Gun Strike Ops : FPS Shooter

Gun Strike Ops : FPS Shooter

Author: Alfa_GamesPrice: $44

SATIN ALMADAN ÖNCE LÜTFEN DEMO APK OYNAYIN

https://drive.google.com/file/d/1G9YdOxF_rDLwPKAQC2Eaniu5pRBNehsW/view?usp=sharing

En iyi fps 3D ortamının tadını çıkaran “Gun Strike Ops: World War” oyununda oynayın! Ön muharebe hattında çarpıcı konsol kalitesinde görseller, hassas hareket kontrolleri ve benzersiz hayatta kalma oyun ayarları ile gelişmiş fizik ile nihai üstün 1. şahıs nişancı deneyimini yaşayın!

Gerçek zamanlı dünya savaşı komando seviyesindeki görevlerle gerçekçi ordu nişancı aksiyon dünya savaşı oyunu oyna! Bir dünya savaşı komando generali olmak için gerekenlere sahip misiniz? Bu heyecan verici aksiyon savaşı fps shooter oyununun savaş alanında bir dünya savaşı keskin nişancı atıcı kahramanının yoğun ii dünya savaşı askeri taktik becerileri ile düşman üssünü yok edin. Şimdiye kadar yapılmış gerçekçi dünya savaşı 3D ortamı ile benzersiz nişancı birinci şahıs savaş aksiyon nişancı oyunu misyonları!

Dünya savaşı kahramanı olarak savaşın ve dünyayı düşman kuvvetlerinin zulmünden kurtarın. Dünya savaşı kahramanının botlarına adım atın ve savaş alanında savaşın. Kuvvetler ekibine liderlik edin ve terörist düşmanların tam yerini almak için yolunuzu mümkün kılın. Bu kritik atış ortamında, modern cephaneliği kullanarak tüm ölümcül rakipleri alt etmeniz gerekiyor. Tamamlanması kolay olmayan gizli ve gizli görevlerde cesur bir asker gibi savaşın. Arenayı uzun süredir devam eden Dünya Savaşı'ndan temizlemek için tüm görevleri yerine getirmek için öfkeli olun. Bir savaş alanı sınır askeri olmak, bölgenizin barışını geri getirmek için kendinizi asla yarı yolda bırakmaz ve sert vurur. Yani cephe komuta görevi bu teröristleri bulmak ve onları öldürmek. Ön saflardaki öfke saldırılarınızı görmelerine izin verin.

Motive edici ses efektlerinin keyfini çıkarırken, kuvvet atış becerilerinizi kullanarak savaşı kazanmak için bir sonraki seviye askeri silahları seçin: MP5, M4A1, AWM Sniper, M200 Sniper, RPD, AK47 , Pistol ve Grenades.

Özellikler: • Pürüzsüz kontroller ve gelişmiş animasyonlar fiziği! • Yoğun dünya savaşı savaşları için silahlarınızı yükseltin ve iyileştirin • Her dünya savaşı görevinde size yardımcı olacak basit arayüz ile kolay sezgisel kontrol • Keskin nişancı tüfekleri veya saldırı tüfekleri gibi en iyi silahları alın ve düşman üssünü yok edin • Çarpıcı harita konumlarına sahip yüksek çözünürlüklü grafikler • En iyi aksiyon savaş nişancı oyun deneyimi! • Deneyimi oyuncular için daha gerçekçi hale getiren en iyi ses efektleri!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.