IELTS Hazırlık Tam Kılavuz Uygulaması

IELTS Hazırlık Tam Kılavuz Uygulaması

Author: FobiAppsPrice: $29

IELTS Hazırlık Tam Eksiksiz Kılavuz

Tanım

İngilizcenizi geliştirmek veya Ielts Testinde yüksek bir puan elde etmek istiyorsanız bu uygulama mutlaka edinmeniz gereken bir uygulamadır. – Ele alınan çok sayıda İngilizce konu var… * gramer * konuşma * dinleme yeteneği * okuma yeteneği * konuşma yeteneği * kelime ve anlam ve ses ile sınıflara ayrılmış yaklaşık 3800 kelime bilgi kartı

IELTS'de çok sayıda kelime hazinesi ile karşı karşıya kalacaksınız. Sonuç olarak, size birden fazla kelimeyi kolayca hatırlamanıza yardımcı olacak bu tamamen ücretsiz programı sunuyoruz.

Programda kitap, bildiri, test gibi çeşitli kaynaklardan toplanan yaklaşık 4000 kelimelik ortak okuma çalışmaları yer almaktadır. Birkaç kelimelik akademik okumalar da sağlanmakta ve açıklanmaktadır. Bu uygulama IELTS Bands 8.0 ve 8+ için çok kullanıcı dostudur.

Terimi basit ve net bir şekilde hatırlamanıza yardımcı olmak için, tüm kelimeler kelime seçim testleri için temalardır. IELTS sınavının en zorlu kısmı olan çok sayıda başlık sınavı sunuyoruz.

Başlıca Özellikler

– Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi sınavının tüm yönlerini kapsayan nitelikli öğretmenler tarafından geliştirilen 3.000'den fazla soru: Dilbilgisi, Kelime Bilgisi. Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma dört bölümdür. – Kullanıcılar için en uygun arka planı oluşturarak IELTS® sınavında iyi bir puan elde edin. – Güçlü ve zayıf yönlerinizi takip etmek için uygulama içi istatistiklerimizi kullanın. – Her soru için ilerlemenizle ilgili ayrıntılı veriler sağlanır. – Çalışmayla ilgili günlük inceleme takvimi – Çevrimdışı mod desteklenir. Metinden konuşmaya ve sözlüklere destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.