Gordon – Duyarlı Bahçe Mağazası Shopify Teması

Gordon – Duyarlı Bahçe Mağazası Shopify Teması

Author: rsriramPrice: $29

Kullanımı kolay: Bu, çok yönlü ve kullanıcı dostu bir Shopify temasıdır. Çekici çevrimiçi mağazanızı kolayca tasarlayabilmeniz için size şık sayfa düzenleri ve bölümler sunar. Benzersiz Ana Sayfanızı oluşturmak için sezgisel Sürükle ve Bırak arayüzünü kullanabilirsiniz. Bunun özel olarak tasarlanmış Mağaza Sayfası, ürünlerinizi en çekici şekilde sergilemek için idealdir. Sadece Ana Sayfa veya Mağaza Sayfası değil, Hakkında, İletişim, Hizmetler, Blog Sayfası, SSS Sayfası gibi iç sayfalar için diğer yerleşik düzenleri eşit derecede çekici bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu her şeyi kolaylaştırır.

İyice optimize edilmiş: Değerli ürünleriniz üstün kaliteli bir web sitesini hak ediyor. Güzel temamız sizin için onu yaratabilir. Ve e-ticaret mağazanızı daha iyi arama motoru sıralamalarına ve daha yüksek dönüşümlere giden yola kolayca koyabilir.

Bu Shopify Teması, son derece optimize edilmiş bir temadır. HTML5, CSS3, Sass CSS ile kodlanmıştır. Bu göz alıcı tema, en iyi arama motoru optimizasyonunu ve hız optimizasyon stratejilerini kullanır. Ayrıca %100 mobil uyumlu ve tarayıcılar arası uyumludur. Mükemmel görünecek ve tüm ekran boyutlarında ve tarayıcılarda sorunsuz çalışacaktır.

Sürükle ve Bırak Shopify Builder: Mevcut bölümleri dilediğiniz gibi kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Hayal gücünüzü sınırlamayın!

Mega Menü: Bu Shopify Teması size birden fazla Mega Menü stili sunar. Bu özelleştirilebilir menüler, sitenize yalnızca gezinme kolaylığı sağlamaz; aynı zamanda modern çekiciliğini de arttırırlar. Web sitenize kolayca çok seviyeli navigasyon ekleyebilirsiniz. Ayrıca sitenizin menüsüne dikkat çekici görseller ve tanıtım afişleri de ekleyebilirsiniz. Dahili mega menümüz, büyük menüler için mükemmel bir seçimdir. 7 adede kadar stil seçebilir, simgeleri kolayca ekleyebilir ve arka plan resimleri yükleyebilirsiniz.

AJAX İstek Listesi Konuk kullanıcı olsanız bile mevcut sayfadan ayrılmadan istek listesine ürün ekleyin.

SEO Optimize Edilmiş Bir mağazayı başarılı kılmak için sadece güzelliğin olmadığını biliyoruz. Geçerli ve optimize edilmiş bir kodla, bu temanın en iyi SEO uygulamalarını karşılamasını sağlayacaktır.

AJAX Kenar Çubuğu Etiket Filtresi Filtreleme sonuçlarını görüntülemek için müşteriyi sayfayı yeniden yüklemeye zorlamaya gerek yoktur. Her şey yeniden yüklenmeden aynı sayfada yapılır. Müşterileriniz koleksiyon sayfasından ayrılmayacak ve istenilen ürünleri en kolay şekilde filtreleyebilecektir.

Ürün Karşılaştırma: Bu özellik, mevcut bir sayfadan ayrılmadan aynı anda 8 ürüne kadar karşılaştırma yapılabilmesini sağlar.

Geri Sayım Sayacı: Bu tür bir geri sayım sayacı, işlemin acilen yapılmasına yardımcı olur. Sınırlı ürün bulunabilirliği yanılsaması yaratır. Bu, satışlarınızın dönüşümünü artırmaya yardımcı olan güçlü pazarlama aracıdır. Bu Jquery zamanlayıcı geri sayımı, müşterinin ihtiyaç duyduğu herhangi bir belirli ürün için anlaşma zamanlayıcısının ayarlanmasına yardımcı olur.

Dinamik Ödeme Butonları: Müşterilerinize sepet girmeden satın alma işlemini gerçekleştirme fırsatı verebilirsiniz. Doğrudan ödeme, gerekli satın alma adımlarını en aza indirmeye adanmıştır.

AJAX Arama: Evet, sayfayı yeniden yüklemeden ürün arama sonuçlarını inceleyebilirsiniz. Aramanızı hızlı ve hassas yapın (aranan öğeler hakkında minimum bilgi ile).

Özel Ürün Sekmeleri: Temamızın işlevselliği, ürün sayfasında farklı türde sekmeler düzenlemeye olanak tanır. Tüm ürünler için ortak olan genel sekmelere sahip olabileceğiniz gibi, her bir ilgili ürün için özel sekmelere de sahip olabilirsiniz.

Renk, beden, malzeme örnekleri: Mevcut e-ticaret mağazasını renk, beden, malzeme örnekleri özelliği olmadan hayal etmek imkansız. Ekibimiz, ürün davranışının bu önemli kısmına özellikle dikkat etti. Farklı özelliklere sahip ürün çeşitlerini görüntülemek için renk ve beden örnekleri oluşturun.

Ana sayfa bölümleri. Özel ihtiyaçlarınız için önceden tanımlanmış yapılar. Izgara-Afiş, Ürünler, Döngü ve çeşitli İçerik bloklarının farklı kombinasyonları ile yapılırlar.

Ürün Detay Sayfası Düzenleri Web mağazanızın bu kısmına özellikle dikkat ettik ve ürün detayları sayfasında farklı seçenekler verdik, kişiselleştirme panelinde her şey kolayca kontrol edilebilir.

Harika görsel öğeler: Bu tema parlak görsel öğelerle doludur. Zarif sayfa düzenlerinin yanı sıra, şık kaydırıcılar, atlıkarıncalar, şık tipografi, simgeler ve ince özel efektler elde edersiniz. Kaydırıcıları ve karuselleri istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Görüntüleri ilgili metinle kaplayabilir veya modern vurgulu efektlerle stilize edebilirsiniz. Bu ayrıca size gelişmiş tipografi seçenekleri ve kapsamlı bir Google Yazı Tipi seti sunar. Tema, Font Müthiş Simgelerini de içerir. Bu harika tema ile web sitenizi gerçekten istediğiniz gibi stilize edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.