Kalles – Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması – RTL desteği

Kalles – Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması – RTL desteği
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: The4Price: $89

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 1Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 2

-> ChangeLog (Önemli)
-> Kalles'i yeni sürüme nasıl güncelleyeceğinizi öğrenin (Önemli)
-> Envato tarafından önerilen Yüksek Kaliteli Shopify Teması

kalles shopify teması

Fiyatlandırmamız neden diğer ürünlerden daha yüksek?

E-ticaret alanındaki 9 yıllık uzmanlığımız dikkatli ve eksiksiz bir şekilde bu ürüne aktarılmıştır. Bu ürün, şirketini büyütme konusunda ciddi olan ve şirkete 19, 29 veya 39 dolar harcamak istemeyen kişiler içindir. Düşük maliyetli ürünler sunmuyoruz; bunun yerine, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler satıyoruz. Kalles'i satın aldığınızda çok şey keşfedeceksiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Çarpıcı Demo

Kalles, en iyi Shopify teması olan 20'den fazla harika demoyu destekledi

Kalles, her biri çeşitli olağanüstü özelliklere ve göz alıcı stillere sahip on beşten fazla amaca yönelik gösteri içerir. Tek tıklamayla yüklememizle, demoyu içe aktarabilir ve ardından içeriğinizi ekleyip dakikalar içinde yayınlayabilirsiniz.

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 3

Ne satıyor olursanız olun Kalles, tüketicileriniz için sorunsuz ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlayan sağlam bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tek Shopify temasıdır. Kalles, modern tasarımı, minimalist hissi ve çeşitli özel gösterimleri ile çeşitli çevrimiçi işletmeler için tasarlanmıştır. Ürünlerinizi şık bir şekilde sergileyin ve tüketicilerinizin keşfetmesini, seçmesini ve satın almasını kolaylaştırın.

Kalles, basitlik, yenilik ve satın alınabilirliğin özüdür.

Kalles – EN İYİ Shopify Temasını sunmaktan mutluluk duyuyoruz!

Yeni filtreler geldi

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 4

Yeni güçlü filtre, çok hızlı bir yükleme hızını korurken, etiketler yerine ürün özelliklerini filtrelemenize olanak tanır. Yeni sürüm daha değerli yeni özelliklerle tamamlanıyor. Kalles'in olası en yüksek dönüşüm oranını elde etmenize yardımcı olacağından eminiz.

Süper Hızlı Yükleme Hızı

Sayfa yükleme hızının trafiğin %70'ini etkilediğini biliyor muydunuz? Kullanıcılar, hız çok yavaşsa etrafta dolaşmayacak ve satın almayacaktır. Bunu akılda tutarak, Kalles'i şimdiye kadarki en hızlı temalarımızdan biri haline getirdik.

Kalles 1.1 – Gelişmiş Ürün Satışı

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 5

Henüz hiçbir Shopify temasında mevcut olmayan özellikler. Dropship T-shirt mağazalarından esinlenerek, ilgili ürünleri dahil ederek dönüşüm oranlarını artırmayı kolaylaştırır. İlgili ürünler, en yüksek dönüşüm oranlarını elde etmenize yardımcı olan bir çapraz satış özelliği olan bu bloğu da gösterecektir. Demoyu BURADAN kontrol edebilirsiniz ve bu BELGE

Duyarlı ve Retinaya Hazır Tasarım

Duyarlı Shopify Teması

Kalles, web sitenize hangi cihazdan erişilirse erişilsin mağazanızın doğru şekilde görünmesini ve çalışmasını garanti eder. Bu, kullanıcının deneyimine müdahale etmeden ve sizden ya da geliştiricinizden başka bir girdi gerektirmeden cihazın teknik özelliklerini ve boyutlarını karşılamayı içerir.

Kalles artık video küçük resimlerini ve 3D'yi destekliyor.

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 6

Bu resmi Shopify işlevi artık Kalles'te mevcuttur. Bu işlevsellik şu anda Kalles ve Molla tarafından desteklenmektedir; yakında daha fazla tema güncelleyeceğiz. Bu işlev BURADA ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Birlikte Sıkça Satın Alınan Yerleşik

Sıklıkla Birlikte Satın Alınan ürün paketi shopify

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 7

Sıklıkla Birlikte Alınan yerleşik özellik, bu akıllı yukarı satış işlevini Shopify'a en uygun şekilde entegre eder: Basit ve anlaşılır kurulumla 5 dakika içinde mağazanızda hazır hale getirebilirsiniz.

Çok Yönlü Ürün Düzenleri

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 8

Kendinizi geleneksel ürün detay düzenleriyle sınırlamayın. Kalles, öğelerinizi sizin için en uygun şekilde tanıtmanıza olanak tanıyan çeşitli yapılandırılabilir seçenekler sunar. Küçük resimlerinizin bir listenin solunda, sağında veya altında görünüp görünmeyeceğini seçin veya kaydırma sırasında ürün açıklamanızı yerinde tutmak için Yapışkan işlevini kullanın.

Kalles son derece esnek bir temadır.

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 9

Kalles'i tasarım ve esnekliği vurgulamak için inşa ettik. Peki, nasıl desek… gerçekten esnek… Ürün sayfası öğelerinin konumunu kolayca özelleştirebilirsiniz, ana sayfa bölümlerinde sizin için birçok seçenek var veya blog veya ürün içeriğine bir bölüm ekleyebilirsiniz… Bazı tasarım müşterileri için, Bunun Kalles olduğunun farkında bile olmayabilirler. Kalles, tasarım, sayfa yükleme hızı, esneklik ve çok daha fazlası gibi her şey için en iyi tema…

Optimize Ürün Sayfaları

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 10

Ürün sayfasındaki her şey, müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak için optimize edilmiş ve kolaylaştırılmıştır. Ayrıca, dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olan çok sayıda bileşene sahiptir. Her şey temiz, düzenli ve profesyonel görünüyor.

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 11

Kalles ayrıca çeşitli ürün varyantı arayüzlerini destekler ve ürün sayfalarında, koleksiyon sayfalarında, ana sayfada vb. nasıl görüntülendiklerini kolayca özelleştirmenize olanak tanır.

9+ Başlık Düzeni

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 12

Kalles, 9 adede kadar Başlık seçeneğini destekler. Müşteriler, Header'ı gördükleri ilk saniyeden itibaren mağazanızın profesyonel olduğunu hissedecekler.

Shopify Uygulama Ücretlerinde Yılda 1500 ABD Dolarına Kadar Tasarruf Edin

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 13

Kalles'in hepsine sahip olduğu ve Tamamen Ücretsiz olduğu için pahalı uygulamaları satın almanız veya indirmeniz gerekmeyecek. Sadece yukarıdaki resimde kaydedebileceğiniz bazı uygulamalara bir göz atın, Kalles'in ne kadar harika olduğunu göreceksiniz.

Yenilikçi Ajax teknolojisine sahip Harika Mağaza Düzenleri

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 14Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 15

Ajax tarafından desteklenen filtrelerle ziyaretçilerinize en kusursuz deneyimi sunun. Ajax filtreleri, arama parametreleri değiştirildiğinde sayfalarınızın yenilenmesine veya yeniden yüklenmesine gerek olmayacağı anlamına gelir. Müşteriler birkaç basit tıklamayla birden fazla filtre türünü değiştirebilir ve filtreyi uyguladıktan sonra ürünler akıcı bir şekilde güncellenir.

Müthiş Mega Menü

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 16

Bu sıkıcı ve basit menüyü bir “Mega Menü” ile değiştirin, mağazanızın daha profesyonel görünmesine yardımcı olur ve temel bir menüden çok daha fazla bilgi gösterir.

Mobil Alt Navigasyon

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 17

Bu özellik, mobilde UI/UX'i optimize etmeye yardımcı olur, mağazanız bir mobil uygulama gibi görünür ve aynı zamanda çok sorunsuzdur. Kalles ile her şey piksel piksel halledilir.

Optimize Arama Düzeni

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 18

Arama işlevi geliştirildi ve daha fazla c kullanıcılar için uygun. Kalles'teki arama işlevi için müşteri davranışını araştırmak ve UI / UX'i optimize etmek için çok fazla zaman harcadık.

Gösterişli Bakıcı

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 19

Kalles'in Lookbook'u ile modanızı sergileyin veya yeni çizgileri ve koleksiyonları en göz alıcı şekilde duyurun. Çarpıcı Lookbook, markanızın en iyi kıyafetleri için ürünlerle ilgili bilgilerin yanı sıra spot satış noktalarını eklemenize olanak tanır.

Güçlü bir yerleşik tema seçenekleri paneli

Kalles yerleşik tema seçenekleri paneli, mağazanızı özelleştirmenizi ve Mailchimp ve Instagram Shop gibi ek özelliklere ve işlevlere erişmenizi daha da kolaylaştıran sürükle ve bırak işlevi içerir. Tek bir kod satırına dokunmadan istediğiniz tüm ayarlamaları ve güncellemeleri yapabileceksiniz.

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 20

LayoutHub ile uyumlu

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 21

LayoutHub, satıcıların önceden tasarlanmış düzenler ve bloklardan oluşan kitaplığımızı kullanarak her tür sayfa türüyle hızlı bir şekilde çevrimiçi mağaza kurmalarına yardımcı olan kolay bir sayfa oluşturucudur. LayoutHub ile açılış sayfası, ana sayfa, ürün sayfası, satış sayfası, koleksiyon sayfası, hakkımızda sayfası, iletişim sayfası, blog listesi sayfası, blog detay sayfası, SSS sayfası, 404 sayfası, şifre sayfası ve çok yakında oluşturabilirsiniz. sayfa.

Growave uygulamasıyla uyumlu

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 22

Growave, Shopify markalarının hedef kitlelerine ulaşmasına, kullanıcılarla etkileşime geçmesine ve dönüşümleri kolaylıkla artırmasına yardımcı olan hepsi bir arada pazarlama platformudur.

Arama ve Filtre uygulamasıyla tam uyumlu

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 23

Ultimate Filter & Search, gelirinizi artırmak için müşterilerinizin doğru ürünleri ve çeşitleri bulmasını öğrenen ve onlara yardımcı olan e-Ticaret web siteleri için en gelişmiş arama motorlarından biridir. Çözümümüz, mağazanıza benzersiz bir arama deneyimi getiriyor.

ÜCRETSİZ SEO Suite uygulamasını şiddetle tavsiye edin

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 24

Kalles - Temiz, Çok Yönlü, Duyarlı Shopify Teması - RTL desteği - 25

Son olarak, Kalles hakkında her şeyi okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Müşterilerimiz için her zaman sadece en iyi ürünleri yaratmaya çalışıyoruz. Biz The4, yalnızca birkaç mükemmel ürünü satmaya odaklanıyoruz ve incelemelerimiz ve satışlarımız kendilerini gösteriyor. Basel, Gecko, Elessi, Molla, Hooli, Boutique gibi tümü sevgi ve tutkuyla inşa edilmiş ve müşterilerimizin ne istediğini daima dinlerken diğer temalarımıza göz atın… Kalles, mükemmelliğimizin bir istisnası değildir. Müşterilerimizi The4 ailesinin bir parçası olarak görüyoruz ve Shopify mağazanızda başarılı olmanıza gerçekten yardımcı olmak istiyoruz. Unutmayın, sizin başarınız bizim başarımızdır. Tüm The4 ürünleri düzenli olarak ve sürekli olarak güncellenir… The4'ten ürün satın alırken hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmayacak.

The4'te bizden teşekkür ve saygılar.

Tema Demoları

 • Varsayılan
 • Klasik Mağaza
 • Afiş Video Mağazası
 • Kategori Bağlantılar Mağaza
 • Statik Görüntü
 • Metro
 • Kitap bakmak
 • Paralaks
 • Instagram Mağazası
 • Medikal ve Aksesuarlar
 • Shopify Çiçekçi Dükkanı
 • Shopify Mobilya Mağazası
 • Shopify Çanta Mağazası
 • Shopify İç Giyim Mağazası
 • moda 9
 • Lookbook Koleksiyonu
 • Basit
 • moda 10
 • Shopify Dekor
 • Shopify Dekor 2
 • Moda Dikey
 • Shopify Elektrik
 • Shopify Elektrik Dikey
 • Shopify Dijital Mağaza
 • Shopify One Ürün Mağazası
 • Shopify El Yapımı Mağaza
 • Moda akımı
 • Bebek ve Aksesuarlar
 • Tema özelliği

  Kalles'in sayısız özelliği şunları içerir:

  • Ürün Sayfalarındaki Bölümler
  • RYVIU ile uyumlu
  • Çok Amaçlı Tasarım
  • Ajax Mailchimp, Klavyio
  • Ücretsiz Nakliye Eşiklerini Hesaplayın
  • Ajax sekmesi
  • Google'ın zengin ürün snippet'leri
  • Çerez yasaları bilgisi
  • Sepete ekle yapışkan
  • Stok Geri Sayımı
  • Demo Yapılandırmasını İçe Aktarması Kolay
  • Otomatik para birimi
  • Ürün Gruplandırılmış
  • Sınırsız varyant resmi
  • 20+ kullanılabilir ana sayfa düzeni
  • Çoklu Sayfa Stilleri
  • Sosyal Paylaşım Özellikleri
  • Sorumlu tasarım
  • Sınırsız Renk ve Düzen
  • Eşsiz Ana Sayfa Düzenleri: Daha Harika Konseptler Çok Yakında!
  • Tam Duyarlı (Birden Çok Cihazda Test Edilmiştir)
  • Modern ve Temiz Tasarım
  • HTML5 ve CSS3 Tablosuz Tasarım
  • Ajax Ürün Filtresi Desteği
  • İstek Listesi Desteği
  • Destek Karşılaştır
  • Hızlı Görünüm Desteği
  • Yakınlaştırma Büyüteç Desteği
  • Para Birimi Değiştirici Desteği
  • Mega Menü
  • Yapışkan Menü
  • Güçlü Tema Seçenekleri
  • HTML5 Kodunu Doğrula
  • Sınırsız Farklı Üstbilgi ve Altbilgi
  • Zarif Animasyonlar
  • Önizleme Özelliğine Sahip 500'den Fazla Google Yazı Tipi
  • Düz Tasarım Stili
  • Izgara veya Liste Görünümü
  • Ürünler Görünümü İçin Güzel Devrilme Etkisi
  • jQuery İç Yakınlaştırmalı Görüntüler
  • Ajax: Sepete Ekle, İstek Listesine Ekle ve Karşılaştır
  • Temiz Blok Arabası Modülü
  • Ve daha fazlası

  kredi

  • Temada kullanılan simgeler: http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/
  • Maket iPhone ve iPad ücretsiz PSD'yi içerir: http://pixeden.com
  • https://www.freepik.com

  Görüntü Kaynakları

  • https://stocksnap.io
  • https://stockphotos.io
  • http://free-photos.gatag.net
  • https://pixabay.com/

  Not: Tüm resimler yalnızca Önizleme Amaçlı olarak kullanılmıştır. Bunlar temanın bir parçası değildir ve nihai satın alma dosyalarına dahil DEĞİLDİR.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.