Jannah – Gazete Dergi Haberleri BuddyPress AMP

Jannah – Gazete Dergi Haberleri BuddyPress AMP
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: TieLabsPrice: $59

Jannah, yeni duyarlı tasarımlar, harika yeni özellikler, eksiksiz 1 tıklama web sitesi demoları ve ömür boyu ücretsiz güncellemelerle kaplı İçerik Pazarlamasına sahiptir.

\\\\\\\\

WPCOVID-19

\

\

\

20+ Önceden Hazırlanmış Demolar

Sahifa, Jarida ve diğer 15 temadan Cennete geçiş yapın

Günümüzün Modern Cihazlarına DuyarlıSınırsız Başlık StiliAjax Mega MenülerWeb BildirimleriHızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP) Projesi ile tam uyumluSınırsız Altbilgi Düzeniyerleşik sürükle ve bırak sayfa oluşturucuŞaşırtıcı Kaydırıcı seçenekleriGüçlü ve Kullanımı Kolay Tema SeçenekleriÖzelleştirilebilir DüzenlerKoyu ten

\\Tam RTL DesteğiEşsiz BuddyPress TasarımıWooCommerce entegrasyonubbBasın Entegrasyonu\\Çarpıcı Video Oynatma ListeleriHareketli Hava Durumu Widget'ıHeader'da hava durumuKullanıcıların uzun biçimli içerikte belirli bir noktaya Atlayabilmeleri için içeriğinize etkin noktalar eklemek, gezinmeye yardımcı olmanın harika bir yoludur.\\\\\\Yerleşik Widget'lar\

\

Jannah Temasını Satın Alın

Cenneti Seçmek için 3 Güçlü Neden

 1. 1 Numaralı Satış Haber Teması Sahifa'nın arkasındaki ekip olan deneyimli web tasarım şirketi TieLabs tarafından bir yıldan fazla bir süredir geliştiriliyor
 2. 'Seç ve Paylaş' yerel GIF Desteği ve Web tabanlı Anında Bildirimler gibi gerçek dünya özellikleri.
 3. Günümüzün modern cihazları için Mobil Navigasyon PLUS yerleşik AJAX Mega Menüler.

WordPress için Yeniden Tasarlanan Çevrimiçi Yayıncılık

Jannah, günümüzün modern içerik pazarlaması çağında masaüstü yayıncılık dünyasına yeni bir bakış atıyor ve çarpıcı bir tasarım, yeni düzen seçenekleri, modern paylaşım seçenekleri ve maksimum esneklik için WordPress için en popüler uzantıların entegrasyonu ile onu tepetaklak ediyor.

Günümüzün Modern Cihazlarına Duyarlı

Elbette Jannah, yalnızca günümüzün tüm modern cihazlarına uyum sağlamakla kalmayıp, kaydırılabilir içerik için en güncel mobil cihazlara da yanıt veren tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Ayrıca, içeriğinizi tüketirken mümkün olan en iyi, en kusursuz deneyime sahip olmalarını sağlamak için kullanıcının cihazına uyum sağlayan akıllı menü özellikleriyle sizin için düşünüyor gibi görünüyor.

AMP

Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP) Projesi ile tamamen uyumludur, bu nedenle içeriğiniz mobil için optimize edilmiş içeriktir ve her yerde HIZLI yüklenir.

SEO Optimize Edildi

Jannah, daha uzun makalelerden snippet görünümlerini desteklemek için Makaleler ve İncelemeler Şeması ile SEO söz konusu olduğunda da mallara sahiptir.

Google ve BING Arama'dan daha fazla ziyaretçi alabilmeniz için süper popüler Yoast SEO ve Rank Math Eklentileri için tam destek ve ayrıca Arama motorlarının belirli HTML öğelerinden sıralama sinyallerini ve SEO Zengin Snippet desteği alabilmesi için HTML SEO desteği ile optimize edilmiştir. İncelemeler, Derecelendirmeler gibi eklentiler için d Fotoğraflar.

Yüksek Performans, Çarpıcı Hızlar

Biri Hız İhtiyacı mı dedi?

Jannah, size gerçekten çarpıcı sayfa yükleme hızları ve genel olarak web sitesi performansı sağlamak için sahne arkasındaki birkaç gelişmiş gelişmeyle bir adım daha hızlandırdı.

 • Tembel Yükleme – Kullanıcı gerektirdiğinde görüntülerin yüklenmesi anlamına gelir.
 • JS için Küçültülmüş Sürüm – jquery.js ile aynı şekilde çalışır ancak üretim web siteniz için boyut olarak daha küçüktür.
 • Küçültülmüş CSS Kaynakları – boşlukları, girintileri, yeni satırları ve yorumları kaldırır.
 • DB Sorgularını azaltmak için Yerleşik Önbellek.
 • Popüler önbellek eklentisi WP Super Cache ile uyumlu.

bbBasın Entegrasyonu

WordPress'in yaratıcıları tarafından WordPress için sektördeki en iyi uygulama forum yazılımı. Bu, WP sitenizde kolayca tartışma forumları kurabileceğinizden emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Yönetmesi kolay, hızlı ve temizdir ve tek bir merkezi hesaptan yönetilir ve Tek Tıkla yükleme özelliğine sahiptir.

Ön Derili Demolar

Koyu gidin veya Açık ve kabarık tutun – Jannah, Açık, Koyu ve kaplamalar arasındaki her şeyi hazır, güncellemesi kolay Kaplamalarla kapladı.

Neredeyse 1.000 Yazı Tipi Seçeneği

Jannah'da bulunan 800'den fazla Google Yazı Tipi ve +150 FontFace.me yazı tipi ile size uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güncellenecek veya yüklenecek bir şey yok, kaputun altında her şey var.

GIF Desteği

Kim iyi bir GIF memesini sevmez?

Günümüzde büyük viral sitelerin başarısı için temel olan GIF'ler, tüketici içeriğinde büyük bir rol oynamaktadır ve onu yerel olarak destekleyebilmeniz gerekir, herhangi bir karışıklık, uzantı veya eklenti gerekmez.

Jannah, mükemmel bir son kullanıcı deneyimi için GIF resimlerini yerel olarak destekler.

Özelleştirilebilir Düzenler

Özel bir düzen ile çıldırın!

Kenarlı, Tam Genişlik, Kutulu, Duvar veya düz Tek Sütun. Düzenler, sitenizin nasıl görüneceğinin temelidir ve onu hareket ettirmek ve içeriğinize nasıl uyduğunu görmek için esnek bir sisteme sahip olmak çok önemlidir.

İçeriğe Atla

Kullanıcıların uzun biçimli içerikte belirli bir noktaya Atlayabilmeleri için içeriğinize etkin noktalar eklemek, gezinmeye yardımcı olmanın harika bir yoludur.

Ajax Mega Menüler

Gerçekten sıcak bir menü, tonlarca birinci sınıf içerikle dolu büyük bir sitenin anahtarıdır. İyi bir menü, kullanıcıları dolaşmaya, diğer sayfalara bakmaya ve her zaman nerede olduklarını bildiklerini hissetmeye ikna etmelidir.

Ajax ile güçlendirilmiş mega menülerimiz ile beklentilerinizi aşacağından emin olan dinamik bir heyecan verici menü seçenekleri yelpazesi ile kontrolsüz taş bırakmayın.

Mobil Navigasyon

Yeni siteniz için güzel bir şekilde tasarlanmış, özelleştirilebilir bir mobil navigasyon ile kalabalığın arasından sıyrılın. Tuval dışında kullanılabilir, arka planları Düz ​​Renk, Degradeler veya Görüntüler olacak şekilde değiştirebilirsiniz. Rengi ayarlayın ve Sosyal Simgeleri ve Arama Formunu etkinleştirin/devre dışı bırakın.

Seç ve Paylaş

Bu, seveceğinizi bildiğimiz gerçekten güzel bir özellik. Jannah ve 'Seç ve Paylaş' ile, paylaşım işlevinin kontrolü son kullanıcıdadır.

Tek yapmaları gereken, Paylaşmak istedikleri kopyayı veya önemli noktayı vurgulamaktır ve Jannah, etkinleştirdiğiniz paylaşım seçeneklerini gösteren bir açılır modelle bunu Sosyal Medya paylaşım işlevi olarak otomatik olarak tanır. Boom!

Eposta pazarlama

E-posta dağıtım listenizi oluşturun!

Herkes, e-posta listenizin günümüz ortamında en güçlü pazarlama aracınız olduğunu bilir, bu nedenle Jannah, MailChimp ve Feedburner dahil olmak üzere endüstri standardı araçlarla tam bir entegrasyona sahiptir.

Potansiyel müşterileri yakalayın, listenizi oluşturun ve dünya sizin istiridyeniz!

Paralaks Efektleri ve Video Arka Planları

Güzel bir şekilde oluşturulmuş bir Açılış Sayfası, Ana Sayfa veya CTA, harekete geçmeli ve motive etmelidir. Bunu yapmanın harika bir yolu, canlı bir histir – içerikle kayan arka planlar veya dramatik etki için tam sayfa arka planından yararlanan arka planlar.

Demo İçeriğiyle Tek Tıkla İçe Aktarma

20'den fazla yeni demo derlemesi kullanıma hazır ve her zaman daha fazla geliştirilmekte olan Jannah, sizin için tam özellikli bir web tasarımına sahiptir.

Görünümünüzü öne çıkaran ve en iyi hissettiren bir demo bulun, ardından tasarım kurulumunuzu güzel ve basit hale getirmek için Tek Tıkla Demo İçe Aktarma özelliğimizi kullanın. Oradan kendi içeriğinizle güncellemeniz ve kalbinizin arzusuna göre özelleştirmeniz yeterlidir.

Özel Reklamveren Alanı

Para kazanmadan tüm bu çabayı birinci sınıf bir içerik pazarlama sitesine, bloga veya haber sitesine koymanın ne faydası var? Nu-uh, bugünün web'inde değil bebeğim.

Bu nedenle Jannah, tüm e-Ticaret ihtiyaçlarınız için yalnızca WooCommerce için optimize edilmekle kalmaz, aynı zamanda Reklamlar için önceden tanımlanmış belirli alanlar vardır!

Ortaklar veya bağlı kuruluşlar için yer ayırın veya en yüksek teklifi verene tam sayfa devralın. Yerleşik en yaygın reklam bloğu boyutlarıyla tek yapmanız gereken AdSense kodunuzu kopyalamak ve bam! Gerisini Jannah halleder.

Eşsiz BuddyPress Tasarımı

Tam entegre bir sosyal medya topluluğu veya bu yapışkan kullanıcı deneyimi için kaygan bir BuddyPress Design ile yerleşik ağ ile bir adım öteye geçin.

Jannah şablonunda yerleşik olarak tasarımınızın geri kalanına benziyor, hatta kullanıcıların daha fazlası için geri gelmesini sağlayan gerçek zamanlı sosyal his için menünüze Bildirimler eklemeyi seçebilirsiniz.

20+ Önceden Hazırlanmış Demolar

Demolarımız sadece bir dış görünümden daha fazlasıdır – her demodan seçebileceğiniz 20'den fazla ile Sayfalar, Menü yapıları ve Sitenizi kurmanın zorlu çalışmasını yapmak için tasarlanmış Demo İçeriği ile tamamen işlevsel bir web sitesidir.

Bir demo seçin ve tek tıkla basitlikle yükleyin, kendi içeriğinizle güncelleyin, ardından arkanıza yaslanın ve ödülleri toplayın. Otomotiv, Oteller, Evcil Hayvanlar, Okul, Haber, Spor, Video ve Modayı içeren stiller ile sevdiğiniz bir şeyi bulacağınızdan eminiz.

Sınırsız Başlık Stili

İyi bir Header gibisi yoktur. Jannah, grafik tasarım ilkelerine dayanan karmaşık mizanpajlarla içinizdeki cesareti ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Yalnızca hayal gücünüzle sınırlı sayısız farklı başlık stiliyle tasarımınızı bir üst düzeye taşıyın.

Instagram Widget'ı

Instagram, günümüzün en popüler sosyal medya fotoğraf paylaşım sitelerinden biridir. Başarılı bir haber, blog, dergi veya moda web sitesinin anahtarı, web sitenizi Instagram'dan gelen harika içerik haber akışınızla entegre edebilmektir.

Jannah'ın Instagram widget'ı ile ihtiyaçlarınıza uygun farklı düzenler arasından seçim yapabilir, yalnızca tutamacınızı ekleyebilir, stilinizi seçebilir ve Jannah'a kodlamaya gerek kalmadan nereye yerleştireceğini söyleyebilirsiniz.

Harika Sayfa Oluşturucu

Jannah, tasarımınızı bloklar halinde özelleştirmenize ve sürükle ve bırak işleminin basitliğine yardımcı olan yerleşik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu içerir.

Benzersiz mizanpajlar oluşturmak, kesinlikle son yılların popüler bir tasarım konusudur, bu Jannah'ın gururla yerleşik benzersiz bir Sayfa Oluşturucu sunduğunu kabul ederek. Başlamanız için harika blok yığınlarıyla, sitenize en üst düzey için güçlü Ajax Filtrelerini ve Sayfalandırmayı ekleyebilirsiniz. hız ve kullanıcı deneyimi açısından.

Hepsi WordPress Dashboard'un aşinalığından. Bu ne kadar iyi?

Güçlü ve Kullanımı Kolay Tema Seçenekleri

Jannah'daki TieLabs Tema Seçenekleri panelini SEVECEKSİNİZ. O kadar kapsamlı ancak kullanımı basit ki, basit bir WordPress ortamında tasarım seçimleriniz üzerinde tam kontrol sağlarken, bir tıklama kolaylığı ile karmaşık değişiklikler yapabilirsiniz.

Şekillendirme, Tipografi, Paylaş Düğmeleri, Kenar Çubukları ve çok daha fazlası, Jannah'daki Tema Seçenekleri Panelinin gücüyle incelenebilir.

Çeviri Hazır

Po & mo dosyalarını kullanarak herhangi bir dile çeviri için tamamen hazırlanmış, ayrıca yerleşik Çeviri paneli aracılığıyla temayı kolayca çevirebilirsiniz.

Jannah, Çok Dilli Web Siteleri Oluşturabilmeniz için WPML Çok Dilde Eklentisiyle Tam Uyumludur

Çarpıcı Video Oynatma Listeleri

Kullanıcılar için Video Oynatma Listeleri oluşturmak, Hemen Çıkma Oranınızı düşürmenin ve ziyaretçileri daha uzun süre tutmanın harika bir yoludur. Bu kadar basit ve Jannah'ın arka ucuna tamamen entegre.

Bunları rafa kaldırın ve erişimi kolay, kullanımı sezgisel ve kullanıcılarınızın sitenizden bir daha asla ayrılmak zorunda kalmayacağı kayan bir listeyle güzel bir akıcı blok sunun.

Hareketli Hava Durumu Widget'ı

TieLabs'ta gerçekten gurur duyduğumuz ve Jannah'a özgü muhteşem bir özellik, gerçek zamanlı Animated Weather Widget'ımızdır. Bir mobil deneyimin tanıdık deneyimi gibi, kullanıcılarınızın bir konum ayarlamasına ve ilerideki gün ve hafta için gerçek zamanlı hava durumunu görüntülemesine izin verin.

Web Bildirimleri

Web Push bildirimleri, kullanıcılarınızın web sitenizden zamanında güncelleme almayı seçmelerine olanak tanır. Canlı Bildirimlere bağlı kalmak için gerçekten bu zorlayıcı nedeni verin! Bu, benim için ciyaklamanızı sağlayacak olan, Jannah'da yerleşik olarak bulunan bir başka harika özellik. Bu bir pazarlamacı rüyası!

Özel Widget'lar

Bazen gerekli Widget'larınızı kurmak sadece sıkıcı bir gerekliliktir, bu nedenle, tüm kutularınızı işaretleyeceğini bildiğimiz bir dizi kullanıma hazır özel widget ile Jannah'daki sıkıntıyı sizin için çıkardık.

Hepsi, şart koştuğunuz tasarımın içine güzelce oturacak şekilde tasarlandı.

Hayal ettiğiniz karşı konulmaz ana sayfa tasarımını oluşturmak için 12 Sosyal Sayaç, Sosyal Widget ve Gönderi Listesi Widget'ı arasından seçim yapın.

 • Sosyal Sayaçlar – Jannah'ın yerleşik Sosyal Sayaç Widget'ı ile tüm önemli Aboneleri, Facebook Hayranlarını, Twitter Takipçilerini ve daha fazlasını gösterin
 • Sosyal Widget'lar – Aboneler, Instagram, SoundCloud, Flickr, Google+, Dribble, Facebook ve dijital ekosisteminizi tamamlamak için çok daha fazlası
 • Gönderi Listesi Widget'ları – Göreve uygun belirli bir widget ile En Son içeriği, En Çok Görüntülenen İçeriği, Popüler Gönderileri ve daha fazlasını gösterin.

Genişletilmiş WooCommerce ile Gelişmiş E-ticaret

Kullanıcıların büyük bir moda ve aksesuar kataloğunu derinlemesine incelemelerine yardımcı olmak için Akıllı Filtreler ile karmaşık bir şeye ya da mobilde inanılmaz derecede zarif görünen basit bir şeye ihtiyacınız olsun, Jannah sizi ele geçirdi.

Temelinde WooCommerce ile tasarlanmış ve geliştirilmiştir, böylece sunduğu karmaşık genişletilmiş işlevsellikten tam olarak yararlanabilirsiniz; bu süreçte yaptığınız her seçimin tam da amaçlandığı gibi mükemmel bir şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.

Dükkanınızı güvenle inşa edin ve Jannah yanınızda.

Özellikler Listesi

 • Gutenberg Desteği./li>
 • AMP entegrasyonu
 • WooCommerce entegrasyonu
 • bbPress entegrasyonu
 • BuddyPress entegrasyonu
 • Çoklu Görünümler
 • 20'den fazla demo
 • Tek Tıkla Demo Kurulumu
 • 800'den Fazla Google Yazı Tipi
 • 150'den Fazla FontFace Yazı Tipi
 • Sınırsız Altbilgi Düzeni
 • Sınırsız Başlık Düzeni
 • Ömür Boyu Ücretsiz Güncellemeler
 • İçeriğe Atla
 • Çoklu İçerik Düzeni
 • para kazanma
 • Mega Menüler
 • Harika Sayfa Oluşturucu
 • Sorumlu tasarım
 • %100 RTL Desteği: Arapça, İbranice. Farsça/Farsça, Urduca
 • WPML Çok Dilli Eklenti Uyumlu
 • Dahili Çeviri Paneli
 • Hareketli Hava Durumu Widget'ları
 • GIF Desteği
 • Paketlenmiş Premium Eklentiler
 • BuddyPress Tasarım
 • Instagram Wi-Fi dget
 • Çarpıcı Video Oynatma Listeleri
 • Web Bildirimleri
 • Duyarlı Google AdSense
 • Koyu ten
 • Schema SEO Zengin Snippet Mikro Verileri
 • Sabit Gezinme Menüsü
 • Çoklu sayfa gönderisini destekler
 • Özel Kategoriler Logo, Renkler ve Arka Plan
 • Yapışkan Kenar Çubukları
 • Sınırsız kenar çubuğu
 • Kırıntı Gezinme
 • Özelleştirilebilir KAPALI tuval Mobil Navigasyon
 • Ajax Canlı Arama
 • 45+ Önceden Tanımlanmış Arka Plan Deseni
 • Yerleşik Özel Widget'lar
 • En popüler Cryptocurrency Eklentileri ile uyumlu

\

Güncelleme Geçmişi

Not: Güncellemeden sonra, Wp Super Cache gibi bir eklenti önbelleği kullanıyorsanız lütfen blog önbelleğinizi temizleyin ve tarayıcının önbelleğini temizleyin veya sayfayı yeniden yükleyin (Mac'lerde Win Ctrl+F5 veya CMD+Shift+R için) veya sadece deneyin sayfaya, web sitesini henüz önbelleğe almamış başka bir tarayıcıyla erişmek.

5.4.10 – 2021-11-24

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.4.9 – 2021-09-28

 - Düzeltildi: Gönderi listesi widget'ındaki hata. - Düzeltildi: "English WP Admin" eklentisi etkinken RTL panosu yönündeki hata.

5.4.8 – 2021-09-15

 - Düzeltildi: Yeni gönderiler listesi bloklarındaki hata. - Düzeltildi: Kategorileri gönderi listeleri widget'ına kaydetme hatası. - Düzeltildi: Ana sayfada alıntı hatasını etkinleştirin/devre dışı bırakın. - Düzeltildi: Ana sayfada Daha fazla oku düğmesi hatasını etkinleştirin/devre dışı bırakın. - İyileştirildi: AMP sayfalarındaki tablo stili. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.4.7 – 2021-08-11

 - GÜNCELLENDİ: WordPress 5.8.0 Uyumluluğu. - YENİ: Tema seçenekleri sayfasındaki seçenek > Gelişmiş sekmesi, önceki widget ayarları ekranlarını geri yükler ve blok düzenleyicinin widget'ları yönetmesini devre dışı bırakır. - YENİ: Videonun otomatik küçük resim indirme özelliği için WebP görüntü formatı desteği ekleyin. - Düzeltildi: Sayfa oluşturucu stil sorunları. - Düzeltildi: Ekleme/düzenleme sonrası sayfasındaki özel şablon seçenekleri sorunu. - Düzeltildi: Vimeo videosunun küçük resim sorunu otomatik olarak indirildi. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.4.6 – 2021-07-18

 - Güncellendi: Arqam Lite eklentisi. - Güncellendi: TieLabs Instagram Eklentisi. - İyileştirildi: Rank Math SEO eklentisi etkinse açıklamayı ve OG metasını otomatik olarak devre dışı bırakın. - Düzeltildi: RTL versiyonunda sonraki/önceki mesajların yönü okları. - Düzeltildi: JetPack Döşemeli galerilerdeki LightBox sorunu. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.4.5 – 2021-06-10

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.4.4 – 2021-05-30

 - Hava widget'ındaki bir XSS güvenlik açığını düzeltir. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.4.3 – 2021-05-08

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri. - Güncellendi: Jannah Optimizasyon eklentisi.

5.4.2 – 2021-04-20

 - Düzeltme: 5.4.1 sürümünün neden olduğu Adblocker algılama sorunu

5.4.1 – 2021-04-19

 - İnce ayar: Yeni PHP filtreleri ve eylemleri. - İyileştirildi: Cep telefonlarındaki tek WooCommerce ürün sayfasındaki "Satış" rozetinin konumu. - Düzeltme: Özel Gönderi içeriği yazı tipi boyutu, Reklam başlığının yazı tipi boyutunu geçersiz kılar. - Düzeltme: Gönderilerin altındaki reklam alanı, WooCommerce ödeme sayfasındaki ödeme düğmesiyle çakışıyor. - Düzeltme: RTL WooCommerce sepet sayfasındaki ürünü kaldır düğmesinin konumu. - Düzeltme: Adblocker algılama sorunu. - Düzeltme: PHP 8.0 Uyarı bildirimleri. - Düzeltme: Özel sayfa şablonları seçenekleri sorunu. - Düzeltme: Harika Yazı Tipi seçeneği hatasını devre dışı bırakın. - Düzeltme: Jannah AutoLoad gönderileri eklentisi etkinken CSS dağıtım seçeneği hatasını optimize edin. - Güncellendi: Taqyeem eklentisi. - Güncellendi: Jannah Optimizasyon eklentisi. - Güncellendi: Jannah Otomatik Yükleme Gönderileri eklentisi - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.4.0 – 2021-02-24

 - Yeni: Başlıktaki son dakika haberlerinin hızını ayarlama seçeneği. - Yeni: AMP sayfalarının baş alanına kod ekleme seçeneği. - Yeni: AMP sayfalarının gövde etiketi açıldıktan sonra kod ekleme seçeneği. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.3.4 – 2021-02-14

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.3.3 – 2021-02-10

 - İyileştirildi: RTL sürümünde İletişim Formu 7 alanlarının yönü. - İyileştirildi: AMP sayfalarındaki düğmelerin boyutunu paylaşın. - İyileştirildi: Daha fazla öğe için yuvarlak stil eklendi. - İyileştirildi: Logo metin modunda özel etiketler için destek. - Düzeltildi: Reklam bloğunda Hedef ve Nofollow seçenekleri hatası. - Düzeltildi: JS, tema seçenekleri sayfasındaki Ads Pro eklentisiyle çakışıyor. - Düzeltildi: Sosyal sayaç widget'ındaki toplam takipçi sayısı hatası. - Düzeltildi: Türkçe çeviri dosyalarında Eklentileri yükle sayfasında PHP uyarı mesajına neden olan hata. - Düzeltildi: Giriş widget'ında JetPack eklentisinin neden olduğu hata. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.3.2 – 2021-01-19

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.3.1 – 2021-01-16

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.3.0 – 2021-01-14

 - Yeni: 114 Google Yazı Tipi. - Yeni: PHP 8.0 ile Uyumluluk. - Yeni: Yeni WooCommerce Gutenberg Blokları için Şekillendirme Desteği. - Yeni: Yönetici çubuğundaki ayarlar sayfası için Beyaz Etiket özel simge desteği. - Yeni: Mobil cihazlarda gönderilerin ve sayfaların özel menüsünü destekleyin. - Düzeltme: Web sitesi 1000'den fazla kategori içeriyorsa sayfa oluşturucu yükleme sorunu. - Düzeltme: LazyLoad seçeneği etkinken Yerçekimi Formları sorunu. - Güncellendi: Jannah Optimizasyon eklentisi. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.2.1 – 2020-12-26

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.2.0 – 2020-12-20

 - Yeni: Mobil cihazlarda yukarıdaki makaleyi, İçeriğin üstünü, İçeriğin altında, makalenin altında ve yorumların altında gizlemek için yeni seçenekler. - Yeni: LCP'yi azaltmak için ana sayfadaki ana kaydırıcı resimlerini önceden yükleyin. - Yeni: LCP'yi azaltmak için öne çıkan görseli tek gönderi sayfasına önceden yükleyin. - Yeni: Sosyal ağlara eklenen WhatApp seçeneği. - Yeni: iframe'ler için lazyLoad. - İyileştirildi: Koyu ten modunda bazı öğeler için kenarlık rengi. - Düzeltildi: mega menüde PHP uyarılarına neden olabilecek sorun. - Düzeltildi: Yazı tipi ayarlarında PHP uyarılarına neden olabilecek sorun. - Düzeltildi: AMP sayfalarındaki tema ayarları simgesi. - Güncellendi: Jannah Hız Optimizasyonu eklentisi 1.0.7 sürümüne yükseltildi. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.1.1 – 2020-12-10

 - Yeni: Resim için bir ALT metni ayarlamak için Hakkında widget'ındaki seçenek. - GÜNCELLENDİ: WordPress 5.6.0 Uyumluluğu. - İyileştirildi: Tablo stili. - İyileştirildi: Açık/Koyu modlarında Yapışkan logosu. - İyileştirildi: Otomatik yüklenen gönderiler dolgusu. - Düzeltme: Koyu ten modunda gönderi içi bağlantılar. - Düzeltme: Android'de Firefox'ta simge yükleme hatası. - Düzeltme: Ana gezinme stili hatası. - Düzeltme: Koyu ten modunda Gönderi düzeni 8'in arka planı. - Düzeltme: Simge Seçici arka uç hatası. - Güncellendi: Jannah Otomatik Yükleme Gönderileri eklentisi 1.1.1 sürümüne yükseltildi. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.1.0 – 2020-12-05

 - Yeni: 3 yeni satır içi makale reklam alanı. - İyileştirildi: Cep telefonlarında içerik dolgusu yayınlayın. - Düzeltme: Android'de Firefox'ta simge yükleme hatası. - Düzeltme: Ana gezinme stili hatası. - Güncellendi: TieLabs Instagram Eklentisi 1.0.2 sürümüne yükseltildi. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.0.9 – 2020-11-21

 - Güncellendi: Arqam Lite eklentisi 1.0.8 sürümüne yükseltildi. - Güncellendi: Jannah - Eklenti Eklentisi 1.0.13 sürümüne yükseltildi - Güncellendi: Jannah Autoload Posts eklentisi 1.1.0 sürümüne yükseltildi. - Güncellendi: TieLabs Instagram Eklentisi 1.0.1 sürümüne yükseltildi. - İnce ayar: bp_before_xprofile_cover_image_settings_parse_args filtresi yeni bp_before_members_cover_image_settings_parse_args filtresiyle değiştirildi. - Düzeltme: Gönderi içeriği alanındaki bağlantıların rengi. - Düzeltme: Cep telefonlarında Izgara Kaydırıcı genişliği. - Düzeltme: Android'de Firefox'ta sekme yüksekliği hatası. - Düzeltme: Instagram widget'ındaki stil hatası. - Düzeltme: Adblocker algılama sorunu. - Yeni: Gönderileri etiketlere göre otomatik yükleme seçeneği. - Düzeltme: Yinelenen otomatik yüklenen gönderiler hatası. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.0.8 – 2020-11-14

 - İyileştirildi: Cep telefonlarında Tiktok öğelerinin genişliği. - İyileştirildi: AMP sayfalarında Ortak Yazarlar Plus eklentisi. - İnce ayar: WebP görüntüleri için LightBox desteği ekleyin. - İnce ayar: header.php dosyasından pingback link meta kaldırıldı. - Düzeltme: Daha fazla öğe için yuvarlak stil eklendi. - Düzeltme: Cep telefonlarında Adsense Reklamlarının yüksekliği. - Düzeltme: "İlk bölümün arka planını Başlığı kapsayacak şekilde genişlet" seçeneğindeki hata. - Düzeltme: Karanlık modda gönderi içeriği alanındaki bağlantıların rengi. - Düzeltme: Birincil düğme kısa kod kenar boşlukları. - Düzeltme: Android'de Firefox'ta stil sorunları. - Düzeltme: Taqyeem kalp simgeleri hatası. - Düzeltme: Özel içerik bloğu, Elementor eklentisiyle çakışıyor. - Düzeltme: Yorumlar kapalıyken kompakt yorumlar hatası. - Güncellendi: Jannah Otomatik Yükleme Gönderileri eklentisi. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.0.7 – 2020-09-13

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.0.6 – 2020-09-13

 - Düzeltme: Izgara kaydırıcılarında puan konumunu gözden geçirin. - Düzeltme: RTL widget sayfalandırma okları yönü. - Düzeltme: Kaydırıcıyı yükledikten sonra kaydırıcının genişliği değişir. - Düzeltme: Varsayılan Taqyeem widget'larında öne çıkan görüntü genişliği. - Düzeltme: RTL web sitelerinde simge seçici kalıcı konumu. - Düzeltme: Logo boyutu hatası. - Düzeltme: Bazı tarayıcılarda AdBlocker Detector sorunu. - Düzeltme: Ajax yüklü içerikte sayı çevirileri sorunu. - Düzeltme: Retina sürümü ayarlanmamışsa Yapışkan menüsünde logo boyutu sorunu. - Düzeltme: Satır içi ilgili gönderiler sorunu. - Düzeltme: AMP sayfalarındaki ses ve video oynatıcının boyutu. - Düzeltme: Almanca çeviride sayfalama okları sorunu. - Düzeltme: Yeni Gönderileri Otomatik Yükle özelliğindeki Otomatik Yükleme Türü seçeneği hatası. - İnce ayar: Google Ads'ün neden olduğu CLS'yi azaltmak için yeni beta yöntemi. - Düzeltme: CDN hizmetleriyle çakışmaları önlemek için Kritik CSS kodunu oluşturmaya yönelik Yeni Yöntem. - Düzeltme: Özellik etkin ancak yeni eklenti yüklü değilse, altbilginin üzerindeki Instagram bildirimini gizleyin. - Tweak: Nofollow rel. paylaş butonlarına eklendi. - Düzeltme: Daha fazla öğe için yuvarlak stil eklendi. - İnce ayar: Tema rengi metasını devre dışı bırakmak için yeni PHP filtresi. - İnce ayar: Yazı tiplerinin ön yükleme metasını değiştirmek için yeni PHP filtresi. - İnce ayar: Logolar için ön yükleme metasını değiştirmek için yeni PHP filtresi. - İnce ayar: Önceden yüklenen DNS-önceden getirme metasını değiştirmek için yeni PHP filtresi. - güncellendi: Jannah Optimizasyon eklentisi. - Güncellendi: Jannah AutoLoad Sonraki Yazılar eklentisi.

5.0.5 – 2020-09-03

 - Düzeltme: Logo boyutu hatası. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.0.4 – 2020-09-02

 - Eklendi: 4 Yeni Dil, Macarca (Magyar), Portekizce (Português), Almanca (Deutsch), Arjantin (Español de Arjantin). - Güncellendi: Arapça, Farsça, Türkçe, Fransızca ve Portekizce dilleri. - İyileştirildi: Daha fazla öğe için yuvarlak stil. - Düzeltme: Chrome'da logo boyutu sorunu. - Düzeltme: Post Layout 8'de başlığın altındaki boş alan. - Düzeltme: Masaüstünde Facebook Messenger paylaşım hatası. - Düzeltme: Ortak yazarlar artı - Gönderi listesi widget'ında misafir avatar hatası. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.0.3 – 2020-08-31

 - Güncellendi: Jannah AutoLoad Mesajları eklentisi. - İyileştirildi: Bazı öğeler için yuvarlak stil. - Düzeltme: Blok Daha fazla düğme yükle hatası. - Düzeltme: Yönetici Çubuğunda Gösterge Tablosu bağlantısının olmaması. - Düzeltme: Cep telefonunda Canlı Arama hatası. - Düzeltme: Bazı Android cihazlarda arama formu stili sorunu. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.0.2 – 2020-08-30

 - İyileştirildi: Steam marka rengi. - İyileştirildi: Logo resimlerine özel CSS sınıfları eklendi. - Düzeltmek; Paketlenmiş eklentilerin bazı sunuculara yüklenmesini engelleyen TGMPA eklentisindeki hata. - Düzeltme: Gönderi Listesi widget'ındaki Medya Yerleşimi seçeneği hatası. - Düzeltme: Site başlığı sorunu i f ziyaretçi bir Adblocker kullanıyorsa. - Düzeltme: Ana sayfadaki ve arşivlerdeki duyarlı videolar. - Düzeltme: Yanlış logo boyutu hatası. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.0.1 – 2020-08-30

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

5.0.0 – 2020-08-29

 - Yeni: Sonraki gönderileri Otomatik Yükle. - Yeni: Ön uç Gündüz/Gece modu değiştirici. - Yeni: Gündüz/Gece modu için özel logo ayarlama seçenekleri. - Yeni: Tema seçenekleri sayfası için gece modu seçeneği. - Yeni: Yuvarlak Blok Düzeni. - Yeni: Gönderi Listesi Widget'ı için 3 Ajax Sayfalandırma stili. - Yeni: Bloklar için Sonraki ve Önceki Ajax sayfalandırması - Yeni: Tek gönderi sayfasındaki Post meta için sütun düzeni. - Yeni: Yapışkan kayan paylaşım düğmeleri. - Yeni: Sağ taraftaki paylaşım düğmelerini görüntüleme seçeneği. - Yeni: Hap paylaşım düğmeleri stili. - Yeni: Paylaşım düğmeleri stilini çarpıt. - Yeni: daire paylaşım düğmeleri stili. - Yeni: Facebook Messenger paylaş düğmesi. - Yeni: Hat Paylaşım Düğmesi. - Yeni: Standart sayfalarda paylaşım düğmelerini görüntüleme seçeneği. - Yeni: Satır içi ilgili gönderiler. - Yeni: Cep telefonlarında satır içi ile ilgili gönderileri devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: Bloklar için Özel Arka Plan seçeneği - Yeni: Sosyal sayaçlar widget'ında toplam takipçi sayısını gösterme seçeneği. - Yeni: Snapchat widget'ı. - Yeni: Harika Yazı Tipi 5.0. - Yeni: Kullanmıyorsanız Harika Yazı Tipini devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: Yeni TikTok Widget'ı. - Yeni: Altbilginin üstünde yeni TikTok bölümü. - Yeni: Yeni Instagram eklentisi. - Yeni: Instagram hesabınızı bağlamak için tek tıkla, manuel bir API anahtarı girmenize gerek yok. - Yeni: Artık Instagram widget'ında 18 adede kadar resim gösterebilirsiniz. - Yeni: Altbilginin üstündeki Instagram besleme bölümü için 2 stil. - Yeni: Instagram widget'ı için modern renkli tasarım. - Yeni: Artık ziyaretçiler bulundukları yerdeki hava durumunu gösterebilir. - Yeni: Bir resmi Hava Durumu widget'ı için arka plan olarak ayarlama seçeneği. - Yeni: Hava durumu widget'ı için bir gradyan arka planı ayarlama seçeneği. - Yeni: Başlığı uzatma seçeneği. - Yeni: Başlık Düzeni #4. - Yeni: Logoyu tam genişlikte ayarlama seçeneği. - Yeni: Başlık için bir gradyan arka planı ayarlama seçeneği. - Yeni: Ana Navigasyon için bir gradyan arka planı ayarlama seçeneği. - Yeni: Sekmeler widget başlıklarında metin yerine simgeler kullanma seçeneği. - Yeni: Otomatik olarak indirin ve Youtube/Vimeo videosunun küçük resmini öne çıkan bir resim olarak atayın. - Yeni: Beyaz Etiket, Kontrol panelinde Tema Adını değiştirme seçeneği. - Yeni: Beyaz Etiket - Tema seçenekleri sayfasında Tema Logosunu değiştirme seçeneği. - Yeni: Beyaz Etiket - Gösterge tablosundaki tema simgesini değiştirme seçeneği. - Yeni: Beyaz Etiket - Tema seçenekleri sayfasında Yardım Bağlantılarını devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: Beyaz Etiket - Tema seçenekleri sayfasında Bilgi Bankası İşaretçisini devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: Düzenleme sonrası sayfasındaki gelişmiş ayarlara yalnızca yöneticiler için izin verme seçeneği. - Yeni: 3 blok başlı stil. - Yeni: Kompakt yorumlar bölümü. - Yeni: Kompakt yorumlar bölümü için özel bir başlık belirleme seçeneği. - Yeni: Gönderiler için varsayılan bir öne çıkan resim belirleme seçeneği. - Yeni: Gönderi listesi widget'ı için sol konum görüntü stili. - Yeni: Kategoriler için özel gönderi sırası belirleme seçeneği. - Yeni: BuddyPress profil sayfasındaki hesap adı. - Yeni: Tek gönderi sayfasında Son Güncelleme tarihini görüntüleme seçeneği - Yeni: Belirli bir gönderi veya sayfadaki tüm reklamları devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: Gerilmiş bölümleri ayarlama seçeneği. - Yeni: PHP 7.4 desteği. - Yeni: CLS'yi azaltmak için resim Reklamlarının genişliğini ve Yüksekliğini ayarlama seçeneği. - Yeni: Birincil kategori yoksa, gönderi varsa Yoast SEO birincil kategorisini kullanın. - Yeni: Steam Sosyal hesap seçeneği. - Yeni: TikTok Sosyal hesap seçeneği. - Yeni: Başlıktaki giriş simgesinin yanına metin ekleme seçeneği. - Yeni: Altbilgi widget kafasının rengini değiştirme seçeneği. - Yeni: Medya ekle düğmesi artık özel içerik bloğu düzenleyicisinde mevcut. - Yeni: Yorumlar bölümünün tipografisini ayarlama seçeneği. - Yeni: Düğme kısa kodunda birincil site rengi seçeneği. - Yeni: Widget başlıklarının ana rengini değiştirme seçeneği. - Yeni: Gönderinin altındaki etiketler için stil. - Yeni: bbPress Seçenekler sayfası özel panel desteğini destekler. - Yeni: Sayfalarda öne çıkan görseli devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: Yorum reklam alanının altında. - Yeni: Kenar çubuğu sütunu için genel bir özel genişlik ayarlama seçeneği. - Yeni: Kaydırıcıların öne çıkan görüntü kırpma konumunu ayarlama seçeneği. - Yeni: Sayfa oluşturucuda belirli bir kaydırıcı için öne çıkan görüntü kırpma konumunu ayarlama seçeneği. - Yeni: Sayfa oluşturucu tarafından oluşturulan sayfalarda Ekmek Kırıntılarını gösterme seçeneği. - Yeni: Bloklarda daha fazla oku düğmesi için özel metin ayarlama seçeneği. - Yeni: Arşiv sayfalarında daha fazla oku düğmesi için özel metin ayarlama seçeneği. - Yeni: Arşiv sayfalarında daha fazla oku düğmesini devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: Arşiv sayfalarında gönderi alıntılarını devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: Harf aralığını ayarlamak için Tipografi seçeneği. - Yeni: 404 sayfalık metinler için tipografi seçenekleri. - Yeni: Sayfa oluşturucudaki kaydırıcılar için bir başlık belirleme seçeneği. - Yeni: Cep telefonlarında içeriğin üzerinde kenar çubuğunu görüntüleme seçeneği. - Yeni: Mobil menüde arama formunun konumunu ayarlama seçeneği. - Yeni: Mobil menünün konumunu sağa veya sola ayarlama seçeneği. - Yeni: Mobil cihazlarda logo genişliği boyutunu ayarlama seçeneği. - Yeni: Modern mobil arama formu tasarımı - Yeni: Mobil Başlık Tasarımı. - Yeni: Mobil başlık için gradyan arka planı ayarlama seçeneği - Yeni: Mobil menü simgesi için 7 yeni simge seçeneği. - Yeni: Sepet simgesini mobil başlıkta gösterme seçeneği. - Yeni: Mobil başlıkta arama simgesini gösterme seçeneği. - Yeni: Mobil başlıkta BuddyPress bildirimleri simgesini gösterme seçeneği. - Yeni: Mobil başlıkta açık/karanlık değiştirici simgesini gösterme seçeneği. - Yeni: Mobil başlık simgelerini ayrı bir satırda gösterme seçeneği. - Yeni: Mobil cihazlarda canlı arama. - Yeni: Gönderinin yazar adını gizlemek için AMP seçeneği. - Yeni: Gönderinin tarihini gizlemek için AMP seçeneği. - Yeni: AMP menüsü. - Yeni: Amp menü konumunu ayarlama seçeneği. - Yeni: AMP menü dış görünümünü Koyu/Açık olarak ayarlama seçeneği. - Yeni: 404 sayfada bir resim görüntüleme seçeneği. - Yeni: 404 sayfalık arama formunu etkinleştirme/devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: 404 sayfalık menüyü etkinleştirme/devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: Çeviri panelinde sayıları çevirme seçeneği. - Yeni: Arama sonuçları sayfasında arama formu. - Yeni: Sayfa oluşturucunun özel CSS kodunu satır içine alma seçeneği/ - Yeni: Küçük özel yazı tipi simgesi, tema tarafından kullanılan tüm simgeleri içerir, şimdi isterseniz Harika Yazı Tipi'ni tamamen devre dışı bırakabilirsiniz. - Yeni: Daha küçük JS dosyaları. - Yeni: Yerel Görüntüler LazyLoad'u destekler. - Yeni: sayfalandırma olmadan kullanımı kolay simgeler seçici modal. - Yeni: Ortak yazarlar artı eklenti, Misafir kullanıcıların özel yüklenmiş avatarını göster. - Yeni: Sayfa oluşturucuda bölümler için özel dolgu ayarlama seçeneği. - Yeni: Yazarlar için GitHub, SoundCloud, Medium, Twitch, Snapchat, Steam ve TikTok. - Güncellendi: Youtube simgesi. - Güncellendi: Facebook simgesi. - Güncellendi: Facebook marka renkleri. - İyileştirildi: En üstteki düğmeye git. - İyileştirildi: Hava Durumu Widget Stili. - İyileştirildi: Alt menü stilleri ve aralığı. - İyileştirildi: Izgara kaydırıcılarındaki ızgaralar arasındaki boşluklar. - İyileştirildi: Yönetici sayfası yükleme süresi. - İyileştirildi: Başlık Düzeni #3'te arama formu stili. - İyileştirildi: iOS giriş alanları. - İyileştirildi: Organize tipografi bölümü. - İyileştirildi: Sosyal Sayaç stilleri. - İyileştirildi: Okuma süresi yöntemi. - İyileştirildi: Lightbox WebP desteği. - İyileştirildi: Paketlenmiş eklentileri güncelleme bildirimi yalnızca eklenti etkin olduğunda görünür. - İyileştirildi: Kaygan kaydırıcı JS dosyasını yalnızca gerektiğinde yükleyin. - İyileştirildi: Düğme stilleri - İyileştirildi: Gönderi mobilde daha fazla düğme göster. - İyileştirildi: 404 sayfalık stil - İyileştirildi: Ajax hız istiyor. - İyileştirildi: Canlı arama tasarımı. - Geliştirildi: Giriş açılır tasarımı. - Düzeltildi: başlık aramasında // kopyalandı. - Düzeltildi: Video başlığı emoji içerdiğinde video oynatma listesi sorunu. - Düzeltildi: SSL içe aktarma demoları sorunu - Düzeltildi: HTML etiketleri içeriyorsa kaydırıcıdaki başlık sorunu. - Sabit: Yapışkan logo hatası. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

4.7.2 – 2020-07-26

 - Düzeltildi: Sayfa oluşturucuda bölüm kenar çubuğu seçeneği hatası. - Düzeltildi: Sayfa oluşturucudaki düzen seçeneği hatasını engeller. - Bir sonraki büyük güncelleme Jannah 5.0 için tema seçeneklerini hazırlamak için bazı iyileştirmeler. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

4.7.1 – 2020-07-18

 - GÜNCELLENDİ: WordPress 5.5.0 Uyumluluğu.

4.7.0 – 2020-07-06

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

4.6.6 – 2020-05-10

 - İyileştirildi: Tam genişlikteki sayfalarda cep telefonlarında yazar biyo hizalaması. - Düzeltme: Koyu ten modunda WooCommerce sayfalandırma stili. - Düzeltme: JetPack Photon modülü etkinken Görüntüler Işık Kutusu. - Düzeltme: Yardımcı Yazarlar Artı eksik konuklar b

4.6.5 – 2020-04-25

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

4.6.4 – 2020-04-16

 - YENİ: WPCOVID-19 eklentisi https://wpcovid19.com/ ile uyumluluk. - Tweak: Hava durumu widget'ının güncelleme süresi oranı düşürüldü. - Düzeltme: Kategori ayarları sayfasındaki yapı verileri seçeneği hatası. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

4.6.3 – 2020-04-05

 - YENİ: WordPress'in en son sürümüyle uyumluluk. - YENİ: WooCommerce'in en son sürümüyle uyumluluk. - Tweak: Tüm sosyal ağ bağlantılarına Nofollow eklendi. - İnce ayar: YouTube API anahtarı ayarlanmamışsa uyarı bildirimi. - Düzeltme: Sabit video konumu. - Düzeltme: Duvar sayfalarının stil sorunu. - Düzeltme: WooCommerce sayfalandırma stili sorunu. - Düzeltme: İçerik Slayt Gösterisi RTL hatası. - Düzeltme: PHP Uyarı bildirimleri. - Düzeltme: jQuery 3.0 ile kaydırma bloğu sorunu. - Düzeltme: Demo içe aktarma hatası. - Düzeltme: Jannah optimizasyon eklentisi etkinken tipografi ayarları hatası. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

4.6.2 – 2020-01-23

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

4.6.1 – 2020-01-22

 - Tweak: Geliştirilmiş yerleşik bilgi bankası arama paneli. - Düzeltme: Alt temanın function/post-functions.php dosyasında bulunan tüm işlevleri geçersiz kılmasına izin verin. - Tweak: Mevcut değilse, Instagram resmi beğeni sayısını gizleyin. - İnce ayar: Yeni Dev. Üstbilgi, altbilgi, gövde ve Reklam kodlarını yönetmek için filtre. - Düzeltme: Işık Kutusundaki sorun, videoları açmasını engelliyor. - Düzeltme: Yeni kategori alt bilgi açıklaması bölümündeki tek alıntı sorunu. - Düzeltme: Twitter widget'ındaki tweet bağlantısı hatası. - Düzeltme: Duvar sayfalarındaki Kategori Etiketi. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

4.6.0 – 2020-01-14

 - Yeni: Her kategori sayfasının sonunda özel içerik gösterme seçeneği. - Tweak: Tema seçenekleri sayfa stili iyileştirmeleri. - İnce ayar: Cep telefonlarında görüntü sonrası hizalama iyileştirmeleri. - Tweak: Galeri Blok Düzenleyici marj iyileştirmeleri. - İnce ayar: BuddyPress Kayıt sayfası stil iyileştirmeleri. - Tweak: Tema doğrulama sürecindeki hataların ele alınmasında iyileştirmeler. - Düzeltme: WooCommerce, cep telefonlarında sekme yüksekliği hatası. - Düzeltme: Ürün kaydırıcısındaki resimler için WooCommerce tembel yükleme hatası. - Düzeltme: Firefox'ta SVG logosu yüksekliği hatası. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

4.5.2 – 2019-12-22

 - Tweak: Yorumlar bölümündeki bağlantıların rengi iyileştirildi. - Düzeltme: single.js dosyasındaki JS hatası. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

4.5.1 – 2019-12-18

 - Düzeltme: Alt temaların ana tema dosyalarını geçersiz kılma şekli iyileştirildi. - İnce ayar: WPML XML dosyasını daha fazla tema seçeneği alanıyla güncelleyin. - Tweak: Geliştirilmiş SEO başlık sırası. - Düzeltme: Bağımsız Gutenberg Eklentisi ile ilgili sorun. - Düzenleme: AMP-AD komut dosyasını AMP sayfalarına yükleyin. - Tweak: Taqyeem eklentisinin en son sürümüyle uyumluluk. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.5.0 / 05 Aralık 2019

 - Yeni: SEO'yu iyileştirmek için açılış sayfalarındaki ve arşivlerdeki tüm ana gönderi başlıkları h2 etiketine dönüştürüldü. - Yeni: AMP sayfaları için özel CSS bölümü. - Yeni: Artık AMP metinlerini tema çevirileri panelinden çevirebilirsiniz. - Düzeltme: Tek sütunlu düzende ilgili gönderiler stil sorunu. - Düzeltme: RTL İthalat demoları sayfası stil sorunu. - Tweak: Geliştirilmiş Youzer Plugin öğeleri stili. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.4.1 / 01 Aralık 2019

 = 4.4.1 - 2019-12-01 = - Düzeltme: JetPack yorum modu etkinken kenar çubuğu konumu hatası. - Tweak: Tema ayarları için iyileştirilmiş içe/dışa aktarma yöntemi. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.4.0 / 28 Kasım 2019

 - Düzeltme: RTL Mobil menü simgesi konumu hatası. - Düzeltme: Öykü Dizini konumu hatası. - Düzeltme: Mega bazı eklentilerle menü çakışması. - Düzeltme: Yorumlar bölümü JetPack eklentisiyle stil çakışması. - Düzeltme: Video modülünün API kapalı olsa bile videoyu yüklemesi için bir yedek ekleyin. - Düzeltme: Bülten widget'ı kaydetme simgesi seçeneği hatası. - Düzeltme: Seçenek hatasını widget'larla çoğaltma. - İnce ayar: Başlıktaki mini alışveriş sepetindeki vergi dahil toplam fiyatı görüntüleyin. - Tweak: Geliştirilmiş WooCommerce ürün açıklaması ve kısa açıklama alanları stili. - İnce ayar: Cep telefonlarında en üste git düğmesinin konumu iyileştirildi. - Düzeltme: Yeni WordPress 5.3.0 arka uç stiline uyacak şekilde iyileştirilmiş giriş alanları. - Tweak: Yeni Geliştiricilerin filtreleri ve eylemleri. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.3.0 / 04 Kasım 2019

 - Yeni: Kategori sayfasında 2 reklam alanı. - Düzeltme: Kompakt aramada Canlı Arama seçeneği. - Düzeltme: Mobile_Detect kitaplığının eski bir sürümü olan bazı eklentilerle çakışma. - Düzeltme: Başlıkta özel karakterler içeren gönderilerin paylaşılmasındaki hata. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.2.0 / 26 Ekim 2019

 - Düzeltme: Yayınlardaki video genişliği hatası. - Düzeltme: Bir küçültme eklentisi etkinken üst bilgi, alt bilgi ve kenar çubuğu gizleniyor. - Düzeltme: Ana sayfa oluşturucuda Lightbox galerileri hatası. - Düzeltme: Cep telefonlarında Instagram tembel yükleme hatası. - Düzeltme: İçerik Dizini hatası. - Düzeltme: Duyarlı videolar hatası. - Düzeltme: AMP yapı verilerinde başlık ve resim hatası gönderin. - Düzeltme: AMP yapı verilerinde logo hatası. - Düzeltme: AMP ile ilgili gönderilerde mevcut gönderinin görünümü. - Düzeltme: Gönderiler Tek gönderi sayfasındaki widget hatalarını listeler. - Düzeltme: JetPack gönderi görüntüleme hatası. - Düzeltme: Gönderi Listesi widget'ındaki mevcut gönderi seçeneğini hariç tut. - Düzeltme: Twitter'da başlığında # içeren gönderilerin paylaşılmasındaki hata. - Tweak: Avatar devre dışı bırakıldığında yorum stili iyileştirildi. - İnce ayar: Duyarlı videolar artık youtube-nocookie.com'u destekliyor. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.1.1 / 21 Ekim 2019

 - Düzeltme: Yapışkan Mobil paylaşım düğmesi hatası. - Düzeltme: Demoları İçe Aktarma sayfası hatası eksik. - Düzeltme: Taqyeem Ürünleri yapı veri hatası.

GÜNCELLEME 4.1.0 / 20 Ekim 2019

 - Yeni: AMP sayfalarında iki Reklam alanı. - Düzeltme: Tek gönderi düzenleme sayfasındaki Kodlar bölümlerinin hizalanması. - Düzeltme: Lightbox kapatma düğmesi hatası. - Düzeltme: WooCommerce ithalat ürünleri sayfası hatası. - Düzeltme: AMP ile ilgili Gönderiler. - Düzeltme: Widget ayarları hatası kaydediliyor. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.0.4 / 15 Ekim 2019

 - Düzeltme: Seç ve Paylaş özelliği hatası. - Düzeltme: Arşiv sayfalarında Ajax sayfalandırma hatası. - Düzeltme: Sayfa oluşturucu bloklarında PHP uyarısı. - Düzeltme: Tema otomatik güncellenirken dosya URL'si eksik hatası. - Düzeltme: iPad'de sayfa oluşturucu kaydırma hatası. - Düzeltme: Megamenu önbelleğe alma sorunu. - Düzeltme: Kategori sayfalarında Ajax yüklü gönderilerde kategori etiketinin görünümü. - Düzeltme: YouTube API'si hata döndürürse Video Oynatıcının üstüne Bildirim ekleyin. - Düzeltme: WPML eklentisi ile yazar açıklaması çeviri hatası. - Düzeltme: Gönderiler Listesi widget'ı kaydetme seçenekleri hatası. - Düzeltme: Tek veya çift tırnak işareti içeriyorsa başlık paylaşımı sorunu. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.0.3 / 29 Eylül 2019

 - Düzeltme: Chrome'da arkadaşına gönder paylaşım düğmesi hatası. - Düzeltme: Instagram Sayacı sorunu, Arqam Lite Eklentisini güncellemeniz ve eklentinin Ayarlar sayfasında Erişim belirtecini ayarlamanız gerekiyor. - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.0.2 / 26 Eylül 2019

 - Düzeltme: Başlıkta hava durumu görünümü hatası. - Düzeltme: Yazar adı WPML çevirisi eksik. - Düzeltme: Polylang XML dosyası hatası. - Düzeltme: Yatay Sekmeler kısa kod hatası. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.0.1 / 24 Eylül 2019

 = 4.0.1 - 2019-09-24 = - Düzeltme: BuddyPress Izgara Düzeni hatası. - Düzeltme: AMP gönderilerinde altyazı hatası. - Düzeltme: Ajax istek hatası. - Düzeltme: WhatsApp paylaşım düğmesi hatası. - Düzeltme: Gutenberg'deki görüntüler için .alignwide ve .alignfull kenar boşluğu. - Düzeltme: Ana sayfada Özel Stiller ve tipografi. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 4.0.0 / 24 Eylül 2019

 * Performans: Yeni Jannah Hız Optimizasyonu eklentisini (beta) tanıttı. * Performans: İyileştirilmiş Ajax İstek performansı. * Performans: Geliştirilmiş Tema performansı. * Performans: Sayfa başına düğüm sayısı azaltıldı. * Performans: İyileştirilmiş Ajax Arama kitaplığı performansı. * Performans: Cep telefonlarına yüklenen komut dosyalarının boyutu ve sayısı azaltıldı. * Performans: Google Yazı Tipleri, düşük hızlı bağlantılarda varsayılan olarak devre dışıdır. * Performans: Daha küçük Instagram resimleri boyutu kullanıldı. * Performans: Varsayılan olarak minimum JS ve CSS dosyaları kullanılır. * Performans: Tema tarafından oluşturulan görüntü sayısı yalnızca 3 görüntüye düşürüldü. * Performans: Yazı Tipi Görünümü Tüm Google Yazı Tiplerine geçiş yapın. * Performans: Yazı Tipi Görüntüleme Özel yüklenen yazı tiplerine geçiş yapın. * Performans: Kritik yol CSS için yeni seçenek. * Performans: Ertelenen JS dosyalarını yüklemek için yeni seçenek * Performans: CSS dağıtımını optimize etmek için yeni seçenek. * Performans: Statik kaynaklardan sorgu dizelerini kaldırmak için yeni seçenek. * Performans: Gereksiz Js dosyalarını kaldırmak için yeni seçenekler. * Performans: Emoji ve Smilies'i Devre Dışı Bırakmak için yeni seçenek. * Performans: HTML'yi Küçültmek için yeni seçenek. * Performans: MySQL sorgularını azaltmak için widget'lar, ana menü ve son dakika haberleri gibi bazı statik bölümleri önbelleğe almak için yeni seçenek. * Yeni: Ortak Yazarlar Plus eklenti desteği. * Yeni: Alt tema güncel olmayan dosyalar kullanıyorsa gösterge tablosunda uyarı. * Yeni: BuddyPress kılavuz sayfaları için duvar düzeni. * Yeni: Tema seçenekleri sayfasında API Anahtarları için yeni sekme. * Yeni: AMP İlgili Gönderiler bölümünde kategorilere göre ilgili gönderileri alın. * Yeni: Instagram görüntüleri için tembel yükleme desteği. * Yeni: Gönderilerdeki resimler için tembel yükleme desteği. * Yeni: Reklam resimleri için tembel yükleme desteği. * Yeni: Tembel yükleme logosu ayarlama seçeneği. * Yeni: Adblock açılır penceresinin başlığını, mesajını ve rengini özelleştirme seçeneği. * Yeni: Etkinleştirme/devre dışı bırakma seçeneğiyle yüklü bir SEO eklentisi yoksa meta açıklama etiketi. * Yeni: Özel sosyal simgeler için bir resim yükleme seçeneği. * Yeni: Bloklar için gönderileri alfabetik sırayla (A'dan Z'ye listeleme) listeleme seçeneği. * Yeni: İlgili gönderiler için gönderileri alfabetik sırayla (A'dan Z'ye listeleme) listeleme seçeneği. * Yeni: Sonraki okuma kaydırıcısı için gönderileri alfabetik sırayla (A'dan Z'ye listeleme) listeleme seçeneği. * Yeni: Yazılar widget'ı için yazıları alfabetik sırayla (A'dan Z'ye listeleme) listeleme seçeneği. * Yeni: Kaydırıcı widget'ı için gönderileri alfabetik sırayla (A'dan Z'ye listeleme) listeleme seçeneği. * Yeni: Logo için alternatif metin seçeneği. * Yeni: Bölüm başlığı için bir simge belirleme seçeneği. * Yeni: Blok başlığı için bir simge belirleme seçeneği. * Yeni: Cep telefonlarındaki tüm daha fazla oku düğmelerini gizleme seçeneği. * Yeni: Kategori sayfalarında 3 yeni reklam alanı. * Yeni: Duvarcılık sayfasındaki gönderileri çoğaltma seçeneği. * Yeni: Kategorilerdeki gönderileri çoğaltma seçeneği. * Yeni: Skype paylaş düğmesi. * Yeni: 100'den fazla Google yazı tipi. * Yeni: AMP artık temayı ve özel gönderi renklerini kullanıyor. * Yeni: AMP sayfalarında altyazı yayınlayın. * Yeni: Navigasyon menülerinde modern kullanıcı girişi açılır menüsü. * Yeni: Etiketi açtıktan sonra kod yerleştirme seçeneği. * Yeni: Paralaks bölümleri artık kendi kendine barındırılan mp4 dosyalarını destekliyor. * Yeni: WPML XML dosyası. * Tweak: Erişilebilirlik iyileştirmeleri. * İnce ayar: h1 dahili sayfa oluşturucu sayfaları başlığı. * İnce ayar: Mega menüdeki Tümü bağlantısı. * Tweak: Duyarlı videolar kodu. * Tweak: Tüm Javascript kitaplıkları en son sürümlere güncellendi. * İnce ayar: Youtube simgesi güncellendi. * İnce ayar: Instagram sayaç hatasını düzeltmek için Arqam Lite eklentisi güncellendi. * İnce ayar: Yeni İnceleme yapısı veri değişikliklerini desteklemek için Taqyeem eklentisi güncellendi. * Tweak: Geliştirilmiş Başlık gölgesi. * İnce ayar: Giriş formu modülleri ve captcha ve sosyal giriş eklentileriyle uyumluluk. * İnce ayar: Mobil cihazlarda kendi kendine barındırılan videolar/ses oynatıcı stili. * Tweak: Geliştirilmiş menü stili ve boşluklar. * Tweak: İyileştirilmiş Sepet menüsü. * İnce ayar: Tüm tema bildirimleri artık yalnızca tema seçenekleri sayfasında görünüyor. * İnce ayar: Tema seçenekleri sayfasından tema dışı tüm bildirimleri gizleyin. * İnce ayar: Slayt kenar çubuğu ve mobil menü kapatma simgesi konumu iyileştirildi. * İnce ayar: Kategori açıklaması içerik stili. * Tweak: RTL AMP'de geliştirilmiş liste stili. * İnce ayar: Google+ Widget'ı kaldırıldı * Tweak: StumbleUpon paylaşım düğmesi kaldırıldı. * İnce ayar: Google+ paylaşım düğmesi kaldırıldı. * İnce ayar: Paralaks video arka planı için yedek olarak bir arka plan görüntüsü kullanın. * Düzeltme: Bazı sunucularda Özelleştirici yükleme sorunu. * Düzeltme: Bazı sunucularda tema ayarları kaydetme sorunu. * Düzeltme: HTML etiketlerini kullanarak başlığı engelle. * Düzeltme: JetPack gönderi görüntüleme hatası. * Düzeltme: Başlık resmi reklam hizalaması. * Düzeltme: Instagram Lightbox görüntüleri hatası. * Düzeltme: Gutenberg ile sayfa oluşturucu görünümü sorunu. * Düzeltme: Öykü dizini hatası, arkasındaki içeriğe tıklamayı engelliyor. * Düzeltme: LinkedIn paylaşım düğmesi hatası. * Düzeltme: WhatsApp ve telgraf paylaşım düğmeleri. * Düzeltme: Arşiv sayfalarında meta seçeneklerini devre dışı bırakın. * Düzeltme: Eklentiler sayfası bazı eklentilerle çakışıyor. * Düzeltme: Buddypress simgeleri hatası. * Düzeltme: Instagram Widget hatası. * Düzeltme: WooCommerce kaydırıcı blok hatası. * Düzeltme: Buddypress mesajları sayfası stil hatası. * Düzeltme: LiveSearch sonuçları konum hatası * Geliştirici: Geliştiriciler tarafından daha kolay hata ayıklamaya olanak sağlamak için TIE_LOGGING sınıfı eklendi. * Geliştirici: Geliştiricilerin temayı kolayca özelleştirmesine olanak tanıyan birçok yeni filtre ve kanca. * Geliştirme: Yeni wp_body_open işlevi eklendi. * Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 3.2.0 / 20 Ocak 2019

 - Yeni: Gönderilerdeki Sonrakini Oku kaydırıcısını tek tek devre dışı bırakma seçeneği. - Yeni: Arşivlerde Öne Çıkan Küçük Resim düzeni. - DÜZELTİLDİ: WordPress Galerisi Lightbox hatasını bloke etti. - DÜZELTİLDİ: Standart Gönderi simgesi hatası. - DÜZELTİLDİ: Özel CSS kodu seçeneği kaydetme hatası yayınlayın. - DÜZELTİLDİ: Gutenberg hatasıyla Duvarcılık ve Yazarlar sayfası şablonları seçenekleri. - DÜZELTİLDİ: Özel içerik bloğu düzenleyici düğmeleri. - DÜZELTİLDİ: Post Views, Wp Fastest Cache eklentisiyle çakışıyor. - İyileştirildi: WooCommerce sayfalarında Taqyeem inceleme kutusunun görünümü. - İyileştirildi: Ürün sayfalarındaki paragraflar ve liste stilleri. - İyileştirildi: Tüm _blank bağlantılarına noopener eklendi. - İyileştirildi: Mevcut gönderiyi hariç tut seçeneği artık JetPack eklentisiyle çalışıyor. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri

GÜNCELLEME 3.1.1 / 11 ARALIK 2018

 - DÜZELTİLDİ: Blok 8'de sipariş sonrası seçeneği. - DÜZELTİLDİ: Bazı eklentilerle PHP Uyarı bildirimleri. - DÜZELTİLDİ: Editör rolü için gönderi düzenleyicide HTML'yi Biçimlendirmeyen. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri

GÜNCELLEME 3.1.0 / 07 ARALIK 2018

 - GELİŞTİRİLDİ: Gönderide yorumlar kapalıysa ve gönderide yorum yoksa yorumlar meta simgesini gizleyin. - GELİŞTİRİLDİ: AMP alt teması Şablonları geçersiz kılar. - GELİŞTİRİLDİ: Tema seçeneklerindeki arama ayarlarında hariç tutulmadıysa, canlı aramadaki sayfalar için destek ekleyin. - GELİŞTİRİLDİ: BuddyPress öğeleri stili. - DÜZELTİLDİ: WooCommerce Öne Çıkan Görüntüler tembel yükleme hatası. - DÜZELTİLDİ: Gutenberg ile TieLabs Oluşturucu düğmesi hatası. - DÜZELTİLDİ: Gutenberg ile altyazı bölümü hatası. - DÜZELTİLDİ: Sonraki başlığı okuyun RTL konum hatası. - DÜZELTİLDİ: Öykü Dizini özel renk hatası. - DÜZELTİLDİ: Thrive Leads ve Elementor gibi ön uç oluşturucularla çakışma - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 3.0.4 / 25 Ekim 2018

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 3.0.3 / 24 Ekim 2018

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 3.0.2 / 05 Ekim 2018

 - İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 3.0.1 / 29 Eylül 2018

 - DÜZELTİLDİ: Kaydırıcı 18 RTL hatası. - DÜZELTİLDİ: Alt başlık html kodları hatası gönderin. - DÜZELTİLDİ: Klasik Düzenleyici metin hatası. - DÜZELTİLDİ: Push Bildirimleri bölüm hatası gönderir. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

GÜNCELLEME 3.0.0 / 27 Eylül 2018

 - YENİ: Fitness Demosu https://jannah.tielabs.com/fitness/ - YENİ: Salad Dash Demo https://jannah.tielabs.com/salad-dash/ - YENİ: BuddyPress eklentisinin en son sürümüyle uyumluluk. - YENİ: AMP eklentisinin en son sürümüyle uyumluluk. - YENİ: Gönderiler oluşturmak için yeni Gutenberg oluşturucu ile uyumluluk. - Yeni: 2 Kaydırıcı Düzeni. - Yeni: Özel yazı tiplerinizi doğrudan seçenekler sayfasından yükleme seçenekleri. - Yeni: Blok Düzeni - Küçük bir küçük resim ile klasik blog düzeni. - YENİ: Üçüncü bir menü kullanmak için Yerleşik Mega Menüler özelliğini devre dışı bırakma seçeneği parti eklentisi. - YENİ: AMP Sayfalarında Post Views artış desteği. - YENİ: Artık BuddyPress Kayıt sayfası için özel seçenekler ayarlayabilirsiniz. - YENİ: Makale satır içi Reklamlar. - YENİ: Mevcut Hava durumu açıklaması artık tema panelinde çeviri için mevcut. - YENİ: Logolar için özel bir URL belirleme seçeneği. - YENİ: Belirli bir kategorideki gönderiler için özel Kenar Çubuğu ayarları belirleme seçenekleri. - YENİ: Herhangi bir özel CSS bölümünde birincil rengi kullanın ve mevcut birincil renkle değiştirilecektir. - YENİ: 2 stil ile tek gönderi sayfasında Sonraki bölümü okuyun. - YENİ: AMP sayfalarında öne çıkan görsellerin yer aldığı İlgili Yazılar bölümü. - YENİ: İlgili gönderiler bölümündeki gönderi sayısını belirleme seçeneği. - YENİ: AMP sayfalarında Kategorileri ve Etiketleri Gösterme/Gizleme Seçeneği. - YENİ: Mobil menüde Oturum aç simgesini Gösterme/Gizleme Seçeneği. - YENİ: Mobil menüde Sepet simgesini Gösterme/Gizleme Seçeneği. - YENİ: Mobil menüde BuddyPress bildirim simgesini Gösterme/Gizleme Seçeneği. - YENİ: Sekmeler widget'ındaki belirli sekmeleri devre dışı bırakma seçeneği. - YENİ: Özel bir mobil menü ayarlama seçeneği. - YENİ: Belirli bir kategorideki gönderiler için bir şema türü belirleme seçeneği. - YENİ: Kaydırıcılardan siyah degrade kaplamayı devre dışı bırakma seçeneği. - YENİ: Akıllı Yapışkan Başlık artık mobil cihazlarda destekleniyor. - YENİ: Temanın widget'larındaki yazı başlığı için Tipografi Seçenekleri. - YENİ: Sayfa oluşturucu bölümleri başlıkları için Tipografi Seçenekleri. - YENİ: Türkçe, Portekizce (Brezilya) Fransızca ve İspanyolca çevirileri eklendi. - YENİ: Mobil başlık için özel bir arka plan rengi belirleme seçeneği. - GELİŞTİRİLDİ: Twitter Paylaş Düğmesi. - GELİŞTİRİLDİ: Mega menü filtreleri artık alt kategorilerin yalnızca ilk seviyesini gösteriyor. - GELİŞTİRİLDİ: Bazı öğeler için Metin Dönüştürme ayarları. - GELİŞTİRİLDİ: Birincil kategori etiketi artık kategori sayfalarında varsayılan olarak gizlidir. - GÜNCELLENDİ: ARQAM Lite eklentisi. - GÜNCELLENDİ: Taqyeem eklentisi. - GÜNCELLENDİ: Jannah Uzantıları eklentisi. - DÜZELTİLDİ: Facebook sayaç hatası. - DÜZELTİLDİ: Sekmelerde Kısa Kod Şekillendirme hatası. - DÜZELTİLDİ: Kaydırıcı hatalarından gönderiler hariç tutuldu. - DÜZELTİLDİ: Özel Alt Bilgi Doldurma seçeneği hatası. - DÜZELTİLDİ: Özel gönderi türleriyle ilgili gönderi görüntüleme sorunu. - DÜZELTİLDİ: Ana menü güncellenirken uyarı mesajı. - DÜZELTİLDİ: Hata, Gönderi görüntüleme seçeneğinin gönderi düzenleme sayfasında görünmesini engeller. - DÜZELTİLDİ: Taqyeem'de çoğaltma girişi hatası. - Ve İyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri.

Ana Demo'nun Early konseptini ve PSD dosyalarını tasarlayan yetenekli arkadaşımız Mahmoud Baghagho'ya özel teşekkürler.

Jannah - Gazete Dergi Haberleri BuddyPress AMP - 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.