Hub – Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması

Hub – Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması
 Buy Now
Facebook Twitter Pinterest

Author: LiquidThemesPrice: $39

Hub ile tanışın!

Hub, ultra yüksek performansa, sezgisel düzenleyiciye, özel özelliklere ve ödüllü tasarım koleksiyonuna sahip hepsi bir arada oluşturucudur. 70'den fazla önceden oluşturulmuş web sitesi, 600'den fazla bölüm şablonu ve 100'den fazla iç sayfa içerir.

Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 1Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 2Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 3Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 4Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 5Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 6Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 7Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 8Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 9Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 10Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 11Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 12Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 13Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 14Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 15Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 16Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 17Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 18Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 19Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 20Hub - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması - 21

Şaşırtıcı web siteleri oluşturun. Görsel olarak.

Hub, ultra yüksek performansa, sezgisel düzenleyiciye, özel özelliklere ve ödüllü tasarım koleksiyonuna sahip hepsi bir arada oluşturucudur.

Kodlama veya tasarım becerisi gerekmez

Sezgisel bir görsel düzenleyiciyle fikirlerinizi hayata geçirin. Web sitenizi görsel olarak oluşturun, düzenleyin ve özelleştirin ve değişiklikleri anında görün. Kodlama gerekmez!

Yeni Nesil Mağaza

WooCommerce. Hub, çevrimiçi satış yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Müşterilerinizin WooCommerce'i en iyi şekilde deneyimlemesine izin verin.

Tek Tıkla Kurulum

İstediğiniz demoyu ve veri türünü seçin ve içe aktar'ı tıklayın. Bu kadar!

Büyük Şablon Koleksiyonu

Birinci sınıf tasarımcılar tarafından hazırlanmış nihai koleksiyon. Tek bir tıklamayla önceden oluşturulmuş bir bölüm bloğunu içe aktarın veya diğer sayfalarda yeniden kullanmak için kendi özel bloğunuzu kaydedin. Tasarım aşamanıza atlamak için farklı kesit blokları oluşturun ve kolaylıkla benzersiz kombinasyonlar oluşturun.

Sezgisel Görsel Düzenleyici

Çarpıcı sayfaları görsel olarak dakikalar içinde oluşturun ve özelleştirin. Devasa öğe koleksiyonu, zengin özelleştirme seçenekleri, esnek düzenler ve anında sonuçlar!

Çok Hızlı

Hub son derece hafiftir. Kaya gibi sağlam bir yapı ve yeni nesil teknolojiler, minimum kaynaklarla maksimum performansı sunar.

duyarlı

Biri ekran boyutunu otomatik olarak algılar ve içeriği tamamen duyarlı ve optimize edilmiş siteler sağlamak için buna göre ayarlar.

Müşteri Desteğinin Geleceği Burada

Yapay Zeka Destekli Destek Deneyimi – Destek ekibimiz, yapay zeka destekli önerilerden yardım alacak ve destek taleplerini her zamankinden daha hızlı ele alacaktır.

Daha fazla özellik

Gelişmiş Atlıkarınca:

Herhangi bir şey atlıkarınca, sadece atlıkarıncayı bırakın, içine herhangi bir öğe ekleyin. Bu kadar.

Çarpıcı Paralaks

Daha önce hiç görülmemiş benzersiz paralaks animasyonları ile ziyaretçilerinizi çekin, genetik tekniğin yardımıyla olağanüstü havalı paralakslar yaratın.

Sabitleme/Yapışkan BG:

Hub, sabitleme yöntemini kullanan, herhangi bir içeriği sabitleyen, diğer içeriklerle karıştıran ve web sitenizin her zamankinden daha profesyonel görünmesini sağlayan tek temadır.

Sosyal bütünleşme:

Hub, en sevdiğiniz sosyal medya platformlarını dakikalar içinde entegre etmenize, paylaşmanıza, beğenmenize ve ziyaretçilerinizle etkileşimi sürdürmenize olanak tanır.

Bülten:

Mailchimp entegrasyonlarıyla haber bültenleri oluşturun, e-posta pazarlamasının gücünü kullanmak için abonelerinizi büyütün.

GDPR:

Sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden bizim için. Hub, GDPR %100 Uyumludur.

sağdan sola:

Dil yönünde herhangi bir sınırlama yoktur. Hub, yeni web siteniz için hazır ve optimize edilmiş RTL dillerini destekler.

WPML/Çok Dilli:

Web sitenizi kolayca çevirin. Hub, WPML, qTranslate, Loco ve Polylang gibi popüler olanlar da dahil olmak üzere çeviri eklentilerini tam olarak destekler.

Temiz Kod:

Hafif kodlamayı seviyoruz. Bu bizim için sadece bir öncelik değil, aynı zamanda bir alışkanlıktır. Hub'ın birinci sınıf geliştiricileri her zaman en iyi uygulamalarla kodlar. Yedek kod yok, gereksiz yükleme yok.

GIF Desteği:

Web sitenizi renklendirmek mi istiyorsunuz? GIF desteği talep üzerine hazırdır.

Alışverişe Hızlı Bakış:

Gelişmiş hızlı görüntüleme işleviyle ürünlerinizi daha hızlı ve daha kolay satın.

Ajax:

Mümkün olan en iyi UX için kolay yükleme.

SEO Dostu:

Hub, organik arama motoru sonuçlarında artan görünürlüğe odaklanmak için en son teknolojileri kullanır.

Tembel Yük:

Maksimum performans sağlamak için tasarlanmış hafif dosyalar ve isteğe bağlı yükleme.

Sınırsız Düzen:

Düzenlerde sınırlama yok, hayal edebileceğinizi yaratın. Sadece birkaç tıklama ile.

Başlık Oluşturucu:

Önceden oluşturulmuş bir başlık seçin veya ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan özel bir başlık düzeni oluşturun. Kolay, hızlı ve mobil uyumlu.

Şekil Bölücüler:

Sıkıcı web sitelerinden nefret mi ediyorsunuz? Çeşitlendirilmiş şekil bölücülerle web sitenizi renklendirin. En sevdiğiniz şekli seçin. Tek bir tıklama ile ekleyin.

Yazı Tipi Simgesi/SVG:

Simgeleriniz ve şekilleriniz hızlı yüklenecek ve her ekranda keskin görünecek

Çocuk Teması:

Hub, özelleştirmelerinizi güvende tutmak için alt temayla birlikte gelir.

Otomatik güncellemeler:

Smart Dashboard sitenizi güncel tutar. Ömür boyu ücretsiz.

Medya Kitaplıkları

Renk Yöneticisi:

Hub, piyasadaki en iyi renk yöneticisiyle birlikte gelir, sezgisel kullanıcı deneyimi tasarımıyla favori renklerinizi tekrar tekrar kullanmak üzere kaydedin, canlı düzenleyici ile önceki renklerle kolayca karşılaştırın.

Bir/Çok Sayfa:

İhtiyacınıza uygun düzen stilini seçin. İstediğiniz gibi bir sayfa veya birden çok sayfa.

Uyarlanabilir Görüntüler:

Resimleriniz ekstra çaba harcamadan her ekrana uyum sağlar. Otomatik olarak.

Çok Yakında ve Bakım:

Yakında ve bakım düzenleri için artık eklenti kullanımı yok. Her ikisi de Hub ile birlikte gelir. Dahili.

Belgeler:

Dokümantasyon yalnızca Hub için bir rehber değil, aynı zamanda toplulukla tamamen entegre kapsamlı bir kittir.

Devir Kaydırıcısı:

En popüler premium kaydırıcı eklentisi Hub ile ücretsiz olarak gelir.

Mega Menü:

Mega menü oluşturucu ile herhangi bir mega menü stili oluşturun. Düzen sınırlaması yok, herhangi bir öğe ekleyin ve benzersiz mega menünüzü oluşturun.

Koyu/Açık Düzenler:

Hub, koyu arka plan hayranlarını kapsar. Tek bir tıklama ile web sitenizi karanlık düzene dönüştürün. Her şey otomatik olduğu için yazı tipi renklerinizi değiştirmenize gerek yoktur.

Gelişmiş Kod:

Kodu değiştirmeden izleme kodlarınızı veya komut dosyalarınızı ekleyin. İlgili alanlara ekleyin. İstedikleri yerlere yerleştirilecekler.

Kenar çubukları/Widget'lar:

Kapsamlı Hub widget portföyünden sınırsız kenar çubuğu oluşturun, kenar çubuklarınıza widget ekleyin.

Cihaz Modelleri:

Resimlerinizi güzel cihaz maketlerinde sunun. Kapattık.

Dinamik Şekil:

Dinamik şekil işleviyle herhangi bir görüntüyü vurgulayın.

Slayt gösterisi:

Harici bir kaydırıcıya gerek yok, Hub'ın yerleşik slayt gösterisi, web sitenize çeşitli türlerde slayt gösterileri eklemeyi basit ve hızlı hale getirir.

Modal Açılır Pencere:

Hub kalıcı açılır öğesiyle birkaç tıklamayla kalıcı pencereler oluşturun, kulağa hoş geliyor. değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.