Izgaralar – Fotoğraf Portföyü PowerPoint Şablonu

Izgaralar – Fotoğraf Portföyü PowerPoint Şablonu

Author: projectspektrumPrice: $6

Mono PowerPoint Şablonu Tanıtımı

Mono PowerPoint Template ile Seviye-up Fotoğrafçılık portföyü. Mono, modern, temiz ve minimalist bir PowerPoint şablonu. Portföy/galeri düzenini yeniden oluşturmak ve çoğaltmak için PowerPoint kullanıyoruz, Photoshop'a gerek yok. Her slayt benzersizdir ve yalnızca tekrar eden bir düzen değil, fotoğrafçılar ve kendi markasını taşıyan sunumlar için mükemmeldir.

Detaylara dikkat ederek her zaman tasarım stüdyosu kalitesinde bir tasarım şablonu oluşturuyoruz. Özenle seçilmiş yazı tipleri, stil ve renk paleti. Sonuç, markanızın görsellerini geliştirebilecek güzel hazırlanmış bir şablondur. Modern profesyonel tonlar üretmek için temiz beyaz bir palet seçiyoruz. İster stüdyo, işletme sahibi, fotoğrafçı veya yaratıcı olun, bu şablon marka sunumunuz için mükemmel bir seçimdir.

ÖZELLİKLERİ

PPTX Dosya 16: 9 En Boy Oranı, 10'dan Fazla Benzersiz ve Muhteşem Düzen, Birçok Düzen ve Metin Varyasyonu, Ana Slaytlarla Yapılan Yüksek Çözünürlüklü 1920×1080 Piksel (Full HD) (Görüntünüzü Sürükle ve Bırak) Özelleştirmesi Kolay ve Tamamen Düzenlenebilir , Kullanılan Yazı Tipi Serbest (READ ME.txt'deki bağlantı). Fotoğraflar dahil değildir.

Bu PowerPoint ile ilgili bir sorununuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.