

– Ekran kenarlığının kalınlığını ayarlayın – Çok renkli ekran kenarını canlı duvar kağıdına ayarlayın – Kenar eğrisi yuvarlamasını telefon ekranınıza göre ayarlayın – Çentik genişliğini ve çentik yüksekliğini tercihinize göre özelleştirin – Animasyon hızını, genişliğini, alt ve üst eğri yarıçapını ayarlayın – Çentik ayarını cihazınızın çentiğine göre özelleştirin – Mevcut KENAR Aydınlatma Kenarlık tipi – Çerçeve ve kenarlıkların birden fazla formatı ve rengi mevcuttur – Kenar eğrisi yuvarlaklığını telefon ekranınıza göre ayarlayın – Fark seçeneklerinde kenarlık stilleri ile parlaklık ölçeği ayarlayıcı – Renkleri değiştirin Seçiminize göre KENAR kenarlıkları – KENAR Aydınlatma ekranı arasında kendi fotoğrafınızı duvar kağıdı olarak ayarlayın – Hareketli ışığın döngü hızını kontrol edin – Animasyon hızını, genişliğini, alt ve üst eğri yarıçapını ayarlayın – Çentik genişliğini, yüksekliğini, üst ve alt çentiği ayarlayın cihazınızın çentiğine göre yarıçap – Magical Edge Lite Effects'i duvar kağıdı olarak ayarlamanın en iyi yolu – Renk seçiciden özel renk ayarlama – Çok renkli tasarımcı kenarlık türü koleksiyonu – Kenar efektlerinin arka planını ayarlamak için en iyi seçenek – Mobil ekranınızı daha şık hale getirin – Telefonunuzdaki diğer uygulamalar üzerinde görüntüleyin – SDK 31'i hedefleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.