İmkansız Araba Dublörleri

İmkansız Araba Dublörleri

Author: Alfa_GamesPrice: $44

LÜTFEN SATIN ALMADAN ÖNCE DEMO OYNAYIN

https://drive.google.com/file/d/14Z7n_Hb1UAJcU8I_AZ8qhT5n3BQ-4gie/view?usp=sharing

Gerçek imkansız parça araba yarışı oyunları dünyasına hoş geldiniz. Gökyüzü yükseklerinde sonsuz aşırı pistlerde yarışın tadını çıkarın. Hızlı bir yarışçıysanız ve araba yarışı oyunlarına tutkunuz varsa, ücretsiz oyunlarda sınırsız gökyüzünün ortasında araba rallisini deneyimlemeye hazır olun. Güzelce tasarlanmış gerçek pistleri sürerken çılgın bir akrobasi ustası gibi acele edin ve bu nefes kesici macera araba oyununda rakip yarışçıları yenin. İmkansız pist 3D'de aşırı araba sürüş driftlerini ve çılgın akrobatik havada dönüşleri gerçekleştirin ve gerçek bir araba driftçisi gibi acele edin. İmkansız yarış gerçek bir meydan okumadır, bu yüzden kalkıştan önce emniyet kemerinizi bağlayın ve bu araba yarışı simülatörü oyununu 2019 kazanın. Diğer araba dublör oyunlarının aksine, bu off-road araba rallisi, araba oyunlarının gerçek bir eğlencesi ve macerası olacak. Bu çılgın oyuna kesinlikle bağımlı olacaksınız. Dünya hayır oynamaya hazır olun. Ücretsiz oyunlar oynayın ve 1 drift araba yarışı oyununun tadını çıkarın ve en gerçekçi araba oyunu tarzında çılgın ve çılgın araba stunts simülatörünün tadını çıkarın. Oyunu oynayarak stuntları gerçekleştirin!

Size en gerçekçi simülasyon görünümünü sunarak araba yarışı ve araba sürüş becerilerinizi geliştireceğiniz uygulama. Havadaki muhteşem pistlerde zıplayın ve sürün ve bir şampiyonun yarışçısı gibi hissedin. Bu araba dublör oyunlarında 2020 zorlu engelleri ve engelleri aşmak için nitro desteğini kullanın. Çılgın bir binici gibi acele edin ve bu off-road araba yarışı oyununun giderek daha şaşırtıcı özelliklerini keşfetmek için adrenalin yakıtlı pompa eylemini gerçekleştirin. Rampaların üzerinden uçun ve gösterilerinizle paslı kapların tozunu alın ve arabanızın kontrolünü kaybetmeyin. Bu yüzden sonsuz imkansız yarışın tadını çıkarın ve imkansız yarış pistlerini yenin ve usta olun!

İmkansız oyunda favori sürüşünüzü seçin ve yarış dünyasının en tehlikeli ve kıvrımlı arazi pistlerini keşfetmeye başlayın. Uçsuz bucaksız mavi gökyüzünde şehrin üzerine dar ve keskin yarış pistleri inşa edilmiştir. Bu yüzden her heyecan verici yarış görevini son derece dikkatli bir şekilde oynayın ve yeni oyunlarda bitiş çizgisine zamanında ulaşın. Bir sonrakinin kilidini açmak için her imkansız yarış görevini tamamlamanız gerekiyor. Yeni oyunda yarış pistlerinin tepesinden çarpışmaları ve düşmeleri önlemek için farklı kamera görüntülerini kullanın. Keskin ve dar dönüşleri yaparken mükemmel olun ve profesyonel bir dublör ustası gibi acele edin. Hızınızın yavaşladığını hissettiğinizde yeni oyun 2021 oynarken dublör arabanızı güçlendirmek için nitro düğmesine dokunun.

Oyun özellikleri: • Keskin ve dar, sürmesi imkansız yarış pistleri. • Muhteşem 3D oyun grafikleri ve gerçekçi görünümler. • Çılgın akrobatik hareketler yapmak için nitro güçlendirme. • Pürüzsüz kontroller ve kolay oyun. • Yüksek Kaliteli sesler. • Simülasyon sürüşünü kolaylaştırmak için farklı kamera görüntüleri. • En iyi spor araba koleksiyonu. • Dar rampalar ve aşılması gereken aşırı engeller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.